• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
autor
ilci no u nas to zatim je tak nastavene, co 3 hodky 5x denne a spat tak nanejvejs 1/2 hodky:grinning:
28. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
SRAZ DNE 13.6.09 bud primo u restaurace Archa nebo u parkovist naproti ZOOO a cas kolem tech 12:30:

hunul + 1 dtko
ilci + 1 ditko
jablucanka + pritel + 1 ditko
konka + 1 ditko
lajcikova + manzel
milin
mufy
smilers + manzel + 3 ditka
susane81 + 1 ditko

a dalsi se klidne zapisujte, je to zatim jen orientacne
28. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
tak u nás se jí 2x v noci a 4-5x za den, podle toho, kdy naposled jedl v noci
a všechno se řídí podle jeho spánku nebo podle toho, že jsme na plavču apod.
takže já se s jídlem podřídím :wink:
no kouká, že se nám tu rozjíždí i pánské protějšky :wink:
autor
ilci no ja se moc podrizovat nemuzu:grinning: kdybych kojila, tak to jo, to me je fuk ale s UM , nez to ohrejes atd. tak jsou holky nanervy, tak musim vse delat aspon pulhodky predem:grinning:

ilci:grinning:
28. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
aby tam nakonec nebyli jen panove :grinning: manžel se včera dival do alba miši a jen řekl-"ty vole tolik jidla" :grinning: a to ještě netuši jake to asi je když začnou holky ječet :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
ivco treba to pozna:grinning::grinning: umi hezky koncertovat a korgabca umi tak bozky brecet:grinning:
28. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
28. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
tak já vím, kdy se cca vzbudí, nachystám si to na ohřev, přebalíme, zacvičíme, zatím se to ohřeje a jdem jíst :grinning:
a u UM míchám vodu horkou a studenou, takže je to hned

ono někdy stačí, když ječí jedno, mít to 3x, tak investuju do kvalitních špuntů do uší :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
ilci:grinning: spunty me taky mamka taky nabizela:grinning:
28. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
SRAZ DNE 13.6.09 bud primo u restaurace Archa nebo u parkovist naproti ZOOO a cas kolem tech 12:30:

hunul + 1 dtko
ilci + 1 ditko
konka + 1 ditko
lajcikova + manzel
milin
mufy
susane81 + 1 ditko
andra76

Holky tak jsem se dopsala ,ale není to na 100% jsem dost nachlazená tak doufám že budu do té doby zdravá ,nerada bych vás a prcky nakazila.V sobotu 13. mám naštěstí v práci volno,sice máme pak večer akci ,ale to zvládnu :wink:
Jinak archa je super, dá se tam sedět i venku na terase-je velká a super řístupná. Jen si nejsem jistá jestli se tam může jít aniž by se platil vstup do zoo to by se muselo zjistit.
28. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
andry zdarec :dizzy_face: jak se mas? vsak uvidime na miste a ivca to bude vse zarizovat, tak se urco zepta, vid ivco:grinning:

andra76
hunul + 1 dtko
ilci + 1 ditko
konka + 1 ditko
lajcikova + manzel
milin
mufy
susane81 + 1 ditko

sem te andry dala do vedeni :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
smilers celkem to jde ještě půjdu na rengen dělohy a pak jen čekat kdy to můžem zkoušet znova ,ale to bude až koncem září.
Jinak ted jsem se ptala našich ,nedávno byli v zoo a prý se už nemisí chodit do zoo aby ses dostala do archy tak je to dobrý ,ale pokud budete chtít jít i do zoo není problém,my tam s manžou chodíme nejmín jednou do roka tak nanejvíš půjdu 2 krát ,mám to tam ráda. :grinning: :wink: :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
andry, tak hlavne,ze to pujde a zari je zachvilku :dizzy_face: no ono to vstupne je ted 90 sem se divala :confused: za me to bylo 50:grinning: nic padim si vytrhat zubiska :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
jo a ještě něco přednádraží v olmiku je děsně rozkopaný tak autobus 11 nejezdí jako normálně na ostrůvku před pošou ,ale spíš jakoby velde pošty ,ale to v pohodě najdete.zítra přesně zjistím jak je označená zástavka .
28. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
andry no vidis, na to jsemzapomela, rikam, do mesta se nedostanu tak casto :dizzy_face:

psala jsem i gabce, tak uvidim, co pisne,nic uz padim, cestou necestou :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor

andra76
hunul + 1 dtko
ilci + 1 ditko
janina 76 - jen predbezne, nic neslibuje, ale rada by nas videla :wink:
konka + 1 ditko
lajcikova + manzel
milin
mufy
susane81 + 1 ditko
28. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
andrej, když ti to vyjde, ráda tě zase uvidím, samo i mufy a janinu :wink:

na to rozkopané přednádraží jsem zapomněla
28. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
jo a přinejhorším by nám dali do ZOO nějakou hromadnou slevu, ne? :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky
nic mi do toho není,a nechci být teda vypadat zle,ale nechápu jednu věc.Myslela jsem si že si sraz uděláme jen my ženský a děti a ne sebou tahat chlapy!Chápala bych Smil a ještě třeba Jirulku či třeba Sup,nebo ještě někoho kdo nemá řidičák.Nechce se mi tam bavit se o některých věcech před chlapama.Taky si budete víc všímat chlapů a ne nás.Prostě je to můj názor,tak se zlobte nebo ne.
Třeba my nerozumíte,ale takhle to cítím já.
28. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
no milin ja tam manzela bohuzel budu muset met, to bych musela prijet bez deti ted :wink: a muj manzel je nespolecensky, takze se neboj, ze by se nejak zapojoval ci se vubec druzil, to nehrozi:grinning::grinning: a zatim vsichni co tamjsou, jsou ridici :wink:
28. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Smil psala jsem že tebe chápu,ale ty ostatní nějak ne!
Prostě si říkám že je to náš sraz a oni ať si udělaj svůj já se jím tam taky pléct nebudu.

Byl to prostě jen můj názor.
28. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
mil :confused: muj manžel to neni jiste,takže klidek.a klidně toho sveho vem taky.jinak si myslim že ti naši chlapy ty naše starosti zdily s nama.a ja jestli budu po et,tak stejně nepojedu,tak tě tam budou obtěžovat jen dva chlapi.a ja sem si řikala že tam nebude od smil ten muž sam že by mohl pokecats tim mym,a ne musel by poslouchat ty ženske věci :zipper_mouth: tož to je muj nazor.
28. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
No mě to teda Mili neva,kdyby manža nebyl odjetý, tak by jel s semnou,říkal že by tam povozil Gábinku,jak by na ní přišlo spaní ,ať si můžu se ženskýma pokecat atd. :wink: a že se pozná s dalšíma taťkama,no bohužel bude ve F.tak pojedem bez taťky. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
milin ale nekdy ti chlapi jsou prinosem pro takove akce treba prave proto, ze muzou jit spolem kocarkovat :grinning: :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Aha tak to jste měli říci dříve že když sraz tak s chlapama.Jen mi přišlo blbý co by tam dělaly že jo?
příště to budu vědět dopředu.Nu nevadí.Když Vám to tak vyhovuje tak prosím.
A nemám si třeba půjčit dítě ať tam nejsem za blázna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Nu tak Vám to možná pomůže že půjdou pánové kočárkovat,ale já si chtěla užít a pochovat všechny děti a ne koukat na chlapy aby mě kontrolovaly jestli je beru dobře a podobně.
28. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
milin se nerozciluj prece :angry: vzdycky musis pri takovych akcich pocitat i s druhou polovickou, kazda nejsme ze stejneho mesta a pro vetsinu z nas, ktere nemame ridicak, je druha polovicka proste prinosem :wink: neni to o tom, ze by jsme je tam brali naschval, proste s kocarem se nejlip cestuje autem, i kdybych mela jedno, tak autem je to prost epro me lepsi
28. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Miliku co blázníš!
28. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
mili ty maš dneska špatny den??? :confused: :confused: :confused: :confused: takhle tě teda neznam :rolling_eyes:
ja myslim že ditka si pochovat mužeš ja se na to taky těšim,jen prosim tě nešil zase .

andra76
hunul + 1 dtko
ilci + 1 ditko
janina 76 - jen predbezne, nic neslibuje, ale rada by nas videla
konka + 1 ditko

milin
mufy
susane81 + 1 ditko
28. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.