• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Renco, ja take preji Katce se zpozdenim vsechno nejlepsi k prvnimu roku, to nam to pekne utika.

Deti se segrou jedou autobusem, zpatky s nima jede jeji dcera, je ji 18, tak to zvladne. Zuzka uz jednou jela dokonce i sama, uplne bez problemu. Lea tady ma ted pritele a domu pojedou v patek. Ale uz je tady ta druha holka, Jindra, jsem rada, ze si na ni Adamek muze zvykat postupne, kdyz je tady zaroven i Lea.
14. črc 2007 v 15:14  • Odpověz
ty budes mit jinou holcinu na hlidani?
JAk dlouho budou deti v Cesku?
14. črc 2007 ve 21:04  • Odpověz
Renco, uz je to tak, Lea odjizdi, je to skoro rok, co u nas byla a tak jsme se domluvily. Ona uz nechce kvuli pritelovi, teda spis nechce on. Ale tu druhou znam, je v pohode.

Jeste nevim, jak dlouho budou deti v Cesku, ale asi tak 2 tydny.
14. črc 2007 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsme se vrátili z našeho prvnímu výletu. Moc se nám tam líbilo, akorát bylo hrozné vedro. Barunka v noci krásně spinkala, vzbudila se jen jednou. Takže máme doma asi špatné zóny.

Teď jsem u rodičů, tak se Barunka koupala v bazénu. Je to malá kachna. Pusinku už má fialovou, zuby jí drkotají, ale nechce jít za žádnou cenu ven.

Musím se vám pochlubit, celou cestu jsem řídili a všichni jsme to ve zdraví přežili.
15. črc 2007 v 17:56  • Odpověz
autor
Nazdárek, tak už jsem konečně doma :slight_smile:
Na stránky jsme vložila dvě fotky jak tobík už lítá a jednu šílenou ve slipech :slight_smile:
15. črc 2007 ve 23:00  • Odpověz
Ahojky ,
tak koukam, ze ta moje zprava vcera nedorazila :confounded:
Niki ta fotka v tech slipech naprospo sqelq , ukaz ji pak nastavajici Tobikovy manzelce za 25let a potrha se smichy :grinning: :grinning:
My jsme byly vcera na koupalku a voda byla pekne studena :unamused: a Kata v ni nechtela byt no ani se ji nedivim.
Ted jsme prijely z rocni prohlidky Kata vazi 9,5kg a meri73cma zrovna jeste dostala dostala tu 4hexa vakcinu a ani nebrecela, je to sikula :slight_smile:
17. črc 2007 v 11:19  • Odpověz
Flo gratulujeme k 1narozkam :slight_smile: prejeme hodne zdravicka a stesticka :slight_smile:
17. črc 2007 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám že je to tady v tom počasí nějaké mrtvé? Kde jste všechny? My jsme na Jivině. Barunka se koupe v bazénu. Večer budeme grilovat.

Také přejeme Floriánkovi všechno nejlepší k prvním narozeninám.

Niki, ty nové fotky máš na rodině?
17. črc 2007 v 17:38  • Odpověz
autor
http://rodina.cz/slachovi/

všechno vkládám sem
17. črc 2007 v 19:12  • Odpověz
tak jsem si tak pochvalovala, jak Kata zvladla to ockovani odpo se vyspala a dala jsem ji na balkon bazenek a tak se v nem cachtala a asi za 2hod byla spava a tak jsem ji pochovala a ona mi najednou usnula v naruci a po hodine spanku jsem ji zmerila, protoze se mi zdala horka a ona mela 39,1 :angry: tak dostala Brufen a az ted ji konecne klesla teplota :wink: tak doufam , ze bude lip
17. črc 2007 v 19:57  • Odpověz
autor
tak snad to bude zítra dobrý. Já už druhý den vyšla z domu až po páté. Máme doma 22C tak se tu držím.
17. črc 2007 ve 21:11  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska je uz Kata OK :slight_smile:
Niki my mame doma 30C, jak jsme pod strechou tak je tu horko :unamused: Ted se Kata probudila uplne zpocena ato spala je v pline a lehce prikryte nohy :unamused: no ted jdče do bazenku :slight_smile:
18. črc 2007 ve 14:14  • Odpověz
autor
to ti nezávidím.
Dneska bylo konečně líp, tak jsem byla s Tobíkem na pískovišti.
18. črc 2007 v 19:18  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska uz bude snad lip, vcera jsem vyrazila s KAtou ven , ale az po 17h.
Dneska jel Luky na vylet do Kutne Hory , doufam , ze se tam neupecou.
Ja uz bych mela balit na dovolenou, ale nejak se mi nechce :unamused: balit asi to necham na zitrek :dizzy_face:
Holky pujdete nektera do kina na Haryho Potera? Ja uz se na nej tesiiiim :grinning: :grinning:
19. črc 2007 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás je dneska zase vedro na padnutí. Včera už bylo docela příjemně. Barunka se koupala už i v rybníku. JInak jsme celý den oma a pak u bazénu na Jivině.

Doma máme celkem přijatelně. Ale Renčo úplně tě chápu, také jsme bydleli dva roky v bytě pod střechou, a tam se nedalo existovat.

Zuzka chce jít dneska o půlnoci na premiéru Harryho....tak jsem zvědavá jak se jí to bude líbit.
19. črc 2007 v 16:18  • Odpověz
Kam jedete na dovolenou Renčo?

Také vám nechtějí děti jíst v tomhle počasí? Barunka vyžaduje kojení, nooo moc nadšená nejsem, ale říkám si lepší prso než nic.
Snad se to spraví, až se ochladí. JInak krásně pije, čaje a vody vypije až jeden litr.
19. črc 2007 v 16:31  • Odpověz
jedeme do Trebone na kola uz nemaji byt takove hici tak snad bude dobre :slight_smile: a budeme moc jezdit v tomhle teple by jsme stejne nikam nejeli tak se snad ochladi :slight_smile:
Kata vypije malo asi jen 600ml :unamused:
19. črc 2007 v 17:21  • Odpověz
Tak to vypije také dost. Barča prostě jenom nechce jíst.Jsem zvědavá kolik bude vážit a měřit na roční prohlídce. Renčo, proč vás očkovali tak brzy? Já myslela, že se ta poslední hexa vakcíná dává až v roce a půl.

Snad se to počasí trochu uklidní a budete mít příjemně.
19. črc 2007 v 17:29  • Odpověz
autor
Já jsem dneska uvařená. Byla jsem za kamarádkou v Neratovicích a to cestování v tomhle vedru je fakt děs.
Tobík začal pít v tomhle vedru docela dost vodu.
19. črc 2007 ve 20:28  • Odpověz
Kata taky nechce jist :unamused: rikam si hlavne ze pije a ja vubec nikam nechodim jen dopo nakoupit s trikolkou Kata je na ni strane dulezita a rozdava usmevy :grinning:
19. črc 2007 ve 20:48  • Odpověz
a pak az po te 17h dneska az v 18h zasče s trikolkou Kata se po ni porad natahuje kdyz jdeme do kocarkarny tak nevyndavam ani kocar :slight_smile:
19. črc 2007 ve 20:50  • Odpověz
Kam zmizela Stana ze srpnovek?
halo stano pissss :slight_smile:
19. črc 2007 ve 20:51  • Odpověz
ahoj holčiny, jsem zpět z děsné dovolené :angry: , přijeli jsme o dva dny dřív malej mi to tam odmarodil, měl angínu a šestou nemoc k tomu, takže fakt děs, navíc ty horka to bylo děsné mu srážet teplotu, vůbec rto nešlo. tak doufám že vám se dovči zadaří lépe :grinning:
20. črc 2007 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky,
aha Mikco tak jsem si myslela , ze se mate dobre a ty prijedes s takovouhle story :unamused: a co jinak jak jste se meli?bohuzel jste chytli ty nejhorsi horka co zatim byly :unamused:
20. črc 2007 ve 13:33  • Odpověz
ja jsem ted opet dozehlila a jsem uplne mokra :confounded:
20. črc 2007 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky všem,tak jsem tu po dlouhý době,nějak jsem posldení dobou nestíhala.Jak je pořád vedro,tak jsem venku a plácáme se u bazénu,do toho nějaký shánění a zařizování okolo...TAky měla Anetka rýmu,ale jen malou.No a už pěkně chodí.Renčo to je hezký,že na mě myslíš :wink: Já tu mám hromadu žehlení a nějak se k tomu ne a ne dokopat,mám bloklý rameno a tak mě žehlení a chvíli bolí...takže jen to nejnutnější a až to bude ok,tak zbytek.
Mikčo,co je to za šestou nemoc?To je jak naschvál co?
20. črc 2007 v 15:15  • Odpověz
tak ja jsem asi tak nejak dobalila nebo ne? :dizzy_face: no mam zbaleny obleceni a Kate jidlo a tak mam snad vsechno vi tahat nebudu mame v penzionu snidani zaplacenou a na obed a vecu si nekam vzdycky dojdeme
20. črc 2007 v 18:34  • Odpověz
rencan, kdyby nebyly ty horka, tak by se nám tam líbilo, koupání bylo super, obě děti jsou kachny´těm se v bazénech moc líbilo, Klára teda moc nechtěla do těch studenejch, ale jen do těch teplejch s lečivou vodou, tak doufám že jí ten atopák zmizí
stanul šestá nemoc je že jsou bez jakékoliv příčiny teploty a pak se objeví vyrážka.ty teploty jsou tak tři dny, no a u nás ještě k tomu začínající angína takže fakt super dovca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2007 v 18:37  • Odpověz
autor
Ahoj mikčo, tak je škoda, že to malej omarodil, ale snad jste si to užili i tak.
20. črc 2007 v 19:35  • Odpověz
no niki nevim bylo tam moc hezky v těch termálech, ale zkonstatovali jsme s manžou, že to byla asi naše nejhorší dovca, ani moc nešlo o malého, ten na to že měl osmatřicítky, tak to snášel statečně, ale asi hlavně šlo o ubytování, kde nebyla v domě klimoška, ale ani žádnej ventolátor a měli jsme v místnosti 32 stupnu a to bylo asi to nejhorší, venku ve stínu 40 a doma32 hrozný. no a jasně že když byl malej nekocnej tak s nim vždy jeden zůstal doma a druhej šel s malou do bazénů, takže taky moc společná dovolená to nebyla....no snad příště :slight_smile:
20. črc 2007 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.