• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáte měsíčky zrovna na Vánoce?

(Zamčená)
5. ledna 2009 
makkyt - mohla bys mi proosííííím ukázat svůj těhugrafííík??? Dííííky :dizzy_face: A mocánek gratuluju a přeju ať je vše v úplně nejlepším pořádku! :dizzy_face:
21. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz
Hahaha, tak já mám příznaky podobný těm z předchozích těhu, ale tentokrát opravdu neplánovaně, takže pokud z toho budou //, tak se asi po... :grinning: . Ale samozřejmě, že když by, tak se na to nehodlám tvářit odmítavě, jen by to byl masakr...
21. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz
čaute holky ja měla dostat MS už pátek ale asi 100% při mé skvěle přesné MS v uvozovkach ji dostanu na vanoce pod stromek a to pak bude depka na štědry večer a test jsem si dělala ve čtrvtek a tipněte si opět byl negativní jak je to možné jako už 11 měsíců dokola :rolling_eyes: :slight_smile:
21. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz
Makkyt, moc gratuluju :slight_smile: Jinak já se musela smát - měřila jsem cca 45 cyklů, vyzkoušela všemožný těhupříznaky, no a když jsem byla těhu, graf naprosto normál a příznaky žádný :grinning:
21. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz
Petro, jsme si to vyměnily, já ji čekala na Vánoce a dorazila v pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ze zásady před MS netestuju, myslím, že už jsem ušetřila pěkných pár korun :grinning:
21. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
ja nevim, jak se to z toho fertility posila, kde to najdu :grinning:
21. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz
len - no ja tedka merim druhy cyklus... je to normalni graf, jenom proste 14DPO teplota neklesla... tak jsem to testla.. jinak na nem neni nic zvlastniho...
21. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz
Sharing - home page setup :wink:
21. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz
jsem si to myslela.. tak snad je to ono http://www.fertilityfriend.com/home/206fda
21. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz
ja cekam 24. menštruaci...jestli prijde, tak me klepne :grinning:
21. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz
Nojo, úplně vzorný :slight_smile: Jo, tak takových mám těch 45 ve sbírce, mimo tek konec ovšem :grinning:
21. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz
Len tak to je dobré ta vyměna už mam i příznaky možna dorazí dříve ted mě tak píchlo v podbřišku tak už to asi začalo :rolling_eyes: zase :rolling_eyes:

holky všem zavidím tiše komu se dnes až do štědrého dne ukažou dvě čárky ja bych se upsala i čertovi abych už konečně měla miminko :frowning2:
21. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz
len - no prave mi tak vzorny neprijde, hlavne proto, ze ten vzestup teplot nebyl uplne ze dne na den, coz jsem porad tak mela, nejednou tentokrat se to plouzilo, ze jsem ani nevedela, jestli ovu uz byla nebo se chysta.. melem jsme to nestihli... vzdycky mivam ovu tak 14 nebo 15 DC a najednou tohle... jsem se vratila driv od mamy z navstevy, o jeden den... no... a asi to teda bude kluk :grinning:
21. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz
petro - moc bych ti to prala... me uz opadla euforie a zacinam mit strach, preci jen trikrat bylo neco spatne, proc by ted melo byt dobre.. ale ten testik znaci hodne, takovy jsem nikdy nemela, ani pri tech potratech, ani pri tom mimodeloznim... takze pevne doufam, ze bude vsechno v poradku.. ja tak moc preju kazde zenske to, co si zazivam ja (myslim tedka tu euforii)... kazde, ktera po miminku touzi... vsem vam moc drzim palecky a doufam, ze vy drzite me, aby to tentokrat dopadlo dobre!!!
21. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
Makky,a kolika denní máš cyklus?
21. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
No hrozně moc Ti držíme pěsti Makky,to se rozumí. :slight_smile:
21. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz
czloko - no ja mela normal 28DC a z prave strany, ktera mi zustala jako jedina po laparu plodna mam 26, ale podle fertility jsem mela tentokrat jeste kratsi... ja sama nechapu, jak ten testik muze byt takhle krasnej uztakhle brzy...
21. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz
No, ať byla, kdy byla, ten graf je jednoznačný a fakt pěkný :slight_smile: Já letos viděla svůj první pozitivní test v životě, byl nádherný, jednoznačný, pokazilo se to až mnohem později... A ten strach naprosto chápu, já se klepala celou dobu :pensive: Tak ať to tentokrát klapne! :slight_smile:
21. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz
len - klapnou to proste musi... ale ja se nezvdavam, verim, doufam.. bojim tuze teda, to jooooo... ale clovek si snad vseho vazi vic, kdyz tra cesta je trnita...
21. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
Po 14 dnech má někdo už krásnou čárečku,myslím 14 dnů po oplodnění. :slight_smile:
21. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz
Tak... Při zpětným pohledu jsem za to dlouhý snažení vděčná, nějak mám poocit, že podařit se nám to napoprvý, přišla bych o spoustu důležitých zjištění, nalezení životních hodnot, poznání sama sebe i lidí kolem mne... Ne, neměnila bych. Ale už toho bylo docela dost :grinning:
21. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz
len, naprosto chapu!!!! Taky jsem tak nejak "jina" tedka nez v unoru... ale mas pravdu, uz toho bylo dost.. az mi doktor potvrdi tehu, tak te prijdu poplyvat bacilkama!!!
Czloko - jj, asi jo.. ja byla zvykla na carky po limitu a jeste zkoumani pod ruznymi druhy svetla... pak teda silily, ale 14 DPO jsem takovy nikdy nemela... taky se vzdycky neco pak podelalo...
21. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz
Já testla 17.DPO a mám ji v albu :slight_smile: Vlastně jsem nikdy žádnou jinou neviděla, takže mi přišla normál :grinning: 19.DPO byla o něco silnější a pak už jsem netestovala...
21. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky holky, tak ať žádné mrška na Vánoce nedorazí a přijdou jen samé // :slight_smile:

U mě nebude ani jedno - budu kolem ovulky a zrovna nebudu s přítelem ale u našich :unamused: Ale po Novém roce, hned 2.1. valím do CARu na svou první injekci svého prvního IVF. :grinning:
21. pro 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak co ?Je nebo bude nějaká nová těhulka na Vánoce? :wink:
22. pro 2008 v 17:58  • Odpověz
ahój, taky mi má mrchanda přijít na Štědrý den... :frowning2:
22. pro 2008 v 18:01  • Odpověz
autor
A co myslíš,přijde Adi? :slight_smile:
22. pro 2008 v 18:03  • Odpověz
Ahoj, mužu se přidat? Taky čekám MS 24. nebo 25.12. ale doufám že nepříjde.
22. pro 2008 v 18:43  • Odpověz
autor
Tak to doufáme všechny Jaňuli :slight_smile:. To by byly Vánoce nejkrásnější v životě. :slight_smile:
22. pro 2008 v 18:46  • Odpověz
To by byl pro nás nejkrásnější dárek, snažíme se už 10 měsíců.
22. pro 2008 v 18:52  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.