• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
Jj,Lajči děkujem! :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
tak sem nas napočitala 11lidi +5kočarku normalnich a jeden pro trojčatka :grinning:
29. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
dobrou jdu taky hajat :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
Ivco ty ses nase zlato, to by nebylo na skodu to parkovani primo, jen by muselo byt reserve i na parkovaci misto:grinning: a je faktem, ze cim dale od zoo, tim to pujde o trochu dolu, no uvidime, u nas se to vsechnp budi,tak jdu radsi spat,tak zatim:grinning:
29. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
Nazdare, tak manzel prohlasil, ze by to fojstvi pry bral, aspon by nemusel platit parkovani:grinning::grinning:

a jinak pokud bude archa, tak by si pry dal smazeny kanci rizek :grinning: a ja asi taky, pac sem ho nikdy nemela:slight_smile:
30. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
tak ja se zeptam na to fojtstvi,taky se mi nechce ještě platit parkovne,v ponděli se tam zeptam :slight_smile: max tu rezerve zrušim.
30. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky
tak k tomu jídlu.Já osobně bych si dala kuřecí steak zapečený s rajčaty,bazalkovým pestem a mozzarellou 149.

Jinak si myslím že vybrat dvě jídla by neměl být problém ne?A kdo nedělal v kuchyni,tak Vám říkám že to pro ně bude lepší :wink:
30. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
ivco zachvilku budes znat olomouc jak sve boty:grinning::grinning: cece, no sem zvedava, co ti reknou a hlavne co se tyce jidla, protoze nevim teda, ale na dvou jidlech se tu asi nedohodneme, pac co tak ctu, kazdy chceme neco jineho:grinning:, kdyz uz tak ja osobne chci poradny obed, kdyz do toho mam tolik investovat a hlavne chci neco, co jsem jeste nemala :wink:
30. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
tak tu mame:grinning:

200g kuřecí steak zapečený s rajčaty,bazalkovým pestem a mozzarellou za 149

200g Smažený kančí řízek protkaný anglickou slaninou, zdobený citronovým květem za 159

300g Směs listových salátů s pečenými brambůrkami a gril. lososem za 99,- Kč
30. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
200g kuřecí steak zapečený s rajčaty,bazalkovým pestem a mozzarellou za 149 -milin

200g Smažený kančí řízek protkaný anglickou slaninou, zdobený citronovým květem za 159 -smil a manžel

300g Směs listových salátů s pečenými brambůrkami a gril. lososem za 99,- Kč -hunul,lajcikova
30. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
ted mi volal provozni z archy a vymezi nam salonek někde dole,o jidle nic neřikal takže si asi vybere každy co bude chtit,nicmeně ještě zjistim to fojtstvi :slight_smile:
30. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
to je rychlost :confused: no jestli se ti bude chtit tak to omrkni jeste tam, ale jen jestli se ti bude chtit :wink:
30. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš 200g kuřecí steak zapečený s rajčaty,bazalkovým pestem a mozzarellou za 149 -milin, susane

200g Smažený kančí řízek protkaný anglickou slaninou, zdobený citronovým květem za 159 -smil a manžel

300g Směs listových salátů s pečenými brambůrkami a gril. lososem za 99,- Kč -hunul,lajcikova
31. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
sem by¨la dneska v tom fojtstvi ale tamje blby že se tam nedostanete s kočarkama,meji to po schodech,takže jedině ta archa.
1. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
jinak sme si dali s milikem jidlo v te arše,ja měla pikantni kuř,salat-fuj to byl humus,ale mil chutnal,no amil si dala tu směs listovych salatu to bylo dobre.sice porce no nic moc ale jako lehky oběd dobre :slight_smile: bysme mohli jit do globusu tam taky vaři,levně a je to dobre i skočarky se tam vlezem :grinning: a ušetřime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Holky být Váma tak si dám pořádnou porci masa.ten salát je opravdu jen pro zahnání největšího hladu,ale za chvíli budete mít hlad :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
ivco a milin:grinning: proto chceme s manzelem ten kanci rizek, zeleninu si muzu udelat doma a popravde se toho moc nenajim:grinning::grinning: ten globus opravdu ne ivco, sice to mame dom pak bliz ale je tam desnej rachot a to si radsi za to jidlo opravdu priplatim v prijemnem a hlavne klidnem prostredi:grinning:
1. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Smil proto já si dám ten steak :slight_smile:
Kančí moc nemusím :grinning:
1. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
ja ho nikdy nemela prave :wink:
1. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak to ja :grinning:
1. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Nazdar!!! :grinning:

Tak to si teda dám kus masa!!!!!
1. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
se divam na listek a zacina me honit mlsna:grinning: no uz se na srazik tesim jak male decko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Já si teda asi dám marinovaná kuřecí křidélka v salse, mňam, taky mě honí mlsná. Manža je na kurzu, tak jsem u našich a malou jsem nechala našim a šla s kámošema na pivko a po pivku mám vždy hlad jako vlk :grinning: . T :grinning: ky se na vás už těším.
1. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Já se taky těším,jako sviňa :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Taky jsem se dívala na ty křidélka,mám strach,že kanec mi chutnat nebude :grinning:
1. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
ze bych si dala ty tvargle a od manzela ten rizek ochutnala:grinning::grinning::grinning:
2. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Zase jídlo :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Holky teď mi nedělejte chutě.Momentálně bych snědla snad všechno.Ale nejradši mám kyselý okurky ty mi jedou. :wink:
2. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
mili:grinning:

200g kuřecí steak zapečený s rajčaty,bazalkovým pestem a mozzarellou za 149 -milin, susane ,smil :wink:

200g Smažený kančí řízek protkaný anglickou slaninou, zdobený citronovým květem za 159 -smilin manžel

2. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.