• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Černý Most,Rajská Zahrada,Hloubětín

(Zamčená)
16. dubna 2011 
Ahojky je mi 31let mám 20měsíční holčičku a 20.6. se nám narodí druhé mimčo.Jste na tom nějaká podobně z těchto lokalit? těšíme se.
9. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
Ahojky, já jsem z Kyjí - Hutí :slight_smile: Holčičku čekáme 8. 7. :slight_smile:
9. čer 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahojky, ja jsem cerstve prestehovana na rajskou zahradu a hledam nekoho na kocarkovani, Mam 4 mesicni holcicku. :slight_smile:
8. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj nunik, my jsme z Hloubetina. Mam 7 mesicu chlapecka. Druhe je zatim uplne v oblacich. Neplanovala jsem po pravde ani prvni. Tesi se holcicka na sourozence?
28. říj 2010 ve 23:10  • Odpověz
Tak Nikolce už budou skoro čtyři měsíce a přestěhovali jsme se do Horních Počernic :frowning2: ...
28. říj 2010 ve 23:16  • Odpověz
Ahoj, ráda bych se k Vám přidala a obnovila diskuzi. Jsem z Černé Mostu a máme skoro 4 měsíční holčičku. Přidá se ještě některá z Vás na pokec a přípdně procházky? :slight_smile:
3. lis 2010 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz
@janulka21 Ahojky .o) Já jsem taky z ČM, a mám teď dvouměsíční holčičku.o) Taky hledám maminku na společné povídání, stěžování si, radování se a procházky .o) Mám první miminko.....tak taky uvítám zkušenosti, apod.
Petra
23. lis 2010 v 16:23  • Odpověz
@peetrunka Ahojky :slight_smile: no sláva, konečně nějaká mamina :slight_smile: Koukala jsem, že má malá dvě jména, jak jí říkáte?
23. lis 2010 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz
@janulka21 Já si taky říkala, že tu ty mamči asi ani nejsou.o(
Jak kdo, já jí říkám Majda nebo Madlenka....náš táta jí říká z nepochopotelných důvodů čudlinkaa čudlísek (jakože od čudly - malé rybičky) a moje máma, její babička jí říká "královno" jakože od královny Elizabeth .o)) Noo, sranda...já měla vybraný jméno pro chlapečka a to by byl Matyáš no a manžel vymyslel tohleto pro holčičku .o)
Rodila jsi v Podolí a císařem, já taky!!.o) A co na to Podolí říkáš?? Jaký byl Tvůj porod??? A byla jsi spokojená s péčí apod. ??
23. lis 2010 v 17:27  • Odpověz
@peetrunka vid, a přitom tady maminek je a dost se divím, že chodí na procházky sami. Málokdy potkám dvě maminy. Jééé, královno je dobrý :slight_smile:)) Takovýmu cvrčkovi říkat královno a čudlinko je taky nářez :slight_smile:)) Já říkám Anetce myško jako že je maličká a heboučká a navíc je Šedivá :grinning: nebo Anet :slight_smile:
Prosím tě o porodu mi ani nemluv :angry: mám to na delší vyprávění se stížností na porodní asistentku. S takovou kr... jsem se ve zdravotnictví snad ještě nesetkala až do ted se setřčkou na dětský neuroligii. Ležela jsem na P4 a péče super :slight_smile: nevěřila jsem, že jsem v nemocnici, ten přístup, no paráda. Celkově si nemůžu stěžovat, až na tu kozu. Byla jsem spokojená a to že to dopadlo císařem, hmmm do dneška si myslím, že s tím šlo něco udělat. Neříkej mi, že neexistuje nic na urychlení porodu, otevírání atd. Kontrakce jsem měla od půl šestý ráno dopůl dvanáctý večer, pak epidurál, přestala jsem se otvírat a v v jednu na sál na císaře. Obrečela jsem to, ale co hlavně že jsme obě zdraví a v pořádku :slight_smile: A co ty? Jaký byl průběh porodu u Tebe? Rodila bys tam znova? Já jo, ale důrazně bych řekla, že nechci tuhle asistentku.
23. lis 2010 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz
@janulka21 Dobre ranko, juu sneziiii!!.o) Jooo, to je tak kdyz nechas chlapa vybirat jmeno.o) Ale tak kazdy si vybere jak ji bude chtit sam rikat....moznosti ma miliony.o) A Anetka je prijmenim Sediva?? Tak to je dobry a hezky rikat ji mysicko.o))
No, ja se teda priznam, ze jsem zdr. sestra!.o) Po skole jsem pracovala pres 3roky na dospely neurologii ve Vinohradech a tedkaj do nschp v tehu jsem delala v Motole na novorozenecke chirurgicke JIPce (nejuzasnejsi prace na svete!!), tak si myslim, ze v jistem smeru se sestry mirnily a chovaly se ke me jinak.....aspon jsem mela pocit teda. Mam dlouhy prijmeni po manzelovi Hasenkopfova, takze to malokdo chtel rikat my jmeno, tak mi rikaly sestri i na sale anesteziolozka.o)) Tak si myslim, ze si to tam predavaly tu info, ze : To je sestra od novorozencu! Jinak jsem ale nebyla moc spokojena s postupem meho porodu. Prenasela jsem tyden a sla jsem v patek rano do poradny, den predtim me desne bolela hlava, takze jsem spala jen 3hod. v noci, no a jesteze se mnou jel muz, nebylo mi moc dobre. A v poradne mi ten MUDr rika: Tak ja zavolam nahoru, jestli maji volny sal, ze byste sla rovnou rodit, ne? No koukala jsem na nej jak puk!.o) Ale mela jsem malo plodove vody, vysoky tlak a spatne prutoky placentou, tak manzel odjel pro veci domu a ja sla na sal, po dvou tabletach bolesti jako pri hodne silne menstruaci, ale dalo se to. Neotvirala jsem se, tak sup na rizikove a manzel prej domu. Jenze ja taky jeste nikdy nebyla v nemocnici jako pacientka....tak jsme nekolik hodin stravili na chodbe, ale hlavne spolu.o) Pak jsem ho poslala domu a po 5minutach co odesel a ja si ztrela slzy do kapesniku mi praskla voda, tak jsem ho zase volala zpatky. Pak jsme skoro hodinu cekali na MUDr aby nas vysetrila a ta nas pak poslala zase na sal. Tam jsme byli ten patek od 21hod. do 5:44hod. (to uz se narodila mala). No bolesti desny, nejdriv mi dali neco od bolesti, tusim Nubain (na celou pulhodinu jsem unsula, baaajo!!!) , pak Oxytocin na vyvolani kontrakci ( to byly desny bolesti), chtela jsem epidural ale MUDr. je nedovolil ( nevim mozna kvuli me vaze, mozna kvuli krecakum, nebo ze uz bylo pozde nevim, a Tobe zabral??) male nesnimaly elektrody, tak mi ji zavedli primou cestou male za hlavicku a to uz jsem se nemohla skoro vubec hybat.o( No porad jsem se neotvirala ale posledni tri kontrackc euz jsem aj probrecela!! Nastesti manzel zazvonil na zvonecek sestry a oni uz dojeli aj s luzkem, prej si sami rikali, ze do hodky ho udelaji.....No a pak uz to byla celkem pohoda, za cisare uz jsem dekovala Bohu, jen jsem netusila ze to delaji v celkove anestezii.o) S malou jsem pak druhy den byla na P2, tam sestry jak ktera no.....ale na posledni dva dny a noc jsem si zaplatila nadstandart ( ne ten za 2500kc/noc ale za 700kc, se nasetsti uvolnil tenhle!.o) a tam se mnou mohl byt Marecek porad, cely den a celou noc, vlastne i navstevy byly neomezene....tam to bylo uplne jiny nez na tom pokoji.o)) A ta postel oprpti te nemocnicni!!.o))) Noo ne tak skvela jako na JIPu, ale i tak.o) Jo a sestricky na JIPu jsem mela uzasne, jak Ty???
A rodit bych tam asi rodila znova, jen premyslim, ze si mozna hned reknu o cisare a nadstandart si zamluvim hned jak dorazim na sal!.o) Ale na dalsi babo je jeste casu dost.o)
To jsem Ti ale pripravila hezke poctenicko.o)) My jdeme dneska se znamyma na rozsveceni stromecku, tak Vam taky hezky den....
24. lis 2010 v 09:14  • Odpověz
@peetrunka Ahojky Peťo :slight_smile: to je teda román :slight_smile: Jo jo, příjmení máme Šediví. Takže myška šedivka :slight_smile: No ty máš teda fakt hustý příjmení, jsem to četla dvakrát :grinning: se nedivím, že ti tak nechtěli říkat, chudáci, než by to vyslovili tak bys porodila :grinning: Tak tos měla taky drsný porod :frowning2:( Bolesti to teda byly, ale až ty poslední a mě pořád říkali, že na urychlení porodu ani na otevírání žádný prášky ani injekce nejsou. Jesti chci epidurál tak si to musím hned rozmyslet a naštěstí mi zabral snad do pěti minut, ale to píchání...., to bylo taky děsný, se nesmíš hnout, nohy pokrčený, když je kontra tak musíš říct, aby přestali s pícháním, jenže když máš kontra co půl minuty...., no dala jsem to a byla jsem fakt ráda. Pak byly kontra jako když se ti chce na velkou takový tlačení a pak nic, a znova. Jenže jsem se přestala otvírat a po hodině snímání mimi a mě přišel doktor, šáhl a řekl císař a nazdar, jela jsem na sál. Tím že jsem měla epi tak¨jsem byla při vědomí, aspon že tak. Právě jak jsem četla tvůj porod¨, že jsi byla uspaná to bylo asi "překvápko" když ti najednou přinesli mimi. Pro mě to byl šok hlavně v tom, že jsem čekala kluka a najednou holčička :slight_smile: Nenechali jsme si to říct a jsem moc ráda, ani druhý si nenecháme říct, asi :slight_smile: Ty nadstandarty jsou prý podle velikosti metrama, to je kravina, co? :frowning2:(( ČÍm větší tím dražší, což nechápu, mělo by to být snad podle vybavení a né metrů. Taky jsem nad ním přemýšlela, ale v mé době nebyl žádný volný a nakonec jsem byla ráda, že jsem na pokoji s holkama.
Na Jipu jsem měla zase sestřičky hrozný, takový arogantní a postel? Tam zase byla nejlepší. Na pokoji příšerný, na to že jsi po císaři a bolí tě každý pohyb tak jsme nadávala jak špaček, dokonce jsem poslední dvě noci spala na peřině přikrytá županem, protože se to jinak nedalo jak byla tvdrá a proležená. P2 je v jiném patře, vid. Na tý P4 mi přišlo, že jsou právě SC.
Jééé, tak ty máš takovýhle krásný povolání :slight_smile: to mi pak budeš vyprávět, až spácháme nějakou tu prochajdu :slight_smile: Jinak ti taky přeji krásný den a pozor u stromečku, je tam příšerný nával.
Mějte se krásně páčko :slight_smile:
24. lis 2010 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz
@janulka21 Ahojky .o) Nejak nestiham...pokusim se odpovedet o vikendu, juuu??.o) A co kdybysme si psaly na mail aby to bylo tak nejak v soukromi uz teda.o) Napis mi prosim email....muj : blaacky@centrum.cz
Hezky vikend Peta .o)
26. lis 2010 v 08:48  • Odpověz
@peetrunka Ahojky, v poho :slight_smile: Znám to taky :slight_smile: Jooo, mateřská holt není žádná dovča :grinning: můj mejlík je kris.jan@seznam.cz
Také Ti přejihezký víkend, snad bude trochu normál počásko na nějaký výlet nebo aspon prochajdu :slight_smile:)
26. lis 2010 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile: my jsme z Vysočan- Nová Harfa :wink:
3. pro 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahoj, zdravím všechny. Jsem také z ČM a koukám, že tu mám caparta si nejstaršího, Ondrovi už byly dva roky:slight_smile:...
3. pro 2010 v 15:10  • Odpověz
@rowan Před chvílí jsem psala do diskuze Praha - Černý Most a četla jsem Tvůj příspěvek. Na Harfu se chodíme procházet s kamarádkou a podle fotky mi jsi povědomá. Nechoíš do Vysočanského parku?
7. únor 2011 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz
@janulka21 ahojky, ani ne, byla jsem tam dvakrát :slight_smile: ale před pár dnama jsme se přestěhovali :frowning2: takže už ta Harfa neplatí :frowning2:
10. únor 2011 v 17:56  • Odpověz
Ahoj, jmenuju se Dana, jsem 27 letá maminka 13 měsíčního Lukáška, bydlíme v Hloubětíně. Nemáte některá maminka zájem o společné procházky? Ráda bych si v této lokalitě našla kamarádku/ky s dětmi.
Těšíme se :slight_smile:
16. dub 2011 ve 22:04  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.