• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Ahoj holky,

Niki, Barunka do schodů nechodí, ale leze po čtyrech a to se jí moc líbí. Jenže ze schodů dolů chodit neumí a za ruce se jí to nelíbí. Je to prostě malý vztekloun. Já bych řekla, že je dokonce pravý lev. V prostoru si umí stoupne také sama. Knížku Prevítem snadno a rychle jsem taky četla. Je super.Mám doma tři díly. Čte se úplně sama a je fakt "sqelá"

Renčo, Barunká má také vztekací a hlavně ubrečené období. HLavně si vzpomněla, že by chtěla abych jí kojila. A ač jsem zdrav. sestra, a vím že je to pro ní nejlepší tak už je mi to nějak nepříjemné.
11. črc 2007 v 16:51  • Odpověz
Také přejeme Martínkovi a Kačečnce všechno nejlepší k prvním narozeninám.

Já bude určitě 28. července brečet. Je to hrozně krásný, romantický....a hlavně dojemný. Budu také ten porod znovu prožívat a určitě na minuty. Jééé, to to rychle uteklo. Byl to tak nádherný rok.....už je to tady...přepadá mě také nostalgie :cry:
11. črc 2007 v 17:21  • Odpověz
V pátek odjíždíma na tábor. Jedeme na víkend pod stan. Jsem zvědavá, jak se tam bude Barče líbit. Má být ale krásné počasí. V sobotu půjdeme ¨na tradiční jarmark, tak se těším. Minulý rok jsem tam nebyla.

Renčo, to jew dobrý tip na dort. Také ho zkusím. Pořád jsem přemýšlela, co bych Barče upekla. Ale ten recept od tebe vypadá dobře a navíc je to asi rychlý.
11. črc 2007 v 17:24  • Odpověz
Holky, tak já se zase dneska loučím. Musím jít připravit věci na tábor, vůbec nevím co všechno si máme vzít sebou. Nějak si to neumím představit, ale dva dny se přežít dají a já se docela těším. Od porodu jsem nikde nebyla.
11. črc 2007 v 17:36  • Odpověz
Ahojky,
dekujeme vsem za prani :slight_smile:
Dort Kate chutnal nejdriv se v nem rejpala rukou a hazela ho na zem :grinning: :grinning: a pak jsem ji ho dala kousek jist misto svaciny a papala ho :slight_smile: no a pak jsme ji ukazali tu trikolku a museli jsme s ni ven Kata z ni nechtela a jezdili jsme po venku asi hodku :grinning: :grinning:
11. črc 2007 v 19:37  • Odpověz
Holky ten recept je od Niki mela ho na fotkach delali jim ho v nejake restauraci v na sraz na Prazandach a ma tam i jeho fotku :slight_smile: ja tam dala Kate i svicku a ona na ni porad chtela sahat :slight_smile: tak jsem ji dala na konec dortu a ne do prostedka, aby na ni nedosahla :slight_smile: , jestli mi Petr dneska zmensi fotky tak je dam zitra dio alba :slight_smile:
11. črc 2007 v 19:40  • Odpověz
Jeanes tak Vam drzim palce at to pod stanem zvladnete :slight_smile:
Niki tak co Tobik? boli ho to?Doufam , ze mu to nesili a snad se mu to dobre zhoji
11. črc 2007 v 19:42  • Odpověz
Stano nas uz to breceni preslo nevim , jestli to byli zuby nebo co to bylo, ale najednou az je v pohode tak drzim palce at je to breceni pryc :wink:
11. črc 2007 v 19:46  • Odpověz
k nam prije zbytek gratulantu asi v patek mamka Kate upece jeste taky nejaky dort, ale ten bude pro gratulanty a ne pro KAtu :wink:
11. črc 2007 v 19:51  • Odpověz
Ty jo,tak jsem konečně uspala malou,né že by nemohla usnout,ale jakmile jsem jí dala do postýlky,tak se probudila a bulela,chtěla být senou,takhle se to opakovalo 3x po 15 ti minutách uff.Nakonec jem jí dala do postýlky s plyšovou ovečkou a uhladila jí,ale 45 minut to je výkon.Tak jsem z toho nějaká ochrápaná...
11. črc 2007 ve 20:37  • Odpověz
ty jo satnul dobrý, to jsme měla u Kláry taky , tak jsem si malého naučila aby usínal sám. dá ho do postýlky a za chvíli je tuhej :grinning: . dnes byl děsnej den, Klára mi malém vjela pod auto, naštěstí jelo pomalu,tak zastavilo včas...ale fuj to bylo děsný, myslela jsem že jí zabiju, nejhorší je na tom ta bezmoc... já si málem vyřvala hlasivky a kdepak ona vlůbec neslyšela, ještě ted se klepu brrrr :angry:
11. črc 2007 ve 21:25  • Odpověz
autor
Tobiášek má na spaní medvídka a bez něho už ani neusne.
Nešili mu tu pusinku naštěstí. Vypadá to lépe, tak snad tam nebude jizva.
11. črc 2007 ve 22:02  • Odpověz
Ahojky,
Stano tak to my takhle taky obas uspavame 45min. a ja bych sla v tu ranu spat taky :wink: obcas jen 15min a to je v poho :slight_smile:
Mikco Kata usinala az do 11mes. sama jen jsem ji polozila do postylky a ona si tam chvilku neco zvatlala a pak usnula a najednou se to zlomilo a strasny krik a rev pred spanim , jakmile jsme odesli a tak jsme ji chvilku nechali ale dlouho to vydrzet neslo tak ze jsme tam naklusali a uspali no a ted jak mile se kousek vzdalime od postylky tak nas sleduje ocima a kdyz zajdeme za roh tak zacne brekot tak uz ji uspavame :unamused: a hladime a ...
Kata usina s mudlaci plinou :slight_smile: ma ale oblibenou zirafu , ale tu nesmime ukazat kdyz usina , protoze se ji rozzareji oci a je po spani :confounded:
12. črc 2007 v 09:31  • Odpověz
tak jsem pridala par fotek z nrozenin :slight_smile:
12. črc 2007 v 11:24  • Odpověz
ahoj rencan, malá je užasná, tříkolka se očividně líbila a jak patlala dort taky :grinning: , neměli jste ho všude? :grinning:
12. črc 2007 ve 13:02  • Odpověz
no prave jdu vytirat porad se lepim :unamused:
12. črc 2007 ve 13:29  • Odpověz
Renčo,přesně takhle to máme se spaním my,sice jsem jí nikdy nenechala usínat samotnou,protože usnula při kojení,ale když jsem odešla tak to bylo v pohodě,no a teď to je tak,že sama ani ránu,dokonce se budí v noci ,abych si jí dala do postele...tak jsem nějaká rozlámaná,ale dneska prostě nebude ve velký posteli a hotovo,to nejde...
12. črc 2007 v 15:22  • Odpověz
Renčo ty fotky jsou super,mám v plánu k prvnímu roku taky tu tříkolku,snad se bude malý líbit,na klasický odstrkovadlo je ještě malá a hraček máme mraky :confused:
12. črc 2007 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky,

už mám zabalené věci na tábor a vypadá to u nás, jako bychom se právě stěhovali. Jsem si říkala, aby nás neměli za blázny až uvidí co všechno sebou vezeme.

Renčo, fotky jsou moc krásný. Kačenka je jako princezna. Moc jí to sluší. Máme stejný koberec jako vy... :slight_smile: to je ale náhodá.

Stanule, také jsem si v noci řekla že malá do postele nepůjde a také něšla. V noci se probudila jen dvakrát, což je u nás veliký úspěch a v postýlce vydržela až do půl sedmý a pak spala u mne v posteli až do osmi. Ale dala jsem jí na noc a jednou v noci UM-hami, tak nevím jestli to není tím. Myslím si, že už mléka moc nemám a proto se v noci pořád budí.
12. črc 2007 v 15:52  • Odpověz
Chtěla jsem se ještě zeptat na ten dětský dort. Misku vyložím piškoty, pak tam dám bíly jogurt,a pak přesnídánku? Nebo se má ten jogurt smíchat s přesnídávkou?
12. črc 2007 v 16:39  • Odpověz
autor
Nazdárek,
Renčo fotky jsou super a malá je fakt klon Petra :slight_smile:
12. črc 2007 ve 21:54  • Odpověz
ahoj holky, tak my zítra razíme na to Slovensko,vůbec se mi tam nějak nechce, ani nemám ještě nic zbaleno jsem z toho nějaká otrávená :angry: tak snad to vše stihnu, kdybych se sem už nedostala, tak se mějte pěkně :slight_smile:
13. črc 2007 v 11:13  • Odpověz
Ahojky,
Mikco tak to se ti na Slovensku bude libit , kdyz se ti tam nechce :slight_smile: . Kam presne jedete?
Jeanes ja to smichala jogurt s presnidavkou.
13. črc 2007 v 11:53  • Odpověz
Jeanes mi mame koberec jen v pokojiku, to , aby tˇa podlaha Lukyho nestudila, kdyz si hraje na zemi :wink:
13. črc 2007 v 11:55  • Odpověz
Mikčo,tak ať se ti tam líbí a potom se zase brzy tady ukaž.
13. črc 2007 ve 14:26  • Odpověz
taky Vam holky preju peknou dovcu mate mit hezky tak at se Vam libi a uzijte si ji :grinning: :grinning:

Ja sla s katou po jedne hod. do mesta mela jsem kozenou bundu, rifle ve meste jsem sundala bundu a kdyz jsem sla domu tak jsem si vyhrnula rifle a tricko vykasala pod prsa jaky byl najednou hic :slight_smile:
13. črc 2007 v 18:45  • Odpověz
Ahojky,tady se včera taky udělalo pěkně,dneska má bejt 34 °stupňů,tak jsem zvědavá.Taky se vrátí Deniska z dovči,tak už se na ní těšíme,zatím pa.
14. črc 2007 v 10:04  • Odpověz
Cauky, ja jsem ted nemela moc casu sem chodit, ale uz to snad bude lepsi. Dneska odizdi segra domu a bere s sebou Zuzku s Robinem. Takze tady zustaneme sami s Adamkem. Ale jsem rada, ze tam jedou, je dobre, ze maji kontakt s rodinou.

U nas se udelalo take krasne, konecne to vypada trochu optimisticky. Byla jsem na konich a za chvili musim sbalit deti do Ceska.
14. črc 2007 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky,
u nas je taky hic :wink: az mooooc
Marti tak to budete takovy opusteny co?Mas tam Leu?
Deti se segrou jedou busem? a jak se dostanou zpet?
Vcera byli prat Kate nasi a dneska maji prijit tchanovci a pak konecne pujdeme ven tedka Kata spinka.
Jinak me se zitra vrati Luky byl na prazkach u taty a ted jde na primestsky tabor s denni dochazkou- jezdeji po vyletech a maji souteze
14. črc 2007 ve 14:30  • Odpověz
Ahojte holky, nestiham, mam tady tu kamaradku a porad nekde chodime. V pondeli odjizdime na tyden do Chorvatska.

Vsem oslavencum a oslavenkynim vse NEJ. My budeme slavit predbezne uz zitra, protoze pak jsme na te dovolene.
14. črc 2007 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.