• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
ber to z té pozitivní stránky , ted to máte vše najednou, a pak bude mít malej pokoj, zatím co naše dětičky budou vesele ohryzávat :grinning:
31. črc 2007 v 08:41  • Odpověz
stanul, fotečky jsou nádherné, moc vám to všem seklo, a souhlas se sarajkou ta kytka byla nádherná.
a jak se vám líbilo v dinoparku?.koukala jsem na ty fotky s malou a ta hned nadšená,( ulítává na dinosaurech :grinning: ), mohla by tam jezdit každej den :grinning:
31. črc 2007 v 08:49  • Odpověz
autor
Ahojky jsem se u našich tři dny sem nedostala a teď jak jsem si to všechno přečetla tak už nevím na co vše odpovědět.

Stanule vše nejlepší k uzavření manželství. Fotky jsou krásné.
Renčo vítám tě zpět z dovolené.
Jeanes mi taky toho moc nenajezdíme a máme tuhle autosedačku. http://www.katoki.com/detail.php?zbozi=147726 Je fakt super, drží pevně a malej je spokojený.Renčan jí viděla a říkala, že jí máme i stabilnější.
Dneska se vracím od našich domů a budu 2 bez pc tak se pak ozvu.
31. črc 2007 v 09:30  • Odpověz
Ahojky,
Stani nadherne fotecky a mooooc VAm to sluselo :slight_smile:
Jeane my mame autosedacku od Baby pointu je polohovatelna a ma i zmensovaci polstarek Kate se v ni libi, ale prijde mi , ze se s ni da normalne pohybovat do stran :unamused: nevim , jestli ji mame blbe prichycenou :unamused:
31. črc 2007 v 09:35  • Odpověz
31. črc 2007 v 09:36  • Odpověz
31. črc 2007 v 09:57  • Odpověz
Stano a co dinopark?
My tam byli loni v srpnu s KAtou a Lukym a Luky tam byl nadseny :slight_smile: byli jste v 3Dkine? my jo nejdriv tam sel Luky a pak hlidal Katu v kocare a sla jsem tam ja :slight_smile: Petr tam byl sluzebne tak nas vzal s sebou :slight_smile:
31. črc 2007 v 10:18  • Odpověz
Holky moc vám všm děkuji za krááááásnou pochvalu.Kytičku jsem si vybrala sama a dost na rychlo a nakonec měla u každýho velký úspěch,no ne nadarmo se říká,že v jednoduchosti je krása.Dneska jsem jí už pověsila,protže začala osychat,tak jí chci ještě nějakou dobu mít.

Dinopark se nám líbil,fakt super a chytli jsme i počasí tak akorát.V 3D kině byli jen děti (měli jsme tam ještě synovce).Hned jsme tam šli i do Zoo,ale s tou jsme až tak spokojený nebyli,protože to tam je úplně pitomý pro kočárky...Ale z čeho jsme byli nadšený, byla ukázka dravců, to bylo super.Denča si i vyzkoušela,jak jí přílítne sova na ruku...

Renčo,jaká byla dovča?Máš taky nějaký fotky?
31. črc 2007 ve 12:08  • Odpověz
Sarajko,co malej a zoubky?To jsou chudinky ty mimča...Malá dneska v noci byla zase hrozná,opět se budila jen proto,abych jí dala do velký postele....normálně klečí a ukazuje abych jí dala ke mě...
31. črc 2007 ve 12:09  • Odpověz
Stanule presne to jsem chtela napsat v jednoduchosti je krasa (mysleno na saty i kyticku), jen jsem mela strach, aby ses neurazila :wink: Fakt ti to moc sluselo!

Zuby - porad nam lezou ty 3. Jeden uz je videt, vcera se teda prorezaval druhej. No je to teda sileny, takovy bolesti jeste nikdy nemel. Nastesti je to bez teplot, ale okousal by vsechno co vidi :slight_smile:

Holky co si myslite o tomhle?
http://www.klubk2.cz/nocni_buzeni_cz.htm

Ja jsem na vazkach a normalne uvazuju, ze to zkusim, abychom se uz konecne mohli vyspat. Flo se budi ve 12 a cuca tak pul hodiny 100 ml (hlad rozhodne mit nemuze), pak se budi v 5 a dalsich 100. Jen nemam momentalne ty nervy na to, nechat ho rvat treba hodinu. Kazdopadne je to zajimavej clanek a v necem maji i pravdu.
31. črc 2007 ve 13:15  • Odpověz
Jo Sarajko,já se hned tak nenaštvu :sweat_smile: a pro nic za nic už vůbec ne...Ještě jednou děkuji...já nemám ráda přeplácaný věci ani v bytě :slight_smile: Ty jo začla, jsem číst ten odkaz co jsi sem dala,ale je to dlouhý,budu to muset dočíst až budu mít víc času,ale je to zajímavý.Akorát si neumím představitmjak dát malou do pokojíčku,to by se Denča vůbec nevyspala.Je fakt,že Anetka se poslední dobou probouzí hlavně na to,aby si z prsa dělala dudu a ukazuje na postel,abych jí vzala...
31. črc 2007 v 15:40  • Odpověz
Flo spi sam v pokojicku uz od 10 mesicu, to neni problem, usinani taky ne. Radsi to zaklepu, aby to dneska nebylo jinak :slight_smile: U nas je spis problem to buzeni na flasku. A je to fakt, ze hlad nema. Je to jenom zvyk. A myslim, pokud na tom nezacnu neco menit, tak budeme takhle vstavat jeste hodne dlouho.

Jo clanek je dlouhej, taky jsem ho cetla vecer v klidu. Ale je to dost zajimavy, co tam pisou.
31. črc 2007 v 16:12  • Odpověz
Sarajko,tak mu zkus místo mlíčka dát jen čajík,třeba má fakt jen žízeň...No my máme jedne pokojíček dohromady pro obě holky,takže budeme muset počkat až malá fakt bude spát celou noc,ale mě to zatím nevadí.Vypadá to,že tu jsme jen my dvě co?
31. črc 2007 v 18:36  • Odpověz
ahoj holky sarajka tak nějak jsem to dočetla a mám z toho smíšené pocity, je to docela maso...nevim, myslimže raději budu vstávat dvakrát v noci k dítěti, naž toto.
to že mu musíš přestat dávat mléko a kojit ho je dost tvrdé ne.... a vůbec kdo ti zaručí že to bude zrovna u toho tvého dítěte fungovat....

náš malej se taky budí tak dvakrát za noc na flašku a čajem ho neoblbnu, ale ono se to upraví. malej spí taky v pokoji s Klárou a dudlíka přes noc nepotřebuje, jen na usínání. budí se na falšku a ted co je nemocný, tak je to buzení intenzivnější, lae dávám mu málo do flašky (30ml) a stačí mu to
31. črc 2007 v 19:38  • Odpověz
Stanule ja mu zkousela dat vodu (nepije totiz nic jinyho, zadny caje ani redeny dzusy) a musi to byt v hrnecku, z flasky chce jenom mliko. Ale nic nepomohlo, on s sebou v postylce mlati a hysterci dokud to mliko nedostane a pak to cuca jen tak v puse. Kdyby mel opravdu hlad, tak vypije celou flasku ani nemrkne.

Mikco drsny to je, ale tahle podobna metoda se pouziva i kdyz deti nechteji usnout. Nechas ho brecet a chodis tam proste s delsimi a delsimi odstupy. Trva to taky 3-4 dny a pak deti usinaji OK. Tak si myslim, verim tomu, ze tohle taky pomaha. Jenom jsem dost unavena a lina na to, abych ho nechala v noci rvat. To je prave to nejjednodussi mu dat tu flasku.
31. črc 2007 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky
Kata se v noci budi jen ze ji vypadl dudlik a hned usina obcas, kfdyz je v noci hic tak ji dam napit caje , ale jidlo uz nema od te doby co jsem ji prestala kojit :wink:
31. črc 2007 ve 20:17  • Odpověz
myslim si ze uz nemuzou mit v noci hlad, ale kdyz byl Luky tak malicky tak se mi na mliko ve flasce budit asi az do dvou let :confounded: a to jsem uz byla z noci uplne hotova bylo to treba 2x v noci :unamused:
31. črc 2007 ve 20:19  • Odpověz
sarajka souhlasím s tou flaškou, náš malej se ani neprobudí v noci, akorát řve ze spaní, když ho pochovám tak nechce a má oči pořád zavřený a naklání se do postýlky. a já bych to taky nemohla praktikovat, máme malej byt a kvůli Klárce ho nemůžu nechat řvát,....tak snad ho to brzo pustí, ale ted co je nemocnej tak je to ještě horší :angry:
31. črc 2007 ve 20:21  • Odpověz
Renco to jsme meli taky tak pred 2 mesici, ted kdyz mu davam do pusy dudlik, tak ho mrsti nekam pryc, jak je rozcilenej, ze mu ho chci dat do pusy. Takovej vzteklej je az ted tak 2 tydny co mame tyhle skvely noci. Je pravda, ze mu rostou ty zuby, tak mozna je to spojeny s tim. Ma ted tyden novy mliko, vyssi stupen a (to je na Mikcu), samozrejme nulova reakce :unamused: Mozna je to jeste horsi, nez kdyz mel Hipp 1.
31. črc 2007 ve 20:22  • Odpověz
Renco o to mi prave jde. Ja uz taky nekdy nemuzu a ani uz nechci. Myslim si, ze to fakt neni nutny, ze je to proste jenom zavislost. V noci uz nekdy vstavam tak automaticky, vubec skoro nespim, nejdriv se ho snazim uklidnit jinak, ale je mi predem jasny, ze to vzdycky tou flaskou skonci.
31. črc 2007 ve 20:24  • Odpověz
Renco a jak jsi ho pak odnaucila od te flasky? Predstava, ze tohle mam jeste rok me privadi k silenstvi :astonished:
31. črc 2007 ve 20:26  • Odpověz
já teda musim říct že Klárka se budila na flašku taky v noci aspon jednou dlouho, ale nám to zatrhla doktorka a u Klárky doktorka je autorita, ta co řekne tak platí, ale to byla ve věku kdy už se jí to dalo docela vysvětlit....no sarajka to máme pěkné vyhlídky co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2007 ve 20:36  • Odpověz
Anetka je poslední dobou taky občas vzteklá,taky hází dudlíkem vztekle...už jsme na ní zkusili i zvýšit hlas,holky ta měla hubu naruby až mi jí bylo líto v tu chvíli bych jí úplně sežrala :dizzy_face:

Renčo Deniska se mi budila i 3x za noc do dvou a půl let...bylo to fakt už únavný.
31. črc 2007 ve 21:02  • Odpověz
stanul, to jste si dovolili dost co :grinning: :grinning: :grinning: ale někdy to ani nejde, náš malej má období že chytne nerva a zakousne se do prvního koho nebo so potká, tuhle kousl tak Kláru že už jsem se neudržela a dostal plácanec..no co ten dělal :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2007 ve 21:23  • Odpověz
ahojky,
malá se v noci budí jedenkrát na mlíčko a ještě pak aspoň jednou na čaj, sice nekojíme, ale přesto jsme v noci na mléce, tak bych už byla nejraději, kdyby v noci nejedla, ale nechce se mi ji nechat plakat a nějak ji tvrdě odnaučovat, tak doufám, že to nebude trvat moc dlouho :wink: Jinak dudlík nemáme.
31. črc 2007 ve 21:33  • Odpověz
No Mikčo,to je fakt síla,si člověk pak přijde jako když jim buhví jak ubližuje co?
31. črc 2007 ve 21:37  • Odpověz
Ahojky, take preji Barunce trochu opozdene vsechno nejlepsi k prvnimu roku.

Ja tady mam navstevu, prijel Stanuv kamarad ze Slovenska, i s manzelkou a synem, tak jsme byli na vylete.
31. črc 2007 ve 22:11  • Odpověz
Holky tak dneska v noci nechapu. Normalne mi vypil caj! z flasky v pul druhy a ani neprotestoval. Pres den mi ho plive a chce jenom vodu z pitka a ted tohle. Byla jsem z toho tak prekvapena. No vydrzel do 4, pak uz jsem mu to mliko dala. Uz mu skrundalo v brisku a bylo to 8 hodin od vecerni flasky. Vypil ji behem minuty a spinkalo se az do 7. Tak to budu zkouset praktikovat kazdou noc a doufat, ze ten cajik pak jednou odpadne. Kdyby spal aspon do tech 4 bez jidla, to by byl teda raj. :slight_smile:

Vim, ze se nemam predcasne radovat. Ti nasi prckove to maji v te hlavicce pekne srovnane a urcite uz si na me vymyslel zase neco noveho :grinning:

Martino uz jsem si rikala, kam jsi zmizela.

Nam se od vcerejska dost ochladilo, tak se mi ani nechce ven. Mame jenom 13 stupnu brbrbr
1. srp 2007 v 08:21  • Odpověz
Ahojky holky,
nejak nestiham mame tu kamarady z Irska na navsteve tak jsme v jednom kole,dneska je konecne hezky tak pujdem nekam na vylet :wink:
1. srp 2007 v 10:22  • Odpověz
Ahojky,
Sarajko ja ho od flasky nijak neodnaucovala :wink: proste prisli certi a vzali mu dudliky a flasky a bylo :unamused: sam jim to nahazel do pytle, ale Luky je v listopadu tak byl uz rozumny a ve dvou letech jsme mu to uz vysvetlily, ze kdyz to odnesli tak uz to vzit zpet nemuzeme :slight_smile:
1. srp 2007 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.