• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
autor
sari, co vim, tak jane jsou opravdu jedny z nejlepsich kocarku i za prijatelnou cenu, copak se ti tam nezda? Jinak u nas jsme jako vzdy byli na zahrade, doma mame uz letosni jahody, tak si dam zitra s mlekem a uz se docela tesim na sber zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak foto z dneska :grinning:

jirul fotky dobry :grinning: makrelu bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
a vlastne, k veceru jsme s holkama byli v Globu, chtela jsem jim vybrat sandalky a nakonec je objednam z netu, zase u Jonapu
6. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
Smil, makrely se povedly na jedničku, manža sklidil chválu a holky si to dnes parádně užily, k večeru jsem s nima ještě jela na nové hřiště, celé oplocené, super!! ale je cca 8km od nás ale zase jsem pokecala s kámoškou :wink:
Holky mají sandálky superfit, měly je zatím jen 2dny a dobrý :wink:
Jinak koukám jak holky valí mlíko tak to u nás nehrozí, jen Luca a jen v noci, jinak ho nechtějí ani vidět :angry:
6. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
holky maji mliko 2x za den a tukam, porad jim smakuje a jak neni, tak chteji jeste :grinning: , ja objednam od jonapu, tak mam zaruku zirafky a hlavne to mam odzkousene :wink:
6. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky děvčátka, ty kočárky jsou prý opravdu dobré, proto jsem taky do něho šla. Asi jsem moc náročná, ale některé věci mi fakt nesedí. Všechno půjde nějak vylepšit, když trošku zapojím hlavu :slight_smile: a šikovné ruce, ale co mě hrozně moc štve je taková divně uvolněná rukojeť. Ta část, kde položíte ruce, když vezete kočárek. Když se to dá do polohy nízko, jako by pro malou osobu, tak to ještě jde, ale jak to nastavíte na výšku třeba pro manžela, tak to hrozně lítá. Má to asi pár milimetrů vůli, nedá se to dotáhnout a jsem z toho nešťastná. Asi to nějak přilepíme, ale nepůjde s tím už manipulovat. Je to škoda. Ale nějak to dořešíme, nechce se mi ho vracet a shánět zase (už do třetice) něco jiného.
.... jo a ty makrely, bych si teda dala hned :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 08:01  • Odpověz
autor
sari vsak uvidis, pokud ti tam neco nevyhovuje, tak to treba pujde nejak vylepsit a nebo si hold najit kocarek, ktery vyhovuje
8. čer 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky, mám špatné zprávy. Tedy jen ty, co se týkají mě a moji účasti na srazíku. Bohužel příští teden budu "mimo provoz", bere si mě do péče zubařka a čeká mě jeden malý, ale nepříjemný zákrok. Bohužel budu zrovna přes víken neschopna komunikace. Snad to vyjde zase příště. Mějte se prima a užijte si to!!! papa
11. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
.... tak se mi to ještě zkomplikovalo, dnes ráno jsem byla v nemocnici, zase jsem začala trochu špinit. Vypadá to "jen" na čípek, jinak všechno v pořádku. Mám totálně zakázáno chodit ven v těchto vedrech. Maximálně brzo ráno nebo pozdě večer. Takže se ještě jednou omlouvám, snad se uvidíme příště. Ahojky.
12. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
Sari tak na tebe myslím,ať je všechno dobré.Musíme to ještě nějaký ten měsíc vydržet.Už to máme za pár.Taky jen ležím a odpočívám. :unamused:
12. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

holky, v prvni rade je ted dulezite at jste fit a prdolky taky, takze v pohode, sraz treba zase nejaky bude :grinning:

jinak nevim no, na ten so sraz nas bude asi toliko:

Jirul33
Smilers +manžel+3 děti
milin
andra76

o olm nevim, co a jak, takze jsme ji tam nepsala, takze se ptam, je jeste nekdo , kdo nejde? Pokud ano:slight_smile: tak v klidu, sraz se odpiska a udela se jindy, nejde o nic :sunglasses:
13. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
ahoj, my stále můžem :slight_smile:)
13. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
napodobne :grinning:
13. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
škoda, že se ten srazít tak komplikuje :frowning2: . Mě to moc mrzí, že se neuvidíme, ale není všem dnům konec. Když to nevyjde teď, tak určitě přiště. Do porudu mám ještě móóóře času , takže pokud bude dobré zdraví, myslím, že bych to mohla ještě zvdlánout do konce léta. Pokud se tedy podaří najít rozumné datum vhodné pro víc lidiček. Mějte se prima, papa

Mufy je to hrozné ležet, ale naštěsí jsem v pohodě. Prý můžu dělat co chci tak jako do teď, jen když bude to šílené vedro nesmím ven a musím si dávat studené sprchy :slight_smile: . Takže to ještě jde, už jsem se naležela dost a rozhodně se mi do toho moc nechce. Mám známou co ji vyhrožují už 4 týdny, že to bude každým dnem, protože je skoro otevřená a malý je hodně nízko, ale dnes má normální termín a pořád nic! Nějak se mu prostě ven nechce a je mu tam fajn. Třeba to bude podobné i u nás. :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
Sari, když bych si už měla vybrat,tak bych brala porod tak v 36 - 38.tt.Ty vedra byly šílený.Natíkaly mi dokonce i nohy.Doma mě to už nebaví,ale musím to vydržet.Ale moc se mi líbí,jak se tam prcek krásně vrtí.Je to fakt nádhernej pocit.
Škoda srazíku, já doufám,že taky ještě na nějaký přijdu a když ne teď tak po porodu.
14. čer 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
Takze:

SRAZ DNE 19.6.2010 ve 12h v Bělkovicích ( restaurace U Dočkalú):

andra76
jirule33
milin
smilers

:grinning:
14. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
čau,

já bych na sraz přijela, zatím :sunglasses:
Jede mi to tak, že buď budu v Bělkovicích 11.27, nebo pak 12.45, takže asi tím pozdějším, že, než se všeci sejdeme.....
Škoda, že nás bude tak málo.......
14. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
olm zdarec :grinning: no js uz dopredu rikam, ze prijedeme cca po pul 1 asi, ve 12 holky nakrmime a pak dojedeme, at nemusim tahat sebou jidlo, vezmu jen mliko a svacu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
tak jo, takze pokud nebude nejaka nenadala zmena, tak urcite dorazim. Snad bude pekne a posedime venku! :sunglasses:
14. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
autor
nu snad jo :grinning:
14. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
jéjé, mně už je teď tak líto, že nedorazím. Doufám, že to ještě jednou za léto stihnu.

Mufy já vůbec neotékám, cítím se moc dobře. Kéž by to vydrželo až do porodu. Já si tedy taky myslím, že to bude o cca 14 dní dřív. Nejen to náročné léto, ale i obě moje děti šly dřív. No tedy syn na termín, ale to byl únor a dcera o 4 týdny dřív a to bylo právě léto. No uvidíme. Jen aby se malá udržela ještě aspoň 5 týdnů. Pak už bude přece jen v trošku lepší kondici :slight_smile:

Olmi a jak ty zvládáš? Už jdeš do finále, jak já ti závidím. Hlavně aby všechno dobře dopadlo a šlo to příjemně rychle. Když se tedy neuvidíme, tak ti aspoň takto přeji hodně štěstíčka k porodu i potom! Pa
15. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
Sari, je mi lito, ze nemuzes...............No ale muzem se potkat i jindy, ze jo :slight_smile:
Jojo, uz se mi to krati, zatim mi to nejak neprijde, nejak to moc rychle uteklo, na to, jak se to ze zacatku tahlo
:wink:
Tak se pekne drz, at vydrzis co nejdele :slight_smile:
15. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
holky, si to užijte :wink:

olm, ty jo, to už máš fakt za pár, tak přeju pohodový porod a hodné spavé dítko :wink:
15. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
Olm, ne ze na srazu porodis cece :grinning: , ne si delam srandu samo, takze nas teda bude toliko:

andra76
Jirul33
Milin
olm
smilers

tak to jde, sari me je to taky lito, ale prednejsi me je to, ze ty i mufy dovedete tehu do zdarneho konce, pac srazu bude hafol, ale zdravi ne :wink:, takze v klidu si holky jeste uzivejte, pak Vam nastane to prave toco, pro mufy to bude premiera a sara si to jen zopakne :grinning:

15. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz
jojo, sara si to zopákne potřetí :grinning: . Nedávno jsem doma řekla " nebudeme to prodávat, ale necháme si to pro další miminko" a můj manžel zezelenal jak okurka :grinning: . Při představě, že by v našem bytě byly 4 děti, z toho 2 skoro dospělé, ho nějak zaskočila. Řekla jsem to jen tak, aby řeč nestála, ale když jsem na tom začala víc přemýšlet, tak mě to taky vyděsilo. I když nakonec kdo ví .... :dizzy_face:
16. čer 2010 v 07:23  • Odpověz
tak já počítám že my dojedem kolem poledne a holkám dám najíst až tam páč do 12 nebo 12,30 by mi doma spaly a pak teprve jídlo+min 50minut cesta, takže bude pro mě lepší je asi nakrmit až na místě.od kdy tam mají otervřeno? a kde si máme sednou a počkat na ostatní?
16. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
jirul ja myslim, ze Andrej tam bude uz do tech 12h a na otviracku se zeptej ji, ona to tam ma urcite perfektne ocihle :wink: :grinning:
ja prijedu pozdeji proto, ze holky me spi cca od tech 10h do tech pul 12-12H, a popravde budu radsi, kdyz budu vyspane a najezene uz doma :wink: takze kolem te pul 1 asi dorazime :sunglasses:
16. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
@jirule33 otvíračku mají už od 11 hod. a já tam budu na těch 12 hod. budu čekat venku a pokud by bylo chladno tak vevnitř.
16. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
@jirule33 napsala jsem ti mob. do interní pošty tak jak budeš tam tak mě prozvoň a já tě budu vyhlížet.Kdyžtak mi napiš taky svůj mobil.papa
16. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
Nazdarek, srazik super, nu a muzeme zase pridavat dalsi datumy, na dalsi srazik:grinning:
19. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
jojo, vyborný :slight_smile:

Holky, napiste mi nekdo, kam a jak mam pridat fotky, nikdy jsem to nedelala. Dik!
19. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.