• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
autor
mufy, ja uz to psala rano na nasi diskuzy a samo Kate taky moc gratuluju :wink: chodte holky tam, vstup mate povoleny, toto je opravdu jen na sraziky :wink: odkaz zde http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/centrum-ivf-v-olomouci-snazilky-tehulky-a-ma-2/
9. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
Nazdarek,
holky, co zase nejaky srazik, ja bych navrhovala 28.8, takova rozlucka s prazdninama, co vy na to?
31. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
Míšo jak jsem psal tak já mám ty soboty nějaké narvané. Toho 28. máme v hasiču hry a stanování na paloučku pro děti, no a týden před tím 21. má moje tchýně narozky.Vsrpnu je to taky na nic první tři týdny mám furt něco v hasiču, budeme mít zase netradiční hasičskou soutěž atp.
navrhneme asi víc datumů.
Já bych mohla v neděli 22.8.a nebo sobota 14.8.
31. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
andry jasny:slight_smile:

takze davam do placu dve data, a to bud 14.8. a nebo 22.8. :wink:
31. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz
@andra76 chtěla jsem napsat že nemůžu ano v září,ale Míša to pobrala:slight_smile:
já teda můžu i 14.8.a i 22.8 tak to už jsme dvě, přidá se někdo:slight_smile:?
31. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
tak já 28.8. nemůžu, měli bychom jet na dovču
původně jsme měli jet teda 14.8., ale MM nemůže kvůli práci
1. srp 2010 v 07:24  • Odpověz
autor
Nu, takze, at je to trochu oficialni :grinning: a misto navrhujte i dobu, jak Vam to vyhovuje:slight_smile:

Sraz dne 14.8.2010:

andra76
smilers

Sraz dne 22.8.2010:

andra76
smilers
1. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
Čauky, je mi líto, ale tentokrát opět vynechám. Mám sice do termínu ještě nějaký týden, ale jsem už teď prakticky nepohyblivá. Nedojdu dál než kolem domu a mám dost. Hold to stáří se na mně podepisuje a těhulení není co bylo dřív. Snad se uvidíme až s prckem. Tak pa a hoďte pak zase nějaké fotečky, už teď se na ně těším.
2. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahoj Holky
tak 14.8. nám budou dělat okna tak to určitě neéé.
A 22.8. jsou u naší babičky hody takže pojedem asi tam.Ale kdyby přeci jen jsme tam nejeli tak bych za Váma konečně přijela :slight_smile: To se musím domluvit s mužem. :slight_smile:
2. srp 2010 v 17:56  • Odpověz
Cau holky, ja muzu zatim oba terminy, nebot my nic v planu ( krom papani, brkani a plinek :slight_smile: ) fakt nemame!
2. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
místo :
čas:

Sraz dne 14.8.2010:

andra76
smilers
olm
ilci

Sraz dne 22.8.2010:

andra76
smilers
olm
ilci

já bych teda potřebovala nějaké místo v dojezdu vlaku nebo autobusu, páč auto nemáme :grinning:
3. srp 2010 v 07:09  • Odpověz
autor
ilci tak to pak asi jedine zase ZOO :grinning: a nebo jit do parku, ty Belkovice jsou bezva, ale nevim, jak casto tam jezdi bus, ale andra bude urco vedet :wink:

jinak navrhujte, at se domluvime:slight_smile:

sari to je jasny, ze jste ty a mufy rady, ze jste, vsak pristi sraz uz dojdete s mrnouskama:slight_smile:
3. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
ahoj, my můžeme ten druhý termín, ten první je Martin na táboře a já s ním :slight_smile: a je mi jedno kde :grinning:
3. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
ještě teda podle mého by bylo fajn něco jako ty Bělkovice, oploceno a vyžití pro děti někde v místnosti se budou nudit a v parku mi asi utečou :confounded: určitě je dost míst s hospůdkou a hřišťátkem, ne? aspoň u nás jsou dvě ale sem se vám chtít nebude...ale určitě musí být i něco v Olmiku nebo okolí
3. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
místo :
čas:

Sraz dne 14.8.2010:

andra76
smilers
olm
ilci

Sraz dne 22.8.2010:

andra76
smilers
olm
ilci
jirule33

me je jedno, kam se pojede, hlavne sem davejt nejake tipy, at to vybereme :wink: Ja s Olmikem neporadim, do hospudek nechodime a na mesto nemam cas prochazet, takze tak
3. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahojky holky, já se přidávám ke srazíku, pokud teda nebude nějak moc daleko,abych tam došla a pokud mě to nějak předčasně nechytne.
Zatím mě žádnej typ na srazík nenapadá.Kdyby ano, napíšu.

Sraz dne 14.8.2010:

andra76
smilers
olm
ilci

Sraz dne 22.8.2010:

andra76
smilers
olm
ilci
jirule33
Mufy
4. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
Mufy, to je bezva:slight_smile: tak budeme muset najit kompromis, aby to bylo pro vsechny schudne a nebylo to zase moc daleko :wink: jinak myslim, ze datum uz mame asi v :wink: brany, tak to nechame na jednom datumu :slight_smile:

Sraz dne 22.8.2010:

andra76
smilers
olm
ilci
jirule33
Mufy
4. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
co jsem tak nasla, tak toto http://www.mimino.cz/kam-s-detmi/219-restaurace-gardenpark/ jezdi tam primo autobus c.17, na kterej se naseda na Trznici, jinak fakt nevim, do mesta ani do hospudek nejzdime :grinning:
4. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
pak me napada http://www.centrumjungle.cz/ , ale to je herna bez venkovniho hriste teda a nebo pak znovuotevrena restaurace Fontana v parku, jenze tam si deti budeme muset sakra hlidat, jako nejlepsi by byly asi ty belkovice a nebo tradicne ZOO, fakt me nic nenapada, takze sup sem s radama
4. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
holky pokud chcete sraz u nás v Bělkovicích tak se musím nejdřív optat jestli budou mít volno,pokud jo není problém, hlavně aby bylo hezky jinak budeme muset být taky vevnitř
a nebo potom to Zoo a že by jsme konečně šly i na zvířátka a nebo něco úplně nového.
4. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
@andra76 no, ja bych uz rada vyrazila do ZOO :grinning: , no holky, tak sup sup navrhujte, at se hneme :grinning:
4. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj,

jak Smil navrhovala nastup na autobus c.17 tak me napadlo, ze jsem byla v cervnu s kamaradkou nekolikrat ve Slavonine na hristi. Je tam detske hriste - houpacka, prolizacka, piskoviste, domecek.......... oplocene, na hristi se da koupit piti...... Nijak to neprosazuji, jen me to napadlo.

Jinak ZOO klidne, ale to bych dosla az do restaurace. No a Belkovice taky klidne, ale musi tam jezdit nizkopodlazni bus :slight_smile:
4. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz
ano, hlavně oplocené !! :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 07:05  • Odpověz
autor
@ilci :grinning:

@olm jj, ale nevim, jestli tam i Vari, prece jenom asi bude hlad, leda bychom se srazili az po obede :wink:
5. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
Hm, tak to me nedoslo. asi nevari :confounded:
5. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
holky tak nejake napady by to chtelo, datum srazu je tu zachvilku a hlavne i v kolik se srazime? :grinning:
@olm jako nad hristaty jsme premejslela taky, ale zase nikde poradne restauracka, nic, jeste me napadl aquapark
5. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
Tak já bych taky klidně brala to hřiště ve Slavoníně.A nebo pak tradičně ZOO. Jinak je mi to úplně jedno.Snad se tam dokutálím.
5. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz

@smilers myslim, ze ZOO nebo ty Belkovice budou nejrealnejsi. Mrknu, jestli tam jezdi nizkopodlazni bus. Belkovice by byli mozna lepsi i pro Mufy, ze by nemusela do takoveho kopce :wink:
5. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
@olm no popravde bych taky radsi brala ty belkovice, bylo to tam super, sice me vadilo, ze brana tam byla otevrena kvuli vjezdu do objektu, ale dalo se to
5. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
takze

Sraz dne 22.8.2010, misto Z00 nebo Bělkovice, dala bych zase kolem te 12h jak minule:

andra76
smilers
olm
ilci
jirule33
Mufy
5. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.