• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
já ted nevim možná už jste to říkaly, ale razíte někam....mám toho nějak moc tak se omlouvám jestli už jsme to probíraly :grinning:
5. črc 2007 ve 22:20  • Odpověz
Já razím až koncem srpna do Chorvatska...co ty?
5. črc 2007 ve 22:21  • Odpověz
no myslim, ze byla z Teplic, ale uz ani na tu drivejsi moc nechodila a mam dojem, ze tady jeste nebyla :unamused:
mikco kam jeste pises?
5. črc 2007 ve 22:23  • Odpověz
stanul jen na Slovensko, do Podhájský..chorvatsko chceme zkusit za dva roky, příští rok nám hrozí asi Makedonie, MM tam má segru, vůbec se mi tam nechce :frowning2:
rencan píšu ve volné diskusi na nově přihlášených mamčách, ale ted jsou všichni na dovce takže to tam moc nejde :frowning2:
5. črc 2007 ve 22:27  • Odpověz
Já koukala na starou diskuzi,chodila k vám ještě Saqetka...taky už nepíše co?Nás bylo na srpnu taky hodně a strašně to polevilo,nevím jeslti nemají holky čas,ale důvod nikdo nepsal...
5. črc 2007 ve 22:28  • Odpověz
hele holky slyšely jste o bezplenkové metodě? já to tu objevila na jedný diskusi a čuměla jsem jak péro :grinning:
5. črc 2007 ve 22:32  • Odpověz
A co to má jako bejt?Napiš...Kam zmizela Renča?
Proč se ti nechce do Makedonie?
5. črc 2007 ve 22:36  • Odpověz
mikco co to je? :confused:
Saqetkq je Lucka
5. črc 2007 ve 22:37  • Odpověz
ja jeste sledduju film, mamaka koupila Drz hubu v tydnu to tylo DVD v Blesku tak koukame je to sranda :grinning:
5. črc 2007 ve 22:38  • Odpověz
holky mrkněte na volnou diskusi tam je téma bezplenková metoda najděte si první stránku a přečtšte si to je to doceka zajímavé
a do Makedonie se mi nechce protože je to strašně daleko a maj tam uplně jinej styl života a já nechci kvůli dvoum týdnům dětem překopat jejich režim
5. črc 2007 ve 22:40  • Odpověz
my jedeme koncem cervence do Trebone :slight_smile:
5. črc 2007 ve 22:40  • Odpověz
Makedonie to je byvala Jugoska nebo kde?
5. črc 2007 ve 22:42  • Odpověz
je do Třeboně resp. do Chlumu u Třeboně jezdilMM a byl uplně nadšenej plánuje nás tam někdy vytáhnout na kola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2007 ve 22:42  • Odpověz
nene Makedonie je u albánie, jugoška je Chorvatsko ..teda aspon myslim :grinning:
5. črc 2007 ve 22:43  • Odpověz
Drž hubu jsem myslí viděla...
5. črc 2007 ve 22:45  • Odpověz
je to s gepardiem a renem :slight_smile:
5. črc 2007 ve 22:48  • Odpověz
jooo my taky jedeme ne kola :slight_smile:
5. črc 2007 ve 22:51  • Odpověz
myslela jsembyvala jugoska :slight_smile: a svagrove se tam libi? jak se tam zije?
5. črc 2007 ve 22:53  • Odpověz
rencan zní to nadšeně :grinning:
5. črc 2007 ve 22:53  • Odpověz
švagrová je spokojená a žije se tam hlavně večer tam děti chodí ven až tak kolem deváte večer, protiže přes den je tam horko, no prostě pravej opak jak tady
5. črc 2007 ve 22:56  • Odpověz
Jo tak to jsem viděla to se mi líbilo...
Teď jsem dočetla tu bezlenkovou metodu...můj názor - blbost...Anetka chodí na nočník po každý kdy ji tam posadím a zatím po ní nechci,aby mi o to říkala...to přijde časem...
5. črc 2007 ve 22:57  • Odpověz
ja to jen nasla a prectu to zitra Katu na nocnik davam jen po vyspani a myslim , ze toprijde casem, aby mi rikala, kdy se ji bude chtit je jeste mala :slight_smile:

a na kla se celkem tesim :slight_smile:
5. črc 2007 ve 23:02  • Odpověz
holky dobrou :slight_smile:
5. črc 2007 ve 23:03  • Odpověz
no já bych stanul taky do toho nešla, taky když se tam podíváš tak tam mají všechny jedno dítě....já bych to teda nezvládala časově, ale je to zajímavé, vůbec jsem netušila že to existuje a když koukneš do alb těch mamin tak oni ty děti mají i specialní oblečení...no je to síla
já jsem tak líná že ještě malého na nočník nedávám jen ho nechávám at okukje a až po roce začnem :grinning:
5. črc 2007 ve 23:04  • Odpověz
Jo já malou dávám taky po spaní a před koupáním...holky jsem totálně hotová ,nějak mě bolí oči,tak jdu do peří.Čauky zítra a dobrou....
5. črc 2007 ve 23:05  • Odpověz
dobrou, taky táhnu
5. črc 2007 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj, tak dneska jsem tu prvni, musim vyuzit situace nez pujdu nakupovat, dneska toho mam hodne na tu zitrejsi oslavu.

Koukam, ze jste tady rozebiraly beplenkovou metodu, taky si myslim, ze je to blbost, ja myslim, ze nejlepsi je zlata stredni cesta.
Dovolenou letos neresim, nikam se mi nechce. Akorat v zari pojedu do Ceska, misto te Sardinie, kam jsme meli jet se Stanem, bez nej tam nepojedu.

Tak piste holciny, at mam co cist, ja zase prijdu.
6. črc 2007 v 08:23  • Odpověz
Čauky,já tu jsem taky na skok,ani nevím, jeslti se sem dneska ještě dostanu.Přijedou mi na návštěvu švagrový a zítra se sem nedoastanu určitě,jdeme na to svatbu a buhví kdy se vrátíme.Zjetra ne tebe budu myslet Martino,myslím,že to zvládneš dobře.A v tom září už to víš na 100%?
6. črc 2007 v 10:56  • Odpověz
Na 100% uz nevim nic, ale pokud do toho nic nevleze, tak prijedu na prelomu zari a rijna, jeden tyden v Cesku a druhy na Slovensku. Nebo naopak, to jeste nevim. Ale proste ty dva tydny mam napsanou dovolenou.
6. črc 2007 v 11:42  • Odpověz
Mikco Makedonie je byvala Jugoslavie, sousedi se Srbskem, Kosovem, je tam dost Albancu. Ale myslim, si, ze to tam nemuze byt horsi, nez v Bosne, kde jsme my. Takze bych se toho tolik nebala. Psala jsi, ze se tam segra vdala ne?

S nocnikem taky cekam az tak do 16.-18. mesice, myslim si, ze je blbost je ted davat na nocnik, kdyz vubec nechapou proc. Takze to neresim a jeste ani doma nemame nocnik. Ale mrknu se na tu bezplenkovou metodu, jak pisete, nikdy jsem o tom neslysela. Ja ted po roce spis zacnu odbouravat pres den dudlika.
6. črc 2007 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.