• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Nez jsem otehotnela, tak jsem behala ca. 10 km. Ted po 2 letech pauzy zacinam zasy od znova a jde to teda dost ztuha. Efekt to nema zadny, ale u me je to proto, ze u toho nesmirne zeru :grinning: Takze jsem si dala zavazek behat spis po ranu, kdy to ma i nejvetsi efekt a musim se krotit ve sladkostech. Me se taky vzdycky nechce, ale kdyz se pak premluvim, tak je to super a mam potom skvelej pocit. Endorfiny! :slight_smile:
11. srp 2007 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky,
hlasim se po dlouhe dobe,nekaj nestiham,musim se taky zacit nak hejbat,jak min a min kojim tak zacinam pekne pribirat :confounded:
11. srp 2007 v 18:23  • Odpověz
Co je jeste dobry jsou brusle (inline skate), to miluju a super se potom hubne, akorat, ze tady nemam kde jezdit.

Holky, kde je Martina? Uz se dlouho neozvala.
11. srp 2007 v 19:00  • Odpověz
ahoj to je teda hezké téma :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já když se vidim v zrcadle tak je mi do breku....to co jsme měla v prsách tak mám ted v břiše, takže pro mě jediná možnost jsou sklapovačkyn o a to fakt nehrozí...
jojo sarajko to je přesně můj problém přemluvit se...
11. srp 2007 v 19:47  • Odpověz
Holky jeste bych mela jeden tip na zhubnuti - co takhle doktora Katerina? :grinning:
11. srp 2007 v 19:51  • Odpověz
Jé Mikčo,to je přesně můj případ...to je jak,když popisuješ mě :grinning:

Martina nemá čas,je samá návštěva,ale snad se tu brzy ozve.
11. srp 2007 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky ,
jo jo K Marte jezdeji pribuzni a snad se brzo ozve :slight_smile:
Stani zkousela jsem se vyfotit sama , ale vypadam tam jako de... tak to sem nemuzu dat to by ty vlasy uplne nevynikly :grinning: :grinning:
Sarajko taky na brusle a tady nemam kde jezdit, naposledy jsem jezdila v kvetnu v Chorvatsku :slight_smile:
Carodko ja prestala kojit a o 60kg ktere jsem mela asi pred mesicem a pul si muzu nechat zdat, ale je to i tim, ze jsem zacala brat antikoncepci a zeru a tloustnu :unamused: :angry:
12. srp 2007 v 09:30  • Odpověz
tak já taky skončila s kojením něco kolem 60kg a ted kdéééééépak, to nehrozí a to ATK nemám, holt to papání no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nechcete nahodit nějaké nov téma, mám nějaké depky :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2007 v 10:24  • Odpověz
Ahoj. Tak nám teď od 4 dny nešel internet, od té první bouřky, a pořád ne a ne to spravit. Tak jsme dneska zkusili všechno zrestartovat a najednou naskočil. Tak hlavně že jsme čekali 4 dny.
Ve čtvrtek jsme byly u dr. na roční prohlídce, Natálka měří 77 cm a váží 9,15 kg. Jak jste na tom v roce byli vy? (když už chcete to nové téma...)
12. srp 2007 ve 12:50  • Odpověz
no tak to je lepší, ikdyž i toto téma u nás má s tlouštkou co dočinění :grinning: , náš malej měl v roce 11kg a 76 cm, ale on měl dobrej základ už s porodnice 4.050kg. takže dobře příbíral :grinning:
12. srp 2007 ve 13:12  • Odpověz
Tak ja uz asi 4 mesice vubec nevim, kolik vazime a kolim merime. My jdeme na prohlidku az kolem 4.9. Zkusili jsme ho jenom postavit na normalni vahu a urcite ma uz pres 10 a to je co rict, kdyz mel jenom 2,80 ne :slight_smile:

Jinak ja byla dneska zase behat ca. 5 km a ted jsme grilovali a jeste k tomu popijim kafe se slehackou :grinning: Ja jsem se trochu predcasne radovala, ja zhubla samovolne 7 kg, ale pred 2 mesici to zase zacalo jit nejak samo nahoru a o tech 53 kg, ktere jsem mela si muzu nechat jenom zdat.
12. srp 2007 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím se po dlouhééé době. Barunka má pořád teploty, tak jsme doma. Rostou nám totiž zoubky. Byla i na odběru krve, zjistili že je chudokrevná, má nedostatek želeža a čer. krvinek. Tak jsme dostali vit. a za měsíc jdeme na kontrolní odběr. Na roční prohlídce měla 8,44kg a 74cm.

Juli, jak jsi sem dala ten odkaz o usínání....., tak jsem ho od minulé neděle praktikovala. V neděli brečela hodinu než usnula, ale den ode dne to bylo lepší. Teď už nebrečí vůbec a přestala se v noci tolik probouzet. Číslo jsem si uložila, tak až tady budeš tak dej vědět.

Bacinko, tvoje tchýně je fakt hustá. To jsem si myslela, že nikdo takový nemůže ani existovat.
12. srp 2007 v 15:03  • Odpověz
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jak vám papají dětičky? Barunka nechce jíst skoro nic, tak nevím jestli je to jen těma zubama. No a v tu neděli mě tak vytočila, že jsem si řekla že když už nepapá, tak bude alespoň chodit sama spinkat
12. srp 2007 v 15:12  • Odpověz
Ahoj. U nás každý zub znamená, že se v tu dobu nepapá. Jenom prso by mohla pořád. Tak si z toho nic nedělej. A proč šla malá na odběr krve? Vy jste měly nějaké problémy?
Mikčo, Natálka měla při narození 3,75 kg a přibírala nádherně, ze začátku kolem 350 g týdně. Ale jak začala běhat, tak se to najednou zpomalilo a teď skoro nepřibírá. Za 2 měsíce přibrala jenom 140 g. Mě to připadá docela málo, je fakt, že ona celý den pořád pobíhá, ale stejně, když se kouknu na jiné, tak je Natálka proti nim hubeňour. Ale dr. neřekla nic. Ale ona je stejně blbá, já si chci najít jinou. Ona jí neumí ani změřit. V 8 měsících jí naměřila 72 cm, v 10 měsícících 72 cm a teď 73 cm. A já pořád chodím nakupovat nové oblečení, protože mi ze všeho roste. Tak si jí prostě měřím doma sama. A ona je ta doktorka vůbec taková, že je podle ní všechno normální a nic jí nevzruší. K tomu atopickému ekzému mi v podstatě neřekla skoro nic. Ještě že je internet.
12. srp 2007 v 15:43  • Odpověz
A k mojí váze, já měla před těhu 69 kg, no žádný hubeňour, před porodem 89 kg, po šestinedělí 65 kg a teď jsem byla zase na kontrole se štítnou žlázou a mám 66 kg. Tak bych sice ještě pár kilo klidně shodila, ale pořád je to lepší než před těhu.
12. srp 2007 v 15:46  • Odpověz
Jeane to jsem rada, ze to u vas taky zafungovalo s tim spanim. Flo ted spi od 8 do 4 nekdy i do 5, pak dostane flasku a spi jeste do 7-8. Predtim vstaval vzdycky v 6 a budil se 3x za noc. Mela jsem to uz zavest driv, ale ted jsme pro druhy mimco do budoucna chytrejsi :grinning:

Flo ji ted vsechno, ale myslim, ze ti neji kvuli tem zubum. To my pak taky nic nechceme krome mlika.
12. srp 2007 v 16:49  • Odpověz
autor
Ahojky, já jsem zase na týden u našich a tady se jen tak k pc nedostanu. Dneska jsme byli na výletě na Loučeni na zámku a v labyrintu, zítra pojedem do Poděbrad a takhle to tu je skoro každý den, že někam vyrazíme a vrátíme se večer a to dám malýmu večeři, uspím ho a pak si lehnu na gauč k tv.
V tom labyrintu to bylo super, škoda, že nemám kabel k foťáku a nemůžu vložit fotky. Mají jich tam spostu http://www.zamekloucen.cz/labyrint.htm .
Tobík v jednom malinkém běhal a moc se mu to líbilo. Tobík už lítá jak blázen, kolikrát mám co dělat, abych ho dohonila.
12. srp 2007 v 18:19  • Odpověz
Taky vas prckove tak kousou? To je hrozny. Flo vzdycky ke me prijde a znicehonic me kousne treba do stehna, nebo do bricha.
12. srp 2007 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj. Natálka taky kouše, ale vždycky jenom ze srandy a jenom tak trochu. Ale známé holčička jí kouše ze vzteku, třeba ji chce dát do kočárku, ona nechce, tak jí začne kousat do ruky a pěkně surově. A ona je blbá a neřekne jí ani slovo. To Natálka si poslední dobou oblíbila kousat mě do kolena a to strašně lochtá.
Jaký to byl odkaz na to spaní, už nemám čas číst starší stránky, ale ráda bych to taky vyzkoušela. U nás už se zase kojí tak 6x za noc a nefunguje prostě nic. Pití se ani nedotkne a nějaké utěšování je úplně na nic. Dokud to prso nedostane, tak sebou vzteky mlátí a kope.
12. srp 2007 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky
Bacinko je to stranka 23 a hned to najdes nebo 22
tak ja jsem zacala taky s tim , aby Kata zase zacala usinat sama , ale to breceni mi trha srdce :frowning2: normalńe by uz spinkala a ted stoji v postylce a breci :cry: no nevim, jesli to vydrzim

Kata me obcas kousne do ramena, ale to taky kdyz delame blbosticuca mi rameno a najednou vyjeknu a jsem kousnuta :wink:

Kata teda porad jeste nechodi , chodi za jednu ruku , ale sama se nepusti, zatim jen stoji sama
12. srp 2007 ve 21:02  • Odpověz
Jo a zapomela jsem pochvalit Anetku, ze uz taky chodi sama :slight_smile:
12. srp 2007 ve 21:04  • Odpověz
12. srp 2007 ve 21:17  • Odpověz
Renčo,díky za pochvalu...zejtra máme první rok,to nám to krásně uteklo.Tak mi pošli zvojí krásnou hlavu na mail.Zatím pá
12. srp 2007 ve 22:24  • Odpověz
ahoj, tak zo náš malej kouše do všeho co potká, když chytne nerva tak se v lepším případě zakousne do matrace, nebo gauče, v tom horším do mě, mebo tuhla tak kousl Kláru do ruky, ta se tak lekla že s ním instinktivně švihla o zen a ten si dal tak od hlavy, děsný

stanul tak vám přeji vše nej a nej k roku at vám malá dělá pořád jen samou radost :grinning: , co bude párty :grinning:
13. srp 2007 v 07:26  • Odpověz
Vsechno nejlepsi , hodne zdravicka a stesticka prejeme Anetce :slight_smile:
13. srp 2007 v 09:21  • Odpověz
Renčo, díky za odkaz, článek je zajímavý, ale nevím, jestli bych na tohle měla odvahu. Už jsem si to zkoušela dneska v noci a jediný výsledek je, že jsme všichni nevyspalí. Docílila jsem akorát 3 hodin, kdy se střídavě brečelo nebo povídalo. A pak se taky konečně napila i čaje z láhve, ale sotva ho dopila, tak chtěla okamžitě prso. U nás to je prostě jenom ze zvyku, ne že by měla žízeň nebo hlad, ale prostě bez něj neumí usnout. Takže v 6 ráno jsem to vzdala a to prso jsem jí radši dala. Mě by nevadilo v noci kojit, kdyby to bylo jako dřív, že se probudila 2x až 3x, ale teď se fakt budí strašně často, dneska to bylo ve 2:30, pak 3:13 a znovu ve 3:53. A to už jsem se pak naštvala a prso nedostala.
13. srp 2007 v 10:44  • Odpověz
Flo to dela taky ze srandy, vzdycky kdyz me vidi lezet na gauci, tak hned prijde a prdi jeho pusinkou na mym brichu, to je hrozna sranda, pak se ale znicehonic zakousne a to fakt boli. On to nedela ze vzteku. Ale i presto ho to nenecham delat a dostane vynadano :slight_smile:

Renco me uz to srdce nerve, proste se na to musis nastavit a byt klidna. Pokud ji budes litovat, tak to nikdy nevydrzis. Jasne, ze ho nenecham rvat az uz nemuze popadnout dech, to ho radsi vyndam z postylky a nosim ho. V tom clanku pisou, ze mas odbourat vsechno, nesmi dostat dudlik, caj nic. Tak drsne jsem to nedelala. Jasne, ze mu dudlik dam, ma ho jenom na uspani, pres den ho nepotrebuje, tak mi to vubec nevadi. Uvidis, ze se to den ode dne bude lepsit.

Bacinko - to, ze budes prvni noci nevyspala, tak s tim proste musis pocitat. Od 4 hodin uz mu davam mliko, to uz ma fakt hlad, do te doby nic nedostane. Nekdy vydrzi spat i do 5.
13. srp 2007 ve 12:24  • Odpověz
Sarajko tak Kata vcera usnula totalnim vysilenim nakonec tam sel Petr , protoze jak to Kriceni Kata toci do vysek tak ho z toho rozbolela hlava ma totiz citlive jedno ucho na vysky po uraze a rozboli ho hlava :wink: no a Kata se dneska vzbudila v 5:30 byla hodku vzhuru a nakonec jeste usnula , to jsem si oddechla , protoze bych ji radsi uspavala nez vstavala takhle brzo, zvykla jsem si vstyvat az po 8 :grinning:
Jinak v noci nic nedostava az rano snidani tak ze neji asi 12-13hod a vydrzi to jen kdyz je v noci horko tak dostane caj vecu ma v 19:30 a snidani 8:30 nebo jak se vzbudi
13. srp 2007 ve 13:40  • Odpověz
Tak Natálka nejdéle vydrží v noci 4 hodiny od chvíle, co jde spát. A od prvního kojení už zlobí a pořád se budí. Ale po půl hodině asi těžko dostane hlad nebo žízeň. Já stejně nevím, jestli na to budu mít srdce, abych ji to odnaučila.
13. srp 2007 ve 14:15  • Odpověz
Kdyz jsme byli na prohlidce u doktora v 8 mesicich, tak uz tenkrat mi doktor rikal, ze mu nemam nic davat, ze uz musi vydrzet spat celou noc. Ja si tenkrat myslela, no jo ty jsi teda chytrej, tak ho mam nechat rvat ne. No, ale on mel fakt pravdu. Je to tvrdy, ale kdyz vidis, ze je to pak lepsi, tak se ty 3 nejhorsi noci daji vydrzet.
13. srp 2007 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.