• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
autor
jee stanule tfuj tfuj tfuj ať máte štěstí a díky za přání :slight_smile:
24. črc 2007 ve 20:07  • Odpověz
autor
Já na písek chodím docela kousek a domů si ho na koberec určitě nepořídíme :grinning: Ale k našim určitě :grinning:
24. črc 2007 ve 20:09  • Odpověz
Niki díky.Později doložím nějakou tu fotku.

U nás zase bylo celý den vedro.Anetka už chodí čím dál líp.Poslední dobou se budí v noci a je vzteklá,když jí dám po kojení do postýlky,normálně si vynucuje,že chce spát s námi.No včera to bylo o něco lepší,tak jsem zvědavá na dnešní noc.No já jdu dočítat všechny příspěvky,ať jsem trochu v obraze o čem se psalo.
26. črc 2007 ve 21:26  • Odpověz
No, já už na spaní v postýlce rekapitulovala a od prvního kojení spí Natálka s námi. Ale jak jsem zjistila, asi to není zrovna to nejlepší. Včera v noci jsem se vzbudila a ona si klidně pochodovala po ložnici. A to se normálně budím při každém jejím pohybu a tentokrát ani nevím, kdy slezla. Tak jsem ji hned popadla a položila do postele a ona spala. Tak nevím, jestli snad není náměsíčná. :astonished: A to jsem si ještě předtím, než jsem usnula, říkala, že bych otevřela dveře z ložnice do obýváku, protože tam bylo horko. Kdo ví, kam by pak stihla dojít a co by mohla kde provést. :astonished:
26. črc 2007 ve 22:26  • Odpověz
Ahojky holky
že jsem k vám vpadám,ale psala jsem na srpnovky a nikdo tam nepíše tak jen chci pozdarvit holky od nás,Stáni to koukám že se nepochlubíš že se budeš vdávat tak potom písni na starou diskuzi jaká byla svatba a třeba i fotky vlož na rajče at se můžu mrknout,holky tam pořád píšou tak já se tam taky přidala tady nikdo nebyl.
Tak at vám vyjde počásíčko at máte pěkný den a hodně štěstíčka přeji.Papa
26. črc 2007 ve 22:53  • Odpověz
autor
Já s eteď vrátila z Tesca. Byla jsem nakoupit nějaké věcičky na tu sobotní oslavu Tobíkových narozenin.
26. črc 2007 ve 23:10  • Odpověz
Stanule tak tohle vztekani u nas probiha taky. Normalne se budil jednou v noci, nekdy spal az do 4 bez probuzeni. Ovsem od tohoto tydne zacal fakt teror, kdy jde spat v 8 a budi se v 11 v pul 1 a mlati s sebou postylce a vyrve si vzdycky flasku. Predtim jsme mu strcili jenom dudlika a byl klid.
Ja vzdycky vymeknu a tu flasku mu dam, i kdyz hlad mit samozrejme po hodine nemuze.

Predpokladam, ze tohle obdobi nekdy skonci, jenom nevim, jestli pak sobe nezadelavam na problem, ze si pak takhle vyrve vsechno. Obracim se timto na jiz zkusene matky :slight_smile: Jste pro mu tu flasku v noci dat, nebo ho mam nechat takhle s sebou mlatit a rvat do nekonecna?
27. črc 2007 v 08:03  • Odpověz
autor
Já mu taky dávám prso když se vzbudí. Nenechala bych ho prostě brečet ani minutu. TZobík se budí 2x za noc a tím, že je léto a vedro, tak to teď neřeším. Taky se vzbudím v noci žízní. Zkoušela jsme mu dát v noci vodu a to se zbytečně probudí a brečí. když mu dám prso, tak se nevzbudí.
27. črc 2007 v 09:43  • Odpověz
Asi mas pravdu, ja kvuli tomu vedru radsi taky davam i obcas pres den mliko, protoze te vody moc nevypije. Nechce ani caj, ani nejake redene dzusy, jenom vodu, ale nevypije ani 50 ml, spis to vsechno vyplivne.

Zacnu mu ted davat o stupen vyssi Hipp, tak doufam, ze ho to taky vic zasyti a nejak se to zase zlepsi.
27. črc 2007 v 10:00  • Odpověz
sarajka, mě tuto dělá taky, najednou začne řvát jak kdyby ho na nože brali...a taky se mi budí, když jde spát v osm, tak do dvanácti je vzhůru..dostane flašku a je klid, holt je to nějak uklidnuje, ikdyž asi mít hlad nemůžou. a u nás je to o to horší, že už spí s Klárou v pokojíčku, takže žádné dlouhé řvaní nemůžu dopustit, takže flaška je jediné řešení :slight_smile:

já už mu dávám taky o stupen vyšší mléko a je to pořád stejné :angry:
27. črc 2007 v 10:39  • Odpověz
Mikco ty me teda motivujes. Ja sazim na to nove mliko :sunglasses: Nejvic me rozcilujou nektery moje kamaradky, ktery mi porad hlasi, jak to jejich mimco uz prospi celou noc od 6 mesicu. To kecaji ne? To prece neni mozny, ze jenom my mame takovyhle maly suvy :slight_smile:

Ja doufam, ze je tohle jenom nejaka faze, jeste jak nam lezou ty 3 zuby. Ja uz se chci zase poradne vyspat, ne nezaslouzime si to uz po roce, sakra :grinning:
27. črc 2007 ve 12:54  • Odpověz
sarajka :grinning: :grinning: :grinning:
já taky tiše závidím těm co spí děti celou noc, taky jsem to nezažila, ani s Klarou ne. ikdyž jsem teda vypozorovala, že když malej spí přes den tak min dvě hodky, tak je v noci klidnější, ale jakmile spí třeba tři, tak je noc děsná.
taky doufám že je to nějaká fáze, ale asi jo,protože nás to prodělává víc :grinning: ...tak už aby skončila, no a přijde další ne :grinning:
27. črc 2007 ve 13:18  • Odpověz
Taky jsem rada, ze v tom nejsem sama :slight_smile: Jo to mas pravdu, jedna krize skonci a prijde dalsi.
27. črc 2007 v 16:23  • Odpověz
je a Stanul má zítra velký den, tak hodně štěstíčka přeju :slight_smile:
27. črc 2007 v 19:57  • Odpověz
Ahojky, koukam, ze probirate spani. No ja musim rict, ze Adamek sice nespi celou noc v kuse, ale tak dvakrat se vzbudi, cucne a spi dal. Pres den chodi spat porad jeste dvakrat, dopoledne tak 2 hodiny a odpoledne hodinu. Je dost pohodove dite.
27. črc 2007 v 19:59  • Odpověz
Natálka taky kdysi spala celou noc, vydrželo jí to celý třetí a čtvrtý měsíc a pak se začala zase budit, tak 2x za noc. Co je teplo, tak se budí častěji, ale ne žízní, prostě ji to teplo budí a nemůže najít pořádnou polohu na spaní. Tak si zkoušela vynucovat prso, třeba i každou hodinu. Tak jsem si prostě řekla dost, dám jí prso jenom 2x v tu obvyklou dobu, a jinak ji nechám, ona si trochu pofňuká, tak ji pohladím po zádíčkách a ona zase po chvíli usne. Ze začátku taky zkoušela kňourat a vztekat, ale teď už si to prso ani tolik nevynucuje. A ta troška pofňukání jí vůbec neuškodí, ono to nikdy netrvá dlouho, možná ani tu minutu ne.
27. črc 2007 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky,
muzu se taky pridat k vam cervencovkam? :sunglasses:
28. črc 2007 v 11:12  • Odpověz
ahoj carodkaa to je jasné vítej u nás :slight_smile:
28. črc 2007 v 11:23  • Odpověz
Tak super :wink:
koukam,ze tu resite spani a kojeni..
Tada spi porad 2x denne a v noci se budi kolem 6 na kojeni takze docela pohoda :wink: ,kojim ho uz je rano a vecer pred spanim,ale jak mu narostly zuby tak me zacal pri tom kojeni kousat a dost to boli,si rikam, jestli ho nemam odstavit :unamused:
28. črc 2007 v 11:30  • Odpověz
Koukala jsem ted do albicek,mate vsechny moooc krasne deticky :wink:
28. črc 2007 v 11:31  • Odpověz
Jo a jeste jeden dotaz :grinning:
jak jste na tom s cistenim zoubku,my mame 8 zubu a malej si ode me do pusy nenechy sahnout,jen sam si vezme do ruky kartacek a par minut ho hryze to vse :grinning: :sweat_smile:
28. črc 2007 v 11:38  • Odpověz
autor
carodkoo vítám tě mezi náma. Tadeášek je moc krásný :wink:
Já zub\ čístím každé ráno i večer. Dětem se strašně kazí zuby. Četla jsme diskuzi o zubních kazech u dětí a stačilo :slight_smile:
Tobiáš ale když vidí kartáček tak otevře pusinku a nechá si je vyčistit.
28. črc 2007 v 11:44  • Odpověz
carodkaa tak to ti spinká vlastně celou noc co...tak to závidim :slight_smile: a zuby já bych se s malým moc nepřetahovala a nechala ho kousat ten kartáček s pastou, aspon něco když se od tebe nenechá :grinning: , náš malej sice drží ale ne nějak zavrtně dlouho, taky si pak pohryzává :grinning:
28. črc 2007 ve 12:01  • Odpověz
mikca-ted jo,ale trvalo to dlouho nez se to naucil,byl hodne zavislej na prsu pres noc a budil se kazdou hodinu a pul,az ted tak od 9 mesicu spi takhle,takze jsem si taky uzila :sweat_smile:
28. črc 2007 ve 12:21  • Odpověz
Carodkaa vitam te mezi nami. Koukala jsem na tvoje fotecky, super je ta fotka v modrych katatech vyrazime poprve ven. Ja obcas koukam na fotky, kdyz se Flo narodil a nemuzu uz uverit, ze to byli takovy mali bobci.

My jsme dneska poradali grilovani, tak ted vsichni odesli a ja tady sklizim ten bordel :slight_smile: Podarilo se mi pritom rozbit moji oblibenou misu a sklenicku, tak doufam, ze na me nekde ceka nejake velke stesti :astonished:
28. črc 2007 v 19:19  • Odpověz
Ahojky holky,koukám,že tu řešíte zoubky.No já dávám Anetce kartáček ráno,ale vůbec na něj nedávám žádnou pastu...vy dáváte něco?
Vítám tu novou maminku a Tadeáška.

Jináč už to mám konečně za sebou uff... :grinning:
28. črc 2007 ve 20:49  • Odpověz
Sarajko,koukala jsem na fotečky.Moc pěknej dortík,to jsi dělala sama?Ty jo holky já přeju dodoatečně všem oslavenečkům vše nej,nějak jsem nestíhala a tak mi asi toho dost uniklo.
28. črc 2007 ve 20:53  • Odpověz
Stanule myslis svatbu uz mas konecne za sebou? To to bylo tak strasny? :grinning: :astonished:

Jo ten dort jsem delala sama, ale puvodne jsem planovala neco jinyho, chtela jsem se vic vyblbnout a udelat ho s nejakyma postavickama atd., ale pak nebyl cas, tak jsem udelala jenom tiramisu a vystrihla sablonu dala na dorta a pak jsem to posypala kakaem a bylo.
29. črc 2007 v 10:34  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem zpatky z dovci teda prijeli jsme uz vcera, ale nez jsem vse roztridila dosla na nakp , bay jsme meli neco k veci a dneska ke snidani a obedu tak byl vecer a James Bond a to jsem se musela kouknout :grinning: a ted nez jsem vsechno precetla tqk pisu az ted :slight_smile:
29. črc 2007 v 11:23  • Odpověz
Tak nejdriv Stano strasne moc gratulujeme a prejeme strasne moc stesticka do manzelstvi :slight_smile: at se dari :grinning:
29. črc 2007 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.