• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
Já teda 17 nemůžu plánujeme dovču. Ale zbylé dva termíny 24 a 1 zatím nic nemáme.
1. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky těhulky a maminky,

Smilers mi včera posílala zprávičku, že pořádáte srazík. Ráda se přidám, ale zatím bojuji s vycházkama od 14 do 18 hodin. Takže pouze v rámci mých časových možností a tak nevím jak se budeme bojovat. Zatím máme opět pár dní klidový režim. Bude-li vše OK, těším se na vás a vidím to takto:

17.4. může :
ilci
milin
mufy
smilers

24.4. může :
hunule
ilci
smilers
zuzka
sara.max

1.5. může:
mufy
smilers
zuzka
sara.max
1. dub 2010 v 15:30  • Odpověz
Teda ty překlepy jsou děsný, tak opravuji: Takže pouze v rámci mých časových možností a taky nevím jak budeme dál bojovat.
Sorry :wink:
1. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
takze zatim je stav nasledujici:

17.4. může :
ilci
milin
mufy
smilers

24.4. může :
hunule
ilci
jirule33
smilers
zuzka
sara.max

1.5. může:
jirule33
mufy
smilers
zuzka
sara.max
1. dub 2010 v 17:29  • Odpověz
17.4. může :
ilci
milin
mufy
smilers

24.4. může :
hunule
ilci
smilers
zuzka

1.5. může:
mufy
smilers
zuzka
hunule
1. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
takze zatim je stav nasledujici:

17.4. může :
ilci
milin
mufy
smilers

24.4. může :
hunule
ilci
jirule33
smilers
zuzka
sara.max

1.5. může:
jirule33
mufy
smilers
zuzka
sara.max
hunule
1. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
ahojik ja bych mohla toho 17.4 jinak mam bohužel směny a moc rada vas uvidim :slight_smile:
1. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
ještě i toho 1:5 bych mohla
1. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
17.4.2010 může: 24.4.2010 může: 1.5.2010 může:
ilci hunule hunule
lajcikova ilci jirule33
milin jirule33 lajcikova
mufy smilers mufy
smilers sara.max smilers
zuzka sara.max
zuzka
1. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
Holky zatím u nás vše stejné. 1.5. můžu taky. Pokud se do toho něco nevmotá :grinning:

17.4. může :
ilci
milin
mufy
smilers
lajčíková

24.4. může :
hunule, ilci, smilers
sara.max, zuzka
jirule33

1.5. může:
jirule33, milin, lajčíková
mufy, smilers, hunule
zuzka, sara.max
1. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz
autor
17.4. může :
andra76
ilci
milin
mufy
smilers
lajčíková

24.4. může :
andra76
hunule,
jirule33
ilci,
smilers
sara.max,
zuzka

1.5. může:
andra76
hunule
jirule33,
milin,
lajčíková
mufy,
smilers,
sara.max
zuzka
2. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
Jééé nás už je :slight_smile: ,to je dobře!
2. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
Tak teď jenom rozlousknout, kdy to tedy bude,že? :slight_smile:
Psala jsem i Olm,tak snad se brzo ukáže a napíše se taky.
6. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
autor
Tipla bych, ze klapne asi ten kveten, no uz se tesim, snad vyjde pocasi
6. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky
potřebovala bych vědět který víkend to bude? Musím si zajistit auto.
Díky.
6. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj děvčátka, tak už jste se dohodli na nějakém tom termínku? Já budu moct nejdřív toho 1.5. Jo a berete sebou i mužské? :slight_smile: NEbo je to jen dámská jízda s dětičkama?
7. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
No myslim, ze uz je to asi rozhodle, jak vidim:grinning: takze asi toho 1.5. ? Saro ja beru manzela jako vzdy, jinak to u nas ani nejde:slight_smile: hlavne se vsichni uz vyjadrete, jen jeste jedna vecna, co v ten den tedy, nejprve do zoo a pak si sednout nekam? jestli jako se bude neco rezervovat? Napady a pripominky by to chtelo:slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
Smilers, tak jsem si říkala, že asi vezmeš manžela. Neumím si představit, jak to zvládáš, když je v práci :slight_smile: . Já ho vezmu taky, tedy s největší pravděpodobností, u nás není nikdy jisté co bude zítra. Jinak mně je to celkem jedno, kde a jak, ještě jsem neměla to štěstí s vámi na pokec. Asi to musí být mazec tolik rodin pohromadě. Jestli bude hezky, tak je to fajn, horší to bude, pokud to bude s počasím na štíru. Znáte někdo tu restauraci Archa na Kopečku? Já jsem tam ještě nebyla, tak nevím, jaké je tam posezení. Jo a jak to vidíte s hodinou? Dopoledne nebo raději odpoledne? Jestli bude teplo, tak tam bude asi spousta spousta lidí, přece jen první květen to všechny táhne ven.
7. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
saro :grinning: jako mohla bych jit sama, ze by me meanzel zavezl, ale holky chcteji uz hodne chodit, takze potrebuju vic ruk :wink: Jinak v Arse byl predeslej sraz, takze vime, jak to tam asi cca je:slight_smile: co se tyce casu, tak to se jeste musime domluvit, co a jak :wink:
7. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
Ahoj takže platí sraz 1.5. NU a první bych dala prohlídku a pak posezení v Arše. A čas bych dala třeba kolem 10-11hod? I když jsem zvědavá jak bude moje dítko spát :slight_smile: A kdo zajistí restauraci uvnitř ?
7. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
Milin jestli plati 1.5. se musi vyjadrit i ti, co v ten datum jdou na sraz a i ti, co se jeste nenapsali:slight_smile: cas me nevadi, klidne, co se tyce rezervace, klidne se toho muzes zhostit :wink: Tak se holky zacnete vyjadrovat, at uz definitivne muzeme ten sraz ztvrdit:slight_smile: Bud toho 24.4. a nebo 1.5., coz je zachvilku, takze se rozhodujte rychle :wink:
7. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
ahoj,

tak 1.5. ??? my teda můžem a klído první prohlídka.kolem 10té by teda holky měly spát ale když pojedem autem třeba si zdřímnou.Jen tedy vevnitř si to nedovedu moc představit :grinning: tolik běhajících dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ohřejí nám pro ně jídlo? nebo vzít ohřívačku? jinak já se stejně asi najíst nestihnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokud budou vzhůru se mnou jede jen Martin, tatínek je v práci
7. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
1.5. klidne, sice nas eholky v tuto dobu jdou taky spat, ale snad se aspon trochu vychrni v aute :sweat_smile: jinak za ne nerucim:grinning: Co se tyce jidla, tak snad budou ochotni, holky teda dostanou doma uz najist, pak ale budu muset resit dal, jidlo, co a jak:grinning: ohrivacku mam teda v aute, ale nevim no
7. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
Já jsem taky pro toho 1.5. a v kolik hodin je mi to jedno, nechám to na vás s dětma.Klidně kolem té desáté. :slight_smile:
Psala jsem i Olm, tak sna by prý taky mohla přijít.Bylo by nás tam celkem hodně. :wink:
8. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
Saro, zrovna jsem se dívala,že jsi na tom stejně jako já, taky mám termín 14.září. :grinning: Ale pupík mám teda větší,asi hodně baštím.... :grinning:
8. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
Teda vam ty tt pekne utikaji:slight_smile: nu ja vidim, tak datum je uz asi na 99,9% jasny:grinning: jeste dopilovat cas a kdo se ujme rezervovani v arse?:grinning: ja nevim, kdyz jdeme pred tim do zoo, taky aby jsme stihli ji projit celou do doby, ktera bude rezervovana v arse:slight_smile: pac s mrnatama to bude na dlouho, taka aby nebyla zbytecna, ale treba budpu hodni a bude jim jedno, kdy dojdeme:grinning:
8. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
Tak jestli chcete můžem tam jet i dřív. Nevím ale jak dlouho chcete procházet ZOO. A nebo později,ale to zase nevím kdy.
Já bych to brala od rána.A odpoledne posedět uvnitř archy a pak jet domů.

A zajištění bych nechala na tom jak se domluvíte vy co potřebujete děti nakrmit. Já dítě nakrmím kdekoliv.
A minule to zajišťovala sice Ivetka,ale netuším zda by to udělala i teď. A já na to nemám čas. Jsem ráda když nakouknu sem.
8. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
Mufy to nebude papaním, to bych už byla jak velryba. Mně se to po troškách ukládá na prsa a stehna. Do bříška to prostě jít zatím nechce.

Takže to vidím na ten květen. Já se asi přidám až na to posezení v Arše. Ne že bych s vámi nechtěla jít, ale mám zatím vycházky až od 14 hodin, takže dřív nemůžu. Sice budu útočit na doktora někdy kolem 20 dubna ať mi je trošku prodlouží, ale nevím jak moc se mi to povede.
8. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
jirul, jídlo ohřejou v pohodě (to dělají v každé restauraci, dokonce i v samoobslužné jídelně)

jinak já nemůžu ani 24.4., ale stejně už máte termín vybraný :wink:

17.4. může :
andra76
ilci
milin
mufy
smilers
lajčíková

24.4. může :
andra76
hunule,
jirule33
smilers
sara.max,
zuzka

1.5. může - termín srazu na 99,9 % :grinning:
andra76
hunule
jirule33,
milin,
lajčíková
mufy,
smilers,
sara.max
zuzka
olm (snad)
8. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
Ilci no skoda, tak ale priste uz se snad sejdeme :wink: nu a ja si myslim, ze mam jasneho viteze, co se tyce datumu srazu:

1.5. může - termín srazu na 99,9 %
andra76
hunule
jirule33,
milin,
lajčíková
mufy,
smilers,
sara.max
zuzka
olm (snad)

ted jeste dopilovat cas a kdo bude tak ochotny a akcni ohledne rezervace , a muzeme smele srazikovat:slight_smile:
8. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.