• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáte měsíčky zrovna na Vánoce?

(Zamčená)
5. ledna 2009 
Díky, díky moc. Při prvním jsem to vnímala o mnoho více a taky jsem se hodně bála aby bylo vše OK, ale teď podruhé jsem v poho.
24. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz
autor
Jééééé,Romi,gratuluju,to je nádhera. Ty se tak máš :wink: .
24. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz
Jé holky já bych Vám taky moc přála //. Já zkoušela o 2-3 dny dříve, tak je to takové ještě nic moc, ale snad to bude v poho. K doktoru půjdu až po Novém roce, protože má dovolenou.
24. pro 2008 ve 22:34  • Odpověz
Holky tak já bohužel hlásím mrchu :angry: :angry: Super vánoční dárek :frowning2:
Romče gratuluju :wink:
25. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
Já pořád nic a pořád je mi na zvracení.. Znovu jsem netestovala, počkám pár dní.
25. pro 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
Dobré ráno děvčátka,Romi máš se na co těšánkovat. :slight_smile:
Bury,taky to čekám každým dnem. :frowning2:
Ardila,vypadá to nadějně,viď. :wink:

Je možný,aby užívání Celaskonu oddalovalo příchod MS? Cítím se chřipkově,tak si ho každé ráno nechám vyšumět.
25. pro 2008 v 10:19  • Odpověz
čaute holky tak na vanoce kramy nedošly test negativní a včera večer u stromečku mě přítel požadal o ruku s krasny prstínkem romantika :wink: byla jsem na měkko :slight_smile:
25. pro 2008 v 11:20  • Odpověz
czloko-ahoj to si nemyslim, ale nevim. my se zas ted kazdy den poctive snazime ,ale snaha je asi k nicemu:(((
25. pro 2008 v 11:22  • Odpověz
autor
No tak to je nádhera Peti,to si zaslouží potlesk. :wink: :wink:
Eloa,to nemůžeš nikdy vědět,jen se snaž :grinning: .

Tak už jsem to holky dostala,život je pes. :unamused:
25. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj, tak já jsem pořád bez MS a večerní nevolnost přišla v několikátý den ve stejnou dobu.. Takže ráno asi testnu. Nějak se mi tomu nechce věřit, pořád jsem od doktrorů slyšela, jak budu mít pravděpodobně problém otěhotnět a že by to vyšlo napoprvé se mi nechce věřit..
Petro, gratuluju :slight_smile:
czloko, to je mi líto :frowning2:
25. pro 2008 ve 22:53  • Odpověz
Ahoj holky,já taky čekala menzes na štedrý den,ještě nedorazila :wink: .Ale od včerejška mě bolí v pobřišku,tak ji čekám co nevidět :unamused:
26. pro 2008 v 07:53  • Odpověz
já taky čekala MS na štědrý den a ona zatím nikde a teplota stoupá a prsa bolí :wink:
26. pro 2008 v 08:57  • Odpověz
holky tak mrcha dorazila :frowning2:
26. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz
achalteke, a testovala jsi? Já mám opět jednu čárku, ale jinak vše stejné, tak je to divný..
26. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
ardila ještě ne nemám test budu mít nejdříve v pondělí :wink: a neměla jsi tam ani náznak, ani stín?
26. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz
Vůbec nic.. Další budu mít taky v pondělí, ale počkám asi až do silvestra..
26. pro 2008 v 15:02  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem meškala 10 dní a přesně na Vánoce jsem to dostala, takže zase nic. :frowning2:
26. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz
Hoky já jsem na 100 % čekala mrchu 20.12.
Vopupínkovaná jsem byla, křečovitě mě bolelo v podbřišku, snad každým dnem víc. Prsa taky napnutý, ale to má každý měsíc před mrchou. Náladová jako blázen ............ a ta mrcha nikde
Tak jsem to na Štědrej den zkusila testrnout a jsou tam //
Je to dokonalej dárek, protože manžel byl na začátku měsíce na operaci, protože je skoro neplodnej ......... no není to zázrak? Furt tomu nemůžu uvěřit, je to super dárek.
Já to manželovi zabalila pod stromeček a tak dojatýho chlapa jsem skoro ještě nikdy neviděla
26. pro 2008 ve 22:17  • Odpověz
autor
Ahoj děvčátka :slight_smile:

Bobišku,tak to je nádhera,gratuluju. To je vážně zázrak a zázraky se dějí hlavně o Vánocích :wink: :wink:
27. pro 2008 v 10:36  • Odpověz
Bobi, taky moc gratuluju :slight_smile:
U mě nic nového, zítra jedem na svatbu, tak se asi vymluvím na řízení a pro jistotu nebudu pít.. Ach jo, už mě to čekání nebaví..
27. pro 2008 ve 14:10  • Odpověz
autor
Ardi,tak to je opravdu dost podezřelé,no jasně raději nepij. :slight_smile:
Musíš býttrpělivá,ale lehko se to řekne,viď. :wink:
27. pro 2008 v 17:08  • Odpověz
tak holky dobry večer a dobry moc není odpoledne došla mrcha jsem nadšena jak blazen :rolling_eyes: tak opět nové snažení :frowning2: doufám že po 11 se to už povede :frowning2:
27. pro 2008 v 17:36  • Odpověz
autor
Aaaaaa,sakra Peti,to je škoda. :unamused:
27. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
je zase je to v dupě :frowning2:
27. pro 2008 v 18:09  • Odpověz
Tak jsem koupila ten nejcitlivější test co měli a opět jedna čárka a ani náznak druhé. Ten už by mi to myslím musel ukázat třetí den po očekáváný MS. Takže těhu asi nebudu a chyba je jinde. :frowning2:
27. pro 2008 v 18:16  • Odpověz
autor
Nedivoč Ardi,hlavně buď klidná,mohla jsi otěhotnět třeba týden před měsíčkama. :wink:
27. pro 2008 v 18:18  • Odpověz
Já si právě myslím, že podle bolesti a hlenu ovu poznám, takže bych byla už min. 17DPO. No uvidíme, já jsem v klidu :slight_smile:
27. pro 2008 v 18:25  • Odpověz
autor
Víš,že se na tohle nemůžeš spolehnout,Ardi. Tak zkus zajít v pondělí někam do laboratoře na krev,stojí to jen
211 kč. :wink:
27. pro 2008 v 18:28  • Odpověz
Holky díky za gratulaci.
Nevěš hlavu ardil, někdy se // oběví dýl. Četla jsem v jiný diskuzi, že holky byly těhu a furt byl na testu /.
27. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz
čau Bobišku.Co tady děláš,Já na tebe čekám na skype...ale asi se mnou nemluvíš co??? :wink:
27. pro 2008 ve 20:45  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.