• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Holky, tak je se dneska pomalu loučím. Čekám ažs e Barunka vyspinká, nakrmím jí, a pak hurá za dobrodružstvím.

Niki, takhle ta taky přesně dělám. Ale nejvíc mě Barča vyráčí při přebalování....to fakt šílím.
22. črc 2007 ve 12:54  • Odpověz
Tak jsem se koukla na fotky a ty dosrty vypadají dobře, také ho zkusím a pak uvidím. Ten v té Betynce je hodně podobný.
Niki, jak se má Lůca? Na staré diskuzi se neukázala hodně dlouho a tady taky nebyla. Na fotce jsem se jí ale všimla. Seděla za tebou...?
Tak já pomalu zvedám krofky.
PA
22. črc 2007 ve 12:57  • Odpověz
autor
Seděla. Já teď kvůli dovče nebyla na srazu 3 týdny, ale příští týden se uvidíme. Vendulka je jako princezna. Je moc krásná. Vendulka je živel, vstává každý den po čtvrté ráno a pak už nespí, takže je Lůca docela vyřízená.
22. črc 2007 ve 13:39  • Odpověz
autor
Jinak jedeme všechny v září na společnou dovolenou na týden bez tatínků, takže si užijeme :grinning:
22. črc 2007 ve 13:40  • Odpověz
Mikco tak to ne, to me zvracel jenom vecer po mliku a dostava ho i rano a nekdy i pres den. Dneska to bylo zase dobry. Tak to prikladam nejak tomu horku a mozna prejedeni.
22. črc 2007 ve 20:14  • Odpověz
a jo tak sarajka , klára prostě nemohla velké množství mléka, jogurt v sobě udržela ale 150 mléka vrhala.tak to bude mít malej určitě k tomu horku. tak sned už to bude dobrý a budem doufat že se aspon trochu ochladí, protože ty horka jsou na padnutí :angry:
22. črc 2007 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj. Tak jsme se dneska byly se ségrou kouknout na sedačky, chtěla si nějakou pořídit, a skončilo to tak, že jsme si ji koupili my. No, ale aspoň se nám to tu pomalu zařizuje.
Lůce teda nezávidím, absolutně si neumím představit vstávat tak brzo. Natálka sice chodí spát dost pozdě (v 10 večer), ale zase vstává tak kolem 8 až půl 9. Já jsem sice většinou vzhůru už tak od posledního kojení v 7 ráno, ale kdybych chodila spát trochu dřív a ne o půlnoci, tak bych se i relativně vyspala. Kamarádky chlapeček taky vstává v 5 ráno, ale pak zase usíná od 8 do 10 dopoledne a to ona chodí spát s ním. Ale Lůca si asi fakt užije.
22. črc 2007 ve 20:55  • Odpověz
Dneska jsme byli na návštěvě u tchýně a malá měla zrovna škytavku. Tak hned vyprávěla, jak Jarda jako malý taky hodně škytal, že s ním chodili na vyšetření, jestli mu nic není, a nemohli přijít na to, proč. A pak mi vyprávěla, jak mu od 3 měsíců vařila kašičku v krupice, protože mu prý mléko nestačilo, a on vypil celou třístovku. No, prostě je praštěná!
22. črc 2007 ve 20:56  • Odpověz
Jo ty vedra jsou sileny. Tak nam roste 10. a 11. zub oba horni spicaky. Takove bolesti jeste nikdy nemel. Normalne se budi po hodine co usne a hrozne breci a mlati s sebou a strka si do pusy rucicky. Je mi ho tak lito. Teplotu nastesti nema, tak mu to jenom mazu kremem.

Bacinko ja takovehle reci normalne vyslechnu, ale jde to jednim uchem sem a druhym tam. Spis to slysim od moji mamky, nez od tchyne.
22. črc 2007 ve 22:11  • Odpověz
Teda Flo už má 10 zubů? Nám leze teprve pátý, zatím je to docela v pohodě, až na to, že od ní nesmím ani na krok. A do všeho hryže. U nás byl horší ten třetí a čtvrtý zub, to se taky budila každou hodinu a i ze spaní pořád pofňukávala. Stejně je to s těmi zuby pěkně pitomě zařízené, jakoby to nemohlo být bez bolesti.
Moje máma je v tomhle bez problémů, ta si netroufne mi v tomhle nic radit, protože ví, že bych tyhle rozumy stejně neposlouchala. Zato tchýně se jí vždycky snaží cpát nějakou čokoládu, sušenky a lentilky, když už jí bude ten rok, to přece může, její děti už přece v tuhle dobu jedly úplně všechno! Bla bla bla... :confounded:
22. črc 2007 ve 23:03  • Odpověz
Jo to ja slysim taky, ze my jsme uz v 6 mesicich chodili na nocnik a jedli omacku s knedlikem. Kdyz na to odpovim, ze tenkrat jeste nebyly tolik alergie jako ted, tak toho nadelam.

Tak jsem dneska koukla do pusy, tak nam lezou 3 zuby! Takze za chvilku jich mame uz 12. To je fakt sileny. U nas to jde jeden za druhym a vzdycky po 2. Jedine co trosku pomaha je takova ta masticka. Tu mu vzdycky namazu na dudlika, na dasne si nenecha ani sahnout.

Od kdy se maji cistit zuby? Ja mu je teda prejizdim kazdy den takovym tim prtavym kartackem. Ale myslim jako cistit pak tou detskou zubni pastou. Kdyz uz jich mame tolik. Stejne je to zatim bez ucinku, kdyz jeste ji v noci, tak to cisteni je jenom takovy jako.
23. črc 2007 v 09:59  • Odpověz
sarajka můj zubař říká že už první zub se má čistit. ikdyž v noci děti papaj, tak se má před spaním taky zuby vyčistit že je to určitě lepší když se vyčisti a dítě se nají než když se zuby nevyčistí a dítě se nají. tak to tak provozujem.jenže náš šmudla moc nedrží, tak to jde ztuha, ale alespon nějak se snažíme čistit.
chudák Flo, že mu rostou tři zuby najednou, si chudák "užívá" :frowning2:
23. črc 2007 ve 13:24  • Odpověz
No on vzdycky, kdyz vidi kartacek, tak si s nim chce hrat a nechce otvirat pusu. Tak s nim bojuju a trochu mu pres ty zoubky prejedu, ale zadna slava to neni.

Kamaradka mi poslala clanek, jak v Nemecku a Rakousku ztahuji z prodeje mliko Hipp hypoalergenni, no jsem v soku. Taky jsem cetla nejake testy zeleninovych sklenicek a Hipp vysel nejhur, ze ma nejvic sodiku. Skvele, ze to Florimu davam uz od narozeni. Clovek si mysli, jak je to vsechno kontrolovane a oni jsou to taky pekny svinstva. Jsem z toho fakt nastvana.
23. črc 2007 ve 13:49  • Odpověz
to s tim hippem jsem neslyšela...to je teda síla, fakt máš pocit že jim dáváš to nej a prd co :angry: , já dávám Hami tak doufám že se taky něco neobjeví.
ale ty skleničky nestahují ne, nebo jo...nejsou nějak závadné??
23. črc 2007 ve 14:02  • Odpověz
Ne sklenicky neztahuji, jenom testovali Hami, Hamanek a Hipp a Hipp vysel nejhur, myslim, ze nejlip Hami, uz to nemuzu najit.

To mliko Hipp ja davam 1, budu prechazet na 2, ale nastesti davam normalni, ne hypoalergenni. Ale je to fakt sila. Psali, ze kdyz to hypoalergenni mliko nechas dyl stat, nebo pak ohrejes, tak se v tom tvori nejake skodlive latky. Ztahuji to ted z prodeje. No je mi z toho fakt na nic. Jeste, kdyz si vzpomenu na reklamu pana Hippa, za kvalitou stoji svym jmenem, tak bych mu jednu vrazila fakt.
23. črc 2007 v 17:39  • Odpověz
hm tak to se ti nedivim, že by jsi mu jí nejradši natáhla, je to fakt pech, dnes už opravdu nemůžeš věřit nikomu.

kde jsu všivcni??? že by dovči? :grinning:
23. črc 2007 v 19:56  • Odpověz
autor
O tom hippu to vím taky už asi měsíc. Vyhrál to Hami.
Já čistím zuby už asi 2 měsíce každé ráno a občas večer, když mi neusne u prsa. Čistím normálním dětským kartáčkem a čistícím gelem od weledy, který neobsahuje fluor a jako jediný se může polykat, protože obsahuje trávicí látky a je přírodní. Čistí tím zuby i kamarádky. Doporučovala to pediatrička i z diskuze to vím.
23. črc 2007 ve 20:20  • Odpověz
Nikito tak ten gel neznam, ale asi poridim. Ja mu cistim jenom kartackem bez niceho. Mam pastu elmex, musim se mrknout, jestli se muze polykat, ale je to asi jeste brzo na pastu ne. Ten gel zni docela dobre.
23. črc 2007 ve 20:45  • Odpověz
autor
elmex jsem koupila taky, ale nikdy nepoužila, protože je spíš pro starší. obsahuje fluor a ten se nemá polykat.
23. črc 2007 ve 22:53  • Odpověz
23. črc 2007 ve 22:54  • Odpověz
Supr diky. V Sarajevu je taky DM ted nove, tak se tam mrknu.
24. črc 2007 v 08:02  • Odpověz
Ahojky holky, hlasim se po dlouhe dobe, nejak jsem nestihala, ale cetla. Ted mam s navstevama az do nedele pauzu, to prijede kamarad s manzelkou, tak u nas bude zase trochu zivo, ted je doma takovy klid, ze mi to az vadi. Starsi deti jsou v Cesku, uzivaji si prazdnin, jsem docela rada, protoze tady je docela zima, ani koupat by se nemohly.
Nikito, vsechno nejlepsi Tobiskovi k jednomu roku.
24. črc 2007 v 10:55  • Odpověz
Martino my mame dneska na slunicku az 44 stupnu! Uz umirame tim vedrem a odpoledne nemuzeme ani nikam jit.
24. črc 2007 ve 12:00  • Odpověz
autor
Ahoj Marti, zimu ti skoro závidím. Tady máme vedra.
Děkuji za přání
24. črc 2007 ve 12:26  • Odpověz
Od nas taky vse nej Tobiskovi.

Holky mate uz nekdo piskoviste? Jaky budete kupovat?
24. črc 2007 ve 13:06  • Odpověz
Piskoviste mame za barakem, takze to nemusim resit. Ja bych radsi brala ty vedra, takova zima me nebyvi.
24. črc 2007 ve 13:14  • Odpověz
Ja bych zase trosku ochlazeni.

Zmenila jsem fotky v albu, dala jsem tam i z narozenin, tak se mrknete. Delala jsem pro Florina dort s s jogurtem, presnidavkou a piskotama, ale toho se ani nedotkl, ani to nerozpatlal a neochutnal :frowning2:

Pak tiramisu pro nas dospele...
24. črc 2007 ve 13:16  • Odpověz
ahoj , tak Tobískovi taky přejem vše nej k ročíku

u nás se taky docela ochladilo, je už tady přijatelně
sarajka švagrová z Makedonie psala že tam je taky napdnutí že maj zákaz vycházet do pěti odpol. ven, takže chodí na pláž tak kolem páte odpolední...to musí bajt děs, vůbec takové pařáky nazávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2007 ve 13:17  • Odpověz
Tady je vedro fakt nepretrzite uz mesic a pul. Mozna jednou zaprselo v noci. Doma mame 28 a ve stinu venku je 34. Hruza. Jdeme se placat do bazenku. Nemuzes vubec nic. Litam doma naha a stejne ze me porad tece.
24. črc 2007 ve 13:41  • Odpověz
Čauky po delší době,nějak nemám poslední dobou čas sem napsat,ani teď ne,ale chci jen popřát Tobíkovi k prvnímu roku.Ještě jsem ani nepčetla poslední dvě stránky tak to musím dohnat.No já se budu v sobotu už vdávat,tak pak už bude snad trochu klid.Holky zatím se mějte hezky a já se zase ukážu.Pa
24. črc 2007 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.