• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
ahojky tak co vsechny delate?
ja jsem se snazila koukat na Pana prstenu a ted na Matrix a proste ani jeden film nechapu asi je to tim, ze u toho prepinam telku a odchazim , protoze me to nebavi tak se moc nekoukam , delam tisic veci najednou a proste dnes v telce nedavaji me porady :angry: nebo jsou ty filmy nad me chapani :confused: Pan prstenu se mi vubec nelibi a Matrix jsem se snazila pochopit , ale asi marne no jdu radsi spat :grinning:
4. srp 2007 ve 23:10  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:

Já viděla pána prstenů v kině a na tom obrovském plátně to bylo úžasné. Teď jsem se chtěla koukat v tv a nebavilo mě to..je to úplně jiné. Hlavně se mi nelíbí jak je to namluvené.
4. srp 2007 ve 23:17  • Odpověz
Ahojky,
me prave prislo naprosto divny, ze jsou vsichni z Pana prstenu naseny jen ja nic rikala jsem , ze takovou kravinu jsem jeste nevidela :grinning: proste me to nebavilo :angry:
to mame zase horko co?
Me tedka Kata spi a Petr sel do prace neco si pripravit na zitrek jede do Plzne a Luky dela cviceni z matiky a cestiny :unamused: no moc se mu nechtelo, ale musi si zase zacit opakovat
5. srp 2007 ve 14:09  • Odpověz
autor
Tak včera jsme prodali postýlku, už nám sloužila jen jako věšák. Tobík má aspoň víc místa v pokojíčku.
5. srp 2007 v 17:12  • Odpověz
U nas je takova zima, jenom 14 stupnu.

Nikito jakou postylku jste prodali? Jako detskou Tobikovu? Ty si ji nenechavas pro druhy mimco?
5. srp 2007 v 18:13  • Odpověz
Sarajko,to u nás je dneska zase po dlouhý době vedro.

Niki a to malej už spinká na posteli?
5. srp 2007 ve 20:48  • Odpověz
To jsem se taky chtela Nikity zeptat, kde ted malej spi. To si neumim predstavit, ze by spal na posteli.
5. srp 2007 ve 21:19  • Odpověz
Holky teda musím hodně pochválit malou.Když byla mimi tak do dvou a půl měsíce spala celou noc,od té doby se budí a to hodně často.A denska spala od 20.30 až do pěti do rána až jsem z toho byla v šoku :confused: No a pak se napila a spala ještě do osmi.Kdyby jí to takhle vydrželo,tak by to bylo super,ale je fakt,že když jí takhle chválím,tak další noc asi nebude nic moc,no uvidíme.
6. srp 2007 v 09:59  • Odpověz
Ahojky,
tak to je Anetka sikula a uvidis bude to lepsi :slight_smile:
Niki Tobik ma tu zabranu na postel co?
Tak se mu tam libi?

Holky vcera jsem napoustela Kate vodu na koupani a ona si tam hodila backorky tak je ted susim na balkone , jeste ze je tak hezky :grinning: a schnou :grinning: :grinning: nechala jsem ji tam jen chvilku koukat na vodu :slight_smile: asi se ji zdaly spinavy :grinning: :grinning:
6. srp 2007 v 11:17  • Odpověz
Stanule nechval! Ja uz to ze zasady nedelam, protoze to pak druhy den vypada naprosto jinak. Flo se ted zase budi, ale mliko mu nedavam. Utesuju a aportuju dudlika.

Rencan to je sranda. Flo taky miluje koupelnu, vzdycky mi otvira vsechny supliky a ty veci hazi taky do vany :slight_smile:

Tohle je spis dotaz na Martinu, i kdyz nevim, kdy se objevi. Vcera jsem se dozvedela, ze jsem mela narok na porodny, i kdy se Flo nenarodil v CR. Pokud ja mam trvaly pobyt v CR, tak bych ho mela dostat. Vis o tom neco? Jestli je to pravda, tak jsem to pekne propasla, melo se to narokovat do 1 roku. Me to vubec nenapadlo a prijde mi to i divny, kdyz nerodis v Cechach. V Rakousku zadna takova castka neexistuje.
6. srp 2007 v 11:29  • Odpověz
Sarajko to si teda nejsem jista a jakou ma Flo narodnost? ceskou nebo rakouskou?
6. srp 2007 v 11:51  • Odpověz
nebo s spis obcanstvi?
6. srp 2007 ve 13:01  • Odpověz
On ma oboji. Me to prijde taky divny, ale co jsem nasla za info, tak by to fakt tak melo byt. Na jednu stranu mi prijde blby brat si od statu (myslim CR) takovy penize, kdyz tam nebydlime a ani jsem tam nerodila, takze za co bych je jako mela dostat, ze jo? Na druhou stranu tu castku nenajdes na ulici, co si budeme povidat :grinning: :sunglasses: a byla bych pri druhem diteti blba, kdybych si ji nevzala.
6. srp 2007 ve 13:43  • Odpověz
Sarajko,tak jako,že jsem nechválila...Ale stejně jsem zvědavá na další noc.

Holky zítra ke mě přijede kámoška ze základky,moc se na ní těším,neviděli jsem se 16 let!!Jsem zvědavá na její děti i na ní.Tak já jdu spát,zatím se mějte hezky a pište víc ať je co číst.
6. srp 2007 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj. Tak se zase hlásím po delší době, já taky vůbec nestíhám nic psát a číst, je to u nás naprosto stejné jako psala Nikita. A se spaním v noci taky žádná sláva. Většinou spinká Natálka u mě v posteli, takže postýlku máme jen tak na večerní usínání a po prvním kojení už jde ke mě do postele a je tam až do rána. A usínání u nás probíhá tak, že ji v ložnici potmě nakojním a pak s ní ležím v posteli až do chvíle, než usne. Stačí, abych se z té posteli pohla a už fňuká. Takže nějaké samostatné usínání u nás teda nehrozí. A v noci kojím čím dál tím častěji. Jako malá spala Natálka taky celou noc, pak se budila tak 2x a teď třeba i každou hodinu. A nepomáhá vůbec nic, dokud nedostane prso, tak kope, mlátí rukama a řve. Dneska zkusím poprvné dát jí v noci jenom vodu, tak jsem zvědavá, jestli to nějak pomůže.
Jo a co se týče prsou, tak jsem na tom podobně. Všichni okolo mi říkají, že se jim prsa zvětšila a ty moje udělaly naprostý opak. A to ani nemluvím o tom, že spadly asi tak o metr níž, než byly původně. :frowning2:
6. srp 2007 ve 22:34  • Odpověz
Bacino, ja teda nebudu chvalit svoje ditko, ale kdyz ctu tvuj prispevek, tak mam chut ho vychvalit az do nebe.
Co se tyka spani s nama v posteli, to jsme nikdy moc neprovozovali, protoze jsem nechtela, ze si to pak vyzaduje pozdeji a zvykne si na to a pak taky, jak s sebou mlati a porad se toci, tak se s nim vubec nevyspis. Takze v 10-ti mesicich sel do sveho pokojicku.

Bacinko zkus fakt v noci nic nedat, max. vodu nebo caj. Prvni noc bude rvat jako na lesy, ale chce to, abys ty zustala uplne klidna a nepovolila. Samozrejme upozorni predem manzela a vsechny sousedy, ze se nevyspi :slight_smile: Ale u nas to neprobihalo nejak dramaticky, rval tak 15 minut a od te doby se sice obcas budi, ale nedostane mliko. Az ve 4 hodiny rano. Tak drzim palce at se zadari, stoji to fakt za to, uz taky nevstava v 6 hodin rano, ale spi jeste do 8.

Ja vzdycky mela strasne vycitky, co kdyz ma opravdu hlad, a rostou mu zuby, tak mu dam. Vzdycky jsem povolila a to bylo spatne. Hlady fakt neumrel :slight_smile:

No nic ja bezim, dneska jdu do Baby Group, tak uz se tesim. Flo si tam trosku zaradi s jinyma detma.
7. srp 2007 v 08:59  • Odpověz
Tak hlásím, že v noci jsem byla naprosto neúspěšná a láhví s vodou se Natálka ani nedotkla. Sarajko, já s ní taky vždcky odmítala spát v posteli, vždycky jsem jí jen nakojila a šla do postýlky. Ale pak začaly růst zoubky a ona byla každých čtvrt hodiny vzhůru, tak jsem ji měla dvě noci u sebe v posteli a ona si na to okamžitě zvykla. Jak je v postýlce, tak se pak pořád budí. Ale už ji zase začínám dávat postupně do postýlky, protože spát s ní v posteli fakt nejde. Ono by to ještě šlo, kdybychom měli jednu velkou matraci, to by tam mohla ležet uprostřed, jenže já chtěla dvě, takže se teď s ní musím vejít na těch 90 cm. A ona se hrozně roztahuje. No, snad se tohodle návyku zbavíme. Kamarádka, která má stejně starého chlapečka jako je Natálka, už dětskou postýlku prodala, protože jí spí jenom v posteli. A to já teda zase nechci.
Zkusím pak ještě přidat fotky ze soboty z narozenin, zatím tam v albu žádné nemám.
7. srp 2007 v 10:18  • Odpověz
Jo, a ještě vám musím napsat, co zas provedla ta moje kráva tchýně na její narozeniny. My byli domluvení, že všichni přijdou k nám, nejdřív teda moji rodiče, potom Jardovo, protože mezi nimi nejsou moc dobré vztahy. A ona pak zavolala Jardovi, že chce, abychom přijeli my k ní, že jí chce dát dárek u nich, aby si jako pamatovala, že ho dostala zrovna od ní. Koupila jí kočárek. No, a já jsem řekla, že ne, podle mě je teda slušnost, aby se chodilo za tím, kdo má narozeniny, a ne si k někomu jezdit pro dárek. To mi teda přijde dost trapné. Navíc jsme chtěli mít s Jardou jednou klidný den, kdy nebudeme muset nikam jet, když už je on pořád někde pryč. Navíc jsme to měli naplánované tak, aby se k nám všichni dostali v těch časech, kdy ona nespí a jezdit zase k nim by zabralo plno času. A měla tady dort a tak. No, a Jarda jí to teda nejdřív odsouhlasil, protože se od ní nechal přemluvit a pak jí teda zavolal v sobotu, že mají přijet sem. No a ona teda, že jo. Ještě musím napsat, že ona sem k nám nechce jezdit nikdy, protože je strašně líná a vždycky jenom čeká, kdo přijede za ní. A pak kolem oběda volal Jardovi jeho táta, že ona sedla do auta a někam odjela. Schválně si vypla telefon, aby se jí nemohl nikdo dovolat. No, abych to zkrátila, prostě dárek pro Natálka někam schovala, sebrala jim auto, aby se Jardovo táta a brácha k nám nedostali a zmizela na celý den. Takže Jarda pak alespoň jel pro jeho tátu a bráchu a přivezl je sem k nám. Ale dárek od nich nedostala vůbec žádný. Pak ještě druhý den řekla, že prý na ní byl Jarda ošklivej a proto nepřijela. Tak hlavně že to zbytečně neodneslo malé dítě, které z ničeho nemá rozum. No není ona p... ?
No co, alespoň mám zase důvod, proč k té krávě nemusím jezdit. Jak je vidět, tak se prostě vůbec nezměnila.
7. srp 2007 v 10:30  • Odpověz
Tak nějaké fotky jsem přidala.
7. srp 2007 v 11:55  • Odpověz
ahoj holky nějak dloúho jsem se sem nedostala,ale napravim to :slight_smile:

baci fotečky jsou krásné a malá je skvělá,fakt moc hezké.
jo a teda ta tvá tchýna to je kousek :frowning2: , to bejt tebou tak bych jí asi něco řékla, fakt síla, ještě že malá z toho ještě nemá rozum co, ale mě by to asi dost vytočilo. a jak na to zareagoval tvůj manža to jí taky něco neřekl....no fakt maso :angry:
7. srp 2007 ve 12:27  • Odpověz
Teda bacinko to je fakt des. Ja mam teda tchyni hodnou, ja si nemuzu ztezovat. Ale vidim to u nasich, mama meho taty (tedy tchyne moji maminky) taky vyhra. Cely zivot me a brachu nemela rada. Ted je ji 88 a bydli s nama v baraku, ale nikdo za ni nechodi, ani s ni nemluvi. Az tak to dopracovala. Cely zivot moji mame jenom sproste nadava, protoze si proste pro tatu predstavovala nekoho jinyho. Ted by hrozne chtela videt pravnouce, ale ma smulu. Pro me je to teda vzduch. Nechapu, proc si to tak clovek dela na stary kolena tezky.

Dobry byl vyrok, aby mala vedela, ze to dostala od ni. Hod to za hlavu, ale to chovani je teda des.
7. srp 2007 ve 12:42  • Odpověz
Jeziz Bacinko u vas jedou Teletubies....na ty jsem teda vylozene alergicka, to jejich aaaaaa, winky winky....to az u nas radsi jede 24 krtecek, ale tyhle priserny pajdulaky ja Florinovi teda ukazovat v zadnym pripade nebudu :slight_smile:
7. srp 2007 ve 12:46  • Odpověz
Tak jsem tu na skok,za chvíli mi přijede ta kamarádka.
Ty jo Bacinko,máš fakt hustou tchýni...no se ti nedivím,že jsi na ní alergická,má bezva chování,se divím,že jí tvůj pantáta třeba něco neřekne...

Mikčo,četla jsem tu tvojí novou založenou diskuzi,ale jen na rychlo,protože jsem neměla moc času,ale musímto napravit,jsem se mohla potrhat smíchy :grinning: :grinning: :grinning:

Koukala jsem na fotky Bacinky,měli jste hezkej dort,ík holky.Tak já už mastím,už mi volá kámoška,že je kousek odsud,tak jí jdi naproti.Mějte se zatím hezky a pa.
7. srp 2007 ve 13:13  • Odpověz
U nás jede Krteček a Teletubbies, ty do ní cpala tchýně, protože ona je na ně ujetá. To jde v 45 letech, ne?
Mě to od ní ani nepřekvapilo, dřív vyváděla horší věci. To by bylo na delší povídání. Ona byla docela v pohodě celých 3 a půl roku, co jsme s Jardou chodili. Ale jak se ke mě odstěhoval, tak začala neuvěřitelně vyšilovat, že to došlo až tak daleko, že mi vyhrožovala, že mě zabije, posílala na mě anonymy do práce, pak přestala mluvit i s Jardou, o Natálce psala, že je to bastard, kterého mám potratit. Pak ke konci už jsme na ní podávali i trestní oznámení, protože už jsem fakt nevěděla, co všechno je schopná udělat. Ale Jarda se prostě pořád snažil dát do nějak dohromady, takže když se pak docela dala dohromady (ona předtím začala chodit k psychiatrovi a v podstatě doslova fetovala antidepresiva a byla úplně mimo), tak jsem souhlasila, že jí malou ukážem, protože jsem hlavně chtěla, aby už byl klid. No, jak je vidět, je to prostě pořád stejná sobecká kráva. Oni nás pak zvali, teda Jardovo táta, abysme se přijeli koupat do bazénu, tak mu Jarda řekl, že nepřijedem, protože jsem na ní naštvaná, že si to takhle vybíjí na malé. A nemíním tam ještě hodně dlouho jet, ať se třeba po....
Jo, a ten kočárek jí pak jela koupit moje máma, protože jí bylo Natálky líto, když dostala miminko a pořád jí všichni říkali, že ho pak dá do kočárku. Takže dostala oba dárky od té hodné babičky a až jí ho někdy bude chtít dát tchýně, tak jí řeknu, že si ho může strčit někam, že už jeden má.
Jo a to ještě po tom, co se malá narodila, tak se urazila, že jsme jí ji neukázali. Po tom všem, co předtím prováděla.
Na jednu stranu, jen ať takhle vyvádí dál, aspoň si zase o ní všichni udělají pěkný obrázek.
7. srp 2007 ve 13:17  • Odpověz
noooo baci síla, bych asi neunesla, a taky se divim Jardovi že tochce pořád lepit, píšeš že řekl že jsi na ni naštvaná a on neni?, teda fakt hrůza a co děda ten je v pohodě ne...to musíš mít teda nervy

stanul jo je to tam dobrý, tak tam taky něco přispěj, určitě ti dětičky připravily nějakou zábavu :slight_smile:
7. srp 2007 ve 13:40  • Odpověz
No Jarda je samozřejmě taky naštvaný, kdo by nebyl? Ale to víš, je to jeho máma... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: On chce, aby byl klid hlavně kvůli jeho tátovi, ten to všechno celou dobu odnášel. Ona je fakt hrozná mrcha, ono to fakt nejde pořádně popsat. Ona byla prostě 27 let zvyklá, že si dupla a všichni v tu chvíli padli na zadek, nebo třeba něco nedělali, aby "se maminka nezlobila". No a pak jsem se objevila já a rozhodně jsem se jí nehodlala podřídit. Takže bylo zle.
Mimochodem jsem dneska Natálku taky ostříhala, protože měla některé vlasy skoro 15 cm a jiné tak na 3 cm, a vypadá taky jak Paroubková. No, hrůza. Až bude zítra spát, tak to musím nějak opravit.
Jak jste na tom se stříháním nehtů? U nás je to vždycky tragédie. Ruce vždycky ještě nějak zvládnu, ale nohy si nenechá stříhat už ani ve spánku.
7. srp 2007 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky,
teda Bacinko ja ziram tak to mam jeste tchyni milionovou sice ji taky nemusim, ale da se s ni vyjit, ale tohle hranici s nejakou psych. poruchou :unamused: no sila.
Taky jsem koukala na fotky krasny dort :slight_smile: a ty darecky :slight_smile: jak se ji jezdi na trikolce?to je ta hraci?
u nas je strihani nehtu tragedie :confounded: je to se vztekanim a kroucenim, ale ostrihat je musim tak to bereme hopem :wink:
7. srp 2007 ve 13:58  • Odpověz
holky u nás nehty jdou, ale vlasy to je síla, ale ve spánku to mě nenapadlo, jak to realizuješ baci?
7. srp 2007 ve 14:09  • Odpověz
No jo, važte si každé tchýně, která vás nechtěla uškrtit. :grinning: Jo, a psychická porucha to prý není, já se bavila s jejím psychiatrem a prý to je jen vada charakteru. Dobré, co?
Na tříkolce se Natálce jezdí dobře, ale mnohem radši ji tlačí. Ale blbé tam jsou šlapky, protože nejdou zabrzdit, tak se jí tam občas pletou nohy. Ale už se pomalu učí, že si je má dát na stupačky. Hrací není, to tu mají sousedi a z toho by mi asi hráblo. Má tam jen gumovou pískací žirafu jako klaksón. Já si teda myslela, že ji ta tříkolka potěší nejvíc, a ona si nejvíc hraje s miminkem, na které jsem si říkala, že je moc malá.
7. srp 2007 ve 14:09  • Odpověz
Přidala jsem ještě fotku, kde je vyfocená s tou panenkou, která je oblečená v jejím oblečení, co měla po narození. Ten rozdíl je fakt neuvěřitelný.
7. srp 2007 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.