• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
autor
mufy bohuzel neni polohovatelne, co ja vim, proto jsme ti psala, ze je lepsi met to polohovaci:slight_smile: na to zacatecni krmeni a sem tam lezeni, je to lepsi, ono stejnak v tom zase dlouho ty deti nemohou byt, stejne jak v autosedacce
29. dub 2010 v 11:33  • Odpověz
Aha tak to jo, to já se teda ještě po něčem podívám. Já sice ještě nevím,jestli ho využiji,ale zkusila bych to.Teď už je prodávají za dobré ceny.

Teď jsem četla,že Klaus vetoval mateřskou. :angry: No ale 18. května se ještě rozhodne.
29. dub 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
jj vetoval a podivej, ted jsout y ceny lepsi, ja lehatka dam manzelove mamce do komise a bude to, na MMb me to uz nebavi davat :grinning:
29. dub 2010 v 11:43  • Odpověz
Holky koho budete volit? Asi blbá otázka,že?

Toto je taky dobrý,že?

Předseda ČSSD Jiří Paroubek po dnešním Klausově vetu přispěchal s ujištěním, že nepodaří-li se schválit zrušení škrtů v mateřské do voleb, učiní tak poté - po případném vítězství - vláda vedená ČSSD.
29. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
no jasne, to je klasicky tah strany, ktera ztraci volice no, jako na ty jejich recicky uz neskacu :grinning:

ja v tom mam jasno , budu volit volit Veci verejne :wink: teda pokud se k volbam dostanu:grinning:
29. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
holky a že kecáte ve srazech a nejdete na klasickou diskuzi :wink:

co se týká postýlky, tož já chtěla kupovat Mikšovi už větší teď na jaře, jen musím vybrat jakou, přijde mi pro něj už malá :sweat_smile:

co se týká voleb, vím jako vždy, koho volit nechci, ale koho volit, fakt nevím
29. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
Ilci no ja jsem sem psala i davala odkaz kde jsme:grinning: tim myslim klasickou diskuzi
29. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
A já si zase neuvědomila,že je to témátko na srazy. :grinning:
29. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
Jeste mam dotaz, pokud teda bude nedejboze prset, tak sraz bude tedy v tech 12h az v Arse, ze?
30. dub 2010 v 07:49  • Odpověz
Míšo, no nevím jak vy,ale my budeme s Olm na vás čekat v těch 12. hodin v Arše.Takže když bude pršet tak určitě nebudete chodit po venku.Takže zítra se už na vás těším. :wink:
30. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
Leni, no ja jsem schopna vseho, s bratrankem jsem tenkrat prosla zoo i v desti:grinning: ok, takze pokud bude hnusne, tak sarz tedy az v arse na 12h, taky se zitra budu tesit:slight_smile:
30. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že tu řešíte náhradní řešení. Doufám, že bude slušně, sluníčko asi svítit nebude, ale pršet by taky nemuselo. Ráno se sem ještě kuknu a případně potvrdím kdy a jak se uvidíme. Těším se,tak zítra ahojky.
30. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
tak my nic no :frowning2: Martísovi dnes dělali rengen má "něco " na pravé plíci, když zprávu četla sestra řekla že má zápal plic, když zprávu četla doktorka řekla že je v pořádku!!!! si vyber, že?? že prý je to šalamounsky napsaný, nicméně kašel ho trápí dál, brali mu stěry z krku a výsledky budou v pondělí, tak i abyste od nás něco nechytli /třeba nějakýho koka/ raději zůstaneme doma.

Vlastně nevím co mu je , jen hrozně kašle, ale hlavně v noci přes den to jde.Blbý je že je alergik, ted začal brát i léky na alergii tak ten kašel může být i aler.původu, třeba mu léky nezabírají /tyto/.nu uvidíme v pondělí
zatím má jen ditustat...

neuděláme ještě jeden sraz v červnu?? ráda bych alespon některé z vás poznala :wink: jako poznala bych ráda všechny ale je jasné že všichni se asi nikdy nesejdem.Do Zoo bych s dětma stejně ráda zajela i tak
30. dub 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
jirul si teda zase uzivate :confused: ja takovej kasel mam taky sem tam, tuberackej

Navrhni datum a treba se nas v tom cervnu sejde vic :wink:
30. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
Smil, ho to trápí s přestávkama už dýl, ted to vygradovalo, včera kašlal až do půl jedný a pak teda spal až do rána.ted jsme byli celý odpoledne venku a nic...ted je u našich tak jsem zvědavá na noc, už takhle škaredě kašle 4noc, až je mi ho líto.ale jinak bez teplot a je v pohodě ale normální to není.....mrknu zítra do kalendáře a písnu.

Užijte si to.Fakt mě mrzí že nedojedem kvůli vám ale i kvůli dětem není nad to nakrmit kozy :grinning: :grinning: teda Luca se ted u známých bála i kočky...děsně brečela, Pavlína jí pomalu asistovala u misky s mlíkem...co pomalu nakonec jí tu misku čajzla a chtěla ochutnávat :grinning: krásně ji hladila a pořád vykládala mňau ham ham ňam :grinning:

taky zážitek jít s něma do obchodu, to je furt ňami ňami ňam...jako bych jim nedala najíst, pokud dám jogurty na pás hned je řev dokud ho zase nedrží v ruce :grinning: :grinning: ale víte jací jsou to jedlíci, že???
30. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
Holky zííítra papa,se těším!!!! :slight_smile:
30. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
autor
Takze, sraz byl supeeeer, a dalsi teda cerven, takze nejvyssi cas zase zapnout zavity a premyslet, aby se nas v to datum seslo konecne vic lidi :wink: Jinak misto jsou dve, bud opet Archa a nebo kde bydli Andra v Belkovicich, kde je teda bezva restauracka i s hristatkem pro deti, houpacky, atd., takze piste piste :slight_smile:
2. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
kde že jsou ty bělkovice? někde u olmika?
2. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
koukala jsem že můžeme 12.6. a 19.6. a pokud ty Bělkovice nejsou moc z ruky, hřiště pro děti bude bezva, je tam i písek?
2. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
Bělkovice jsou asi 12 km od Olomouce směrem na Šternberk,je to jen kousíček.
Míšo ještě jednou moc díky za odvoz snad jsem moc nezdržovala.
jirul písek tam sice není ,ale je tam dřevěný domeček ,houpačka, skluzavka a veliké dřevěné barevné kostky.Areál je celej oplocenej ,dá se být venku jakoby pod stodolou kde i prodávají a nebo vevnitř kde se nekouří a mají tam výborné jídlo a super topinky.
2. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
Andry nemas zac dekovat, nas to vubec nezdrzelo, ba naopak, holky byly hned Ko,a to se nam pak vymstilo pri uspavani vecer, pac byly cile jak rybicky.-D.-D
jesteze tam neni pisek, jeste abych holky hlidala pri krmeni piskem:grinning::grinning:, ale houpacky a domecek, to nase holky budou ve svem zivlu :dizzy_face:

Nu, takze datumy mame teda dva a mista taky dve, piste piste dalsi navrhy:slight_smile:

Sraz dne 12.6.2O10, místo Archa Sv.Kopeček u Olomouce a nebo Bělkovice :
Jirul33
Smilers +manžel+3 děti - hlasuji pro Bělkovice, at je nejaka zmena :wink:

Sraz dne 19.6.2O10, místo Archa Sv.Kopeček u Olomouce a nebo Bělkovice :
Jirul33
Smilers +manžel+3 děti - hlasuji opet pro Bělkovice :wink:
2. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
bezva, tak jsem taky pro Bělkovice :wink:
2. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
Sraz dne 12.6.2O10, místo Archa Sv.Kopeček u Olomouce a nebo Bělkovice :
Jirul33 - Belkovice
Smilers +manžel+3 děti - Bělkovice

Sraz dne 19.6.2O10, místo Archa Sv.Kopeček u Olomouce a nebo Bělkovice :
Jirul33 - Belkovice
Smilers +manžel+3 děti - Bělkovice
2. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
jo, červen, to netuším, jestli nebudem na dovolené
2. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
ilci, vsak navrhni klidne jine datum, zatim je to vse jen v navrhach :wink:
2. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
zajdu tam co nejdřív se zeptat kdy tam nemají svatbu.
jinak je tam malé jezírko a v něm toy kapříci a na břehu vodník a dá se přes jezírko projít po dřevěném mostku.
pak tam mají za nízkým plotkem sošky různých zvířat.
2. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
andry jezírko raději nezmiňuj, jestli budou jak martís :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten se vymáchal kde se dalo :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
doufam, ze to jezirko neni moc hluboke :confused:
2. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
Smil abysme nestáli jen u rybníčku, navíc když jsou v něm ryby, se jim bude líbit :grinning: my berem náhradní oděv :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
jirul:grinning:tak doma mame dve funkcni jezirka, jedno u dvora, kde se malem utopila sestrenka, to budeme, jak nam budou delat kanalizaci rusit, je stejne naprd a nema tam co delat, uz kvuli bezpecnosti holek :angry: a druhe mame na okrasne zahrade, kde mame i karasy zlate, tam budeme delat oploceni, takze nahradni oblek neberu, radsi beru sebou zrak ostrize :grinning: , ale je to nastesti bokem a je u toho plotek podel, tak snad ok :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.