• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
Jo a Smill klidně napiš Ivce,že je to zařízené,ať tam už nevolá. :wink:
19. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
Ahoj leni, ja myslim, ze by to melo stacit, teoreticky:grinning: bych te vzala autem, ale budeme met plny pocet v aute, hold velka delegace:grinning: ja jen doufam, ze bude hezky
19. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
Mufy ty ses zlata, ja uz chtela zaukolovat manzela:slight_smile:, ive napisu do ip, jeji cislo nemam
19. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
Takze pro vsechny, kteri se chteji zucastnit srazu:

Sraz dne 1.5.2010 u vchodu do ZOO Olomouc od 10h do 10.15h, nasledne trajdani po ZOO a pak dychanek v restauraci Archa, kde je rezervace od 12 do 12:30, takze by bylo dobre do te doby prijit :wink: Jeste jednou dekuji Mufy za odvahu :grinning:

hunule - 1 dítě
jirule33, - 3 deti (mozna)
milin, - 1 dítě
lajčíková
mufy,
smilers - 3 děti a jako doprovod manžel a sestra pravděpodobně
sara.max
zuzka - 1 dítě
olm (snad)
19. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Smill nemáš zaco, já už se nemohla dívat na to,jak se termín blíží a nikdo se k tomu nemá. :slight_smile: Tak hlavně,že je to všechno zařízené,tak prosím jen nemeškat,abych tam neseděla sama. A taky mi ještě volali,že v tu sobotu je to plné a jestli budeme chtít nějaké meníčko,že na to jídlo budeme dlouho čekat,kdybychom si vybíraly z jídelního lístku.Tak jsem řekla,že nám to nevadí.Je to tak????????
19. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
mufy, no rikam, ses nase zlato :wink: a nastesti si to napsala vcas, pac se me ptal ted manzel, jestli tam ma teda zavolat :grinning: :grinning: Me to cekani vadit teda opravdu nebude :grinning: hlavne kdyz to donesou teple, to me staci :sunglasses:
19. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Tož to je dobře.Moc se na váš všechny těším.Už jsem domluvená s Olm,že tam přijedeme autobusem a budeme vás čekat.
Tak jen aby nás bylo co nejvíc. :slight_smile:
19. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
:slight_smile: taky se tesim a hlavne at je hezky, tak snad dojde co nejvic lidi :grinning:
19. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahooooj!!!!

Mufy děkuji!!!!!Moc se těším a určitě dorazíme,už se moc těším!!!!Na jídlo samo počkáme :grinning: krásně jsi to domluvila :wink: !
19. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz
Taky nikdo :grinning: toš dobrou noc :slight_smile: !!!
21. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
Hani se nediv, vsichni uz vi, kdy , co a jak:grinning:
21. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz
Smill no jen aby to věděly, od té doby se tu jich moc neukázalo. :grinning:
A sraz je už za týden. No kdyžtak tam budeme jenom my..... :grinning:
22. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
Mufy, jako ja jdu urcite, i kdyby trakare padaly :grinning: Andra ta jde taky urcite :wink: takze to nehrotim, rozeslala jsem mini pozvanky, tem co o tom nevi a uvidi se :wink:
22. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
Dobrá tedy, tak snad nás tam bude hodně.Už se na ty vaše ratolesti po skoro roce těším. :slight_smile:
Hlavně se nikde necourejte............ :grinning:
22. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
Nazdarek vsem, takze posledni prezentace lidi, co dojdou, kdyztak se dopiste, toto by melo byt uz 100%, at mame trosku prehled :wink:

Andra76
hunul
mufy
Smilers
23. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj, tak já s tím počítám, pokud nic zlého nezasáhne. :wink:

Andra76
hunul
mufy
Smilers
sara.max
24. dub 2010 v 07:17  • Odpověz
My taky jedééééém :grinning: !!!!
25. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
autor
taky jedeme :wink:
25. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
A ještě Olm.Pojedeme tam spolu a budeme na vás čekat.
Smill kdyžtak pak asi půjdete zase těma dveřma co jdou od zoologické zahrady,že? Já tomu číšníkovi pak hned řeknu,ať je otevře,aby jste tam tudy mohly projít.

Andra76
hunul
mufy
Smilers
sara.max
Olm
26. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
Leni jj, taky jsem nad tim premyslela a budete to nejlepsi reseni :wink: 11 lidi zatim potvrdilo, samo pocitam doprovody i deti, co vim, to je slusny pocet :grinning:
26. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
tak nám to nevyjde, budu se těšit na fotky!!!
26. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
Jirul to je škoda :frowning2: .

Na víkend hlásí ochlazení :angry: ,ale to neva,v salonku bude teplo :grinning:
26. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
hani vis jak, oni toho namluvi, a pak je vetsinou to pocasi jinak a do so jeste daleko :grinning: , ale i kdyby, tak tech 14 stupnu je n aprochazku idealni :wink:

jirul skoda, ale tak snad to neni posledni sraz a v budoucnu se udela dalsi :wink:
26. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
jo jo další, vás znám, poslední sraz byl když byla Milin těhule a Sára jí bude za chvilku lozit :grinning:
26. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
autor
jirul proto jsem tam dala to " v budoucnu" :wink:
26. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
Takze ja hlasim, ze nakonec pojedeme jen s manzelem :grinning: aspon bude sranda, az budeme lovit deti od opic :wink: uz se fakt tesim, i kdyz ma byt pocasi nic moc, ale ja teplo pri prochazkach moc nemusim:grinning:
27. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holky, nevím zda dorazíme. Malá dostala střevní chřipku, sice jen lehčí a jsme zatím doma. Ale nevím co může být do konce týdne. Pokud bude už dobře tak to zkusíme, ale nic neslibuji. Tak se nezlob te papa. Budu se těšit na další sraz. To už budem větší a i třeba takovou cestu a být někde jinde než doma třeba zvládnem líp. Pa
27. dub 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
Milin, myslim, ze se zlobit nikdo nebude, mame vetsina deti, tak to chapeme a lepsi je, kdyz se mala poradne vyleci, nez aby jeste neco chytla dalsiho, pac jak je mrne nemocne, tak ma oslabenou imunitu. Uvidis sama co a jak, a Ivca dojede? Prece jenom jses s ni vic ve styku nez tady my na MK, tak at vime?
27. dub 2010 v 16:52  • Odpověz
Smil, tak Ivča nepřijede. Jedou s přítelem a malým na Pálavu. Jsou tam nějaký závody v kánojích nebo prostě něco podobného. Takže říkala, že pojede s nima.
A já fakt nevím, prostě uvidím. Tak jak je malinká nespavec tak teď spinká. Se jí nedivím mít průjem a do toho trošku zvrací tak je chudinka hotová. Tak snad už to bude lepší a nebudem muset třeba do nemocnice. To bych fakt nerada.
27. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
tak já na sraz přijdu
milin pokud má malá průjem a zvrací tak nevím jestli by byl sraz dobrej nápat ,já jsem už tu střevní chřipku měla a není o co stát i dospělák má co dělat a bude tam dost dětí tak aby to prcci nedostali.
Kámoška má ročního chlapečka a ten měl střevní chřipku taky, nic v sobě neudržel a museli na kapačky ,tak vy snad budete v pohodě.
27. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.