• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
lajci :grinning: :grinning: tchýni máš opravdu ráda,jinak si vikend užij :wink: .
12. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
ilci asi by bylo rozumne projit zahradu do obeda :grinning: tak navrhujte casy:slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Holky nevím jestli dorazím na srazík :frowning2: ,MM bude doma,je to sobota a v nedělu odjíždí opět do F,říkal že mám jet sama z Gabulou,že bude na zahrádce a bez něho nechci jet,když bude doma,bývá dlouho pryč a já bych asi byla nervozní,že je doma a nemůže si hrát s Gábinkou,no nebylo by to vono,tak se na nas nezlobte,kdyby jsme nedorazily,třeba dorazíme všichni :slight_smile: ,aletomu dávám malou šanci,vždycky den před odjezdem,když nám tatka odjíždí vládne ve vzduchu nervozita :frowning2: .Toš tak.
13. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
holky neni problem ten srazik dat na jine datum, tak navrhujte datumy a casy a je to, treba neco vybereme:grinning::grinning:
14. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Hunul, já myslím že je to úplně pochopitelný :wink: jen si taťku užijte. My zas plánovali oslavu Martinových narozek a taky to padlo na 8,8, to má manža celej víkend volno, jindy to nevychází :frowning2: jinak jsem myslela že my můžem kdykoli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
no tak treba 22.8. :wink: nebo 29.8. :wink: to uz by snad bylo schudne ne? :sunglasses:
15. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
ahojik tak toho 22.8bych mohla mam volny vikend :wink: co vy tedy n ato?
15. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
tak 22.8. bych nemohla, ale na to nehleďte, stačí, když se domluví většina :wink:
15. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
hi,hi no tak zari to jisti a basta:grinning::grinning::grinning:
16. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahojky, tak srazík ju! A jak se vlastně všechny máte? Dlouho jsem se neozvala, já vím, ale pořád na vás všechny moc myslím. Mějte se prima.
16. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Hunulko a ty bys toho 22.8. mohla? nakonec můžem se vidět v srpnu i v září :wink:
17. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
jj 22.08 to by šlo :wink: !!!
19. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky holky
bohužel víkend 22.8. jsou u naší babičky hody.Jsme tam každoročně celá rodina.
Takže je mi líto, ale to já asi nepojedu.Je to sice ještě za měsíc a může stát spousta věcí,ale radši by mi vyhovoval ten termín 8.8.

A září říjen se můžem sejít taky aspoň nebude takový vedro.I když mi v září možná pojedem na dovču :sweat_smile:

Ale však se nějak domluvíme :grinning:
19. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahojky holky, tak toho 22.8. ani 29.8. nemůžu jsem na dovolené. Spíš by mi vyhovovalo to datum 8.8.2009 ale třeba se nějak domluvíte a přijde vás tam hodně. :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Myslim, ze asi nechame toho 8.8. a samo pak se muze planovat dalsi srazik, ktery snad uz kazdemu sedne datumove:grinning::grinning: jinak dopredu rikam, ze na srazik by jsme nedorazili jedine z duvodu, ze holky nebudou stale zdrave

SRAZ zatím dne 8.8.09 u restaurace Archa , cas , to piste navrhy:

ANDRA76
ilci + 1 ditko
jablucanka + pritel + 1 ditko
sara.max
smilers + manzel + 3 ditka
milin + břicho
Mufy
Susane81 + Domča
24. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Holky já bych to tak viděla na ráno.Ať můžem v klidu projít ZOO a pak třeba sednout do tý restauračky :wink:
24. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky,tak my určo nepřijedeme toho 8.8,ale příště určitě přijedem :slight_smile:
25. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky,

tak pro nás 8.8. taky padá... :frowning2: :frowning2: Je mi to líto,ale máme k řešení vážné věci...Tak snad příště... :wink:
26. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Hunulko, to je škoda, chtěla jsem si Gabču zase trošku pochovat.....:slight_smile:
27. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
holky tak ná na 99 % přijdu,pokud teda nebudem nemocní,manža leží chytli ho záda.
27. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Holky tak co stím srazem?
V kolik hodin?Budu bez auta tak potřebuji vědět v kolik mám vyjet. :slight_smile:

ANDRA76
ilci + 1 ditko
sara.max
smilers + manzel + 3 ditka
milin + břicho
Mufy
Susane81 + Domča
28. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Ahojky holky , ja se omlouvam, ale tentokrat neprijedeme, bohuzel se nam do toho neco pripletlo, co je pro me dost dulezite, takze dalsi srazik to jisti. :wink:

ANDRA76
ilci + 1 ditko
sara.max
milin + břicho
Mufy
Susane81 + Domča
3. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
ahojte :slight_smile:

Smil, to je škoda :unamused:
Tož já bych se možná ukázala, budem v Olmilku, tam mě manžel zaveze, ale zpátky to budu muset zvládnout busem a tramvají na ten nový Aquatol /kluci budou tam/ Jaké jezdí k ZOO busy? nízkopodlažní? Vejdu se tam s dvojkočárem?

A Ilči jak to máš vymyšlený s Mikuldou?Luca leze, Pavla se plazí, v kočáře celou dobu nevydrží,tipuju max 1/2 hodiny pokud nebudou spát, to jim to tam asi pěkně vytřou, co? někam na deku se asi nedá, že?

a já pokud teda dojedem tak kolem 9,30 což asi bude pro vás brzy?
4. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Holky pro mě to taky padá.
Moje nejlepší kamarádka slaví narozeniny.Měla to mít příští týden,ale bohužel to musela přehodit teď na sobotu.
Takže taky nedorazím a co mám zprávy od Olm, tak ta zase jede na dovolenou.

Moc mě to mrzí,ale snad to vyjde příště. :frowning2:
4. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jejda, tak skoro nikdo nemůže :frowning2: tož pokud se ještě někomu chce, tak můžem udělat mini srazík někde v Olmiku, třeba kde by mohly holky lozit, kde je nějaký dětský koutek apod. Nebo někam ven a dám je na deku.Anebo to zrušíme??
Už zbyla asi jen Ilči, Andra a Saramax :confused:
4. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
Jirul no uvidíme jak se děvčata rozmyslí.Já to taky potřebuji vědět dopředu.Ať si buď zajistím cestu nebo se to zruší. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
holky, tož u nás účas zatím není 100%, ještě nevím, jestli dojedem :unamused:
6. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky, já bych ten sraz oficiálně zrušila co vy na to?

Jen by to chtělo poslat sms těm ostatním pokud má někdo na ně spojení. :slight_smile:

Já mám jen na Ivču a ta jede na dovču :wink:
6. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
mimin asi by to bylo nejlepší,snad ho ale stihnem do té doby než půjdu na ket :wink: ,to by mělo být tak v druhé polovuně září.
6. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
TAKŽE OFICIÁLNĚ RUŠÍM SRAZ, KTERÝ MĚL BÝT JIŽ TUTO SOBOTU 8.8.09, A PŘESOUVÁM HO NA DOBU NEURČITOU :grinning: nebo na dobu, na kterou se opět domluvíme:slight_smile:
7. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.