• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
autor
ivco ty nejedes?
28. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
SRAZ DNE 13.6.09 bud primo u restaurace Archa nebo u parkovist naproti ZOOO a cas kolem tech 12:30:

andra76
hunul + 1 dtko
ilci + 1 ditko
jablucanka + pritel + 1 ditko
janina 76 - jen predbezne, nic neslibuje, ale rada by nas videla
konka + 1 ditko
milin
mufy
smilers + manzel + 3 ditka
susane81 + 1 ditko
28. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
mišo ja nevim začina z toho byt pěkna fraška to sem fakt nechtěla,jen proto že sem chtěla vzit manžu????protože pak tam si už jen ty a jablu a to je pochopitelne když mate ditka ja je nemam,tak sem tu udělala peklo a to sem nechtěla. :frowning2:
tu rezervačku vam tam samo dam ale jestli pojedu nevim
28. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
lae ivco prosim te neblazni prece, vubec to neni fraska, rozciluje se tady nekdo nad tim, ze breme i muzsky, vsichni to bereme jako samozrejmost, zensky neblbnete prece, prece to neztroskota na malichernosti doprcic, zacneme se chovat jako dospeli a ne jak male deti doprcic, ty tam proste pojedes a basta, nic si tady nezpusobila, a milin mela asi blby den
28. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
ty si jako myslis, ze na dalsich srazech muzsky nebudou? budou a nevim proc by to melo vadit, vzdyt vsichni jsme prosli s nema vsim, co obnasi umelko nebo tehu, a myslim, ze nasi muzsky jsou dost tolerantni
28. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
takze se prosim napis zpet do tabulky :wink: samo pokud budes po et tak to pochopime vsichni, ale toto je takova malichernost, ze se nema cenu nad tim rozcilovat
28. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Špatný den nemám!Jen mi tohle nikdo neřek!Pro mě to samozřejmost není!
A ještě jednou napsala jsem to jako svůj názor!
To vy jste ho tady začaly rozebírat!
Já napsala jen to co si myslím a jak to cítím!Myslím že od toho je tady koník.Bohužel všechny nemůžeme mít stejný názor!

Iveti klidně si jeď s manžou.Bylo mi naznačeno že peklo dělám já.Takže já tam být nemusím!Aspoň se nemusím trápit jak se tam dostavím!
28. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
Milin nikdo ti nerikal, ze tu delas peklo,jak si sama rekla, byl to tvuj nazor a vsichni jsme reagovali taky svym nazorem, kazdou z vas chci poznat ale doprosovat se vas aby jste jeli, to nebudu, jste dospeli lide a mate svuj rozum, i kdyz to, co se tu ted deje me jako dospele pramalo pripada, ja osobne jedu, a kdyz vas tam neuvidim, tak si pockam na dalsi sraz, ja mam casu dost ale nervy resit takove malichernosti jen jedny a tim to pro me hasne, sraz bude at s vama dvema nebo bez vas. Ivco a ty dobre vis, ze jednam na ferovku
28. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz
to teda koukám, jak se to rozjelo :fearful:
kdo si chce vzít chlapa, ať si veme, kdo chce půjčit dítko, klidně zapůjčím :wink:
pokud se o něčem (intimnějším) nechcete bavit před cizíma chlapama, pošlem je kočárkovat a uděláme babinec
navíc si myslím, že se to stejně poskupinkuje, takže si snad všichni spolu skecnem
29. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
mil co to tu povidaš sem ti přece řekla že tě vezmu :angry: tak neřeš jak pojedeš,a zdenek stejně nejede.jede s otcem kamsi na hory což ja tedy absolvovat nemusim,šlapat semi po horach nechce diky :angry:
a peklo tu nedělaš,jen sem to pochopila tak že u všech se to toleruje protože maji děti,ale ja je nemam tak jaksi neni patřične si vzit manžela? :confused: no nakonec se to vyřešilo samo.manžel ma jiny plan.
takže nedělej herečku,13.6tě naložim a nerozčiluj mě mam mit klid :grinning:
viš že mam srdce v prdeli :zipper_mouth:

SRAZ DNE 13.6.09 bud primo u restaurace Archa nebo u parkovist naproti ZOOO a cas kolem tech 12:30:

andra76
hunul + 1 dtko
ilci + 1 ditko
jablucanka + pritel + 1 ditko
janina 76 - jen predbezne, nic neslibuje, ale rada by nas videla
konka + 1 ditko
lajcikova
milin
mufy
smilers + manzel + 3 ditka
susane81 + 1 ditko
29. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
smil ja se na tě nezlobim,v klidu,pokud to pujde tak jedu.moc sem se těšila na tenhle sraz až konečně bude,takže jdu,kdovi kdy budu mit zase přiležitost vidět tolik děti pohromadě,třeba se mě to chiti :dizzy_face: budu chovat jak o dušu :grinning:
29. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
no bezva :dizzy_face: tak je to fajn, kdyz se rozume domluvime a myslela jsem to stejne jako ilci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
jo a počítá se jako s obědem?
29. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
ilci ja myslim, ze u nas asi jo, u nas se nestihneme asi naobedvat, ditka jeste nakrmime ale ja i manzel asi ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahojky. Takže holky, z pozice státního orgánu mě budete poslouchat. Všechny jedete a bez debat. A taky žádná nebude uražená! Každý si vezme koho chce a pak ty chlapy pak zneužijeme na kočárkování za účelem usnutí :grinning: . Já chlapa mít nebudu, tak třeba zneužiju cizího :grinning: A holky snažilky, vy pojedete tím tuplem, ať se vás to tam chytí :sunglasses: .

Smajlíku, u nás je to stejné, dítko nakrmím a sama nestíhám. Podotýkám S JEDNÍM DÍTKEM :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
sus:grinning:
29. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
zuzka to rozhodla a tím kočárkováním dobrej nápad,půjčíme si nějakého nastávajícího taťku :grinning: super nápad,už se na Vás všechny moc těším!!!!! :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
No jasně něco si objednáme,nějak baštu :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Hunulko a vezmeš nás do auta? Manža jede někam střílet, tak nevím, které auto si bude brát a tím jeho já nejedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aspoň bych si dala pifko a ty ho stejně nepiješ že?
29. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Já tě ráda vezmu a kočáry se nám vlezou oba do auta,já ten náš ještě neměla rozebranej já ho vždy dám v celku.Musím to vyskoušet :grinning:
29. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Aha, to mi nedošlo. Že musíme brát i dva kočáry.
29. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
mě to ani nějak rozebrat nejde,já ho snížím, aby se vešel do kombika,mám velkou korbu,no musíme to vyskoušet,aby jsme mohli jet spolu :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
sus :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Holky napřed jsem nechápala co se to tady děje ,vůbec mě nenapdlo že by někomu vadilo kdyby tam byli i chlapi. ale každej má svůj názor s ted ho řekl a tím to končí, už žádné řeči.Kdo bude chtít tak pojede at s chlapen nebo bez chlapa. :wink: Můj mě tam asi doveze a pak by pro mě budto do Olmika nebo jen do Samotišek dojel ,máme to se Samotišek kousek.Říkala jsem mu at klidně jde semnou ,ale on prý bude mít aspon chvíli klid a že mu pak všechno poreferuju ,no ještě uvidíme. :slight_smile: Snad budu do té doby už zdravá.
Jinak ten autobus č.11 jede vedle pošty se zastávky která je označená jako "P"
Když stojíte zádama k vlakáču tak se dáte na pravo a pořád rovně ,přes kopaniště ale je tam udělaná jakž takž cestička ,tam uvidíte POŠTU a půjdete jakoby kolem ní(budete ji mít po prave ruce) a hned první zastávka je "P"
29. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
andro vsak uz se to tu vyresilo nic se nemeni a jak rikas, kdo bude chtit tak pojede, nikoho nenutime :wink:
29. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Andy, tak makej makej, ať jsi zdravá :wink:
29. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
holky tak sem ted dojela z olomouce tak sem tam dala rezerve do te archy,je to na 12.30hod.v zadni časti restaurace,i kočarek s trojkama tam projede.hned sme ji ochutnaly super doporučuju.ale bude asi problem pani řikala že by bylo dobrer s edomluvi t na nějakem menu,jelikož je to v době obědu,tak kdyby ste mohly kouknout na ten jidelni listek domluvit se třeba na dvou jidlech,nebo tak?v ponděli jim to tam mam nahlasit.jo a to parkovani se musi u zoo,je to tam před vychodem.
29. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
lajci,super,už jdu studovat nějaké papů a dám návrh :wink:
29. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
ivco ty ses rychlik cece:grinning: no super

hazu sem ten listek ale je to teda moc dlouhe, tak nezarucuju:frowning2:

Stálý jídelní lístek
Studené předkrmy100g

50g

70g Lovecká paštika s brusinkami a smetanovým terčíkem, toast
Květ z uzeného lososa v salátovém hnízdě, doplněném kaviárem
Carpacio z pravé svíčkové se strouh. parmazánem a kapkami pepřového oleje 49,- Kč

139,- Kč

149,- Kč
50g Uzená kachní prsíčka s marinovanými višněmi a tmavým balsamicem 99,- Kč
60g Kuřecí roládka "Ballantine´s" v parmské šunce s malinovým cullies a kytičkou salátu 89,- Kč

Polévky0,25 l Hovězí vývar s játrovými knedlíčky a nudlemi 25,- Kč
0,25 l Česnečka s anglickou slaninou a sýrem 39,- Kč
0,25 l

0,25 l Chřestové cappuccino s uzeným lososem a zakysanou smetanou
Španělské gazpacho - studená tomatová polévka s toastem 55,- Kč

39,- Kč

Teplé předkrmy
70g
70g

2 ks Křupavá topinka se šunkou, křenem a okurkou
Pikantní topinka s drůbežími játry, sypaná sýrem s modrou plísní
Křehký toast zapečený s cherry rajčátky, baby špenátem a mozzarelou 49,- Kč
69,- Kč

75,- Kč
70g Restovaná drůbeží jatýrka se šalotkou a žampiony, položená na křupavém bramboráčku 75,- Kč
70g

3 ks Grilovaná bažantí prsíčka, provoněná rozmarýnem a podávaná na hráškových luscích s omáčkou z lesního ovoce
Krevetové špízy s olivou a cherry rajčátky na ledovém salátu 129,- Kč

149,- Kč

Minutky150g Medailonky z vepřové panenky v mandlovém kabátku s meruňkovým přelivem 159,- Kč
180g Smažená vepřová kapsa plněná olomouckým zlatem a slaninkou 139,- Kč
150g Jelení medailonky s retovanými žampiony a klínky cibule, doplněné grilovaným baklažánem 139,- Kč
200g Smažený kančí řízek protkaný anglickou slaninou, zdobený citronovým květem 159,- Kč

Steaky200g Pfeffer steak z hovězí svíčkové zjemněný bylinkovým máslem 299,- Kč
200g Grilovaná vepř. panenka s medovo-pepřovým přelivem 169,- Kč
200g Vepř. panenka pečená do růžova, podávaná s tortillou plněnou gril. zeleninou, sypanou parmazánem a s mexickou salsou 189,- Kč
200g Kuřecí steak s bylinkovým máslem a prohřátou zeleninkou 149,- Kč
200g Kuřecí steak zapečený s rajčaty, bazalkovým pestem a mozzarellou 149,- Kč

Ryby a mořské plody200g

200g

200g Grilovaný filet z lososa a pangasiuse na restovaných garnátech s rajčaty a olivami
Grilovaný steak z candáta posazený na restovaném špenátu se smetanovou omáčkou z černých lanýžů
Krevety na středozemní způsob doplněné sépiovými kroužky a limetkou 199,- Kč

249,- Kč

189,- Kč
150g

150g Pstruh na roštu s bříškem plněným mandlemi a bylinkovým máslem
Pstruh na kmíně s bylinkovým máslem 139,- Kč

139,- Kč
10g Pstruh - doplatek 10g 8,- Kč

Speciality z naší kuchyně200g

400g

400g

100g Klokaní steak ze svíčkové podávaný s granátovým jablíčkem a mango chutney
Špíz Archa z hovězí a vepř. svíčkové prokládaný hruškou, zdobený gril. ananasem (pro 2 osoby)
Staročeská kachna na kmíně s červ. zelím s jablky, doložená variací knedlíků
Tatarský biftek podávaný s křupavými topinkami 269,- Kč

499,- Kč

179,- Kč

159,- Kč

Speciality z udírny a pece
500g

600g

10g
800g

100g Pečená kuřecí křidélka marinovaná v salse mexicana, sladká a pikantní omáčka, košík pečiva
Grilovaná vepřová žebra naložená v medové marinádě, hořčice, křen, cibulka, beraní rohy, košík pečiva
Doplatek - grilovaná žebra 10g
Vepřové koleno špikované česnekm, hořčice, křen, cibulka, beraní rohy, košík pečiva
Pečené sele 159,- Kč

159,- Kč

2,- Kč
179,- Kč

39,- Kč
100g Grilovaná domácí klobása z naší udírny 35,- Kč
10g Doplatek - klobása 10g 3,50 Kč

Bezmasá jídla250g Dušená variace zeleniny s brokolicí na bylinkách s máslem, vařený brambor 79,- Kč
250g Bramborové gnocchi s brokolicí, gratinované sýrem s modrou plísní 119,- Kč
100g Smažený plněný Hermelín s brusinkami podávaný na grilovaném ananasu 99,- Kč

Pro vaše ratolesti70g Přírodní kuřecí řízek 59,- Kč
150g Těstoviny s kuřcím masem ve smetanové omáčce s hráškem a baby mrkví 59,- Kč
150g Bramborové šišky plněné mákem 49,- Kč

Saláty
300g Směs listových salátů s pečenými brambůrkami a gril. lososem 99,- Kč
300g Pikantní zeleninový salát s gril. kuřecím masem a drůbežími jatýrky 89,- Kč
300g

350g

150g
200g
200g
150g Farmářský těstovinový salát s kuřecím masem a jablečnými krutony
Ledový salát s hrozny, medovým melounem, dressingem a smaženou mozzarellou
Rajčatový salát s cibulkou
Šopský salát s balkánským sýrem
Řecký salát s balkánským sýrem a olivami
Míchaný zeleninový salát s dressingem 89,- Kč

99,- Kč

29,- Kč
45,- Kč
49,- Kč
25,- Kč

Dezerty
1 ks

1 ks Pařížská palačinka s banánem a čokoládou, dorpovázená sekanými ořechy
Burgundská hruška s mascarpone krémem a marcipánovou růžičkou 79,- Kč

59,- Kč
120g
150g

150g
1 porce
1 porce
1 porce Jogurtové knedlíčky s makovou omáčkou
Pohár Archa - smetanová zmrzlina s ovocem, čokoládou a vaječným likérem
Pohár Sněhurka - míchaná zmrzlina se šlehačkou
Zmrzlina vanilková - 1 kopeček
Zmrzlina jahodová - 1 kopeček
Zmrzlina jahodová - 1 kopeček 59,- Kč
69,- Kč

49,- Kč
10,- Kč
10,- Kč
10,- Kč

Přílohy
200g Vařené brambory 25,- Kč
200g Bramborová kaše 29,- Kč
160g Dušená rýže 25,- Kč
160g
140g
200g Houskový knedlík
Bramborový knedlík
Špekový knedlíček 20,- Kč
25,- Kč
34,- Kč
150g Smažené hranolky 29,- Kč
150g Americké brambory 29,- Kč
150g
200g Dollar chips (bramborové plátky)
Arabské brambory (česnek, cibulka, koření) 29,- Kč
35,- Kč
3 ks
200g Bramboráčky
Bramborový dortík s provensálským kořením 33,- Kč
29,- Kč
200g Zeleninová obloha 25,- Kč
200g
200g Bílé zelí
Červené zelí 20,- Kč
20,- Kč
200g
200g
200g Špenát dušený
Brokolice dušená
Zelenina dušená 25,- Kč
49,- Kč
29,- Kč
50g Tatarská omáčka 12,- Kč
50g Kečup 12,- Kč
50g Farmářský dressing 15,- Kč
1 ks Čerstvě rozpečená bagetka 9,- Kč
1 ks
1 ks Chléb
Toustový chléb nebo opečený toast 4,- Kč
3,- Kč
50g Sterilovaný okurek 10,- Kč
50g Sterilované feferony, beraní rohy 10,- Kč
30g Křen smetanový 9,- Kč
30g Hořčice plnotučná 4,- Kč
50g Cibulka lahůdková 15,- Kč
50g Balkánský sýr 15,- Kč
100g Olivy 25,- Kč
29. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
hups:grinning: se to nejak zdeformovalo, cico:grinning:
29. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.