• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Vy uz tady vsichni chodite. To Flo ani naznak, porad uz od 8. mesice stagnujeme a zadny dalsi vyvoj. Porad leze jako drak a vsude si stoupa a ruckuje kolem nabytku. Nekdy se jen tak na sekundu pusti, ale jinak nic. My asi prvnimu roku neuteceme :slight_smile:
8. črc 2007 ve 12:49  • Odpověz
Juli neboj, to přijde samo. Musím říct, že je ale pohoda když Barča sama chodí. Hlavně doma. Hraje si sama, sice máme doma skoro pořád "bordel"...ale vystačí si sama.

Horší je to, když jsme někde na návštěvě. To si potom nesednu. Všechno by jim tam totiž rozbila, je hrozně zvědavá a všude vleze. :grinning:
8. črc 2007 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky,
Niki jak usnul Tobik vecer? Niki ja uz se tak tesim na tu trikolku, kdyz jsem na te vasi videla Katu, jak se ji libila :slight_smile:
Sarajko Kata taky nechodi , jen za ruce :wink: o kdyz si to vezmes tak vsechny deti nakonc chodeji neee? :grinning: :grinning: tak ty nese si jeste uzivaji a nechozeni, jeste se nachodeji :grinning: a Kate uz je rok ve stredu tak ze u nas se to urcite nestihne do roka :slight_smile:
8. črc 2007 ve 13:40  • Odpověz
Jeanes jak je tatinkovi?
Niki koukala jsem na fotky heeezkyyyy :slight_smile:
8. črc 2007 ve 13:48  • Odpověz
autor
renčo nic moc, změnou prostředí si trochu pobrečel.
V chatce usínal mezi náma v posteli, takže se mu tady moc nechtělo, ale bylo to jen chvilku a Petr ho neustále hladil.
8. črc 2007 ve 14:01  • Odpověz
Ja si neumim predstavit, ze se Flo najednou pusti a pujde sam. Stali vam sami bez drzeni, nez se rozbehli, nebo ne? Kdyz ho drzim za rucicky, tak to tape, teda spis se potaci, ale nedelam to casto, vim, ze se to nema.
8. črc 2007 v 16:51  • Odpověz
autor
Tobík nejdřív vstával sám v prostoru, pak chodil podél zdí a pak se pustil futer a šel..
Jeanes tobě už chodí sama bez držení do schodů jo?
8. črc 2007 v 18:47  • Odpověz
ahoj holky, náš malej chodí taky skoro měsíc, ale v prostoru se nezvedne, musím mít najakou oporu o kterou by se opřel. sarajka, náš malej jak chodil kolem nábytku, tak se prostě začal pouštět sám párkrát si rozbil kokos, ale pak už to šlo den ode dne líp :slight_smile:
a jak píše rencan všechny děti chodí tak se taky dočkáte :grinning:
8. črc 2007 v 19:58  • Odpověz
Ahojky,tak sem tu jeden den nebyla a te´d jsem měla co dělat,abych po vás všechno přečetla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukám,že tu řešíte chození,no naše malá už taky udělala několik kroků úplně sama,ale pořád chce radši chodit za ruce,co chodit to přímo utíká...Ale je fakt,že se umí sama zvednout,to dělá jakoby dřepy.

My jsme byli včera na tý svatbě a bylo to moc hezký,jeli jsme domů s malou kolem šestý a cestou jsme se ještě byli podívat na další dvě kamrádky co se taky vdávali,tak jsme měli dost nabitej den.Když už jsem u těch svateb,tak musím pochválit Niki fotky,jsou moc pěkný.Koukala jsem,že sis ani nebrala svatební šaty...ale i tak ti to slušelo.

Renčo,ty jsi toho Zelenku znala?
Ty jsem fakt pako,jsem toho chtěla napsat víc,ale zase jsem všechno zapomněla,no i tak jsem tu napsala román.
8. črc 2007 ve 20:29  • Odpověz
autor
Pro mě svatební byly :grinning: Já jsem si je koupila jen na svatbu a hned jsem je dala do prodeje :slight_smile:
8. črc 2007 ve 21:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: byli krásný,jsem to psala...tak trochu netradičně svatební...proč jsi je dala do prodeje?jsisi je nechtěla nechat na památku?
8. črc 2007 ve 22:09  • Odpověz
autor
aby mi tu vysely ve skříni je na nic..
8. črc 2007 ve 22:28  • Odpověz
Já vím,ale je to na památku...nedají se nosit normál?
8. črc 2007 ve 22:42  • Odpověz
Tak včera jste psali jak o život a kde jste dneska?Zrovna,když mám čas,tak tu skoro nikdo není...no já půjdu už taky do peří,tak dobrou noc a mimískům hubánky.Pááááá
8. črc 2007 ve 23:02  • Odpověz
autor
já bych je nikam neunosila.. A na památky nejsem :slight_smile:
8. črc 2007 ve 23:04  • Odpověz
ahoj holky ty jo dnes jsem tu první :grinning: Niki šaty byly krásný, mě se moc líbí netradiční nevěsty, ale já k tomu neměla odvahu :frowning2: a ted toho lituju.
9. črc 2007 v 09:02  • Odpověz
Niki ty saty byly moc pekny. Ja taky nebyla nevesta v bilem, ja mela saty z promoce :slight_smile: Ale v Rakousku se na urad vubec v bilych satech nechodi, tam jsou nektery obleceny, jako kdyby si prave odskocily od plotny :grinning:
9. črc 2007 v 09:39  • Odpověz
Ahojky,
Stano Zelenku jsem neznala osobne, ale podle videni asi jo :confounded:
9. črc 2007 v 09:47  • Odpověz
Martinkovi prejeme hodneeee zdravicka, stesticka k prvnimu krasnemu vyroci :slight_smile: :grinning:
9. črc 2007 v 09:51  • Odpověz
Martásek vám moc děkuje :grinning: snad zvládne oslavu :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2007 v 09:58  • Odpověz
Noki ty saty byly fakt krasny :slight_smile: , ale ja na pamatky taky nejsem tak to chapu, ze jsi je prodala :slight_smile:
Stano tak jsi byla obhlednout ty svatby tak uz vs jakou by jste chteli? :grinning:
9. črc 2007 v 09:58  • Odpověz
Mikco a kdy ji mate? Dneska nebo i vikendu?
9. črc 2007 v 09:59  • Odpověz
Holky my dmeska meli strasnou noc a vecer uz to zacalo :unamused: Katu jsem vykoupala a chtela jsem ji dat kasi, ale ona zacala strasne brecet ani chovanim ji neslo utisit a brecela a brecela tak jsem ji dala spat bez vecere ahned usnula asi byla nejaka utahana a ospikana v noci se vzbudila okolo 2 a mlaskal, protoze mela hlad tak jsem ji dala jogurt v posteli :grinning: a pak asi za pul hodky zase usnula a dneska pokracujeme opet v brecici stafete ted jsem ji uspala opet brecela a brecela :unamused:
9. črc 2007 v 10:04  • Odpověz
no rencan, dnes přijdou poopřát, ale žádná mega party se nekoná, takže jen dort a něco malého k zakousnutí, já nějak moc nejsem na oslavy
malá má nějaké trápení co, nejsou to zuby :slight_smile:
9. črc 2007 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak Adamek jeste sam nechodi, jen za ruce.

Ja mela narocny vikend, v sobotu velka oslava v restauraci, povedla se a ja ji prezila, jsem rada, ze ji mam za sebou, bylo tam hodne emoci a vzpominky byly jeste prilis cerstve, hlavne kdyz hrali Stanuv oblibeny jazz. Proste to bylo krasne a smutne zaroven.
V nedeli mela Zuzka soutez v karate, bylo to mistrovstvi evropy. Vybojovala si jednu bronzovou a jednu stribrnou medaili, je to sikulka, Stano by byl na ni pysny.
9. črc 2007 ve 13:32  • Odpověz
Bartejska tak to je dobře že jsi to zvládla, ikdyž to bylo určitě moc těžké a Zuzka je fakt dobrá, ME a takový uspěch to o ní do budoucna ještě uslyšíme co :slight_smile:
9. črc 2007 ve 13:38  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jsme se dneska byli vyfotit na občanku a vypadám tam hrozně. Jako tele :slight_smile:
Na stránky jsme přidala ještě asi 4 fotky ze svatby.
Ráno jedem ke tchýni až do něděle tak se k pc moc nedostanu. Berem sebou sice notebook, ale tam na to není moc čas.
Dneska tu mám mamku, tak si tu užívá Tobíka.
9. črc 2007 v 16:34  • Odpověz
autor
Holky dá se jezdit ven na občanku nebo musím mít všude pas?
9. črc 2007 v 17:42  • Odpověz
Niki v EU muzes cestovat na obcanku, ale pokud chces cestovat za hranice s Tobikem tak musis mit pas :slight_smile: kde je zapsany , ale jelikoz to ted nejde tak musi mit Tobik svuj vlastni pas, maji toto narizeni zrusit , ale ted plati :unamused:
9. črc 2007 ve 20:39  • Odpověz
ja jsem to jeste tenkrat stihla, ye jsem si Katu i Lukyho nechala zapsat do pasu, bylo to mam dojem do konce lonskeho srpna :wink:
9. črc 2007 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.