• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum IVF v Olomouci - snažilky a těhulky III. naše srazy

(Zamčená)
27. dubna 2011 
Smil to víš okurky kyselý jsem měla vždycky ráda. :grinning:
2. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
milin vidis a me v tehu nejak nechybeli, asi sem nemela ty spravne tehu chute:grinning:
2. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Toš já žrala všechno :grinning:
2. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Nu já asi budu taky. :grinning: Ale musím se hlídat,nechci nabrat moc kil.
2. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Já měla jenom 31kg navic :grinning: .
2. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Hunul nestraš.Už teď mám mírnou nadváhu dle BMI.Kdo by to pak shazoval.Kamarádka taky nabrala při těhu přes 20kilo a zhazovala to rok!Tož to se mi moc nelíbí.Už teď si musím koupit nový kalhoty.Mám strašně nafouklý břicho a do žádnách kalhot se nevlezu krom tepláků :grinning:
2. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Mili to jde samo dolů,neboj!!Já už jsem skoro na svoji váze a to má Gábinka 5měsícu a žádnou dietu nedržím,ba naopak,teď jsem snědla 4rohlíky,dva s pomazánkovím máslem,dva s jogurtem a půlku ananasu :grinning: a je mi krásně :grinning:
2. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
hani to mas dobry, ja mam kila opet nahore, hold si porad davam cokoladu na nervy:grinning:
2. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Mili, já přibrala 23 kilo a zbylo mi 6 navrch, ale snad se to časem poddá :unamused:
2. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
zdarec,

jsem byla teďkom v Takku,jsou tam třiceti procentní slevy,tak jsem si koupila rifle,mám radost,konečně mi něco sedí,a mám včem jet na sraz :grinning:
3. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Hunul tak to je dobrý já si musím taky koupit kalhoty,ale už těhu :grinning: páč nechci chudáčka mačkat do utáhlých riflí.A na sraz v teplácích nepojedu :grinning:
3. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
No to je jasný,ale má být krásně tak snad se to počasí na srazík vydaří a můžeš jet pěkně v šatičkách,pokud šaty ,nebo sukně nosíš,já jsem kalhotová :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
jj sukýnky a šatičky nosím a pokud bude teplo tak v tom taky vyrazím.Ale dle počasí má být teplo a hezky tak snad to bude ok.Ale mě je stejně všude zima jsem zimoumřivá. :grinning: A to jsem ledňák.
3. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
tedaaaa, vy si kecáte tady jo???? jsem vás čapla aspoň :grinning:

Hunul 31kg ????tý jooo , to jde??? ale super, že už to máš skorem dole :wink:

já přibrala 15, shodila 22kg, ale už mi to zase začíná šplhat nahoru, si myslím, že jak přestanu "KOJIT" tak se budu muset hodně brzdit v jídle :angry: jsem se nějak roze... :grinning:
3. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jirulko ještě 7kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale nevadí mi,když zhodím ještě dvě tak budu spokojená a do všeho se vlezu,páč vše na mě plandalo :grinning:
3. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky tak co stím jídlem?Myslíte že se domluvíme na dvou jídlech.Já myslím že asi ne co? :wink:
4. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
mili bych rekla, ze asi ne:grinning: budou se hold muset smirit s tim, ze kazdy si vybereme neco jineho, nebudu manzela nutit aby jedl to co nechce, by chudak byl hladnej jak vlk:grinning::grinning::grinning:

a popravde, ja porad premejslim:grinning: nemam moc rada, kdyz si musim vybirat mezi dvouma jidlama, i kdyz jim to usnadni praci, jenze od toho podnikaji v pohostinstvi aby vedeli, ze klientela je narocna:grinning: ale to je jen muj nazor :sunglasses:
4. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Holky, já myslím, že až tam sedneme, že jídla budou podobná, až na pár vyjímek :grinning: . J8 osobně si třeba musím dát to, co ostatní, protože jinak závidím jiné jídlo :grinning: Když byl manža ještě u nás v Hranicích v práci, tak jsme chodili na oběd spolu a dali jsme si každý něco jiného a v půlce jsme si to vyměnili :grinning: , teda jen pokud jsem měla chuť na jeho, jinak jsem se svého nevzdala :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Ale mám chuť na ty křidélka. Jenže od toho jsou špinavé ruce a kdyby malá nespala, tak si je dát nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ať jí můžu kdykoliv podat cumel a tak, takže je to hodně o aktuální situaci a náladě a chuti :grinning: a to nemusím být ani těhotná :grinning:
5. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Nu dobrá holky tak to necháme osudu :slight_smile: Však oni si poradí :wink:
5. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Já teda na ty křidélka mám chuť :grinning: stále větší!!
6. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
hani:grinning:
6. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
jeste mam dotaz, v pripade, ze bude prset dejme tomu uz od rana, co pak? Jako ma byt 28 stupnu ale ptam se jen kdyby, protoze ne vsichni na sebe mame telefony :wink:
7. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
7. čer 2009 v 10:43 • hayerova
autor
hayerova, kdyz uz chces aby ti nekdo poslal odkaz, tak aspon hod primo odkaz na vasi fotku :wink: nevim ani koho mam hledat, jestli tam jses pod stejnym nickem
7. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravim vas :wink: Pokud mi to pristi tyden vyjde, prijdu vas pozdravit. Diskuzi jsem si precetla, vim, kde budete, co se bude jist, kdo dorazi, tak se pokusim prijit! To bude akce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Ahoj Olm:slight_smile: vsak pokud budes moct dojdi, budeme rady :slight_smile: a jak se ti vede?
7. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
SRAZ DNE 13.6.09 bud primo u restaurace Archa nebo u parkovist naproti ZOOO a cas kolem tech 12:30:

andra76
hunul + 1 dtko
ilci + 1 ditko
jablucanka + pritel + 1 ditko
janina 76 - jen predbezne, nic neslibuje, ale rada by nas videla
konka + 1 ditko
lajcikova
milin
mufy
olm -pokusi se prijit
smilers + manzel + 3 ditka
susane81 + 1 ditko
7. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
čím víc, tím větší sranda
akorát teda mě řekněte, co s tím jídlem?
to si fakt máme vybrat předem?
stejně nemusíme jíst všichni najednou, kdo by pak hlídal ratolesti? :grinning:
u nás vždycky jeden jí a druhý se věnuje potomkovi :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj Smil,

diky, ted uz se vede mnohem lepe!

Koukam, ze mame novou tehulku!!! Mili, moooooccc gratuluju :wink:

Budu se tesit :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.