• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
autor
kato, musis se prihlasit pod nickem olomouc_ivf a dat heslo olomouc ( pro kazdeho, zmenila jsem heslo, pac se lepsi pamatuje:grinning:) jakmile se prihlasis, tak si dej muj fotoblog a ja uz tam dala ze par fotek, tak klikni na to album, ono se ti otevre a muzes pridavat fotky:slight_smile:
19. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
diky, diky, jdu na to :slight_smile:
19. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
olm fotky super:slight_smile:
19. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
diky za popisky, jsem si do tech jmen netroufla :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
neni zac, je jeste musim dopsat:grinning:
19. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
tak je plno nových fotek v našem albíčku,měla jsem jich zase nějak moooc ,ale Míša je popsala a některé ještě popíše a bude to o.k.
sraz si myslím byl super a počasí vyšlo nad očekávání:slight_smile:
olm fotky od tebe jsou krásně upravené -super:slight_smile:
19. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
popisky dokonceny, a ne ze tam date jeste nejake fotos.-D
19. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
Tak pro nás taky super, holky si to užily!! moc pěkné fotečky :wink: Ještě jsme nakoupily v tescu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olm až těď koukám že už jsi 37tt to bych ani neřekla že už jsi táák daleko, ať ti všechno dobře dopadne :wink:

Andry vybralas pěknou hospůdku :wink:

Smil, holky jsou super :slight_smile: jsem ráda že jsem vás všechny poznala :wink:
19. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz
autor
jirul napodobne, taky jsem te konecne rada videla nazivo i s holcickama, mas bezva ditka a teda jsou to velke slecny :dizzy_face: :wink:

jj olm je uz tak daleko, ze nas napadlo s manzelem, ze aby se nestalo, ze ji rovnou povezeme do nemocnice :grinning: :grinning:
19. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
autor
pristi srza muzeme dat v parku, olm spesl pro tebe http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/resataurace-fontana-vcelky-20100619.html

asi se nam blejska na lepsi casy i v parku:grinning:
19. čer 2010 ve 22:49  • Odpověz
Sraz se opravdu povedl !!!

Jirul diky, uz se blizim konci, ale ani mi to neprijde :sunglasses:

Smil, jste s manzelem vtipalci :slight_smile: Do porodnice urcite hned tak nepojedu :slight_smile:

Pro sraz v parku jsem!, dik, ale klido dojedu i jinam, kdyz to nebude v lese :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jdu spat, dobrou :wink:
19. čer 2010 ve 23:06  • Odpověz
autor
olm se ti dneska o tom lese bude zdat cece:grinning::grinning:

jj vtipalci jsem, sem tam, ale radsi jsme to brali i Vazne :grinning: Taky zachvilku povalime, dobrou
19. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz
Ahoj
omlouvám se že jsem nedorazila,ale my máme jen jedno auto a neměla jsem si kde půjčit jiný. A do toho se naši stěhovaly celý víkend takže jsem byla tam. Omlouvám se,ale busem s dítětem nepojedu stačí, že jezdím těch pár kiláků do města a vidím ty neochotný lidi aby mi pomohli s kočárkem. Snad to pochopíte.
Ahoj. Snad do příště už koupíme auto.
21. čer 2010 v 09:42  • Odpověz
ahojky,

mili, to je jasný, busem bych taky nejela, ale pokud bude sraz někde přímo v Olmiku v parku tak jsem si říkala že dojedu s holkama vlakem a tramvají :grinning: ty budou koukat a já asi taky snad nezešedivím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
Jiřinko, jenže holkám to bude vzácný. Ale naše škvrně z toho ještě nemá tolik rozumu :grinning:
21. čer 2010 v 10:14  • Odpověz
jj však právě proto že z toho už něco budou mít :wink:
21. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
pěkné fotečky,srazík se vydařil,je to tam moc pěkné,tak snad příště už dorazíme taky,at nemám velkou apsenci nebo jak se to píše :grinning:
21. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky
zjistila jsem že naše téma je zamčené tak píši jsem.
Chci se zeptat kdy jste dávali první mrkvičku? u kojených dětí. A řekla Vám to dr nebo jste začali samy?
Dík.
24. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
Milin jsme v soukro.skupinach, pristup tam mas povoleny uz od zalozeni:wink: ja davala od 4m, ale u kojenych co doporucuji kolem tpho 6m a vetsinou se maminy samotne ptajo dr, kdy
24. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahojky holky, nevím jak to,ale nemůžu se na ty vaše fotky podívat, nějak mi to nejde.

Mám na vás moc velkou prosbu vy dobré maminky, snad si budete vědět rady.Zašpinila jsem si bílé kalhoty o třešni, mamka mi to chtěla vyčistit vanishem a ono to fakt šlo, jenže když ty kalhoty uschnuly, tak jsem měla jednu stranu nohavice úplně žlutou. Prostě vanish je pěknej sajrajt a už s tím nic čistit nebudu, no zkoušela jsem je namočit v soli, v kypřícím prášku, vyprat na více stupňů, ale bohužel kalhoty jsou žluté i tak.Nevíte co s tím? Poraďte.....Jsou to moje nejoblíbenější kalhoty a navíc se už do žádných jiných nevlezu.
27. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
Aha tak už vím čím to je.Já dávala jen Olomouc.... :grinning:
27. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
Tak jsem to vyzkoušela,ale nejde mi to ani tak....tak už fakt nevím,jak se na ně podívat.
27. čer 2010 v 19:10  • Odpověz
mufy, já skvrny od ovoce solím hned, pak operu a pustí to, ovšem s Vanishem neporadím
27. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
nechcesw ty kalhoty dovest, ze bychj to vyprala ve svem prasku, dneska jsem prala skoro po mesici holkam od travy kalhoty a nic uz tam nemaji, tak vyzkousime i tvoje kalhoty :wink: jen aby ses nebala, peru v ekologickych pripravcich :wink:
27. čer 2010 v 19:29  • Odpověz
smil a pere ti to dobře? mě ty eko prášky perou o něco hůř než obyč dryáky
27. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
Moc krásné fotečky máte ze srazíku.

Smil a jak se to jmenuje? Já si asi koupím něco na bělení třeba záclon a snad to nějak vybělím.Ale Vanish už určitě nikdy nepoužiju.Fakt mě to docela štve.
27. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
leni vyrobky vyrabi fa Missiva :wink: no aby sis ty kalhoty jeste vic neponicila.-D, hele, kde presne bydlis, by se manzel u Vas zitra mohl stavit a vzit je, pak bych ti ej zase vratila.-)
27. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
Nu tak zase by s emohlo hodit do placu nejake datum a nejlip datum, kdy se sejdeme snad uz ve vetsine :wink:
28. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
Ahojky holky, tak jen chci napsat, že Olm to má už za sebou. Narodil se jí kluk jako buk.Dnes v 8. hodin ráno. Jmenuje se Eliáš a měl 3800 gr a 52 cm. Moc jí gratuluji..... :grinning:
Ještě včera jsme si psaly, že byla na kontrole a že má už od úterka poslíčky a že to zatím na porod nevypadá a dneska je už malej na světě. Zítra se jdu za ní podívat.Já už to chci mít taky za sebou......V těch vedrech je to šílený.

A co vy holky? Co se událo tady?????
9. črc 2010 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.