• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
autor
jinak pokud to nikomu nevadi, tak se mnou krom manzela dojde i ma sestra, hold vic deti, vic ruk :wink:

1.5. může - termín srazu na 99,9 %
andra76
hunule
jirule33,
milin,
lajčíková
mufy,
smilers - 3 děti a jako doprovod manžel a sestra pravděpodobně
sara.max
zuzka
olm (snad)

ted jeste dopilovat cas a kdo bude tak ochotny a akcni ohledne rezervace , a muzeme smele srazikovat
8. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj, psala mi Smil i Mufy -diky holky :slight_smile: Toho 1.5. bych se pridala, snad. Jak pise Sara, spis bych se pridala az do restaurace, v ZOO jsem byla ted. Mejte se a cau!
8. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz
Tak to je super, už se těším! :wink: Doufám, že nám vyjde sluníčkové počasí.
9. dub 2010 v 07:15  • Odpověz
autor
No ja doufam, ze bude hezky, takze tim padem jeste jedna otazka nastava, a co kdyz bude skarede? Co pak?
9. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
Já bych navrhovala, pokud bude pršet, tak jedině sejít se až na do té restaurace. Alespoň na chvilku na džusík či zmrzlinku nebo tak něco. U mě to stejně asi tak dopadne :frowning2: ... Ale ještě nebudu malovat čerta na zeď.
9. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
sari nemaluj, treba bude hezky a posedis trocha dele, uvidis, nema cenu to hrotit, pokud se stane, ze by jsi treba nedosla a nebo jen an chvilicku, pac i ta se pocita :wink:
9. dub 2010 v 10:23  • Odpověz
Ono to záleží spíš na miminku, jestli bude všechno OK. Zatím trošku bojujeme, takže v současné době mám klidový řežim. Skoro většinu dne proležím, bohužel. Ale moc se na vás všechny těším, snad to vyjde.
9. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
saro vsak jasny, sama musis vedet, a jak rikam, neni vsem dnum konec :wink:
11. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
Holky tak já bych to brala nějak ráno. A taky mi bude trvat cesta do OL asi tak 1hod. Tož pište čas já už nějaký navrhla. A pokud bude pršet tak bych sedla aspoň do restaurace.I když nevím jjak by to bavilo Vaše starší děti.
11. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
Tak ja navrhuju v 10h pred vchodem do ZOO, nejpozdeji do tech 10:15h. Pocitam, ze cca ha hodinu a pul bude prochazka po zoo a pak restaurace asi, takze to vychazi asi na rovnou 12h.

Takze navrhujte, navrhujte dalsi hodinu:grinning:
12. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
V pripade trvaleho deste navrhuju se sejit kolem te 12h, primo na jidlo
12. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
Takze ta rezervace asi zase nejaky salonek bych dala kolem te 12 h plus minus, jen pisu navrh, tak me berte s rezervou:grinning:
12. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
JJ taky bych to tak viděla. Chvíli se projít pak se nadlábnout pokecat a pak klidně můžem jít zase na zvířátka :slight_smile:)
12. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
Sraz se tedy uskuteční 1.5.2010, pravděpodobně kolem 10h před vstupem do ZOO , a posleze na posezeni do Archy, kde by to nejaka dobra dusicka mohla rezervovat :sweat_smile: Bylo by opravdu dobre uz se na pevno na vsem domluvit :wink: Tak piste, piste , at to dame dohromady ty fakta :grinning:

hunule - 1 dítě
jirule33, - 3 deti
milin, - 1 dítě
lajčíková
mufy,
sara.max
zuzka - 1 dítě
olm (snad)
12. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
bude nas cca 19 lidi, jestli dobre pocitam:grinning: coz je bezva :dizzy_face:
12. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahojky smilers a všem ostatním, dnes jsem skončila opět s krvácením u doktora, takže to vidím špatně. Ještě rozhodně nechci házet flintu do žita, je to přece jen ještě 14 dní, ale počítejte se mnou jen s rezervou. U mě to vypadá, že se možná špitálu nevyhnu a nevím dne ani hodiny. Zatím se držíme zuby nehty, ale jde to. Tak se mějte prima. Jo a pokud budu schopná, tak určitě příjdu :wink:
13. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
Sari v pohode, opravdu se radsi opatruj, rikam, srazu jeste bude, hlavne na sebe davej bacha prosim te...
13. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
Díky, jen by mi to bylo moc líto. Mějte se hezky. pa
13. dub 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
sari, ted je pro tebe priorita byt v pohode a donosit mimco do konce, takze ostatni je fakt na druhe koleji a hele, bydlime ve stejnem kraji a meste defakto, tak nic nebrani se sejit potom s mimcama :grinning: a nebo na dalsim sraze prece :dizzy_face: Uvidis, do toho datumu je jeste cas
13. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,

Sari,hlavně se opatruj a at je vše v pořádku :wink: !

Na srazík se už těším,jééé to bude banda :grinning: !!!
14. dub 2010 v 07:29  • Odpověz
Ahojky holky, taky se na vás už moc těším a na dětičky taky. :slight_smile:
Já přijdu asi až taky do té Archy. Dlouhé chození mi už dělá problémy a zadýchávám se. Ale na posezeníčko s vámi se už těším.......... :wink:
14. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
holky, hlavně hodně foťte, ať se aspoň pokochám virtuálně :grinning:
14. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
Taky se těším ,všechny vás ráda uvidím,snad mi do toho něco nevleze. Ilči pokud půjdu tak budu fotit ostošest tím si buď jistá:slight_smile:
14. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
andry, dobře, spoléhám na tebe :wink:
u nás je květen zabitý, páč mají skoro všichni narozeniny a svátky, tak furt slavíme a začínáme hned 1.května
14. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
ilci neboj, ja budu mit taky fotak a manzel asi taky:grinning: segra ta ma fotak v mobilu, takze i od nas mas plnou polni:grinning::grinning:

jinak vsem, psala jsem ivce do IP, jestli by se opet nezhostila vyjednani rezervace, pac na ni nemam telefon, tak snad napise
14. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
14. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
Nazdarek, tak znovu aktualizuju, pro poradek a kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sraz dne 1.5.2010 u vchodu do ZOO Olomouc od 10h do 10.15h, nasledne trajdani po ZOO a pak dychanek v restauraci Archa, pokud teda bude misto, pac rezervace jeste neni udelana a ani neni nikdo, kdo by byl tak odvazny a rezervoval to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:

hunule - 1 dítě
jirule33, - 3 deti (mozna)
milin, - 1 dítě
lajčíková
mufy,
sara.max
zuzka - 1 dítě
olm (snad)
18. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
jinak jeste dotaz, pokud by byla ta rezervace, nebo se nasel nekdo odvazny, tak jake casove rozpeti asi? Mezi 11 az 14h, tim myslim nas prichod do restauracky? :sweat_smile:
18. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
Smill bude stačit rezervačka mezi 12. a 12.30 hodinou???????Já tam asi přijedu sama nebo s OLM.Autobus by mi jel v 11.35, tak bych to tak stíhala a vy jak obejdete zoo,tak tak přijdete.Ju??????
19. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
Takže je to tam,Je zadaný ten salonek jak jsme tam byly minule.Na 12.00 h.Říkala jsem mu,že se budeme scházet postupně,jak si obejdete zoo.A jíst asi zase budeme všechny,že??????Takže je to zařízené na jméno Halová,kdyby tam někdo byl dřív než já.Prosím snažte se přijít buď na tu 12.hodinu a nebo do 12.30 hodin. :slight_smile:
19. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.