• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Niki, prosim Te jak se jmenovala ta knizka co jsi o ni mluvila, ze je sqela? ja uz zase zapomela jeji nazev :confused:
9. črc 2007 ve 20:47  • Odpověz
autor
myslíš prevítem snadno a rychle?
9. črc 2007 ve 23:02  • Odpověz
Ahojky,
jooo joo presne tu :grinning:
10. črc 2007 v 09:01  • Odpověz
Ta knizka je o detech :grinning: Zni to skvele, tak si to asi taky poridim.

Me vcera prijela kamaradka, tak tady budu jenom sporadicky. Budeme porad nekde pryc a pristi tyden jedeme do Chorvatska.
10. črc 2007 v 09:07  • Odpověz
Ahojky,tak já dodatečně přeju Martínkovi k 1. roku.Mikco,dej potom fotky z oslavy do albíka.

Renčo,tak moje svatba bude hooodně brzy.... :confused: fakt hustý....,ale budu mít jen dva svědky a děti....nebudeme to říkat ani rodičům,potom jim to řekneme až bude po všem.Šaty jsem sice svatební nedřív nechtěla,ale nakonec je mít budu,ale jen na ten obřad.Po obřadě se půjdu převlíknout a pojedeme na oběd a tím naše svatba bude končit.
10. črc 2007 v 10:20  • Odpověz
Niki,ty fotky jsou hezký.
10. črc 2007 v 10:26  • Odpověz
Stano to uz jako tenhle vikenD :dizzy_face: nebo kdy pises brzo :grinning: nam to pisnes pred nebo az po svatbe :grinning: , no ale i tak Ti preju krasnou svatbua at Vam vyjde pocasi :slight_smile: jo a jeste venku nebo vevnitr? :grinning: jsoem zvedavice zvedava :sweat_smile:
10. črc 2007 v 10:41  • Odpověz
ahoj holky, stanul dík, moc fotek jsem nenafotila malej odmítal¨spolupracovat :slight_smile: jinak takové svatby jako budete mít vy jsou nejlepší, akorát to rodiče dlouho rozdejchávaj, tak at vám to vyjde
10. črc 2007 v 10:42  • Odpověz
Mikco ja na zitra budu delat asi Kate dort ty jsi Martinkovi nejaky delala? no a co vsechno dostal?
10. črc 2007 v 10:47  • Odpověz
rencan, já ho objednala, ale uplně obyč, protože jak byli ty svátky tak mi odmítli udělat nějakej dětskej, byla jsem ráda alespon za kulatej. jinak dostal nějaké ty hračky, bábovky a hlavně peníze, protože všichni ví že jsem, poměrně náročná ohledně oblíkání dětí takže radši at si to kupuju sama
jseš dobrá že budeš péct to bych nezvládla
10. črc 2007 v 10:56  • Odpověz
přísady: Bílý jogurt, piškoty, přesnídávka Do mísy vyložené alobalem dáváme jogurt, ovoce (možno marmeládu nebo přesnídávku) a piškoty. Skončíme vrstvou piškotů, zakryjeme alobalem a dáme do ledničky do druhého dne. Je dobré dort něčím zatížit. Na druhy den vyklopíme, dort je krásně tuhý a hlavně vhodný pro miminka:slight_smile:
ja budu delat tohle pro Katu a nejaky upecu asi orechovy
10. črc 2007 v 10:58  • Odpověz
Renco,teď nemám moc čas,ale později písnu.Jo a ten dort vypadá dobře,to asi budu Anetce taky dělat :wink:
10. črc 2007 v 11:31  • Odpověz
Renco,tak jsem tu zase na skok,dokud malá chrní...
No to je jedno,že jsi zvědavá.Bude to normálně na úřadě a datum musíme rozhodnout během týdne,ale asi máme vybráno :grinning: :wink: Jo a brzy je tenhle měsíc nejpozději příští.

Mikco,je to fakt,buhví jak na to rodiče budou reagovat,teda moje rodiče jsem na to už kolikrát upozorňovala,že až to jednou bude,tak jen ve čtyřech.No,ale jsme spolu 11 let,tak jakápak svatba.I tak to bude stát celkem dost peněz...A ej to jedno,jestli to budou vědět dřív nebo po svatbě,já jen nechci nikoho ani na tom úřadě,tak proto to nebudeme říkat,pak jim ukážeme fotky.
10. črc 2007 v 15:01  • Odpověz
Stanule my jsme taky meli jenom ve 4, rodice teda o tom vedeli, ale uprimne uz bych to asi nikdy neudelala. Nasim to bylo hrozne lito, i kdyz nejdriv tvrdili, ze je to v pohode. Ale kdyz to vasi vubec nevi, tak to bude moment prekvapeni.
10. črc 2007 ve 20:19  • Odpověz
Sarajko,možná jim to bude líto,ale mě to tak i vyhovuje,nejsem na nějaký to "předvádění" nám jde stejně jen o to uzavřít manželství po 11 letech ,jen aby jsme už byli prostě všichni s jedním příjmením...Myslím,že to pochopí.
10. črc 2007 ve 20:36  • Odpověz
Dneska to tu taky nějak blblo,nemšlo mi to otevřít.
10. črc 2007 ve 20:40  • Odpověz
stanul, tento tyden by měli dávat nový server, rychlejší, tak snad se na tom pracuje :slight_smile: proto to asi nešlo
10. črc 2007 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky,
me to taky vcera neslo otevrit :unamused: , ale ted to jde bez problemu :slight_smile:
Kata dneska spinkala az do 8:30 :grinning: tak pujde spinkat az po obede :wink: no a v poslednech dnech a hlavne dneska me prepada takova nostalgie a vzpominam jaky bylo loni strasny teplo a jak jsem pred hodinou lezla do vany ,abych zjistila jestli nemam poslicky a oni to byly opravdove stahy :slight_smile: a jak jsem si rikala, ze dneska nemuzu rodit, protoze je zase strasny hic :grinning: a ono mi to bylo prd platny tohle si rikat :grinning: ......
11. črc 2007 v 10:07  • Odpověz
vše nejlepší katce k narozkám hlkavně zdravíčko at vám pěkně roste a dělá jen samou radost.mě přepadla taky v pondělí nostalgie, jsem si pripomínala porod na minuty ...blázen :grinning: taky jsem rodila v hicu byla jsem splavená to byl děs :grinning: . a dostane tu tříkolku jo?
11. črc 2007 v 10:12  • Odpověz
ten kůn je zase pomalej, a prej že daj rychlejší server. taky se vám dlouho otvírá diskuse? mě teda jo
11. črc 2007 v 10:43  • Odpověz
Mikco dneska to jde rychle teda ted :wink:
Dekujeme za prani :grinning: dostane tu trikolku musela jsem rict Petrovi , aby prisel driv z prace no alespon na patou, aby jsme ji na te trikolce vyvezli :grinning: :grinning:
11. črc 2007 ve 12:27  • Odpověz
to je jasný musí se to hned vyzkoušet a malá už jí viděla, nebo až přijde tatka z práce?
11. črc 2007 ve 12:29  • Odpověz
jeste ji v realu nevidela , ale je v krabici okolo , ktere porad chodi no chodi :slight_smile: stavi se k ni porad ji obhlizi tak uz , aby byla slozena a vyrazime :grinning: :grinning:
11. črc 2007 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky ja jsem od včera nová.nevadilo by vám když se kvám přidám do diskuse :slight_smile: marcula
11. črc 2007 ve 13:15  • Odpověz
Jasne Marculo pridej se :grinning: vitame Te :grinning:
11. črc 2007 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky,Renčo přeju Kačence vše nej a zase nej k prvním narozkám,tak to teda strašně uteklo co?Ty jo a za měsíc to je u nás :slight_smile: A jak baštila malá dorta?

Mikco,fakt to frčí jako blázen :grinning: :grinning: ,štve mě jak se to dlouho otvírá,ale snad to bude lepší.a nezačne to blbnout jak na starý diskuzi.

Anetka je poslední 3-4 dny strašně uhečená,vypadá to asi na další zuby nebo co...Ani v noci nechce bejt moc v postýlce,třeba se probudí,tak jí chci dát najíst no a ona jen hučí,že ne a chce bejt u mě...Tak snad si to nebude pěstovat a vrátí se brzo do normálu.
11. črc 2007 ve 14:46  • Odpověz
Taky vítám Marculu,ahojky.
11. črc 2007 ve 14:46  • Odpověz
autor
Ahojky holčiny,
Kačence vše nej a nej a nej k narozeninám.
Malej si včera rozseknul horní ret, rozeběhnul se a spadnul na roh postele. Je to tady celé nebezpečné, prostě tady neměli dlouho děti. Všude samý roh, sklo, nástrahy..
Tobík vypadá jakoby měl rozštěo, ale snad se to zhojí dobře :frowning2:
11. črc 2007 v 15:10  • Odpověz
autor
rozštěp
11. črc 2007 v 15:12  • Odpověz
Niki,chudák Tobík,snad to bude brzy dobrý,má to šitý?
11. črc 2007 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.