• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
Jéééé ,já Vám budu závidět :grinning: pohár bych si taky dala!!!
18. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
tak to já spíš tu topinku :grinning:
20. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
jirule správná volba :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
nu, ja premejslim, jestli nedojedu bez deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: , abych si Vas vic uzila:slight_smile: a nedelejte me laskave chute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
s tim samo, ze ze zacatku bych tam byla jen ja, a pak by je manzel nachvilku dovezl, at nejsou ochuzeny:grinning::grinning:
20. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
no uvidim no
20. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
TAKŽE:
Posouvam seznam...

Sraz bude dne 19.6.2O10, místo restaurace u Dočkalú v Bělkovicích, jeste by to chtelo upresnit cas a bude to :
Jirul33
Smilers +manžel+3 děti
olm
milin
andra76

Belkovice jsou smerem na Sternberk, radsi sem dam i mapu, pro predstavu
http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s@ssq=belkovice@sss=1@ssp=
120380524_126217932_150199404_150073036@x=139703808@y=134432256@z=11
20. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
ja bych byla pro na tech 12H urcite :wink: , ale klidne piste,piste:slight_smile:
20. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz
Míšo já bych řekla že ve 12 hod. to bude nejlepší, ale pokud chcete jinak tak klidně :wink:
21. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
andry:slight_smile: uvidime no, co holky na to :wink: minule to totiz na tech 12h bohate stacilo si myslim :wink:
21. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
jj můžeme přijet na 12h :slight_smile:
22. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
Nazdarek:slight_smile: takze jelikoz s enikdo uz ke srazu nevyjadruje, tak sraz zatim ma tyto udaje:

Sraz bude dne 19.6.2O10, místo restaurace u Dočkalú v Bělkovicích kolem 12h, kdo prijde pozdeji nevadi, hlavni, ze dojde:grinning::
Jirul33
Smilers +manžel+3 děti
olm
milin
andra76

Belkovice jsou smerem na Sternberk, radsi sem dam i mapu, pro predstavu
http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s@ssq=belkovice@sss=1@ssp=
120380524_126217932_150199404_150073036@x=139703808@y=134432256@z=11
24. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
Holky ahoj já zatím nic v plánu nemám takže dorazím. I když jsem neseděla za volantem hóóóodně dlouho tak snad to zvládnu a najdu to :slight_smile: Zatím pa.
24. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahojky, smile díky za pozvání, pokud se nic zlého nebude dít, určitě přijedu. Posledně to bylo moc prima. Takže se přidávám

Jirul33
Smilers +manžel+3 děti
olm
milin
andra76
sara.max
24. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
autor
Sari nemas zac:slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
Nazdarek, tak zatim vsichni, co jsou napsani jdou na sraz? prida se jeste nekdo? :grinning:
3. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj to nás tam tedy moc nebude. Jsem čekala větší účast. :frowning2:
Co zbytek holek?
4. čer 2010 v 07:30  • Odpověz
autor
Nazdarek, toz ilci jede na dovcu, hunul ma pritele doma,takze je jasne, ze bude s nim :slight_smile:, mufy musi bezpodminecne jen lezet o sus nevim, o lajcikove taky nevim...vsem sem poslala pozvanku, ale krom par lidi se nikdo neozval, takze si budeme muset vystacit v te mensine :grinning: a treba dalsi sraz uz vyjde skoro vsem:slight_smile:

jinak ja dojedu kolem pul 1, nevim kdy s eholky vzbudi, vetsinou se budi kolem pul 12-12h, takze je najim a pak vyjedeme, tak jen aby se vedelo:grinning:
4. čer 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojky, smil co je s mufy, že musí ležet?
4. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
sari zkracoval se ji cipek, tak mam nakazano od dr lezet a setrit se...a jak se mas ty?
4. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
To je mi líto, ale to bude dobrý. Jestli s ní budeš mluvit, tak ji pozdravuj. Já jsem celkem v pohodě, v úterý jsem byla u doktora a zatím vše naprosto normální, ale dnes mi celý den bylo nějak bolavo. Doufám, že je to jen přechodné a bude zase dobře. Jsem z toho dost rozhozená. A co vy? Už trošku vykouklo sluníčko, tak je trochu veseleji. To se určitě holkám líbí. Já jsem se tak moc těšila až bude aspoň jeden den hezky, dnes si manžel vzal dovolenou abychom mohli nějak jet, protože v poslední době se moc nevidíme, a ráno se mi udělalo divno, tak jsem doma v posteli. No stojí to za prd, co se dá dělat. Snad se nic nepřihodí a toho 19.6. se uvidíme.
4. čer 2010 v 18:46  • Odpověz
ahojky,bohužel ja nemohu mam vikend nočni,tak třeba přiště....moc vas všechny zdravim
4. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
sari, jj jak ji budu psat, tka budu urcite pozdravovat, a treba do te doby sem napise :wink: tak se hlavne taky setri u nas dobry, jj slunicko jsme dneska opravdu uz uvitala :dizzy_face: zitra jedeme prodat kocar, tak budeme mit na cestu aspon hezky :grinning: hele a i kdyby si nahodou nemohla, tak te pak prijdu navstivit, v cervenci ma manzel volenj tyden, jak jsou ty svatky, tak muzeme nekam zajit:slight_smile:

ivco to je skoda, a to si to nemuzes s nekym vymenit, to me jen tak napadlo samo te k nicemu nenutim :wink:
4. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
Holky no sluníčko paráda,kéžby Vám tovyšlo na ten srazík aby bylo takhle at mrnata můžou běhat venku!! :slight_smile:

Holky saro,opatrujte se!!!!A taky zdravím :wink:
5. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
.... to máme dnes krásně :slight_smile: už jsem stihla uklidit, uvařít, upéct buchty a projít Olympii a utratit co se dá :grinning: Dcera potřebovala letní boty a sháním ji krosnu k narozeninám.
Smil, klidne přijeď, bydlím na Lazcím, mám dojem, že to tu znáš :wink: Já doufám, že budu moct toho 19.6. , ale když u mě je to změna den ze dne. Snad to zvládnem!
Ahoj Haňulko, dík za pozdrav. Ty přijedeš na srazík do Bělkovic?
5. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
sari jj na Lazcich jsme bydlela:slight_smile: Na Dlouhe 58 :grinning:

hele zenska se mas setrit a tak vyvadet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hanulka nedojede, bude mit doma pritele :wink:
5. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
Aha, škoda. Neboj já se šetřím, jen hodně brzo ráno vstávám a tak je to pak znát i na práci. Ale zase chodím spát skoro se slepicemi. Manžel vstává hodně brzo do práce no a tak jsem nějak naučená. Taky mi vyhovuje, že je doma ještě klid a než vstanou ty dvě moje stařší ratolesti udělám spoustu práce. Mám pak zbytek dne pro sebe a to je moc fajn. Jinak odpočívám až moc, hrozně mi chybí "normální" pohyb. Ale nedá se nic dělat, člověk se musí podřídit vyšším cílů. :wink: :wink: :wink:

Na Lazcích jsem fakt moc ráda, tedy pokud mi pod okny nebouří šílená Morava, ale je tu všechno co mi vyhovuje. Voda, tráva, les, cyklostezky, bruslaři, dá se tu běhat, před okny velké hřiště pro děti, v dosahu doktoři i centr města. Bydlela jsem v Bohuňovicích do 25 let a pak jsem přesídlila na Lazce. Docela ráda bych se vrátila na vesnici, ale to u nás dlouho ještě finančně hrozit nebude. No snad jednou, třeba skončím v Křelově. :slight_smile:
6. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
autor
no, to by nebylo spatne do Krelova, bych tu mela dalsi znamou :grinning: prave tu mam znamou, s o mesic mladsim chlapeckem, lezela se mnou v porodce, tak se navstevujeme :grinning: jj taky jsem u nas rada, zahrada kousek pole, lesy, koupani, hriste pomalu pod okny, co vic si prat, ze:grinning::grinning:
6. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
jj, přesně. Včera mi přišel kočárek ke tchýni a dnes jsme ho dávali dohromady. Jsem vzteklá jen si na to vzpomenu. Před těmi 17 lety jsme si sice nemohli vůbec vybírat, ale co jsme koupili, to fungovalo. Dnes jsem hleděla na to nadělení a bylo mi do breku. Když jsem tomu prodávajícímu zavolala, že to budu chtít reklamovat, tak mě sice řekl, že ho můžem vrátit, ale reklamovat ne. To co se nám zdálo jako chybné je prý naprosto normální a má to většina dnešních kořárků různých výrobců. Mimochodem máme Jané Slalom. Máme se jet podívat na ty ostatní někde jinde do prodejny a uvidíme, že si nevymýšlí. Takže zítra to prubnu, ale jsem z toho nešťastná. A co vy jste vyváděli dnes? Bylo fakt božsky :wink:
6. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
Saro a co s tím kočíkem je? my máme taky jané sice powertwin pro dvojky ale třeba ti poradím.My jsme teda max spokojení :wink:
Jinak u nás to vypadalo dnes asi takto :slight_smile:
6. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.