• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
autor
milin vsak jasny jen aby si to prezila ve zdravi cece:grinning::grinning::grinning:
26. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
tož hlavně ať je to dostupné pěšky nebo MHD :grinning:
v ZOO jsem v restauraci ještě nebyla
26. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
26. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Nazdar holčiny :slight_smile: ,tak nám by to vyhovovalo radši teho 13-tého :slight_smile: .A je mě celkem jedno kde,tak se podřídím :wink: .
26. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
hunul bezva:slight_smile:, takze napevno je stanoveno datum 13.6. ted se jeste domluvit kde a v kolik hodin :wink:
26. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
jj,tu Archu bych brala :grinning: ,ale jak říkám podřídím se!!
26. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
My toho 13 taky můžeme :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Zuzko,bezva :slight_smile: !!
26. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
SRAZ DNE 13.6.09 ( misto a cas se jeste domluvime):

hunul
ilci
lajcikova
milin
mufy
smilers

a dalsi se klidne zapisujte, je to zatimjen orientacne :wink:
27. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
tak Archu jsem obkoukla, vypadá dobře

takže sus taky může?

hunul
ilci
lajcikova
milin
mufy
smilers
susane81

a dalsi se klidne zapisujte, je to zatimjen orientacne
27. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
¨no na sus jsem v rychlosti zapomela, se omlouvam ale musela jsem jit najest nas potvurky:grinning:
27. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Já bych nechala tu Archu,co?Nemusíme nikde bloudit po centru města,a i s parkováním si myslím to bude jednoduši.Co Vy na to?
27. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
holky, sesteho nemuzu jsme na dovci, toho 13 snad uz budeme doma...
27. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
:dizzy_face: priklanim se nekde blizko nadrazi, protoze jinak vas nenajdu a ztratim se... :angry: jsem trotl na cestovani...
27. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
hunul ja bych taky brala tu archu, je to u zoo, lesy :grinning: konko od nadrazi jede na sv.kopecek primo autobus c.11, jeho stanoviste je vedle posty a kdyz se zeptas kolemjdoucich urcite ti reknou, ono i nadru toho moc neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
jedine, ze bych znasilnila manzela a nechala se tam dovest :grinning:
27. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
konko:grinning: no ja tam manzela mit urcite budu, sama bych nase holky neukocirovala:grinning:
27. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
konko,jasně znásilňuj :grinning: !!!

V centru se teda dost špatně parkuje,a u té Archy určo mají své parkoviště :slight_smile: .Ceny jsou tam trošku tučnější,ale raz za čas,proč né!! :wink:
27. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
autor

hunul
ilci
konka
lajcikova
milin
mufy
smilers
susane81

27. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
jezis, ted jsem se koukla poradne, t je cerven, ze? tak to na dovcu nejedem :grinning: tak to muzu i toho 6, ale snad nepujde manzel do prace... a ze trefim.. nejedete nektera z ov?
27. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
ahojik holky,tak sem byla zkouknout ty sady no je to tam krasne ale ty restauračky sou male :frowning2: myslim že se tam tolik kočarku nevleze.
tak sem jela i do te zoo,a je to tam pěkne a velke,i vevnitř.
jinak konko kdybys jela autem tak do te zoo sjedeš u peagotu do prava a tam je to cca 3km do zoo,jinak kdybys jela vlakem tak tě mužem naložit v hranicich,do auta kdybsi chtěla.autosedačku bych pučila od segry,nebo tě počkame na nadru v olomouci.neboj nenechame tě jit pěšky.jen sem se zapoměla,podivat na parkoviště. :rolling_eyes: ale jedu zase v ponděli do olmiku tak to zkouknu. :wink:
27. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
ivco ty ses proste super :grinning: iivco a ta archa je presne kde, uvnitr arelu nebo pred arealem?
takze zatim to vypada takto:

SRAZ DNE 13.6.09 u vchodu do ZOO Olomouc ( posleze restaurace Archa) a cas se jeste domluvime:

hunul
ilci
konka
lajcikova
milin
mufy
smilers
susane81

27. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
ne mišo to neni u vchodu uplně je to jako by ze zadu a je to před arealem zoo,ještě to pořadně obkouknu a nafotim v ponděli a hodim foto at mame představu.
27. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
diky ivco :wink:
27. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
ivi, moc dekuju, jestli se mnou nepojede manzel, tak vas velice rada zneuziju... pokud by vam to nevadilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsi moc hodna
27. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
SRAZ DNE 13.6.09 u vchodu do ZOO Olomouc ( posleze restaurace Archa) a cas se jeste domluvime:

hunul
ilci
konka
lajcikova
milin
mufy
smilers + manzel + 3 ditka:grinning:
susane81

zase trocha vylepsuju tabulku, at vime, kolik nas bude:grinning:
27. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
co se tyce casu, videla bych to asi po 12h? krmime co 3 hodky, tak jen pak premejslim, kde ohreju krmivo:grinning:
27. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
mišo a vy chcete i do zoo,jako do arealu?nebo jen do te restaurace?protože ta restauračka je u vychodu ze zoo :grinning:
27. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
ja myslim že v restauraci ti to ohřejou bez kecu,a když ne tak jim to vysvětlim :angry:
27. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
ivco toz ja nevim, kdyz uz tam budeme, tak proc se nestavit, jen deti z toho asi moc mit nebudou:grinning::grinning::grinning: a u nas budeme muset jit asi vchodem a ne vychodem:grinning::grinning:

teoreticky by se mohlo jit po zoo a pak do te archy, ale uvidime, co an to holky :wink: manzelovi uz jsem to rekla a prvni co bylo a kde zaparkujeme a co kdyz tam bude plno na parkovisti:grinning: pac to naswe velke auti ne vsude vleze:grinning::grinning:
27. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.