• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvé maminky Šenov,Radvanice a okolí

(Zamčená)
11. května 2010 
najde se nějaká čerstvá maminka z našeho regionu?mám 3.měs chlapečka a hledáme tak kamarády :wink:
20. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
ahoj teddy :wink:
20. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
čau Verčo,tak jsi mě vyšmátrala :grinning: ?
21. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky odkud teda jste já jsem ze slezské ostravy kousek od radvanic a kousek od centra takže mezi :slight_smile:
13. dub 2010 v 00:08  • Odpověz
Ahojki nejsem sice ze Šenova ,ale čas od času zrovna tam jezdím,protože od tama pochází moje nejlepší kamarádka Šárka Slonková-Pokorná,teď žije sice v Praze,ale pokaždé jak dojede tak za ní taky jedu.A musím říct,že Šenov je opravdu nádherný.
Jinak taky čekáme teď v červnu rodinu,chlapečka Vojtíška.S Verčou už se známe,a ráda se k vám proto přidám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mějte se krásně.
13. dub 2010 ve 02:00  • Odpověz
Vojtíška čekáme taky po umělém oplod .,které se nám zadařilo přes Fertimed. :slight_smile: :slight_smile:
Už se června nemůžeme opravdu dočkat. :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2010 ve 02:02  • Odpověz
Ahojki tak koukám,že tady nikdo není,škoda ráda se s vámi seznámím.Tedy Verunku už znám. :slight_smile:
13. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
tak holky,kde to vázne?? co novýho?povídejte,přehánějte.tak mě napadlo - kdy uděláme sraz našeho mikroregionku??? :grinning:
22. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj Tedy tak dneska na kontrolce vše v pořádku,až na ten nízký tlak-90/40 ,tak se nedivím,že se stále motám. :grinning: :grinning:
Vojtíšek už má 1425g a asi 35 cm,akorát je šprajclý napříč,tak už se nedivím ,že se mi špatně spí,ale Vojtíškovi jsem řekla,že to nevadí,že to vydržím,a za odměnu dostal k zítřejšímu svátečku štěrkátko plyšové,krásné. :slight_smile: ,tvému broučku taky všechno nejlepší a hezky ho hýčkej,a určo sraz musíme udělat. :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz
Dneska jsem zrovna byla na kafčo s Verunkou-Asmenkou. :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
já chci taky na kaféé!už tos asmen plánujem aspon měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
Tak ve středu se možná uvidíme,jestli to stihnu od zubaře. :slight_smile:
11. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.