• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Bacinko no to je teda sila. Tak to tys jim v rodine udelala uplnej prevrat ne. Jeste, ze je Jarda na tvoji strane, jsou i pripady, kdy chlap nevi, jestli mama nebo manzelka, hodne z nich chrani mamu. Taky bud rada, ze s vama nebydli. To je fakt hruza, misto, aby to byla normalni babicka, ktera ti malou sem tam pohlida, tak se jeste musis stresovat s blaznivou tchyni.

Holky, my co mame kluky, myslite, ze to taky nezvladnem az nam je nejaka odvede? :slight_smile: :astonished:
7. srp 2007 ve 14:26  • Odpověz
Problém byl právě v tom, že jsem se nechtěla nastěhovat k nim a "ukradla jsem jí syna, rozvrátila rodinu a zničila celý život". To jsou její slova. On Jarda taky dlouho nevěděl, na čí stranu se přiklonit, takže se to snažil na obou stranách žehlit. Ale naštěstí už teď ví, co je zač. A tuhle babičku na hlídání?! Nikdy, nikdy, nikdy!!!!!!!!!!!!
7. srp 2007 ve 14:33  • Odpověz
Sarajko ja to mam bliz nez ty Lukymu je 10let tak ti dam pak vedet, jestli jsem to zvladla nebo ne :grinning: :grinning:
7. srp 2007 ve 14:51  • Odpověz
Bacinko to bylo asi to nejlepsi rozhodnuti se tam nenastehovat. Uprimne ja uz nejsem schopna byt ani u mych rodicu dyl, jak tyden. Proste mam rada ten nas zivot bez toho, aby se mi do toho nekdo pletl. Coz tak vetsinou byva, kdyz bydlis blizko at uz rodicum nebo tchanovcum.

Renco dobre, jen doufam, ze tahle diskuze bude jeste pak trvat, abys nam to tady vsechno detailne popsala :grinning:
7. srp 2007 ve 14:55  • Odpověz
7. srp 2007 v 15:25  • Odpověz
autor
Ahojky, zase byl dneska krásný den. Byla jsem s kamarádkou celý den ve 6lutých lázních- to je pláž u Vltavy kde je bazén pro děti, hřiště, pískoviště atd.. Zítra vyrážíme zas ena celý den, takže fakt nemám čas. Mám tu ještě Petrovu neteř takže nevím co dřív.
Postýlku jsme prodali, nebudem jí tu skladovat dva roky. Koupila jsem jí novou za 1200 s matrací a prodala za 1000,- kč, takže si to klidně za 2 roky zopáknu.
Tobík spí ve velké posteli v pokojíčku a zábranu už taky nemá. V noci tam spím s ním a ve dne spí sám a normálně vstane, sleze a příjde za mnou do obýváku..
7. srp 2007 ve 23:25  • Odpověz
ahoj holky tak jak se dnes máte?? byla u vás taky včera taková bouřka??, u nás docela jo, ale ted je tu zase na padnut.
jak jste včera psaly to s těma našima klukama, tak si myslím že to taky ponesem těžce, jsou to docela paradoxy, ted jsou závislí oni na nas a pak budem mi na nich :grinning:
8. srp 2007 ve 12:57  • Odpověz
Teda Niki to je Tobik sikula. To ja jsem teda rada, ze mame postylku, ze nikam nemuze utyct :slight_smile: My koupili tu vetsi, ktera se da pak pozdeji prestavet na normalni postel, takze to bude mit urcite do 4-5 let.

U nas zadna burina nebyla, dneska je zase vedro. Rekla bych, ze vy nam sem to pocasi posilate. Jo Mikco az ted, co mam prcka, tak si uvedomuju, jak to muselo byt pro moji mamu tezky me nechat takhle odejit. Ale proste to tak je, tak to musime akceptovat.
8. srp 2007 ve 13:48  • Odpověz
autor
Saraj mi měli normální s těma vyndavacíma tyčkama, které jsme ani nevyužili. Malej se v té postýlce vždycky vzbudil a brečel. Hlavně se budil třeba po hodině spánku, když sse tam snažil roztáhnout..no prostě v posteli je to teď pohoda.
8. srp 2007 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky,
tak u nas vubec neprselo a ani zadna bourka nebyla :wink: ted sviti slunicko a doufam ze to dneska jeste vydrzi :wink:
Ja jsem se sem vcera vubec nestihla dostat , predstavte si, ze jsem si chtela rano zavolat a tlf mi pise vlozte SIM rikam si co je to za kravinu , rozdelam mobil a SIMka nikde tak hledam starou od Oskara abych zatelefonovala Petrovi, kam mi dal SIMku a najednou mi doma nekde neco zvoni prolezam byt a najednou naleznu uplne novy krasny mobil a v nem ma SIMka a na displeji pisnuto: Ja jsem tvuj novy mobil :grinning: tak jsem si cele dopo hrala s mobilem a poustela Kate pisnicky a odpo ´jsme byly cele venku.
9. srp 2007 v 09:34  • Odpověz
no musela jsem Vam to pisnout mam z nej strasnou radost :grinning: :grinning:
9. srp 2007 v 09:35  • Odpověz
Renco to je krasny, to byl jako darek od Petra jo. Telefonek je fakt luxusni. Ja si doprala loni tento: http://www.bgslevi.cz/image/MotorolaRazrV3.jpg

a jsem moc spokojena.
9. srp 2007 v 10:35  • Odpověz
no Sarajko taky krasny :slight_smile:je asi tenounky co?
byl to darek nevim k cemu nic nemam asi jen tak, je to novinka ted od srpna :slight_smile:
9. srp 2007 v 10:41  • Odpověz
ahoj renca, to je fakt od něj hezký, taky to tomu mýmu navrhnu :grinning: a mobilek ja taky super
sarajka jseš s tou motorolou spokojená jo, moje neteř jí má a nic moc není, prej má hrozně malou pamět a baterka taky prej nic moc nevydrží, no jo ale ona je puberták, kterej tam má všechny možné melodie tak asi proto :grinning:
9. srp 2007 v 10:52  • Odpověz
Sorry holky, ja se prekoukla, oni vypadaji ty telefony vsechny stejne, ja mam tento elegantni :slight_smile: http://www.uncrate.com/men/images/2006/07/motorola-krzr-1.jpg

Mikco verim tomu, ze vsechny Motoroly nejsou tak dobre. Ja jsem s timto fakt moc spokojena. Ja mela uz jednu Motorolu taky vecko uplne obycejnou a tam me nervovalo to, nez jsi se dostala vubec k tomu napsat zpravu, melo to hrozne komplikovany ovladani. Oproti tomu je Nokia uplne hracka pro deti. Tak jsem vlastne sla pro Nokii, no a zahlidla jsem tam tenhle nadherny tenky telefonek a uz byl muj :grinning:
9. srp 2007 ve 13:54  • Odpověz
Jinak Renco taky klobouk dolu pred tvym manzelem, takovy krasny prekvapeni.
9. srp 2007 ve 13:55  • Odpověz
aha tak tenhle je Sarajko takovy elegantni co? no krasny :slight_smile:
9. srp 2007 ve 14:16  • Odpověz
no vis co, ja vybiram vse jen podle vzhledu a jakou ma vybavu je mi jedno tak mi ho vybral on ani jsem o tom nevedela byla jsem spokojena s tim svym Panasonicem :slight_smile: rikala jsem si, ze si koupim novy az tenhle umre :slight_smile:
9. srp 2007 ve 14:21  • Odpověz
No Renčo,máš bezva manžu...Jinak co se týče vybírání si věcí,tak vybírám stejně jak ty,musí se mi líbit...
9. srp 2007 ve 20:53  • Odpověz
autor
teda Renčo jen závidím. Já měla už čtyři S.E a teď mám motorolu se kterou jsem spokojená desingem, ale jinak ne.
Ten S.E je vždycky nadupanej. Příští rok budu mít od vodafonu nárok na nový telefon, tak určitě půjdu zase k ericssonu.
9. srp 2007 ve 23:46  • Odpověz
Ahojky tak u nas prave zacala bourka , jakmile zahrmi tak je ve me mala dusicka :unamused: at uz je pryc

tak uz mam v tlf i film mam tam Nema pro Lukyho a ted si tam neco necham nahrat pro sebe mam tam i klipy no jsem z nej nadsena :grinning: :grinning:
10. srp 2007 v 09:31  • Odpověz
vcera odpo jsme byly s Katou venku a stavily jsem se pro Petra do prace a pak jsme si sedli na pivko no a najednou se zacalo mracit a tak jsme rychle zaplatili a hnali jsme se domu a uzasne jsme zmokli :unamused: nemela jsem na kocarek plastenku a tak jsem dala nad Katu destnik a my jsme mokli a mokli a kdyz jsme prisli domu tak jsme se mohli hodit do pracky :grinning: :grinning:
10. srp 2007 v 09:35  • Odpověz
Jé Renčo,ty jsi dala Káťu NAD deštník?To je sranda :grinning: :grinning: :grinning: To já bych jí radši dala pod deštník :grinning: :grinning: :grinning: Holky kde všechny jste,je tu nějak málo příspěvků.Tak já hlásím,že Anetka už chodí sama úplně suveréně,ale jak je doma taťka,tak je vyčůraná a chce ruku,no má ho pěkně omotanýho okolo prstu.Jinak dneska už přijede Deniska tak se moc těším,vždycky když je pryč,tak je to takový divný.Včera jsme se byli podívat v Tescu,mají tam velký slevy,tak jsme nakoupili nějaký ty hadříky,docela jsem koukala,jak něco slevili až tak,že se divím,že se jim to vůbec vyplatí prodávat...No já mastím jsem se zase nějak rozepsala a teď jdu žehlit,nebo se z toho zase nevyhrabu...ve čtvrtek už jedeme na dovču,tak a´t se nehoním na poslední chvíli.
11. srp 2007 v 10:04  • Odpověz
Ja byla behat a za chvilku jdeme grilovat. Je Stanule ja chci taky do Tesca :slight_smile: Ja tam naposled co jsem byla v Praze koupila pro prcka skvelou modrou sustakovku asi za 150 Kc a je fakt super. Oni tam maji fakt hezky veci na maly deti.
11. srp 2007 v 11:25  • Odpověz
Jo Sarajko,já tam taky ráda nakupuju,dají se tam sehnat kvalitní levný věci.Ty chodíš běhat?To jsu další nadšenec,jak Martina...Mě to vydrželo měsíc a když jsem viděla,že to nemá vůbec žádnej efekt,tak jsem jaksi zase přestala,ale už si dlouho říkám,že bych zase měla začít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2007 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky,
ja dala ted Katu spinkat tak mam chvili klid, Petr je v praci :unamused: a je tu sileny neporadek vsude same hracky tak to musim sklidit , at mam alespon na chvili pocit, ze je tu uklizeno a vydrzi to jen do te doby nez se Kata vzbudi :wink:
My mame Tesko az v Jihlave a je male tak to tam asi nepojedu :unamused:
Vcera jsem volala sve kadernici, jestli by na me nekdy mela cas a ona , ze muzu prijet hned, ze ji nekdo vypadl a tak prisla mamka hlidat Katu a ja jela do Humpolce si nechat udelat krasnou hlavu :grinning: :grinning: a vecer jsme grilovali
11. srp 2007 ve 13:54  • Odpověz
Stano ja si taky rikala, ze zacnu behat, ale skoncilo to jen u toho rikani si :grinning: , jsem starej lenoch, to si radsi vyjedu na kole :wink:
11. srp 2007 ve 13:57  • Odpověz
Renčo,tak dej fotku tvojí krásný hlavy na net,ať se mrkneme...Jinak jsi jak já,byla jsem u kadeřnice a večer jmse grilovali,tak mi krásná hlava krásně smrděla :grinning:
11. srp 2007 ve 14:15  • Odpověz
md taky :grinning:
11. srp 2007 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.