• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
autor
Jinak jsme ode dneška bez auta :frowning2: Petrovi ho v práci vzali, že ho nepotřebuje :frowning2:
23. srp 2007 v 09:06  • Odpověz
Ahojky,
tak to je Niki pech co?
jak budete jezdit k vasim a tchyni?
23. srp 2007 ve 14:03  • Odpověz
Nikito, nezoufej, můžeš jezdit veřejnou dopravou. Jsou tam takoví milí řidiči... Mě například jeden z nich dneska odmítnul pomoci vystoupit s kočárkem. Tak jsem s Natálkou a s těma 25 kilama, co s kočárek dohromady váží, drncala po schodech v autobuse, protože tam nikdo jiný nebyl. A už se mi i jednou stalo, že mi řidička řekla, že "je hezké počasí, tak mám chodit pěšky, když už se tam vozíme zadarmo" - jako my s kočárkem, v Teplicích doprovod kočárku neplatí. A protože už mě dneska fakt naštvali, tak jsem právě dopsala na jejich chování stížnost na Dopravní podnik. A to nejdřív ten řidič předstíral (3x), že mě neslyší, tak jsem šla přímo k němu a on dál čuměl do novin a jen řekl: "Ne, nemůžu". Kretén!
23. srp 2007 ve 23:03  • Odpověz
ahoj baci, tak to byl dost velkej kretén teda....si udělala dobře, že jsi jim tam napsala, otázkou jš zda to bude něco plátné, ale do měsíce by ti měli dát vědět jak tu věc řešili, tak si to ohlídej....já si takle ztěžovala na naší ředitelku školky, na MU, že mi nevzali malou do školky....no a jakpak to pak jelo, už je tam :grinning: .

Niki to je fakt blbý, tak holt nějaké koupit....to se mi to kecá co :grinning: :grinning:
24. srp 2007 v 07:59  • Odpověz
Ahojky,
tak co Niki uz mate nejake auti vyhlidnute?
ja jedu dneska s klukama nekam na vylet asi zajedem do Jihlavy do vodniho raje
24. srp 2007 v 09:01  • Odpověz
Baci u nas jsou ridicove MHD taky deb.....
asi je to vsude stejny treba maji konkurz pri vybirani ridicu na to kdo je nejvic neochotny a hulvat :unamused:
24. srp 2007 v 09:03  • Odpověz
Ahojky, tak ja musim rict, ze s necim podobnym jsem se tady jeste nesetkala, ridici jsou tu opravdu ochotni a vyjdou vstric.
24. srp 2007 v 10:07  • Odpověz
autor
Já po Praze jezdím stejně furt MHD, ale vlakem k rodičům a ještě s přestupem si to představit nedokážu.
Je to hrozný i kvůli nákupům a všemu...
Na auto peníze jen tak nebudou ani na ojetinu.. Přišel nám teď nedoplatek za elektriku 9 tisíc, já potřebuji na 3
korunky taky šest táců a do zimy musíme zateplit ložnici zvenku a vchoddové dveře a parapety, aby nám sem neteklo.....
Takže auto je někde v nedohlednu..
24. srp 2007 ve 22:03  • Odpověz
Ahojky,
my ted dostali svatebni kolace od kamarada , ktery se zeni za 14dni a dneska vecer mu jdeme na vyhravacku :grinning: a dneska bude Kata spat u nasich tak jsem zvedava , jak to zvladnou :slight_smile: no musime to zkusit, protoze v pulce zari jedeme na hasicský vylet na dva dny a to tam bude taky
25. srp 2007 ve 14:17  • Odpověz
Niki tak to je fakt blby s tim autem,mate pekne velky doplatek za elektrinu :unamused: vy s ni topite, ze je tak vysoky nebo mate male zalohy?
25. srp 2007 ve 14:26  • Odpověz
rencan pošli nějaký koláč ne :grinning: :grinning: :grinning:

niki to jo, to je nějak moc ten doplatek... :frowning2:
25. srp 2007 ve 14:54  • Odpověz
Mikco skoro jsme je snedli :wink: musela jsem se krotit, abych nechala jeste Petrovi :grinning: no neco malo zbylo
no ted jeste prijela mamka , delala kolace bratrankovi a byli jsme domluveny , ze nepojedeme na svatbu maji ji 8.9., ze pujde jen Luky s nasima , ze budou mit jen takovou malou svatbu no a ted prijela mamka s kolacema , ze mame jit taky na svatbu, ze se rozhodli pro vetsi :slight_smile: no amy jsme uz prislibili ucast prave u toho kamarada, jsme taky pozvany odpo na svatbu tak nevim co ted :unamused:
nechapu, ze se museji zenit ve stejny den :grinning:
25. srp 2007 v 15:30  • Odpověz
myslela jsem si, ze by jsme treba stihli oba obrady, ale to nestihame jedni to maji v 11 a druhy v 11:20 a jsou od sebe 50km
25. srp 2007 v 15:34  • Odpověz
Renčo, to je teda dilema. Hlavně si na té svatbě nesahej na žádnou těhulku :grinning: , tohle udělala na mé svatbě kamarádka a za měsíc byla těhotná - neplánovaně. :astonished:
Nikito, my to takhle máme s nedoplatky každý rok, vždycky elektřina a plyn dají dohromady tak 8 tis. Ale řešení by bylo... pořiď Tobíkovi sourozence dvojčata :astonished: a hned dostanete 50 tis. nebo kolik se teď dává. Když si vzpomenu, jak moc jsem chtěla dvojčata, když jsem byla těhotná, a když si to teď představím... Mít dvě jako Natálka, tak už jsem asi zasebevražděná!
Jinak jsem už dostala odpověď na tu stížnost na toho řidiče autobusu, jak mi nepomohl, vypadá to, že dostal pěkně čočku a ještě mi napsali, že mu zkrátí osobní ohodnocení. Dobře mu tak, když je takový sobec!
25. srp 2007 ve 22:23  • Odpověz
autor
My jsme neměli minulý rok topení a topili jsme přímotopama. Zálohy jsme sice platili, ale ty přímotopy žerou jako svině.
Topení jsme udělali až po zimě, dřív jsme na to neměli, taky to stálo skoro 80. tis.
25. srp 2007 ve 22:25  • Odpověz
Ještě mě ta napadá, co vaříte prckům za jídla? Mě už nějak dochází nápady a hlavně mi připadá, že ať uvařím cokoliv, tak to chutná v podstatě stejně. Já většinou dělám takové ty směsi maso a různá zelenina a trošičku už solím, protože Natálka už jídla bez chuti nechce. Kamarádka to i zahušťuje jíškou, ale to já nedělám.
25. srp 2007 ve 22:25  • Odpověz
autor
Já kupuji převážně příkrmy ve skleničkách. Říkají, že jsou nejzdravější, protože naše zelenina obsahuje hodně dusičnanů a taky je to nejrychlejší.
Když vařím, tak Tobík má rád rozmačkané brambory s kuřátkem, zeleninu mrkev, petržel,brokolici, masíčko...
Nesolím protože si říkám, že dokud sůl neochutná, tak mu nemůže chybět. Tobík má nejradši příkrmy od Sunárku.
Tak to máme i se sladkým, jíme stále ty různé kukuřičné chlebíky, křupky atd... Dokud neochutná čokoládu, nebo nějaký dort, tak mu budou chutnat furt.
26. srp 2007 v 09:25  • Odpověz
no tak já už dávám melému to co jíme my,ne nějaké kořeněné, ale už to moc neřešim se solí a tak, střevní mikroflora je už v pohodě v roce, takže to zvládne strávit no a ledviny jsou taky už vyvinuté, takže nějakou tu sůl taky zvládnou...občas me taky kupuju Hami, ale už měl i řízek :grinning:
26. srp 2007 v 10:30  • Odpověz
autor
Tobík měl akorát jednou v restauraci brambory, které byly solené a párkrát něco od Hippu a v tom je taky sůl, ale to jsou vyjímky. Příjde mi to zbytečné, ale už to taky nesleduji jako dřív. Když dělám přílohy, tak je nesolím, Petr si to dosolí až na talíři já ani malej nesolíme vůbec :slight_smile:Už kupuji i sladké jogurty, sladký tvaroh jsem taky koupila.. Šasem budem jíst taky všechno, akorát čokoládu a smažené se budu snažit vynechat co nejdéle. Myslím, že ani ta čokoláda nevadí jako to smažené.
26. srp 2007 v 11:47  • Odpověz
tak to já to s tim smaženým taky nepřeháním, ale já mu zase nedávám čokoládu...teda mé příbuzenstvo i přes mé protesty jo :angry: , ale už dvě doktorky nezavisle na sobě mi řekly, že už může jíst to co my...teda to zdravé, já vím že řízek nic moc, ale nedej mu to když to vidí a oblbnout se nedá :grinning:
26. srp 2007 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky všem,jsem tu jen na chvíli,jen hlásím,že jsme se dneska vrátili z dovči,byla naprosto supr.Tak já až budu mít trochu volněji,tak vše dočtu a pak se hned ozvu.Zatím páááá
26. srp 2007 v 17:27  • Odpověz
Ahojky,
koukam, ze jste rozebirali obedy tak ja porad varim tu zeleninu a masicko k tomu priloha ryze ci testoviny no a mixnu to nesolim a nedavam zadne koreni.
s jogurtama ma potiz porad nevim jake mam vybirat s ovocem moc Kate nejedou tak jsne porad na sladke activii mebo dobre mame sladke nebo vanilkove a pridavam hollandii do presnidavky.
susenky bud sunarky nebo bebe
Kata se zatim oblbnout da :wink: kdyz loudi tak ji dam z talire kousek bramboru nebo testoviny ro ruky ona k tomu cuchne pokrci noc a hodi to na zem :wink:
27. srp 2007 v 10:32  • Odpověz
no tak náš malej by mi byl schopnej vlézt do talíře pro bramboru...je to hroznej otesan :grinning:
jogurty taky dávám activie a dobré mámy, bíle taky sladké, najak mu ta kyselá chut obyč bílých nesedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2007 v 10:57  • Odpověz
mikco Kate ty bile taky nesedli , davila se jima a pomalu zvracela :wink:
27. srp 2007 ve 12:17  • Odpověz
se divíš :grinning: ..já zvracim jen k nim čuchnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrrrr
27. srp 2007 ve 12:42  • Odpověz
no ja je taky nemusim davam si do nich kdyz je nejakym omylem nekdo prinese domu med :grinning: , aby nebyli tak kysely :slight_smile: ja jim taky jen ty sladky :slight_smile:
27. srp 2007 ve 13:03  • Odpověz
autor
Včera jsme byli v ZOO a bylo to tam super. Nějaké fotky jsem vložila, tak jukněte :slight_smile: http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?id=74507
28. srp 2007 v 11:28  • Odpověz
Ahojky holky vy co jste chodily na diskuzi od rodice.cz na červenec 2006. Taky jsem tam chodila i když pak porodila jako poslední z nás až v srpnu :wink: . Chtěla jsem se jenom zeptat vás co máte kočárek X-lander. Některá z vás psala, že si pořídila i autosedačku která jde na tento kočár přidělat, ale nebyla to originál sedačka X-car, ale jiná a prý levnější a taky na to seděla a snad s adaptérama od hl. korby. Byla bych moc ráda za pomoc, nejspíš totiž čekáme další, třetí, mimi. Ale není to jistý a tak jenom zjišťuji předem...
29. srp 2007 v 10:33  • Odpověz
Ahojky,
kde se vsechny toulate? :slight_smile:
Niki koukala jsem na fotky , byli jste tam s Lucou co? Vendulka je krasna holcicka a jak se maji?
Tobik byl ze ZOO nadseny, to jste byli v Praze?
29. srp 2007 v 10:36  • Odpověz
ahoj nějak to tu zkomírá ne :frowning2: , jak žijete co prckové..já ted stresuju spíš s Klárkou, jde od září poprvé do školky, tam jsem na ní zvědavá na hrdinku, zatim se těší....
29. srp 2007 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.