• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáte měsíčky zrovna na Vánoce?

(Zamčená)
5. ledna 2009 
Ahoj holky,tak máte některá podezření,že na Vánoce zjistíte // ? :slight_smile:
To by musel být krásný dáreček :slight_smile:.
21. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
Čekala jsem, čekala, naštěstí měla MS dost rozumu a dorazila o 5 dní dřív, takže trpím teď... Jinak troje Vánoce zpětně jsem akorát ovulovala (fakt přesně 24.12. :grinning:), ale nic z toho nebylo...
21. pro 2008 v 19:29  • Odpověz
autor
Aha,takže už se taky snažíš 3 roky len,v únoru to u mě bude 3 roky. :frowning2:
Ale nic,jinak je život krásnej.
21. pro 2008 v 19:34  • Odpověz
Je :slight_smile:
21. pro 2008 v 19:40  • Odpověz
Ahoj, já čekám MS přesně na Štědrý den. Tak už mám připravené testíky, ale snažíme se první měsíc, tak by to bylo opravdu štěstí.. moc s tím nepočítám.
21. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak já tu mrchu čekám 24, možná až 25 :angry: :angry: Kdyby nepřišla, tak mám závazek testovat až na silvestra :grinning: Ale už jsem celá pupínkatá, takže to vypadá bledě a ona mrcha dorazí, pěkně zabalená pod stromeček :wink:
21. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
ahoj holky ja zas cekam na Vanoce ovu -ale bohuzel nic z toho nebude:((((
21. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
Já jí nečekám...už jí nechci nikdy ani vidět :angry: ale myslím, že si s ní zase užiju bladymery :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
eloana - proč nebude? takový vánoční snažení by bylo fajn, ne? :wink:
holky já nám přeju, aby nepřišla ... nejhezčí vánoční dáreček :slight_smile:
21. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
ahoj bury. no protoze manzel nema spermie .tedy nemel ted zas ma,ale malo:(((
21. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky tak ja bych mela mit ovu taky nejak kolem Silvestra ja ji na sobe totiz nepoznam. :grinning: Ale treba na stedry den ji muzu mit taky,Kdo vi?

Eloana proc myslis ze ovu nebude?
21. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
Tak mě napadá, že budu ovulovat nejspíš na Silvestra a budeme s manželem doma sami a navíc mi zrovna končí popotratový šestinedělí... No to ale bude veselej Silvestr :grinning:
21. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
milin ja ji taky nepoznam -no odhaduji tak dle hlenu.
21. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz
Len tak jak vidim jsme na tom stejne asi.Ty ji na sobe aspon poznas jenze ja nevim co je to ovu. :grinning:
21. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz
No, poznám, poznám... Leda tak, že bych měřila BT, jinak poznám houby :wink: Ale předpokládám, že když vždycky chodí kolem 11.DC, tak nebude dělat výjimky :wink:
21. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz
me take 11 -14 den
21. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
No Len, tak to by bylo, aby nebylo :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
Eloana ja ji taky nepoznam, jen vim ze chodi kolem 20dc a Silvestr je sice22 tak by to nejak mohlo klapnout.
Hlen si vubec nekontroluji stejne bych to nejak nepoznala.

Len tak houby poznam taky :grinning:
21. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
Taky to tak mám,mám ji dostat na Štědrý den a cítím,že ji dostanu. :angry:
21. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz
No, Bury, nevím nevím, jsem po potratu a ti dokoři se nějak nemůžou dohodnout, kdy se smím začít snažit... Takže možná budu srab a bude veselo s kondomem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně jsem fakt ráda, že mě tahle pohroma nepostihla na Štědrý den, včera jsem nebyla schopná fungovat bez Valetolu :confounded: Upřímnou soustrast všem, koho to na Vánoce potká :pensive:
21. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz
Len uvidíš, jak se budeš cejtit. Jsou ženský, který podruhý otěhotněli v šestinedělí. Pak maj ty děti narozky ve stejnej rok :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz
Len kdyz to vyslo jednou vyjde to i po druhe :slight_smile:
21. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz
Len teď máš i velkou naděj, že by to mohlo klapnout přirozeně, ne? :wink:
21. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz
No, holky, když ono to bylo po IVF a to si teda na Silvestra nedopřeju :grinning: Ale fakt by to byl po takový době docela úlet, kdyby se zadařilo přirozeně a ještě napoprvý :grinning:
21. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz
Zrovna v pátek jsem byla u gyndaře a říkal mi, že má paní, která vždy otěhotněla (2x) po neúspěšném IVF. Prostě potřebuje neúspěch u IVF, aby přirozeně otěhotněla :grinning: Len třeba budeš ten případ :grinning:
21. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz
bury tak to je hezky ze se to te pani takhle podarilo :slight_smile: hlavne ze aspon nejak :slight_smile:
21. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz
No paráda :grinning: Akorát u mě to IVF bylo úspěšné, jenom se holt nezadařilo až do konce, no :unamused: Ale doktoři taky nic nevylučují, tak uvidíme, ráda bych se přidala do diskuze - kdo bude rodit zrovna na Vánoce 2009? :sunglasses:
21. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
Jé Len tak to nevím, jestli do IVF bylo úspěšný a nezadařilo se do konce, nebo se vůbec nepodařilo... :angry: Neva, prostě je vidět, že se dějou různý věci, takže fakt naděje umírá poslední :slight_smile:
Sice jsem neplánovala rodit zrovna na Vánoce, ale člověk neplánuje víc věcí a oni se dějou, takže nakonec bych si to teda i na ty Vánoce odrodila a k tobě do diskuze se přidala :grinning: :grinning:
21. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz
Zdravím děvčata.. já čekala MS 25/12, ale vzhledem k tomu, že měřim BT, tak mi byla vypocitana ovulka driv a MS na dnesek, na moje 29 narozky... testla jsem se a dostala ten nejkrasnejsi darek k narozkam i vanocum... v albicku mam muj dnesni, dovolim si rict dost vystavni testik, na to ze jsem 25DC :slight_smile:))
Vsem vam preju moc stesticka a ty // na testiku... at uz ted a nebo pozdeji... je to cesta dlouha a nekdy trnita (tohle je moje ctvrte tehu v roce 2008!!!, ale konecne vypada tak, ze bude vse ok)
Krasne svatky a splnena prani!!!
21. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
Makky,moc moc moc gratuluju :slight_smile:),to musí být krásný pocit. Krásně se to i čte :grinning:
Máš nějaké příznaky?
21. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz
no, jak rikam, za poseldni rok jsem byla tehu 3x, tohle je ctvrte, takze uz lecos odhadnu... jedine, co u me zafungovalo je paleni zahy dnem i noci uz nekolik dni po ovulaci... no a tedka trochu boli podbrisek, takobvej tlak jako na MS a bradavky.. normal me bolej prsa z boku, ale tedka bradavky.. a bricho citim takovy plny... ale nic specialniho.. nebyt toho paleni zahy a BT, tak jsem nic netusila... muzu rict, ze je to tentokrat trosku jine, nez predtim, tak i proto doufam, ze tentokrat uz je mimi tam kde ma a nehodla se me pustit!!!
21. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz
1 2 3 ... 5
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.