• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
jinak Kata ma vecer okolo 20h kasi a pak az rano snidani :slight_smile:
teda vsem jezdeji navstevy a u nas je to naopak Luky dneska odjel k segre do Znojma ted jsem prijela z Jihlavy kam jsem ho odvezla na autobus , ale vecer zase prijede ma tam prekvapko :grinning: a myslim si ze bude chtet jet hned domu :grinning: puvodne tam mel byt do patka :slight_smile:
1. srp 2007 v 11:19  • Odpověz
tak jsem konecne dala do alba fotky z dovci :slight_smile:
1. srp 2007 v 11:46  • Odpověz
Marti , kde jste byli na vylete? uz se ti vratili deti?
1. srp 2007 v 11:58  • Odpověz
Renco moc hezke fotecky. Jo to s tema certama to je dobry. To si musim zapamatovat, jenom mam problem. V Sarajevu totiz certi nechodi :grinning: Tak si budu muset vymyslet neco jinyho.

Zkousela jsem mu ted dat caj ve flasce a ne ne ne krouti hlavickou, to mu nejede. Tak v noci je asi tak rozespalej, ze si mysli, ze je to mliko, nebo ja nevim.
1. srp 2007 ve 12:06  • Odpověz
tak prijed na certy do Ceska :slight_smile:
1. srp 2007 ve 12:53  • Odpověz
Jo to je taky reseni :slight_smile: My uz to nejak zvladneme bez certu. Treba si pak vezme ty dudliky a flasticky tatinek do prace, aby mel z ceho pit ne :grinning: Myslim, ze mu je Flo pak rad da. Ale na to mame jeste nejaky mesic cas.
1. srp 2007 ve 13:07  • Odpověz
Holky musim se zeptat- uz mi to neda :grinning: mate jeste nejaka prsa?Ja uz nejak nemam nic moc teda spis nic nez moc :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsechny podprsenky mi jsou velke :confounded: mela jsem vel.80B a ted :unamused: :unamused: jediny co mam je spek na brise :angry: to kdyby mi preslo do prsou tak bych se nezlobila :grinning: :grinning:
1. srp 2007 ve 22:14  • Odpověz
:slight_smile: Rencan tim, ze ja nekojila, tak u me je to porad stejny.

Dnesni noc nic moc. Samozrejme muj plan s cajem vubec nefungoval. Porad mi ho plival. Byla jsem s nim vzhuru od pul 2 do 3 a porad ho utesovala. Rozhodla jsem se, ze mu to mliko proste nedam, alternativa byla caj nebo voda, to si nevzal. Plakal vseho vsudy asi 15 minut celkove z te hodiny a pul a pak fakt usnul a vzbudil se az v pul 7 na mliko. Takze v tom hodlam ted pokracovat. Byla jsem u toho naprosto klidna, vyspala ted samozrejme nejsem, ale jsem rada, ze jsem to tak udelala.
2. srp 2007 v 08:28  • Odpověz
sarajka tak to si dobrá, tak mnoho uspěchu :grinning:

rencan já už tam nic nemám manža když mě viděl v podprdě jen s kosticemi tak mi doporučil at si koupim podprdu pusch up :angry: ....hele nepopisuješ moje tělo, taky jsem měla 80b a ted prd a ten plavací kruh co mám místo břicha tak to je hrůza...mě kdyby ten špek taky šel do prsou tak mám šestky :grinning: :frowning2:
2. srp 2007 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky-chtela jsem se zeptat vas co mate chlapecky ,pretahujete predkozku?A jde vam to uz pretahnout uplne?Nam teda ani nahodou,jde to fakt jen malinko a ted se kazdej vecer snazime tak snad to bude lepsi :unamused:
2. srp 2007 ve 14:55  • Odpověz
autor
Ahojky vespolek.
Sarajko mamka náa někdy kolem druhého roku dala na okno a dudlík vyhodila z okna,, že ho vzal ptáček :wink: A prý jsme tomu věřily- já a ségra :wink:
Carodko s tím přetahováním teda nevím.. Myslím, že by se to nemělo. Malej měl problém s čůraním když byl ještě miminko, tak mu to doktor přetáhl, ale říkal mi, že mu to nemám dělat, může se to potrhat. Dělají se tam prasklinky, které pak pálí při čůrání.
2. srp 2007 v 18:55  • Odpověz
autor
Tady máš něco o tom přetahování.
http://www.mladazena.cz/scripts/detail.php?id=275636
2. srp 2007 v 18:57  • Odpověz
Mikco ja bych mela taky tak sestky no mozna petky :grinning: :grinning:
Carodko ja jsem tenktrat taky Lukymu predkozku nepretahovala a pak jsme sli do nemocnice mel zapal plic a ten dr, mu to pretahl a ja jen zirala mel horecky a jeste jsem ho musela koupat v hermanku , aby se mu zahojil pinda :unamused: hruza honila jsem ho pak po pokoji , protoze nechtel sedet v lavoru :confounded: bylo mu neco malo po roce zeptej se dr.
2. srp 2007 v 19:11  • Odpověz
ahoj holky tak jak se dnes máte, já nic moc malej měl nějakou blbou noc, takže ve dvě ráno byl čiloučkej a měl vyspáno, zábava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

carodkaa nám řekli přetahovat, ale jen kam to jde nervat to nějak...no a naše mudra ta se s tim moc nemaže, takže už se jí povedlo několikrát přetáhnout, ale mě jaksi ne, nemám asi tu pravou techniku :grinning:
3. srp 2007 v 09:25  • Odpověz
Tady je nejak mrtvo. My byli venku.

Mikco my se mame dobre. Dneska spal od 8 do 4 do rana bez probuzeni, takze dobry. Ve 4 pak dostal flasku a spal jeste do 7.
3. srp 2007 ve 12:07  • Odpověz
ty jo sarajka tak to je super takže metoda nic ti nedám funguje co :grinning: , zato ten náš šmudla nějak začal vyvádět, doufám že ho to pustí, přes den usínal uplně sám a ted tam řval tak dlouhoa intenzivně že jsem ho musela jít uspat....doufám ted že to nebude vyžadovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2007 ve 12:18  • Odpověz
Mikco to jsou zase ty jejich faze. U nas to bylo minuly tyden. Normalne usinal taky sam, treba si tam jeste chvili hral v postylce a minuly tyden rval a musela jsem tam byt a hladit ho. Ale ted uz je to zase dobry.

Metoda "nic ti nedam" fakt prinasi ovoce. Sama jsem se divila, ze dneska nebyl nejaky randal. Moc jsem se nevyspala, protoze porad jsi jednim uchem v detskem pokojicku a cekas..... :grinning: ale dneska jsem se niceho nedockala....
3. srp 2007 ve 13:11  • Odpověz
já jim dá fáze :grinning: , tak at se hodí zase zpět na hodná miminka :grinning: :angry:
je fakt, ale malej mi ted v noci nechce ani mléko a ani dudlíka, dudlík vždy letí přes celý pokoj a mléka si jan tak cucne a řve, tak doufám že je to přechodné :frowning2:
3. srp 2007 ve 14:01  • Odpověz
Jo tak u nas mame taky litaciho dudlika. To je vzdycky takova sranda, kdyz je nastvanej, tak lita z postylky vsechno. Ja pak slysim pres babyphone, jak to pada na zem a muzu uz i predem rict co to je. Jednu dobu, kdyz mel jit spat a nechtelo se mu, tak si vzdycky s stoupnul, natahnul ruku a schvalne toho dudlika poustel na zem. Oni vi, jak na nas :grinning:
3. srp 2007 v 16:34  • Odpověz
tak se hlásím zase po delší době
Malá spí tak mám trochu čas.Renčo,tak já zrovna včer říkal,že jsem asi zhubla a zhubla,ale jen na prsou :angry: Kojím jen v noci a občas po probuzením,ale už jen z pravýho,tak to vypadá,že to už nebude na dlouho.
3. srp 2007 v 16:35  • Odpověz
Renčo hezký fotky,to je správný jak Má Kačka hodně vlásků,nám teprve rostou.
3. srp 2007 v 16:37  • Odpověz
Sarajko,Anetka taky tohle někdy dělá,je zvláštní,jak jsi jsou ty mimina v plno věcech podobný co?
3. srp 2007 v 16:38  • Odpověz
Ahojky,
ja se ted sem moc nedostanu :unamused: nejako nestiham , nejsem porad doma a vecer tu pracuje Petr :unamused: uz ted mi zase funi na zada a chce sem :angry:
mamka si poridila psa Bisonka to bylo prekvapko pro Lukyho a chodi do prace tak tam spi Luky a ja musim rano vystartovat pres cele mesto k nasim , aby tam Luky nebyl sam :wink: tak jsem dopo na prochazce udelame potom obed a za chvili zase jedeme ven ve ctyri si mamka bere Arciho a Luky jde zase k nasim, protoze se do nej uplne zamiloval :grinning:
u nas uz to bohuzel funguje tak , ze musim uspavat- sedim u postylky hladim a pak usne , kdyz si treba potrebuju jen odskocit tak strasne breci a stoji v postylce a dudlik vyhazuje a to potom nevim , kde ho mam hledat :grinning:
3. srp 2007 ve 20:55  • Odpověz
Stano Kata uz je 3x ostrihana :grinning: :grinning: mamka rika, ze ji vzdycky ostriham na uces ala Paroubkova :grinning: :grinning:
3. srp 2007 ve 20:56  • Odpověz
my jsme na dnesek meli taky strasnou noc Kata se vzbudila okolo 23h a brecela a brecela a vubec nesla utisit nedala se vzit do naruci proste nic jen cestovala po posteli oci zavreny a strasny brekot ani dudlik nechtela mlatila okolo sebe rukama nohama :frowning2: nakonec po pulnoci otevrela oci a chtela ke me pochovat a ukazovala, ze chcejit do obyvaku tak jsme se chvili prochazeli a pak mi najednou usnula v naruci a spala az do rana a vzbudila se sz v 9 :wink:
vubec nevim co ji bylo :confounded:
3. srp 2007 ve 21:01  • Odpověz
Renco, tak koukam, ze to mame fakt vsichni stejny. Tohle mlaceni a buzeni jsme meli taky, ted klepu na drevo, tuk, tuk, tuk, uz se to zlepsilo.

Ja taky dudlika hledam vsude mozne, jednou ho mel i za bodyckem a to uz jsem byla fakt zoufala, jak jsem ho nemohla najit, myslela jsem, ze ho snad sned nebo co :grinning:

Tak ted mam pro jistotu 2-3 pripraveny. Mimochodem dneska jsem ale nekam zasantrocila dudlika a 2 pripinaci snurky a nemuzu to zaboha najit. Taky jste ted co jste na matersky tak zapomnetlivy?
3. srp 2007 ve 21:07  • Odpověz
jooo Sarajko to mi mluvis z duse me prijde, ze mi zakrnel mozek :angry:
no a ja mela taky 3dudliky jeste na dovce vim , ze jsem ho s sebou balila domu do tasky a uz nebyl :confounded:
3. srp 2007 ve 21:13  • Odpověz
autor
Já teď taky nemám čas tu být. Malej je fakt živel :slight_smile:
Dneska jsme byli na pískovišti a tam se s taťkou vyřádil.
Honil tam holuby a nedohonil :grinning: Taky už kope do míče.
Doma musí být tam kde já, nevydrží v pokojíčku jako dřív, takže si furt hrajem, prohlížíme knížky, nebo koukáme z okna. Hlavně jsme co nejdéle venku, protože doma ho už ničím nezabavím.
3. srp 2007 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky,
tak to mi Niki mluvis z duse u nas je to same nejlepsi je byt co nejdyl venku, doma to je s Katou taky k nevydrzeni porad mi stoji za zadkem , ale to doslova :grinning: opira se mi zezadu o nohy a hlavu ma strcenou mezi myma nohama :grinning:
4. srp 2007 v 11:29  • Odpověz
Renčo ala Paroubková je dobrý si mě fakt pobavila :grinning: :grinning: .

Já taky vůbec nestíhám,pořád se tu něco děje,teď malá chvíli spí,tak využívám situace.Dneska v noci zase hučela a chtěla nutně do postele...přijde mi,že mi snad mizí mlíko nebo co...pořád by chtěla být jen přisátá a nebo si ze mě dělá dudu :confused:
4. srp 2007 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.