• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CENAP Brno

(Zamčená)
10. března 2011 
ahoj,
možná se potkáváme na chodbě Cenapu v Brně, možná na cvičeních, ale třeba nemáme čas či odvahu se dát do řeči zrovna tam. A protože jsou mi maminky, které tam chodí, moc sympatické, tak bych si s nima ráda popovídala tady. A třeba naplánovala sraz :wink: Moc se těším na odezvu.
19. led 2011 v 19:12  • Odpověz
Já jsem tam chodila jako těhotná a bylo to super, teď prod ěti mi to přijde nudné a o ničem, spíš jako klábosení maminek a děti dělej te si co chcete a navíc co je to zadarmo, tak je velký problém se tam dostat bo u toho snad každá mamina sedí a kliká jak o život, jen aby se tam dostala...ale když to bylo palcené bylo to i lepší :slight_smile:
19. led 2011 v 19:14  • Odpověz
autor
@vendulka je fakt, ze kvalita kurzu se lisi od cvicitelky. Taky bych nebyla proti platit nejaky maly baksis a mit vetsi sanci se na kurzy dostat. Ono kdyz se vypisou kurzy na cviceni deti v osm a osm pet uz tam neni jedine z dvaceti mist volne, tak to asi o necem vypovida - nejspis o tom, ze jinak jsou kurzy pro deti pomerne drahe a maminky se snazi usetrit :wink:
20. led 2011 v 19:47  • Odpověz
@jankabr to jo, je to tak, ale co já chodím so palcenýho, tak si to nemůžu vynachválit, je to úplně o něčem jiném než o blbnutí dětí, tady nás aspoň k něčemu vedou a něco nás učí....já si klidně za kvalitu připlatím :wink:
20. led 2011 v 19:56  • Odpověz
autor
@vendulka a jeje - tak tak spatne zkusenosti ja s cenapem nemam, ale mozna jsem fakt mela stesti na kurz. Kde se ti nelibilo? Abych se tomu pripadne vyhnula :wink: A kam tedy chodis ted?
21. led 2011 v 08:54  • Odpověz
Ahoj já jsem chodila do cenapu jako těhulka a bylo to fajn a i cvičení se mi líbili, ale je fakt, že opravdu záleží na cvičitelce.Já jsem jiné cvičení placené nezažila.Ted jsem tam chtěla chodit s malým, ale změnili to cvičení do roku a pak a od roku a půl.Tak budem chodit jinam.
21. led 2011 v 09:53  • Odpověz
@jankabr chodila jsem jeden kurz do broučků,ale spíš jsme nechodily jak chodily bo se mi to nelíbilo, a teď chodíme do kenny a je to milionkrát lepší, před tím jsme ještě chodily do větrníku,ale ten se teď taky zhoršil
21. led 2011 v 11:03  • Odpověz
autor
@vendulka jojo o Kenny jsem slysela - jenze pro nas je to do Reckovic moc daleko :frowning2:
@hannah23 Tak daleko jsem jeste nekoukala - Kacka je zatim mala. Tak uvidime. My jsme zatim meli docela stesti - hlavne tedy na kolektiv - maminy tam byly uplne super.
21. led 2011 v 18:22  • Odpověz
@jankabr no ještě je nějaké kenny v kohoutovicích,ale nevím , jestli tam není jenom plavání
21. led 2011 v 18:24  • Odpověz
no my jsme chodily na cvičení po porodu, bylo to super, pak do masáží a tam jsme byli jen jednou a to se mi moc nelíbilo a pak jsme chodily do poupátek a to byla stejná cvičitelka jak na masáže a nic moc a pak jsme chodili do žížalek a to bylo super stejná cvičitelka jak v předporodní přípravě a ted budeme chodit sem http://www.materskecentrumbrno.cz/index.html jse to nové tak uvidíme, ale už jsme tam byli na čumendu a dobré
21. led 2011 v 19:15  • Odpověz
@hannah23 jo taky jsem byla na těch masážím a vůbec se mi to nelíbilo....ta ženská mi přišla totálně mimo :grinning:
21. led 2011 v 19:17  • Odpověz
autor
@hannah23 no to centrum vypada dobre - jen bych ocenila, kdyby neco napsali o cvicitelkach - jako praxe, vzdelani a tak - treba to pozdeji doplni.
22. led 2011 v 08:00  • Odpověz
Ahoj, my teď chodíme do Poupátek. Nemůžu říct, že bych byla nespokojená, ale představovala jsem si to trošku jinak. Cvičitelka se jmenuje Jitka a je mi sympatická. Zítra k ní jdu na druhou část baby masáží a moc se těším. Jinak s maminkama si tam moc nepokecám, Ema se brzo unaví a ke konci už je plačtivá, tak prchám dřív...
22. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz
@jankabr @vendulka Teď jsem se dívala na nabídku Kenny klubu. Není tam moc široký věkový rozpětí? 6 měsíců až 3 roky... Jak to probíhá, když se sejdou děti, které ještě nelezou s dětma, co už chodí?
22. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz
autor
@leba Tak to asi chodis v patek ne? My chodime do Poupatek v utery.
Co se tyce Kenny klubu - neporadim - ja chodim cvicit jen do CENAPu. Tys k nim chtela chodit cvicit nebo plavat?
23. únor 2011 v 07:58  • Odpověz
@leba pokud vím, tak to mají věkově rozdělené na 2týdny až 6 měsíců,6 měsíců až tři roky,ale není to tak, že chodí všechny věkové kategorie dohromady, mají to rozdělené dle věku a schopností dětí, to spíše toto byl problém v CENAPu, kde když jsme přišly asi v roce a neuměla malá chodit, tak tam byly děcka i starší tří let a bylo to na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a halvně se tam těm dětem venují odpovídajíc věku a učí je nové věci a není to tak o ničem jako v cenapu
23. únor 2011 v 11:30  • Odpověz
@jankabr ahoj ona zatím cvičitelky bohužel nemá předcvičuje sama jinak je tam ted spoustu nového http://www.materskecentrumbrno.cz/index.html
23. únor 2011 v 16:02  • Odpověz
@jankabr Chodíme v pátek dopoledne. Taky cvičíte s Jitkou nebo s někým jiným? A jak jsi s tím spokojená? Teď vypisovali nový termíny, ale do Poupátek jsem se nepřihlásila, přijde mi, že je z toho Emča (5 měsíců) ještě dost vyjukaná. Zkusím to cvičení pro maminky s dětmi do půl roku, to by mohla vydržet a aspoň udělám něco pro sebe. :slight_smile:
V Kenny klubu jsem uvažovala nad vaničkama, ale ještě jsem se nerozhodla. Četla jsem dvě knížky, které napsala zakladatelka Kenny a přijdou mi v některých názorech moc radikální... Ale @vendulka je tam spokojená, že? Ještě to promyslím, a jsem ráda, že mám odezvu od někoho, kdo tam chodí.
23. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz
autor
@leba jojo, my chodime v utery k Jitce. Driv mi prisla vic akuratni, ted to podle meho trochu flaka - prijde pozde a konci driv. Ale jinak to prcka dost bavi. A maminku taky :wink: aspon pokecame s ostatnima maminama.
Z plavani muzu doporucit DK fontana v Kohoutovicich - zacali jsme v 5 a pul mesicich a je to moc fajn.
24. únor 2011 v 07:20  • Odpověz
Holky kdo byste měl zájem o cokoliv budu nejpozději v pondělí objednávat....
http://dedra.ecpaper.cz/zima-jaro-2011/#page=1 na každý výrobek, když kliknete se zobrazí více informací
24. únor 2011 v 11:24  • Odpověz
@jankabr Díky za tip na plavání. Jsem zvědavá, jestli bude zítra cvičení s úsměvem až do konce nebo zase půjdeme s řevem. :slight_smile:
24. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz
ahoj holky já do Cenapu chodila s bříškem až do porodu a ted začnem chodit s malým na cvičení po porodu už s moc těším a jsem zvědavá co bude :slight_smile:
10. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.