• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
stanule ale když si klikneš na svou vizitku tak tam je věk dětí a upozornuje když má narozky, ale musíš na to najíždět, a neni tam přesný datum :slight_smile:
22. čer 2007 ve 22:11  • Odpověz
Jo to je jasný,to jsem si všimal,třeba se to tu časem vylepší,zatím to je takhle ok.Já píšu na srpnovky,patřím tam,tak tu nechci holky otravovat :wink:
22. čer 2007 ve 22:13  • Odpověz
Ahojte tady Juli, taky jsem se musela zaregistrovat pod jinym jmenem. To bude na zacatku zmatek, kdo je kdo. Zatim nemam cas, abych se mrkla do nastaveni, tak pozdeji pridam taky foto.
Uzijte si vikend, my mame uz ted 27 stupnu.
23. čer 2007 v 10:08  • Odpověz
Cauky Juli, a ty jsi na tu tvoji prezdivku prisla jak?

My tady takove teplo nemame, ale zatim aspon neprsi. Za chvili jedu do Baslu na letiste, prijede moje segra s dcerkou a jeste s kamaradkou, tak tady budeme mit veselo.
23. čer 2007 v 10:35  • Odpověz
autor
Tak když se klikne na tu fotku třeba mikci tak se krásně zobrazí, že má dvě děti Martin 11 měsíců a Klárka 3 roky to je možná lepší než metřík. Stačí když si nahoře kliknete na nastavení a vyplníte si datum narození u dítěte.
23. čer 2007 v 11:48  • Odpověz
autor
musí se kliknout na přidej dítě :slight_smile:
23. čer 2007 v 11:50  • Odpověz
Martino Sarajka je obyvatelka Sarajeva ne :slight_smile: Holky my se peceme na slunicku na zahrade. To je fakt sileny vedro. Odpoledne jedeme na obed do restaurace se zahradkou.
23. čer 2007 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky,
tak holky myslete na me jedu na ty zavody :wink: a je mi strasne spatne mam prujem ...tak ja padim :unamused:
23. čer 2007 ve 12:17  • Odpověz
taky mi chybi metrik
23. čer 2007 ve 12:20  • Odpověz
Rencan - ja jsem nejak mimo obraz, nevim, jake zavody. Ale drzime teda palce, at je to uz cokoli :slight_smile:
23. čer 2007 ve 12:42  • Odpověz
ahoj holky, tak koukám že album má jen nikitice, tak nevim co máte kdo za prcky :frowning2: na těch pidifotkách toho moc vidět neni
23. čer 2007 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky, zkusila jsem se zaregistrovat. Snad se mi to povedlo. Jsem Jane- z diskuze jeane :grinning:
23. čer 2007 v 15:40  • Odpověz
autor
mikco neboj, holky si to určitě doplní :slight_smile:
Nazdárek jeanes :grinning:
23. čer 2007 v 15:48  • Odpověz
Ahoj nikito, já když si vzpomenu jak dlouho jsem zakládala to první album.... :grinning: No uvidíme, jestli najdu odvahu
23. čer 2007 v 15:55  • Odpověz
Ahojky,
tak kdo nam jeste chybi? Bacinka, Lucka-saqetka, Luca, na koho jsme jeste zapomela?
Holky je to dobre?Bartejska-Marta
Sarajka-Juli
Jeanes- Jeane
Ja abych se dobre orientovala
:wink:
24. čer 2007 v 09:46  • Odpověz
No me to taky trvalo s albem dlouho tak uvidim , jak to pujde tady :wink:
vkladaji se ve stejne velikosti?

No k tem zavodum-skoncily jsme druhe meli jsme horsi cas o jednu jedinou sekundu. Prvni meli 39s a my 40s .
Sarejko byla to okrskova soutez v zasicskem utoku :wink:
24. čer 2007 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Renčo, tak to je škoda že vám to vítězství takhle uniklo. Hlásím náš první úspěch. Barča snad poprvé od narození spinkala v noci pět hodin v kuse. To je veliký úspěch. Teď jdu domu. Budeme mít návštěvu, tak se moc těším. Já návštěvy přímo miluju.
24. čer 2007 ve 14:31  • Odpověz
autor
Jinak mikco koukala jsem ti do alba a malej je krásnj a holčička vypadá jako porcelánová panenka.
24. čer 2007 v 18:07  • Odpověz
ahoj holky,ja vubec nevim, ze existuje toto tema. taky sem patrime... jen vas chci vsechny pozdravit a jeanes, vidim, ze se ohledne spani mate hur nez my, tak to se musim uklidnit a nestezovat si tolik (kdyz ja jak jsem tehotna, potrebovala bych spanku hromadu!). mejte se...
24. čer 2007 v 18:15  • Odpověz
Cauky holky, tak mne prijela segra s triletou holcickou, mame tedy o zabavu postarano, nemam moc casu sem ted chodit, ale pomalu mam chut obcas neco napsat, jde to sice silene pomalu a krize mam kazdy den, ale snad to opravdu casem bude lepsi.

Dneska jsme byli grilovat u kamaradu, take Cesi, deti se tam vyradily v bazenu, my pokecali, byl to docela pekny den. Vcera jsme byli v cirkuse, ted mame opravdu program kazdy den, jsem rada, aspon jsem porad v jednom kole.

Na ty alba se pak take podivam, jak budu mit trochu volneji.
24. čer 2007 v 19:55  • Odpověz
Tobiaskovi gratuluji k jedenacti mesicum.
24. čer 2007 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky,
bartejko / marti toje dobre , ze ti je lip, musim na Vas porad myslet, jak to vsechno zvladas a je dobre, ze se Ti srdicko hoji , casem to bude lepsi a lepsi , drzim Vam paleckz at vse zvladnete.
ty mas tedka volno v restauraci?
24. čer 2007 ve 21:25  • Odpověz
bartejsko sestra jela autem sama a holcinou?
24. čer 2007 ve 21:32  • Odpověz
taky gratulujeme Tobikovi :slight_smile:

verusko gratuluji k mimi :slight_smile:

jeanes uvidis bude to s tim spankem lepsi a lepsi :wink:
24. čer 2007 ve 21:36  • Odpověz
Renco, my mame v nedeli vzdycky zavreno.

Segra priletela letadlem, jeste s kamaradkou, jela jsem pro ne do Baslu. Segra se strasne boji letadla, tak to byl pro ni docela hororovy zazitek.
24. čer 2007 ve 22:27  • Odpověz
Ahojky,
u nas je nebe bez mracku a slunicko :slight_smile: , jen by odpo nemusel byt takovy parak :wink:

tak jsem konecne stvorila album
Jeanes je to celkem jednoduchy :slight_smile:
25. čer 2007 v 10:50  • Odpověz
Ahojky holky,
tak s tím spánkem se to k nám vrátilo zpátky do straých kolejí. Ten pěti hodinová spánek byl asi jenom "úlet"
Renčo, tak se na to album také asi vrhnu, ale teď nemám moc čas.
Taťka měl včera bouračku na motorce, měl vnitřní krvácení do břicha, v noci ho dlouho operovali. Měl v dutině břišní 1,5l krve. Teď je stabilizovaný. Snad to bude dobrý. Tak nám držtě palce. Pa
25. čer 2007 ve 12:46  • Odpověz
AHOJ HLKY,NIKI DÍK ZA POCHVALU, TVŮJ MALEJ JE TAKY SUPER...HODNĚ VYSMÁTEJ CO
JEANES TO JE MI LÍTO, URČITĚ TO TĚD UŽ BDE V POŘÁDKU,DRŽÍM PALCE.
25. čer 2007 ve 13:25  • Odpověz
Jeane, myslim na tebe, ted uz bylo nestesti az moc, tak to urcite dobre dopadne.
25. čer 2007 v 16:09  • Odpověz
Jeane,to je fakt hrozný.Myslím na vás a´t to dobře dopadne.Hlavně pak dej vědět ju?Tak pa Stáňa
25. čer 2007 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.