• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Ahoj holky,

já bych si s vámi psala moc ráda. Ale doma bohužel nemáme internet. Tak píšu vždycky když jsem u rodičů na Jivine. Já už to vidím, kdybych měla internet doma, tak bych určitě nic neudělala, protože bych byla závislák :slight_smile: Noo, a když už tu náhodou jsem, tak tu většinou nikdo není.

Včera jsme byli na oslavě narozenin. Tak jsme všechno okoukli a už plánujeme Barunky oslavu. Koukala jsem na ty dosrty, jsou krásný, ale já si ho budu asi objednávat. Maximálně upeču malinkej dosrt Barunce na patlání.
6. črc 2007 ve 12:44  • Odpověz
sarajka, MM mi už řekl že je to bývalá Jugoška, to víš zemák není můj přitel :grinning: Jinak te makedonie se bojím, hlavně cesty, jedem autem a pak toho života tam je uplně obrácenej jak u nás, aby mi pak děti doma nechodili spát v deset večer. jo a švagrová se tam vdala.
a s nočnikam jsem ráda že v tom nejsem sama, už jsem si připadala divně, i v mém oklolí je dávaj takle malé na nočnajs...tak nevim, ale mám pocit že jsme s malou začínala taky dlouho a dudlík já ještě nechávám, jsme ráda že trochu v noci spim :grinning:
jeans toho záisláka můžu jen potvrdit, jsem živý důkaz
6. črc 2007 ve 13:03  • Odpověz
Já jsem Barču párkrát posadila na nočník a moc veliký úspěch jsem neměla. Joo, takhle dávat si ho na hlavu...to je větší zábava. Taky jí začnu učit až tak kolem roku a půl. To už snad bude mít rozum.

Mikčo, já závislák jsem. Občas mám doma notebook a to mi ta práce jde parádně od ruky :slight_smile:

A dudlík, přes den ho skoro nepotřebuje, jen v noci než jde spát. Ale stejně se budí stále x-krát ua noc.
6. črc 2007 ve 13:11  • Odpověz
V Sarajevu jsou ted taky prazdniny a je pravda, ze deti litaji na ulici dlouho, ale je to o tom, jak ty si to udelas. Ja tohle nikdy nebudu praktikovat, proste po vecernicku se jde do hajan. Ani bych tady pak pozdeji Florina s mistnima detma nikam nepustila. Koukam, ze Klarka ma 3 roky, tak si taky nemyslim, ze ji nekam budes poustet ne.

Jenom si mozna musis zvyknout na to, ze ty lidi jsou trosku hlucnejsi. Tady, kdyz si soused naproti pusti radio, tak to je jako, kdybys ho mela na plny pecky pusteny u tebe doma. Ale rekla jsem si, ze my to musime respektovat, protoze my jsme se dobrovolne rozhodli tady zit a my jsme tady jenom hosti. Takze se musime prizpusobit.

My jezdime do Sarajeve taky autem a je to dost narocny, trva to ca. 10 hodin, z CR tak 14. Delame hodne pauzy a pak to jde. S 2 detma pokud nejste zvykli takhle cestovat to asi nebude lehky.

S tim nocnikem si fakt hlavu nedelej. Ja mam okolo sebe hodne kamaradek, ktere ucili deti na nocnik a nervovali se z toho, protoze zacali dost brzo. Prckove pak naschval na nocnik chodit nechteli a pak fakt kolem 18. - 20. mesice zacali sami, protoze tu treba i videli u jinych deti.
6. črc 2007 ve 13:15  • Odpověz
jeans s tim nočníkem to máme taky je to nejoblíbenější hračka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dulík taky martas potřebuje jen na noc, teda spíš na usnutí pak ho vyplivne.Ty ještě malou kojíš že se ti budí Xkrát za noc, nebo má prostě potřebu se budit :grinning:
6. črc 2007 ve 13:17  • Odpověz
Taky se umí vaše děti rozčilovat? Z Barunky mám až občas strach. Když jí vezmu něco co jí nepatří, tak se vzteká a roní krokodýlí slzy. Přijde mi, že je na to ještě docela malá. Snad jí to přejde.

Chtěla jsem se zeptat, neexistuje nějaký fígl na to, když odešlu odpověď abych se nemusela zase přihlašovat z té úvodní stránky. Je to pěkně zdlouhavé.
6. črc 2007 ve 13:21  • Odpověz
sarajka,no švagrová to už má naplánované :stuck_out_tongue_closed_eyes: oni prostě ožívají v devět večer a chodí s těma dětma na promenády se projít a prej že budem chodit s nima a když jsem řekla že už děti v tutu dobu spí tak se jí to nezdálo, že tam to je jinak.a s tim hlukem mi to ani neříkej, jelikož já mám hlučný dost sousedy, tak doufám že tam nebude něco podobného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2007 ve 13:23  • Odpověz
Tak ja si trochu pocetla a v te bezplenkove metode. To musi mit maminka gedren, nebo jak se jmenuje fakt hodne casu na takovehle experimenty a kdyz ji nevadi, ze ji dite pak cura vsude, kde chce, ale hlavne, ze je spokojene. Stejne ji dava na noc a na ven plenky, jinak by to fakt neslo. Ja teda nevim, ale kdyz si vzpomenu na svoje zacatky s Florinem, kdy clovek nevi, co mu je, jestli ho boli brisko, jestli ma hlad a kdesi cosi a jeste sledovat, kdy bude curat a kakat, abych to nahodou zachytila.
6. črc 2007 ve 13:24  • Odpověz
jeans neexistuje, někde to tady už řešili, ale zatim s tim nic neudělali :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rozčilování, to je děs, já už s něho skoro neslyšim jak řve pořád, teda ale žádnou slzu nevyloudí :grinning:
6. črc 2007 ve 13:25  • Odpověz
Jeane Flo se taky umi pekne rozcilit, kdyz mu neco vezmu, ale kdyz si nekdy vezme na hrani neco, co by nemel, tak mu to proste vezmu a necham ho vyrvat, spis si ho nevsimam a po chvilce ho to prejde, protoze vidi, ze mu to stejne nevratim a placem nic nezmuze.

Mikco, no jo ja si neuvedomila, ze se segra musela jaksi prizpusobit tamnejsim zvykum. Tak to je blby. Nemuzes jit ale s tak malyma detma v 9 na prochazku. Nebo muzes, ale spis se spicima v kocarku ne. To ja bych si teda prosadila svou, pak akorat budou mit fakt rozhazenej rezim.
6. črc 2007 ve 13:29  • Odpověz
Bohužel má potřebu se budit, jinak si to neumím vysvětlit. Mikčo, já ještě kojím, nebo spíš kojím nekojím. Teď Nám zase rostou zoubky, tak si malá vymýšlí a chce prso. Ale přes den jsem nekojila už asi tři měsíce, pak jen v noci.
Večer dostane kaši a právě kvůli tomu spánku ksem jí koupila i UM Hajaju, vypila ho, spala tak do deseti...takže žádná změna. No jak jsem psala, kojím, nekojím. Jak se mi chce.

Koukala jsem ,že jsem tu jedina bez alba, tak se mrkněte na ty fotky ze staré diskuze http://rodina.cz/barborkasoltisova |
Nemám tam ale aktuální fotky, nějak prostě nestíhám.
6. črc 2007 ve 13:30  • Odpověz
já nějak nestíhám číst a reagovat :grinning:
sarajka no budu se snažit si prosadit svou, doufám že mě děti podpoří a nebudou chtít večer chodit ven :grinning: a samozřejmně MM, s tou bezplen. m. to máš pravdu, když si všimneš, tak většina jich tam má jedno dítě, nevim jak bych to zvládala s dvouma mám toho takle dost a děkuju že existujou jednorázovky :grinning: to asi nedělaj nic jiného, než hlídaj čůrání, ale jestli jim to tak vyhovuje,tak jsou dobrý :slight_smile:
6. črc 2007 ve 13:35  • Odpověz
jaens malá je moc hezká, a ty fotky s te porodnice jsou nádherný :grinning:
já malého už odstavila,protože Kláru jsem koljila do 18 měsíců a nemohla jsem se jí "zbavit" nedala se jen tak odstavit, tak jsem to nechtěla u malého taky riskovat :grinning: ale když už ti pije někdy i UM tak u vás to jednou půjde snadno
6. črc 2007 ve 13:44  • Odpověz
Mikčo, tak toho jsem se přesně bála. Abych jí jednou třeba ve třech letech nemusela horko těžko odstavovat.
Navíc jsem chtěla chodit třeba od roka a půl občas do práce. Jsem dětská sestra, tak aby mi moc nových metod a věcí neuniklo.
Ale Barunka je hroznej závislák. Je to mamánek, který nechce být od nikoho jiného hlídán. Občas mě to štve, ale jsem ráda, že mě taaak miluje :grinning:
6. črc 2007 ve 13:56  • Odpověz
jeans já jsem taky zdravucha dělala jsem ARO a chíra :grinning:
6. črc 2007 ve 13:59  • Odpověz
musim jít všechno se mi to vzbudilo tak zatim ahoj
6. črc 2007 ve 13:59  • Odpověz
A jak jste psali o dovolených. Já bych chtěla jet někam k moři, protože minulý rok jsme nikde nebyli. Ale pojedeme do Českého ráje. Tam se mi taky moc líbí.

Manžel odjel včera na tábor, tak jsme doma sami. Dneska si domu beru nanoc synovce, je mu 5 let a chce u nás spát, jsem na něj zvědavá. Snad ho v noci nepovezu domu.
6. črc 2007 ve 14:03  • Odpověz
No, tak tu jsme asi tři zdrav. sestry. Jestli si vzpomínám, tak Renča je taky sestřička.
Mikčo, a ty do práce nechceš? Já jsem myslela, kdyby tea Barča spala celou noc, že bych chodila na noční.
Já taky musím jít. Barča demoluje Zuzce pokoj.
6. črc 2007 ve 14:49  • Odpověz
Já jsem oška :grinning: ,dělala jsem rok na ortopedii.
6. črc 2007 v 15:58  • Odpověz
Já se do práce netěším,v nemocnici už nedělám a makala jsem pak ve sklárně,sice za hezký peníze,ale za pěknou dřinu...takže teď budu doma 4 roky a hotovo...pěkně si tu mateřskou užiju...
6. črc 2007 v 16:01  • Odpověz
My mozna pojedeme na tyden do Chorvatska s kamaradama. Mame to z Bosny vlastne za rohem, tak uz se tesim. Jinak pak jeste do Rakouska k manzelovo rodine. Mozna budu taky v zari v Cechach, tak kdyby to vyslo nejak s Martinou, tak bychom si nekde mohli dat sraz.
6. črc 2007 v 16:52  • Odpověz
jeans, já bych šla do práce a jak, ale za prvé nemám hlídání, nefunguje babička, za druhé jsem dělala v Plzni, což je 30 kiláku od místa bydliště takže dojíždění, to s dětma nepřipadá v uvahu. takže zbívá nějaká ta možnost tday někde na obvodě, ale to bych musela mít takové štěstí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

stanul, to víš že si to užij ty 4 toky, než to zkrátí. a v těch fabrikách je to všude stejný, peníze dobrý, ale sedřou ze člověka kůži co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sarajka, vy jste costovatelé teda, to by se mi taky líbilo :grinning:
6. črc 2007 v 19:47  • Odpověz
Cauky,
hlasim se do klubu zdravuch ja delala na interne :wink: no a do prace se mi chce i nechce nastoupil k nam novy primar a nevychazi s holkama ma je jako sluzky :unamused: tak se mi tam nechce a diky tomu pruseru co udelal Zelenka je to v nemocnici des a hruza , byla jsem se za holkama podivat a porad jen papiruji a papiruji a na lidi nemaji cas :unamused: chodeji z i do prace totalne znechucene co se zase bude dit.
Rikala jsem si , ze bych treba sla na polovicni uvazek, ale nevim nevim, ale zase cloveku utikaji novinky :unamused:
holky jak jste na tom s kreditama?
6. črc 2007 ve 20:22  • Odpověz
Sarajko na jak dlouho pojedete do Cech? To by bylo super se sejit vsechny :grinning:

Mikco v Tachove neni nemocnice?
6. črc 2007 ve 20:23  • Odpověz
ahoj rencan já sice spadám do okresu Tachov, ale byla jsem tam asi dvakrát dělala jsem v Plzni a to je právě těch 30km a kredity, já mám osvědčení do roku 2011 takže zatim se nějak nehonim a pak nevim ale na obvodě je asi potřebovat nebudu :frowning2:
6. črc 2007 ve 20:29  • Odpověz
Renco co myslis s kreditama?

Ja se sem fakt nehodim, ja nemam se zdravotnictvim nic spolecnyho. Muzu tady presto s Vama zustat? :grinning:

Planuju tak 3 dny v Praze a tyden u rodicu. Ale jeste nevim presne kdy. Spis v polovine zari.
6. črc 2007 ve 20:30  • Odpověz
sarajka kredity to je asi nadlouho, já sama to moc nechápu, ale asi tak ve zkratce je to normální buzerace sester jakoby toho neměly dost v práci.opět nařízení EU :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2007 ve 20:33  • Odpověz
Ja sice nejsem sestricka, ale ve spitale jsme prakticky bydleli, nasi pracovali ve zdravotnictvi oba, mama jako sestra, tata byl laborant. Ja delala nejakou dobu dietni sestru, to byla pekna prace.

Sarajko, uz vis, kdy pojedete v tom zari do Ceska? A to je prece jasny, ze tu muzes zustat, i kdyz nemas se zdravotnictvim nic spolecneho, o to tady prece vubec nejde.
6. črc 2007 ve 20:37  • Odpověz
jasne , ze tu muzes byt :grinning: :grinning: ikdyz nemas nic spol. se zdravotnictvim :slight_smile:

Marti tak to k nam taky patris co? :slight_smile: :grinning:
6. črc 2007 ve 20:42  • Odpověz
Marti, jak jste prichystani na zitrek?
6. črc 2007 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.