• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
vitam novou mamcu a Tadeaska :slight_smile:
koukala jsem na fotky a je to krasny chlap :grinning:

Stano az budes mit cas tak vloz prosim fotky :wink:
U nas je to se zubama taky jen takove lehtani ode me nechce Kata cistit tak ji dam kartacek a cisti si je sama a jen tak na sucho :wink:
nocniksice mame a uz na nem Kata sedela vdzy po vyspinkani ,a le ted na dovce na to asi zapomela a dneska rano se mohla protrhnout krikem , protoze na nem nechtela vubec sedet
29. črc 2007 v 11:28  • Odpověz
jinak v noci se KAta budi jak kdy , ale spis jen kdyz ji je horko tak dostane kapku caje a spi dal, bohuzel ted na dovce nebyla postylka tak spala u nas v posteli a vcera vecer jsem ji vubec nemohla uspat v postylce
na dovce byla Kata uplne v pohode rano jsme vyrazeli na kolech ji dali do voziku , hezky se ji v nem spalo, protoze v nem usinala i 3xdenne :wink: kdyz jsme zastavili tak jsem se s ni prosli nebo lezla a jelo se pak dal
2dny jsme byli na vyletech autem v Ceskem Krumlove a na Kleti a jeden den jsme byli na Hluboke v ZOO a v galerii Temelina teda ja s Katou jsme jezdili v parku , protoze spinkala a oni byli na te vystave :slight_smile:
29. črc 2007 v 11:36  • Odpověz
jo a jeste vitam konecne Bacinku :slight_smile: uz jsem si myslela, ze jsi na nas zapomela :slight_smile:
Me Kata taky visi za nohu nebo se o me zezadu opre a ja nemuzu udelat ani krok :unamused:
29. črc 2007 v 11:38  • Odpověz
a taky jsem byli v Laznich a teplota vody tam byla 32C tak se tam Kate libilo plavcili jsme a cachtali se v brouzdalku :slight_smile:
Liky s ostatnima klukama jezdili na toboganu :slight_smile:

no a jinak je strasne malo vody v rybnikach my byli ubytovany na proti rybniku Svet a kluci se tesili na tobogan, protoze jsem jim rikali jak se tam vycachtaji a tobogan koncil nasuhu a teprve metr od nej byla voda :confounded:
29. črc 2007 v 11:43  • Odpověz
Holky dekuju za mooc mile privitani :dizzy_face:

Dneska je u nas pekne osklivo,docela zima kazdou chvilkou zacne prset,no proste depka :angry: nemam takovy dny rada,to budem muset byt zalezli doma,tatka v praci ach joo :unamused:

jdu radsi pryc abych vas tou svoji naladou nenakazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. črc 2007 ve 12:04  • Odpověz
carodkaa já už jí mám,náš malej co jsme přijeli z dovci tak marodí, dnes v noci opět Larigitida..takže chudám spal v čepici pod otevřeným oknem navíc mu teče z očí zelený fujj, takže já mám náladu pod psa taky...a to počaso tomu taky moc nepomůže.... :angry: :angry: :angry:
29. črc 2007 ve 12:17  • Odpověz
Renco tak to se vam dovca krasne vydarila. Ja jsem dneska uplne mrtva, mame takove dusno, tak se jenom tak placam po byte a piju kafe, abych se vubec dala dohromady. Musime jet odpo nakoupit.
29. črc 2007 ve 12:19  • Odpověz
ahoj rencan tak to je dobře že se vám zadařila dovča...s tím tobogánem to je síla :grinning: , tak to jste si ho asi moc neužili co :unamused: a co voda, je aspon čistá, když je jí málo v rybnících??,
29. črc 2007 ve 12:26  • Odpověz
mikca-tak aspon nejsem sama,a jeste k tomu se mi klube moudrak :-/
my pojedem na dovcu az 1.zari jedem do Chorvatska,uz se moc tesim jen jsem
zvedava jak to tam zvladne malej,snad to bude v pohode :sweat_smile:

Koukam ,ze nektere tu mate uz 2 deti,zajimalo by me jaky si myslite,ze je nejlepsi vekovy rozdil mezi detmi
29. črc 2007 ve 13:05  • Odpověz
carodkaa malému se bude určitě líbit, děti snáší cestování líp jak dospělí.

a s tím věkem, mě absolutně vyhovuje to co mám, vzala jsem to "jednim vrzem", pak už bych se asi neodhodlala. a musim říct že naše malá je super pomocník, když potřebuju tak si veme malého do pokoje a je klid, nemusí si spolu hrát, malej tam vydrží, když je tam Klárka.a malej je na ni jak ulitej :grinning: je to asi trochu víc práce, Klárka ještě taky neumí vše, ale dá se to :slight_smile:
29. črc 2007 ve 13:25  • Odpověz
Sarajko,nebylo to tak hrozný,ale jsem ráda,že už to mám za sebou.Byla jsem celou dobu v pohodě a v den svatby mi bylo nějak všelijak divně,asi pracovaly nervy nebo co...Ale pak už to bylo ok.

Renčo,díky za gratulace.To ti ta dovolená pěkně rychle utekla co?No hlavně,že se ti líbilo.

Chtěla jsem jít za chvíli ven,ale nějak se rozpršelo,achjo,snad to nebude na dlouho... Tak já zatím končím,doložím fotky později a pak dám vědět,tak papa.
29. črc 2007 ve 14:00  • Odpověz
Stanule a jak to vzali vasi? Uz jste jim to rekli?
29. črc 2007 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky,

také se hlásím po návratu z dovolené. Bylo to tam super. Počasí se nám povedlo a dámská jízda s dětmi byla úžasná. Zopakujeme si to ještě v září.

Včera a dneska měla Barunka oslavu. Teď jsem vše uklidima a spíme u rodičů na Jivině. Pepča má totiž noční.

Stanule, také ti přejeme jen vše NEJ....a co rodiče?
29. črc 2007 ve 20:25  • Odpověz
u nas prave taky zacalo prset, jinak to pres den slo, sla jsem s Katou na prochajdu , ale jsem takova nejaka vlacna z tech kol zacaly me az dneska bolet nohy :unamused: jit zitra do prace tak si musim vzit jeste tyden na zotavenou :grinning:
Martinkovi prejeme at se brzicko uzdravi :slight_smile:
29. črc 2007 ve 20:27  • Odpověz
Jeste opozdene prejeme Barce vse nej k roku :grinning:
29. črc 2007 ve 20:28  • Odpověz
Vítáme s Barunkou carodkaa.

Barunka dostala takových dárků, že to u nás vypadalo jako o Vánocích. Hlavně po včerejší oslavě měla v noci 39,5 st. Zítra jdeme na roční prohlídku, tak se chci zeptat Dr., jak je možné ža má Barunka dva dny teplotu, pak týden nic a pak znovu. Teď se to opakuje po páté nebo dokonce po šesté. Vždycky si říkám že to budou zuby, ale žádný nový se ne a ne objevit.
29. črc 2007 ve 20:30  • Odpověz
Renčo, Barunka vám děkuje :grinning:
29. črc 2007 ve 20:33  • Odpověz
Holky, teď výbírám autosedačku. Ještě jsme žádnou nepořídili. Nemáte nějaké dobré tipy? Vůbec nevím jakou bybrat. Přijde mi, že jsou všechny u hlavičky moc široké a když pak usne, že se jí tam bude blembat hlavička.
29. črc 2007 ve 20:38  • Odpověz
Koupili jsme si totiž golfky Patron Pluto a nejsem spokojená, chtěla bych je prodat. Noo, a teď se bojím vybrat nějakou autosedačku, že se mi pak zase nebude líbit abudu jenom naštvaná :cry:
29. črc 2007 ve 20:41  • Odpověz
My jsme koupili autosedacku Römer King TS Plus, jako druheho favorita jsem mela Maxi Cosi Priori. Obe jdou dat trosku do lehu a Römer byl myslim v testech nejbezpecnejsi. Tim, ze jezdime takove dlouho cesty, tak jsem chtela nejakou fakt dobrou.

Golfky mam Peg Perego Classico a taky velka spokojenost.

Jeane ja bych se rozhodovala podle toho, jak casto a jak daleko nekam jezdite. Hlavicka se Florinovi klimba, kdyz spi. Tak mu to tam vzdycky podlozim plenou nebo rucnikem a taky se to da.

Jsem rada, ze uz ten vyber kocarku a autosedajdy mame za sebou. Je tak siroky vyber, ze nevis co bys.
29. črc 2007 ve 20:53  • Odpověz
Juli, no právě. My autem moc nejezdíme. Teda jezdíme každý den, ale jen tak "kolem komína". Na ty Römer jsem koukala, ale jsou tedy dražší- Asi bych chtěla něco levnějšího, ale stejně bezpečného :grinning:
A golfky....? Ty se mi moc líbili, tak mi je Pepča přivezl z Prahy...ale rovnou jsem si měla koupit od baby pointu Solar nebo Buggster. Ty od Patrona chci prodat a koupit si jiné...

Výběr je opravdu veliký.

Kdy Juli pojedete do Česka? Abych si udělala čas a mohla vás s Flo osobně poznat :grinning: :grinning:
29. črc 2007 ve 21:04  • Odpověz
Zachvíli začíná seriál Ztraceni tak už se moooc těším. Doufám že Barunka bude spinkat. Máme tady cestovní postýlku, ale tam se jí nelíbí, tak spí u mne v posteli.
29. črc 2007 ve 21:08  • Odpověz
jeanes-kdyz se klubou zoubky nemusi to byt vubec videt a klidne muze mit sem tam horecku,aspon Tada to tak parkrat mel :wink:
29. črc 2007 ve 21:20  • Odpověz
Holky,tak jsem si říkala koli budu mít času sem napsat a malá sice spí,ale každou chvilku bulí,buď se jí něco zdá nebo nevím,protože jí dám dudlíka a je hodná,přitom najedená je,nebo to budou další zoubky.

Jo já jsem zapomněla úplně napsat,že jsme to nakonec těm rodičům řekli v neděli,aby nemohli mít řeči,že se nemohli ani podívat...Takže jsem měli obřad s rodičema a Ríšovo sestrama (moje ségra je zrovna na dovče).No pak jsme zašli k nám na zahradu na chvílina kávičku a pak jsme vzali svědky na Hněvín na oběd.Bylo to super,takže si nemůžu stěžovat,tak nějak jsem si to představovala.

Jeanes,taky přeju Barunce vše nej k prvnímu roku,pěkně to utíká co?za chvilku to čeká nás.
29. črc 2007 ve 22:16  • Odpověz
Jeane presny termin jeste nevim, jenom odhadem asi budu v CR v polovine zari. Chtela jsem ten tyden az 2 rozdelit mezi Prahu a rodice. Od 19.8. uz nejsem na ínternetu, to odjizdime do Rakouska, tak bych pak poslala sms. Mrknu, myslim, ze mam na tebe jeste ten mobil. Muj jsem ti poslala interni postou.

Stanule tak to jste nakonec vyresili diplomaticky :slight_smile:
30. črc 2007 v 07:54  • Odpověz
No to je fakt.

Dneska tu zase pořád prší a fouká vítr,je tam normálně jak na podzim.Dopoledne,když jsem venku uspávala malou,tak byla pěkná zima.Radši chci zase ty pařáky,než tohle.Kde jste všechny?
30. črc 2007 ve 14:38  • Odpověz
Tady je dneska fakt mrtvo. U nas rano parak a ted je zatazeno a prijemne se ochladilo.
30. črc 2007 v 15:55  • Odpověz
Já jdu dneska už chrnět,tady jen dávám odkaz na moje fotky,tak když tak nakoukněte.Pá a dobrou noc všem.

http://stana.rajce.idnes.cz/
30. črc 2007 ve 21:54  • Odpověz
Stanule moc krasny fotky. Je z nich citit, ze to byla pohodova svatba a musim ti pochvalit saticky. Melas nadhernou kytku. Ja jsem mela zlute ruze a malem mi upadla ruka, jak byly tezky :grinning:
31. črc 2007 v 07:59  • Odpověz
Holky nam vyrazi dalsi zub, to je fakt silenost. Vcera mel uplne krvavou dasen a slintame a hryzeme vsechno co najdeme :slight_smile:
31. črc 2007 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.