• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
bude Vam nekdo hrat? Stanivi kamaradi?Byla jsi uz u toho krizku?
6. črc 2007 ve 20:44  • Odpověz
Martino bohuzel to jeste ted nemuzu presne rict. My odjizdime kolem 20.8. do Rakouska a jeste nevim, jak dlouho tam zustaneme. Musime si vyridit nejaka vysetreni a ockovani. Pak jsem chtela dal pokracovat do Prahy. Videla bych to tak na polovinu zari. Bude asi lepsi, kdyz si nejak nez odjedu do Rakouska vymenime telefonni cisla, ze nekomu muzu pak dat vedet. Ja nebudu mit internet.

Ja vim, ze tady muzu zustat, delala jsem si jenom legraci :slight_smile: Ja praci momentalne neresim, stejne se nemam kam vratit. Mam VSE a naposledy jsem delala v Rakousku v exportu u firmy, ktera vyrabi lyze. Byla to skvela prace, ale musela jsem ji bohuzel opustit, kdyz jsme zjistili, ze jdeme do Sarajeva.
6. črc 2007 ve 20:45  • Odpověz
Martino, zitra na tebe budeme myslet! Jak se citis?
6. črc 2007 ve 20:47  • Odpověz
Sarajko jake lyze?Vis my s Martou hodne lyzujeme tak by jsme chtely nejaky tip na bombasticky a rychly lyze :grinning:
6. črc 2007 ve 21:13  • Odpověz
tada mam dojem , ze Marta je ma letos novy, ale ja uz je mam asi tak 3-4 roky tak by to asi chtelo obmenit. :slight_smile:
6. črc 2007 ve 21:15  • Odpověz
Jo mam nove, svycarske Stöckli, jsou super, i kdyz jsem je oprasila zatim jenom jednou. Snad bude letos lepsi zima.

Na zitrek prichystani snad jsme, ted jsem dodelala bramborovy salat, zitra jeste dodelame ten zbytek, bude to maso, pocitame, ze prijde tak 400 lidi. Hrat budou 2 kapely, jazz a pak rock, opravdu bomby, jo jsou to Stanovo kamaradi, takze to bude sice super, ale pro me asi dost tvrde. No snad to v tom mori lidi nejak preziju. Dik, ze na me myslite.

K tomu krizku jezdim kazdy tyden, povidam si tam se Stanem, pomaha to. Jen tento tyden jsem tam nebyla, porad prselo a ta reka byla strasne rozvodnena. Ale zitra prijede druha segra, tak tam s ni urcite zajedu.
6. črc 2007 ve 21:29  • Odpověz
Renco lyze Head, ja mela teda na starosti spis boty na lyze. Ja si koupila celou novou vybavu, nez jsem nastoupila do firmy, takze jsem z toho taky nic nemela.

Zacala jsem vcera zase po 2 letech behat. Jde to ztuha, ale musim neco delat, silene jsem zlenivela.

Martino 400 lidi? To je teda neco. Doufam, ze vam preje pocasi stejne jako nam. Za chvili budeme grilovat.
7. črc 2007 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky,

Mikčo, já také nemám hlídání. A pracovala jsem v Podolí, přestěhovali jsme se, a teď to mám do práce asi tak 60-70 km. Nebo tak nějak. A dostat se na obvod je asi o štěstí.

Juli, tak když budeš zase v Mýtě, tak napiš a můžeme se sejít. To by bylo prima.
7. črc 2007 ve 13:38  • Odpověz
ty jo jeansm a to budeš dojíždět takovou dálku :slight_smile: , to se ti to nemůže vyplatit, když nám dávají takovou almužnu. tam já satrvim na cestě do práce i zpět 2 hodky
7. črc 2007 ve 13:40  • Odpověz
Kredity jsou opravdu tak akorát buzerace sester. Nemám ještě ani jeden, ale od září budu chodit do Podolí a do Hořovic na semináře. V listopadu pak pojedu na kongres do Prahy.
Doufám, že ty kredity stejně jako všechno ostatní zruší.
Taky bych šla ráda do práce na poloviční úvazek. Ale v Hořovicích na porodnici mají plno. Vzali by mě na dětské oddělení, ale tam se mi moc nechce. Já mám prostě ráda miminka.
7. črc 2007 ve 13:44  • Odpověz
Mikčo právě že se mi to nevyplatí. Byla by to taky tak hodina a půl cesty. Ale do Prahy bych se vrátit chtěla. Člověk tam má více možností.

Marti, také na tebe moc myslím.
7. črc 2007 ve 13:51  • Odpověz
Včera jsem měli doma veselo. Manžel je na táboře, tak k nám jel na prázdiny pětiletý synovec. Spát šli s Barunkou až v půl jedenáctý. Ale byli docela hodný. Barča z něj byla úplně vyřízená. Pořád se smála, tak jako ještě nikdy. Normálně z toho až padala. Musí to být asi docela prima, když mají děti staršího sourozence.

Renčo, jaká byla včera návštěva? Jak se má Nikita?

Včera jsem byli nakupovat v Plzni. Chtěla jsem Barče nakoupit nějaké hračky k roku, ale nic mě nenapadlo. Tak jsme koupili kočárek, palstové mičky, které máme na plavání, kalhoty, overálky, dostane ještě náušnice, stan s tunelem.....ale hračky opravdu žádné nemá a mě nic nenapadá. Co koupíte dětem vy?
7. črc 2007 ve 13:58  • Odpověz
Jeanes, já myslim že se nezruší, tady v naší zemi čím větší blbost tak se nejlíp uchytí a tohle je teda echt blbost.jinak já taky ještě žádnej nemám, ale ted to nějak neřešim
ty jo stejně si dobrá že děláš u dětiček, mě to tam vždy děsně stresovalo, ikdyž jsem chodila na brigády na dětskou jipku, tam to bylo na palici, ale ta intenzivní péče mě oslovila
7. črc 2007 ve 14:00  • Odpověz
Jeane doufam, ze to tentokrat vyjde a ze se uvidime az budu u rodicu.
Manzel dela instruktora na tabore? Ja jezdila na tabory uz od malicka, muj strejda tam delal vedouciho, teta varila, sestrenka tam taky jezdila hlidat deti, takze pro me to bylo fajn, ja tam mela celou rodinu.

My koupili k narozeninam takovy velky auticko, veci na piskoviste, pak jsem vcera neodolala a jeste koupila takovou velkou hracku, ktera se da prestavet na choditko. Nejradsi uz bych mu to vsechno dala na hrani, ale manzel to schoval :slight_smile: Od babicky a dedy dostal sporeni.
7. črc 2007 ve 14:03  • Odpověz
jeanes já jsem se rozhodla, že mu koupim očkovací vakcínu, protože taky vůbec nevim, nějaké to auto to je jasný a něco na sebe. no s těma sourozencama.... mám s toho obavy, malej ještě nemluví, ale až se začnou hádat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2007 ve 14:04  • Odpověz
Jenže organizace sestra se taky zrušila....tak doufám. Já jsem dělala u fyziologických novorozenců. Je to pěkná práce a mě se tam moc líbilo.

Manžel jezdil na ten tábor od malička, pak jako instruktor a pak jako vedoucí. Teď se tam jel na čtyři dny podívat. Zítra už přijede.

Mikčo, sourozenci jsou asi fajn. Ale jedináček je taky super. Je ale fakt, že si s Martínkem pěkně hráli.

Juli, doufám, že to teď vyjde. Taková náhoda, že jsi ze Sarajeva, ale jinak pocházíš tak 6 km od nás....

Zachvíli jdeme na vycházku, tak zkusím Barunku uvázat do šátku, jestli se jí tam bude ještě líbit.

Už váží 8 kilo, tak se asi pronese. Ale lepší, než aby šla v lesae pěšky. Nechce totiž chodit za ruku.
7. črc 2007 v 15:17  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z vycházky. Barunka spinká, ale já jsem zničená. V tom šátku se docela pronese. Buď musím vymyslet nový úvaz nebo ten šátek už uklidím.

Jsem zvědavá v kolik večer půjde Barča spinkat? Doufám, že ne zase v jedenáct. Dneska na mě čeká košík s prádlem. Ach jo :rolling_eyes:

Dokonce jsme našli i pár hub, tak bude mamka dělat bramboračku.

Už jsem chtěla Barunce dát nějakou omáčku nebo polívku, ale ona nic jíst nechce. Maximálně přesnídávku.Když jí něco uvařím já, tak to nejí.
7. črc 2007 v 16:58  • Odpověz
Já se s vámi dneska pomalu loučím. Barunka už se vyspinkala a my pojedeme zachvíli domu. Čeká tam na mě košík prádla a potřebovala bych vyluxovat. Ale to počká do zítřka až přijede manžel.
Mějte se krásně. Pa
7. črc 2007 v 18:26  • Odpověz
My mame navstevu. Manzel mel dneska maleho v krosnicce na zadech a taky to teda nebylo pro nej zrovna nejlehci. Takze ja se o to ani pokouset nebudu. Me uz stacilo, kdyz byl mensi a nosila jsem ho v takovem tom latkovem nositku na brise, mela jsem sileny bolesti zad. Takze pro me pripada v uvahu jenom kocar. I kdyz vcera pri nakupu jsem ho posadila do toho nakupniho kosiku a strasne se mu to libilo. Porad se divil, kde je a vsechno osahaval.

Mikco jakou vakcinu mu budes kupovat?
7. črc 2007 v 19:18  • Odpověz
ahoj holky, sarajka je nějaká šetřivá vakcína Priorix, je to místo trivivaku(spalničky....atd), stojíkolem 600kc, fakt jsem nevěděla co tak to mu aspon prospěje, nejsou po tom reakce, fakt jsem nevěděla co :grinning:
7. črc 2007 v 19:56  • Odpověz
Aha, tak to neznam. Proti spalnickam atd. to mame hrazeny od statu. To dostane ted v jednom roce. My jsme mu kupovali Pneumokoka a Rotavirus. Taky nebylo nejlevnejsi.
7. črc 2007 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky, vcerejsi navstevu jsemprzila, ale byla jsem uz rada, kdyz Petr rekl, jestli uz nepojedeme domu :grinning:
Niki se urcite ozve :slight_smile: a jako vdane pani ji to moc slusi :slight_smile: povidala, ze v pondeli jedou ke tchyni tak se dneska vecer nebo zitra ozve :slight_smile:
7. črc 2007 ve 21:11  • Odpověz
autor
Už se ozývám :slight_smile: Vkládala jsem celý večer fotky. ze svatby jich tam mám jenpár co mi poslal táta emailem. Na CD je budem mít až po dovče. Pojedem ke tchýni až v úterý, protože v pondělí půjdu kvůli změně příjmení po úřadech.
Dovča až na počasí byla dobrá. Vše je v albu http://rodina.cz/slachovi
7. črc 2007 ve 23:37  • Odpověz
ahoj niki, fotečky jsou moc hezké, slušelo ti to moc.ještě jednou přeji hodně štěstíčka :slight_smile:

sarajka, nám spalničky taky hradí stát, ale jsou po tom očkování reakce, takže mu koupim šetřivou vakcínu, aby měl klid, maj toho očkování do dvou let moc, takže mu alespon jednou ulevim :grinning:
8. črc 2007 v 08:56  • Odpověz
Niki moc vam to sluselo, taky prejeme hodne stesti novomanzelum. Vy jste meli obrad venku? To muselo byt fakt krasny.
8. črc 2007 v 09:15  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem zase na Jivině. Dneska je venku krásně, tak bych se chtěla chvíli opalovat. Teda jestli mi to Barunka dovolí :grinning:

Večer se vrátí Pepča z tábora, jsem zvědavá jestli k němu Barča půjde.

Mikčo, my jsme koupili Barunce hexa vakcínu a teď uvažuju o tom Prevenaru.
8. črc 2007 v 09:56  • Odpověz
Niki, jsou to moc krásné fotky. Slušelo vám to. Přeji vám hodně štěstí.....
8. črc 2007 v 10:02  • Odpověz
Dovolená byla podle fotek asi taky moc krásná. JAk se líbilo Tobískovi v chatičce? Kamarádka teď odjela s ročním chlapečkem pod stan a já si to neumím představit.
8. črc 2007 v 10:13  • Odpověz
autor
díky za gratulace :slight_smile:
svatba byla venku a bylo to krásné. Tobíkovi se v chatce líbilo, což jsem se divila :slight_smile: byl celý týden v pohodě. Jinak děti tam pod stanem spaly taky. Byla tam dvouletá dvojčata a rok a půl. Zvládala to skvěle.
Tobík už docela krásně chodí, takže ta chatička byla pro něj možná lepší než náš byt. Tam chodil od zdi ke zdi, doma to ke druhé zdi na konci chodby má daleko :grinning:
Včera jsme se stavili u Renči a měli jsme mooooc dobrouuu čínu :wink: Na Tobíka šel pak spánek, tak jsme jeli dřív, než jsme chtěli, aby spal na cestu. Vydržel pak spát až před barák.
8. črc 2007 v 10:47  • Odpověz
Tak to Barunka už chodí nádherně, do schodů, po trávě, v terénu.... úplně přestala lézt po čtyřech.

Já jsem se teď chvíli opalovala. To byla nádhera. Já tak miluju sluníčko.

My pojedem snad v srpnu do toho Českého ráje, ale taky jen do chatky. Ale chceme chatku s bazénem. Na plavání budeme chodit zase až od září, tak aby to Barunka nezapomněla.
8. črc 2007 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.