• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Joo, a kdyby jste chtěli nějaký mini sraz v Praze až tady bude Juli, tak se klidně přidám. Už jsem byla autem i v Praze a vrátili jsem se celé a zdravé. Byli jsem se s Barunkou podívat v Podolí za holkama.
19. srp 2007 ve 12:26  • Odpověz
jéééahoj jeanes, já ti závidim že jsi v práci, hned bych šla tyky...no teda né na dětičky, ale do nemocnice bych se i vrátila, jsem blázen já vím, ale docela mi ten zamtek chybí :frowning2:

já jak vás tak čtu jak ta metoda fakt funguje asi jí budu taky praktikovat, ale musím sebrat odvahu....no uvidim, ale málá je šikovná i bez dudlíka, to je super. tak to kdyby se mi povedlo, tak malej ho nepotřebuje vůbec :slight_smile:
19. srp 2007 ve 12:56  • Odpověz
Ja uz zitra nejsem na netu, takze kdyby nahodou nejaky ten srazik byl, Jeane ma na me mobil. Ja musim balit, mrknu sem jeste vecer.
19. srp 2007 ve 13:34  • Odpověz
MIkčo, v práci je to super. Přesně jak píšeš- zmatek, chaos, lidi.....hlavně se vždycky těším domů. JSem relativně odpočatá....tedy až na to ranní vstávání. To je fakt síla. Zatím dělám je ranní, a mám to zatím na měsíc na zkoušku. Pak se uvidí. A Barunka to opravdu potřebovala. BYla mamánek. A v pátek jsme byli u babičky v Zaječově a Barunka šla bez breku s babičkou na vycházku. Venku byli hodinu a půl a vůbec si na mě nevzpomněla. Takže super.

Ta metoda opravdu funguje. A tím, že mě Barunka ten první den hrozně vytočila s jídlem, tak mi ani moc srdce nervalo, že se v postýlve vzteká. A ono jí opravdu nic nebylo, jen se rozčilovala a dokonce se jí podařilo jednou z té postýlky vylézt ven. Naštěstí se jí to povedlo jen jednou a nebo to pak už nezkoušela :grinning:

Ona je hrozná horolezec. Včera lezla na malé štafle, vyleze si do jídelní židličky....no dostane se prostě všude.
19. srp 2007 ve 13:41  • Odpověz
Sarajko, došla ti smska? Posíla jsem ti jí až dneska. To balení ti moc nezávidím. To musí být děs.
19. srp 2007 ve 13:44  • Odpověz
Ahojky,
holky ja nevim, jestli to me tento tyden vyjde,zkuste se dohodnout na nejakem dnu a ja uvidim, mam tu mit Lukyho a jeho kamarada na hlidani tak nevim nevim.
Jeanes a jak casto budes chodit? a to jsou uzu VAsi v duchodu, ze hlidaji Barunku?
19. srp 2007 ve 14:12  • Odpověz
Jeane, jo sms dosla, diky. Ja bych mohla bud ct 23.8. nebo pa 24.8. Tak se kdyztak dohodnete a poprosim jeane jestli mi pak napise.

Jinak Jeane az budu u nasich, tak bych mohla bud 27. nebo 28.8. ale spis dopo. Ty pracujes kazdy den? To je super, ze ti vasi hlidaji. Ja bych ted babicky taky ocenila.
19. srp 2007 v 16:01  • Odpověz
Ahojky,
no vidis Jeanes tak uz ma BArunka povolani :grinning: :grinning:
to my jsme porad pro Katu zadne nevybrali, ale asi to bude ta ocuchavacka parfemu :grinning: porad k necemu chodi nakrci nos a cucha :grinning: :grinning:
20. srp 2007 v 10:22  • Odpověz
Ahojky holky, koukam, ze budete mit srazik, ja ted bohuzel do Ceska nepojedu, ale budu tam nejspis prvni tyden v rijnu, tak kdyby to vyslo, mohly bysme se take sejit, jestli chcete.

Jinak Adamkovi leze asi 6 zubu najednou, ale zvlada to dobre, je to smisek. Sam jeste nechodi, je pohodlny, radsi se vodi za rucicku.

Jeane, to je fajn, ze pracujes, ta zmena je prijemna.
20. srp 2007 ve 12:52  • Odpověz
autor
Nazdárek, já jsem se včera vrátila od našich, takže jsem dneska celý den uklízela.
Holky já bych mohla ve čtvrtek. Jeane, Renčo přijedete?
Kdyžtak jeane napiš Sarajce. Já jdu zítra ráno ke kamarádce a vrátím se až večer, tak pak se domluvíme.
20. srp 2007 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj Nikitice :grinning: kedy prídeš k nám?
20. srp 2007 ve 21:10  • Odpověz
autor
Ahoj lullko :grinning: Co třeba v neděli vy k nám?
21. srp 2007 v 00:03  • Odpověz
Ahojky,
u nas je pekne vetrno a celkem zima musela jsem zavrit i ventilacky :unamused:
Holky ja nevim, jestli prijedu musela bych vzit i kluky . no uvidim , kde by jste mely sraz , protoze ja bych stejne dojela jen na Cernak a koukala jsem , ze tam maji kino tak by mohli jit kluci do kina.
no to je jedno nejak se domluvte i na miste a ja bych se dle toho zaridila jo?
21. srp 2007 v 10:57  • Odpověz
autor
Jen počítej s tím, že do toho Mikiki je teď vstup dvě kila.
Vyjímečně bych tam jela kvůli srazu, protože je to tam velké a děti se zabaví. Jak chcete. Nebo můžete všechny přijet k nám, ale to by se nazabavili asi kluci :grinning:

Děti: Po - Ne 100 Kč
V ceně jako bonus je 5 herních žetonů + prolézačka zdarma.
Dospělí: Po - Čt 100 Kč
V ceně je zahrnuta konzumace teplých nápojů a jídel v hodnotě 100,- Kč
21. srp 2007 ve 12:27  • Odpověz
koukam to abych na ne vybrala konto co? :unamused:
21. srp 2007 ve 13:13  • Odpověz
21. srp 2007 ve 13:14  • Odpověz
Niki a kde je nekde jinde neco?nebo kam chodite s prazandama?
21. srp 2007 ve 13:15  • Odpověz
autor
My chodíme teď jen ven, ale to si moc nepokecáme :slight_smile:
Tím, že máme sraz každou středu, tak je to něco jiného.
Kdyby ve čtvrtek nepršelo, tak je to venku nejlepší, ale to dopředu nevíme.
21. srp 2007 v 16:27  • Odpověz
autor
Ahojda, tak tady je moc velké ticho !
Holky potřebuji vědět co s tím zítřkem, abych se podle toho dneska zařídila. Jestli budu dneska celý den v tahu, nebo zítra a kdy nakoupím.
Máme mít dneska sraz s Pražandama taky v miki, ale jestli tam půjdu s váma zítra tak tam dneska nepůjdu. Dva dny po sobě by to tam bylo drahé.
22. srp 2007 v 08:46  • Odpověz
ahoj holky, koukám že tu plánujete srazík, se máte... :slight_smile:
my jsme byli včera v zoo v Chomutově, byla jsem vcelku zklamaná, asi jsem rozmlsaná Pražskou a Plzenskou :frowning2: , ale rodinný výlet dobrý, ale až na závěr.....
manža jel do Chomutova služebně, takže jsme to zfoukli firemním autem a ríkali jsme si jak jsme ušetřili za cestu, ale v jedné obci pěkně radárek...no a samozřejmně že jsme jeli 70 km...takže pěkmně o tisícovku lehčí a dva bodíky dole :angry: , uplně super, takže jsme mooooooc ušetřili :angry: :angry: :angry:
22. srp 2007 v 08:53  • Odpověz
autor
Ahoj mikčo, tak to je fakt smůla.
Na srazík můžeš dorazit taky :slight_smile:
22. srp 2007 v 09:01  • Odpověz
niki já to mám poněkud z ruky, jsem ze západních čech, ale díky za pozvání, já vám budu tiše závidět :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2007 v 09:14  • Odpověz
Niki čtak ja nevim co s tim srazem na Sarajku ma t.c. jen Jeanes a ta tu neni tak ze se asi tezko domluvime :unamused:
22. srp 2007 v 09:38  • Odpověz
autor
hm asi to vypadá bledě co. Bylo to asi moc na poslední chvíli. Uvidíme jestli se ještě přihlásí jeanes, ale to je zase asi i blbý pro tebe se večer na něčem domlouvat a ještě to psát sarajce...
22. srp 2007 v 09:58  • Odpověz
no tak nejak bylo to asi moc na rychlo ja bych se taky jeste musela domluvit s Kubovou mamkou :unamused:
22. srp 2007 v 10:14  • Odpověz
tak co pockame , jestli dorazi Jeane?
22. srp 2007 ve 14:29  • Odpověz
autor
tak asi nedorazí..
22. srp 2007 v 18:38  • Odpověz
no tak nic tak to rusime ne?
22. srp 2007 v 19:19  • Odpověz
tak ja uz jsem dala vedet Kubove mamce, ze nikam nejedeme :unamused:
tak to snad vyjde az prijede Marta ze Svycarska :slight_smile:
22. srp 2007 ve 20:22  • Odpověz
autor
škoda, že to bylo takhle narychlo, tak snad příště .
22. srp 2007 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.