• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Stano kam Danca jede?
no rikam dem blb ted mi Kata vylila kafe , ktere jsem tu mela asi hodku postaveny :confounded:
Jinak my jsme taky vsichni posrany z Kati a je na rozdil od Lukyho hodna :wink:
no ted az na to kafe :grinning: :grinning:
5. črc 2007 ve 14:38  • Odpověz
no vis co, vidim , jaky je Luky jedinacek a Kata bude taky , ale namam kam ty deti dat :wink: jak pisu nevim uvidime co prinesou pristi leta :grinning:
5. črc 2007 ve 14:41  • Odpověz
Ja vam snad taky jeste uverim, ze druhy dite je hodnejsi, nez to prvni :grinning:
5. črc 2007 ve 14:45  • Odpověz
Teda holky, ja vas nestiham ani cist, do ted jsem se nezastavila, byla jsem v praci, ted jsem vygruntovala byt, uz bylo potreba, posledni dobou jsem na to dost kaslala. A za chvilku jdu s Robinem do skoly, maji tam nejake zpivani, tak se jdu podivat, slibila jsem mu to.

Dort vubec nevim, jaky udelam, ale asi neco nepeceneho, hodne ovoce a tvaroh nebo kysanou smetanu, neco takoveho.
5. črc 2007 v 17:18  • Odpověz
Renco,Denča už před hodinkou odjela do jižních čech k Lužnici bude tam 10 dní,tak snad jim vyjde počasí.No já mám holky taky jak jedináčky,ale ono se to v dospělosti ztratí,hlavně,že nebudou samy.Jinak jsou hodný obě,teda zatím...co není může bejt.Tak jdu přebalit prcka už je po třetí kakaná.

Marti,pošlu ti na mail malou,je to asi 5 vteřin,jak dělá krůčky.Předtím ušla takovej kus a jak začal Ríša natáčet,tak se jí moc nechtělo.Tak se pak mrkni.
5. črc 2007 v 17:46  • Odpověz
tak stanul kdy přidáš to své foto do alba, chci tě taky vidět :grinning:
5. črc 2007 v 19:18  • Odpověz
Stano diky, kouknu se, hned jak budu doma.
5. črc 2007 v 19:20  • Odpověz
Mikco,já dávala odkaz na můj album...tak tady ho máš ještě jednou...
http://stana.rajce.idnes.cz
ale nelekni se mě :grinning:
5. črc 2007 ve 20:54  • Odpověz
tak jsem to zkoukla super fotečky a nelekla jsem se :grinning:
5. črc 2007 ve 21:12  • Odpověz
ty jo to jsi si prohlídla všechny?seš teda rychlá
5. črc 2007 ve 21:19  • Odpověz
holky co blaznite, vzdyt jste pekny holky :slight_smile:
vcera psala Nikita, ze se u nas v sobotu staveji az pojedou z dovci tak ted Petr nekladal maso a bude delat na oded v sobotu cinu :slight_smile:
no a zitra ma tchyne narozky tak tam jedeme prat a vezeme jim i obed
5. črc 2007 ve 21:25  • Odpověz
Renco,to je jasný,jsme fešandy :grinning: .Tak pozdravuj Nikitu, ty jo ta dovča jí nějak rychle utekla co?Zítra máte teda celkem nabitej den co?
5. črc 2007 ve 21:30  • Odpověz
no Stani mame , doufam, ze ten den zitra rychle utece :confounded:
5. črc 2007 ve 21:36  • Odpověz
Sarajko ja uvazuju o tom tretim diteti, protoye je Kata hodna :slight_smile: , kdyby byla rostak tak bych asi neuvazovala, ale je to stejne jen hypoteticke :grinning:
5. črc 2007 ve 21:38  • Odpověz
stanul všechny co jsou na té uvodní straně, malá mi tady do toho kecala tak to byla rychlovka...
teda holky vy tedy píšete o takových dobrých jídlech, čína mnam :grinning:
5. črc 2007 ve 21:38  • Odpověz
Renco,takový narozky ti závidím :sweat_smile: ,držím palce ať to uteče...
5. črc 2007 ve 21:39  • Odpověz
rencan nemusíš tchýni :grinning: ?
5. črc 2007 ve 21:45  • Odpověz
ja se na ni taky tesim :grinning: varit bude Petr umi ji bezkonkurencne dobrou :slight_smile:
5. črc 2007 ve 21:46  • Odpověz
To je dobrý,když ti někdo uvaří...Ríša neumí,ale mě to nevadí,zase nedělám věci,který dělá on.
5. črc 2007 ve 21:47  • Odpověz
mikco nemusim :unamused:
5. črc 2007 ve 21:50  • Odpověz
A kdo jo?Já dřív jo,teď nee,teď už respektuju,ale to je na dlouho...nebudu rozebírat...
5. črc 2007 ve 21:56  • Odpověz
rencan asi je to všude stejný, mě moje sice nic neudělala ale taky nic moc :frowning2:
5. črc 2007 ve 21:58  • Odpověz
jen povidej teda pis :slight_smile:
5. črc 2007 ve 21:58  • Odpověz
Fakt na román,nchce se mi do toho...
5. črc 2007 ve 22:00  • Odpověz
jdi do toho stanul
5. črc 2007 ve 22:01  • Odpověz
Není nás tu nějak málo?Dřív bylo na červencovkách víc holek,nebo se mi to zdálo?
5. črc 2007 ve 22:02  • Odpověz
no jeste to tu ozivovala Niki :slight_smile:
a na drivejsi diskuzi nas bylo malo jen ja, Niki , Marta, Lucka, Juli a obcas psaly Jeane a Bacinka
5. črc 2007 ve 22:10  • Odpověz
Tak budeme čekat až se Niki vrátí,aby bylo živěji...kde jsou teda ostatní?Bacinka byla myslím taky z Teplic,že jo?Na srpnu to poslední dobou taky dost vázne...
5. črc 2007 ve 22:11  • Odpověz
asi to bude dovcama, já chodim ještě bna jednu diskusi a tam je to ted uplně mrtvé :unamused:
5. črc 2007 ve 22:12  • Odpověz
No tady to vázne už tak měsíc a půl...teda srpen...ani holky nepsaly,že by zrovna někam jeli...
5. črc 2007 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.