• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
jj, to bude asi nejlepší
7. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky sray bych viděla někdy na začátek září.To už nebudou takový vedra aspoň :slight_smile:
9. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Holky tak chtělo by to nějaký návrh na sraz :wink:
2. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
Takze damy,jelikoz je tu uz zari,a urcite uz nekteri maji cas na to aby dojeli, by nebylo spatne udelat srazik :wink: takze valte navrhy hlavne kde a kdy, chtelo by to neco,kdejekoutek prodeti,pacprecejenom nase ratolesti uz jsou vice akcnejsi a tezko se uhlidaji vkocare:grinning:
10. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Já jsem pro,v Olmiku nic takového neznám,kdeby se srazík mohl uskutečnit,klidně bych byla pro opět pro Kopeček,salonek je velikej a měli bychom tam dost místa,co Vy ny to??? :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky

takže já bych navrhovala tyhle dva datumy zatím jen tak orientačně :slight_smile: 3.10.2009 nebo 10.10.2009
Je to pokaždý sobota.A místo bych nechala Olomouc Kopeček.Přeci jen tam můžem na procházku mezi zvířata a pak můžem sedět v salonku.

Jinak jak psala Jablu že u mě.Není problém.Jen bych to sama vše nezvládla nachystat.Myslím občerstvení apod.A taky bych musela vyklidit aspoň jednu místnost kde by se ti prckové všichni mohli batolit.

Takže tu jest můj návrh. :wink:
16. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj, my můžem 3.10.

Jináč s místem, pro nás by bylo lepší u Milin, ale naprosto chápu že když čekáš miminko tak je to náročný, ted nemyslím občerstvení to bysme každá nějaké dovezly, ale tak celkově, něco takového uspořádat doma chce notnou dávku odvahy :grinning: :grinning: :grinning: naše holky mají totiž slušné ječáky :confused:

takže se přizpůsobíme :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
ahojik ja bych mohla toho 3.10 téééž,a mil pokud se citiš na organizaci rada ti přijedu nachystat to co potřebuješ,mě by to taky vic vyhovovalo u tebe. :wink: v patek 2.10bych ti mohla dojet pomoct,zaleži na tobě :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Holky u mě není problém.Jen jde o to že děti vlezou kamkoli a já takových věciček mám na zemi celkem hodně.Viz kytky, flašky s vodou apod. A taky musím uklidit psovi granule aby dětičkám moc nezachutnaly :grinning: :grinning:

Ivetko pomoc uvítám děkuji. :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Toho 3.10 my můžem taky!!!! :wink:
16. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
Brala bych ten Kopeček,ne že bych nechtěla navštívit Mili,ale to bude mazec tolik dětiček a lidiček,takhle by to Mili měla v klidečku a nemusí nás obskakovat :wink: ,myslím to v dobrém!!!
16. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky holky

Hunulko v pohodě :slight_smile: však nebydlíš ode mě tak daleko na návštěvu normálně :slight_smile: bez srazíku.
17. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
SRAZ zatím dne 3.10.nebo 10.10..09 u restaurace Archa nebou milin , cas , to piste navrhy:

Hunule
Jirule33
Lajcikova
Milin
Smilers

jinak me je to jedno jaky datum, cas ci misto,pokud nebudou holky nemocne dojedeme
17. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
my budem slavit, takže 10.10. určitě ne a nejspíš ani 3.10.
17. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Já taky nemůžu ani jeden víkend,páč budu v tomto týdnu na dovče. :slight_smile:
Doufám,že pak ukážete aspoň fotečky.
18. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
milku zatim to vychazi jen na 6děti :grinning: a myslim že do obejvaku se vlezem,uklidiš granulky(i když sou moc vyživne :grinning: )zavřeš ložnici,a v kuchyni nic neni,ja ti to pomužu nachystat.no jak chceš,mymame tedy 4.10 narozky ale to je v neděli takže v sobotu bych teoreticky mohla.tak se domluvte :wink:
18. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
náhodou naše Luca je super zahradnice už rozhrabala květináč i na návštěvě :slight_smile: jsem se styděla teda, ale byla tááák hodná a já krmila Pavlušu že jsem zapomněla hlídat ještě druhé dítko :stuck_out_tongue_closed_eyes: i doma si hrábla, ale momentálně jsme důslední a do obýváku prostě nesmí....no jsou teda nadržený dost :grinning: :grinning: :grinning:

Milin písni mi prosím kde přesně bydlíš do ip myslím obec ať mám představu o vzdálenosti k tobě, páč na 99% pojedu sama s dětma
18. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Miliku,jestli se srazík uskuteční u Tebe,taky prosím mapu do IP :grinning: .Děkuji!!
19. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
hani pokud trefiš do vítonic tak tě pak navedu,je to kousiček :wink:
19. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
jasně že trefím,to je za humny :grinning:
19. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj,

tož jsem koukala kde že Milin bydlí /na mapě/ a to je teda kus od nás :frowning2: holky to my nepřijedem :confounded: je to pro nás fakt daleko a já nejsem nijak skvělej řidič.no jo no
21. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Jirulko ještě není rozhodnuto a ten Kopeček by jsi brala?
21. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Hunul, to je blíž, zase u Milin bude lepší zázemí pro děti.Uvidím jak se domluvíte, ten kopeček bych snad zmákla :wink: ale nechtěla bych aby se na to bral ohled, pár srazů ještě bude.
21. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojky každé z Vás jsem poslala IP.
22. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahoj, tak mě to je jedno :wink: ráda bych viděla Jirulku a její holčičky,tak já teda navrhuju Kopeček,k Mili by nepřijela a na Kopeček by dorazila,co?Se podřizuju :wink:
22. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Ahojky, misto je me uplne jedno,snad bude na kopecku kde zaparkovat,jinak teda nevim

Datum je nam ted taky jedno,aleco bude za dalsi tyden nevim ze,takze zatim je nam to defakto jedno,kdy :wink:
23. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. zář 2009 ve 14:13 • jaaninka
Holky tak co teda?

Pojedem k Mili,nebo na Ten kopeček?
25. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
No kde jste všeci,datum se blíží!!! :wink:
25. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Ahojky, takze ja se omlouvam,ale na sraz nedorazim,neco me do toho prislo,tak to hlasim predem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.