• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Ahojky holky,moc všem děkujem za přání k prvním narozkám...ty jo hrozně ten rok utekl,tak jsem včera pořád přemýšlela,jaký to bylo před tím rokem...

Renčo,díky za mail,máš fakt krásnou hlavu,pošli další foto.

Holky snad sem ještě nakouknu,pozítří už jedeme na dovču,tak pomalu začínám dávat ěci na jedno místo,abych toho neměla moc a hlavně abych na nic nezapomněla.Taky jsem byla včera na gyndě,chtěla jsem prášky na posunutí měsíčků,ale při kojení mám böhužel smůlu,ale vypadá to,že mi mlíko dochází,tak asi si ty prášky vezmu od kamarádky a sebou sunar.Poslední tři noci malá hučí,tak nevím jestli hlady nebo co...Tak já zase jdu ,musím vařït,tak vymyslím nějakou rychlovku,ať nestojím ještě půl dne v kuchyni.
14. srp 2007 v 09:52  • Odpověz
ahojky,
sarajko me tohle to rikala dr, uz v 6mes., ze maji vydrzet celou noc spat bez jidla :wink: , ale to se neda, me uz Kata jedla asi od tech 10mes. jen jednou v noci obcas 2xtak jsem rada, ze jsem kojeni utnula vcas a ted uz nic v noci nechce a bylo to bez breku :slight_smile:

Stani to baleni je hruza co? Ja si porad rikam, hlavne bych na neco nezapomela, ale stejne vzdycky neco zapomenu, do Chorvatska to byl otvirak na konzervy :confounded: , tak jsme to oteviraly nozem :slight_smile:
14. srp 2007 v 11:52  • Odpověz
No fakt hrůza,ale snad nezapomenu nic důležitýho.Kde jsou všechny holky?
14. srp 2007 ve 13:26  • Odpověz
Holky my dneska odjizdime k mori. Rozhodli jsme se na posledni chvili. Tak budu za tyden. Mejte se tady.
14. srp 2007 ve 13:59  • Odpověz
Sarajko mejte se krasne :slight_smile:
14. srp 2007 ve 14:26  • Odpověz
autor
Ahojky, my akorát jedem k vodě na celý den jako včera. Naši koupili Tobíkovi člun a táta s ním plaval po rybníku :slight_smile:
Fotky vložím až budu doma.
Jinak Tobík se mi tady v noci budí 3x. Snad je to změnou prostředí a doma se to vrátí k normálu.
15. srp 2007 v 10:04  • Odpověz
Ahojky ,
Niki tak to si uzivate co? :slight_smile:
Tak si predstavte, ze Luky ztratil telefon :unamused: dostal ho loni k narozkam tak ho mel necely rok :confounded: ach jo :unamused:
15. srp 2007 v 10:48  • Odpověz
jo a jeste Kata vcera usnula uplne sama bez breku dala jsem ji do postylky a ona se otocila na bok a za chvilku sama spinkala jen jsem ji byla jednou zkontrolovat tak to fakt stoji za to nechat je ten jeden vecer vybrecet a druhy vecer jen tak chvili a treti uplne v pohode :slight_smile: tak doufam, ze to tak bude pokracovat :slight_smile:
15. srp 2007 v 10:55  • Odpověz
autor
Užíváme. Dneska měl sebou táta foťák, takže jsem pár fotek vložila. :grinning:
15. srp 2007 v 17:37  • Odpověz
Dneska Kata zase krasne usnula sama :slight_smile: je to sikula :slight_smile:

Niki koukala jsem na fotky, kde se to koupete?a je tam jeste cista voda? a to piskoviste kde je s Petrem to je kde?
15. srp 2007 ve 21:35  • Odpověz
Holky já se s vámi loučím asi tak na 14 dní,zítra už jedeme na dovču,tak až se vrátíme tak se ozvu,zatím čauky.

Renčo,to je super,mě pro změnu malá dneska pěkně bulela...no a přes den taky nic moc.
15. srp 2007 ve 22:24  • Odpověz
autor
To pískoviště je v Praze na Dětském ostrově. Tam je to oplocené, nesmějí tam zvířata a hlídá se to tam.
Voda je tady kousek od našich. Čistá je jako každé jezero.. Malej v ní nebyl, jen nožičkama. Ve člunu měl sucho a táta ho držel pevně za tělíčko.
15. srp 2007 ve 22:53  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že sarajka a átnule si dovolenkují , se teda mají :grinning: , taky bych dala nějakou dovcu,,ale mín dramaticku než jsme měli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rencan tak super, katka je fakt dobrá, zato náš martas, je poslední dobou poděs, v noci se pořád budí na mléko, už uvažuju o tom učení usínání jak to praktikovala i sarajka, ale nevim kam dám kláru a tatku :grinning: , paotože to bude asi pěknej řev :frowning2: ,
16. srp 2007 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky,
Mikco Kata brecela fakt jen jeden vecer a druhy jen tak chvililinku a ted usne uplne sama , ale zato ji ted rostou stolicky a je porad vzhuru asi po2hod. tak doufam , ze se brzo prorezou :unamused:
16. srp 2007 ve 13:41  • Odpověz
rencan, tak taky máte o zábavu postaráno v noci co :grinning: , zrovna včera kdy se martin vzbudil v deset večer a byl vysmátej a měl vysoáno :angry: ,jsme si říkali, že už se těšíme aby byl aspon jako Klárka :grinning: .asi stárnem :grinning: .
16. srp 2007 ve 13:46  • Odpověz
Mikco to si rikam taky at uz ma vylezly zuby a ja nevim co jeste at uz se vyspime a ono vzdycky prijde neco dalsiho :wink:
Vecer jdeme do kina na Haryho Poterra
16. srp 2007 v 15:14  • Odpověz
ahoj, tak co Rencan, jakej byl Harry, nebáli jste se prý je strašidelný :grinning:
, docela příjemný takle vypadnout co...já jdu dnes s kámoškama trochu zapařit, tak snad nedopadnu jako minule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2007 v 08:22  • Odpověz
Ahojky,
Mikco je to dost strasidelnya kdyz jsem tam videla ty maly deti tak mi jich bylo celkem lito - museli se bat :confounded: Jinak me to nezklamalo bylo to pekny, ale uz to neni ta pohadka pro deti jako byl prvni a druhy dil :sunglasses:

Tak ty jdes dneska parit jo? tak preju dobry zaludek a neprezen to :grinning: :grinning:
Ja uz nebyla parit hooodne dlouho naposledy , kdyz jsem mela 30-tiny a to jsem ten tyden zjistila, ze jsem tehu tak ze jsem nepila :wink:
no pristi tyden jdeme kamosovi na vyhravacku tak uvidime :wink:
17. srp 2007 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky, hlasim se po delsi dobe. Jsem sama navsteva a nejak nestiham. Tento tyden zacala detem skola, uz se pekne uci. Adamek jeste sam nechodi, ale vypada to, ze uz zacne kazdym dnem, je cim dal odvaznejsi. Pocasi tu mame hodne spatne, minuly tyden jsme meli povodne, docela sila. Ted je to trochu lepsi, voda opadla, ale na koupani to zrovna neni. Proste letosni rok se nejak nevyvedl.
17. srp 2007 v 10:41  • Odpověz
Stana a Sarajka se uz valeji u mooore :sunglasses: a u nas je zatazeno a prsi :unamused: no snad se maji dobre :slight_smile:
17. srp 2007 v 10:42  • Odpověz
ahoj baretejska, Adámek to dožene, vždyt má ještě spoooustu času, je fakt když už udělají náznak chuze tak pak to jde strašně rychle...jejej co já bych dala za to aby ten náš rarach chvíli poseděl :grinning:
u nás je taky pěkně hnusně a to slibovali, že konec srpna bude hezky a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rencan, můj desetiletej synovec se taky bál a to na něm nebyl v kině, tam to musí být ještě horší.
17. srp 2007 ve 13:00  • Odpověz
Ja nemam strach, ze by to nedohnal, ono je uplne jedno, kdy zacnou chodit, Zuzka chodila v deseti mesicich a Robin take az po roce, nakonec se to stejne vyrovna.
17. srp 2007 ve 13:28  • Odpověz
Ahojky Marti no konecne :slight_smile: mam radost, ze jsi tu :slight_smile:

Kata taky porad nechodi sama za jednu packu to mete, ale sama ani nahodou :wink:
17. srp 2007 ve 13:51  • Odpověz
povodne byly i v Bernu?
17. srp 2007 ve 13:53  • Odpověz
ahojte, tak se včera pařbička docela povedla, dotaliy jmse každá maličkost od barmanů za nejveslejšístůl....takže jśme asi nejvíc řvaly!!!!
no ale přišla jsme domů, no a kdo mylsíte že vstával k malýmu...no já samozřejmě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , moc příjemné
18. srp 2007 ve 14:11  • Odpověz
Ahojte, tak jsem opet tady, ale jenom na chvilku. U more bylo skvele, ale nebudu tady provokovat :grinning:
Flo se ve stredu poprve sam postavil bez drzeni a uz stoji a vcera presne v roce a mesici udelal prvni 3 krucky. Od te doby nic, ale asi to pujde ted rychle.
Taky u nas zacalo docela vztekaci obdobi. Kdyz mu neco vezmu, tak udela silenou scenu, mlati se vsim okolo sebe a neda se utisit. Doufam, ze je to jenom obdobi, ale jak tohle prezit? :astonished:
Jinak u more porad nekde lezl, porad po schodech nahoru a dolu, ale po kolenou, takze je omlaceny, kde se da. Na jednu stranu uz se tesim az bude chodit, ale na druhou, kdyz to tady ctu, jaky je to pak zahul.

Jinak trosku jsme zmenili plany a od utery do soboty jsem v Praze. Martina asi jeste v Praze nebude co? Myslim, ze psala az v zari. Tak nevim, jestli bychom se mohli s nekym videt? Co nejaky maly srazik?

Jeane u nasich jsem pak od 25. do 2.9. jsem u rodicu, tak se ozvu a muzu klidne prijet, budu mit auto.
18. srp 2007 v 18:07  • Odpověz
Jeane koukam, ze jsem nekam zasantrocila tvuj mobil. Mohla bys mi prosim poslat sms? Diky
18. srp 2007 v 18:14  • Odpověz
Ahojky holky, ja mela dneska pekny den, rano jsem si dobre zajezdila na koni, pak jsme byli s Adamkem na prochazce a ted jsem prisla z behani. Sarajko, to je fajn, ze vam dovolena vysla a uzili jste si to. A mas pravdu, v Cesku budu az v zari, posledni tyden a prvni v rijnu.

Renco, povodne byly trochu i tady v Bernu, ale nebylo to tak hrozne, jako pred dvema lety, to byla fakt sila.
18. srp 2007 ve 20:25  • Odpověz
Tak jsem zkousela dat malymu jogurt, musela jsem mu ho jeste smichat s detskyma susenkama a jeho mlikem a jeste OHRAT! v mikrovlnce, jinak by to nejed.
19. srp 2007 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem tu zase po delší době. Od úterý chodím totiž na výpomoc do Hořovic na novorozenecké oddělení. Je to tam super a já už jsem potřeboval nějakou změnu. Nikdo moc nehlídal Barunku, až teď od toho úterka. Zvládli to všichni v pohodě. Jsou šikovní. Bála jsem se, aby Barča nebyla ještě větší závisláček na mamince, než byla teď a je to naštěstí O.K. Mamka říkala jaká je Barča hodná, když mě nevidí, asi mám na ní nějaký špatný vliv.
Dokonce začala i papat. Sice jsme se zase museli vrátit k přesnídávkám, ale alespoň PAPÁ.

Juli, metoda opracdu funguje. Dokonce i večer usíná bez dudlíka, tak se jí ho snažíme nedávat ani přes den. A každou bolístku nějak jinak utišit. A je pravda, že Barča taky plakala tak tři večery. Teď jí dám do postýlky, ona si lehne na bříško, dá mi pusinku a jde spinkat. Akorát jsem přemýšlela, že se asi opravdu na chvíli přestěhuji z ložnice. Barča spinká, a jak si jdu pak lehnout tak jí vzbudím a ona chce pak do postele.
Tak tuhle metodu zavedeme v úterý, až budu doma a budu mít volno.
19. srp 2007 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.