• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Jeanes drzim tatinkovi pesti,je dobre,ze je swtabilizovany.
25. čer 2007 ve 21:05  • Odpověz
Gratuluji Adamkovi k 11ti mesicninam :slight_smile:
Jinak jak jsem koukala na fotky tak na tom polstari je strasne podobny Stanovi :slight_smile:
25. čer 2007 ve 21:12  • Odpověz
Mikco taky jsem konecne koukala na tvoje fotecky. Klarka je krasna holcicka :slight_smile: a Matinek je uzasny klucina. Kolikateho se narodil?u fotkz ma 11mes. a 2tt. Kata to tam ma taky a je 11.7.
25. čer 2007 ve 21:21  • Odpověz
Stanule ty tvoje holciny jsou uzasne okate :slight_smile:
25. čer 2007 ve 21:23  • Odpověz
autor
Jeane držím pěstí ať je to jen a jen lepší.
Díky za gratulace a přeji Adámkovi k měsíčninám vše nej.
Já se tu k pc radši moc nehlásím, abych nezabírala místo tátovi. On pak je z toho nervozní, když mu sem někdo leze :grinning:
Domů pojedu až ve středu večer, v pátek svatba a v sobotu jedem pryč na 14 dní..Takže si toho moc nenapíšem. :unamused:
25. čer 2007 ve 21:31  • Odpověz
Niki ted jsem na tebe myslela :slight_smile: jak to prozivas?tesis se?
25. čer 2007 ve 21:38  • Odpověz
Diky za gratulace holky. Renco, Adamek je Stanovi hodne podobny, jsem za to rada, bude mi ho porad pripominat.
25. čer 2007 ve 22:13  • Odpověz
ahoj rencan, díky moc, malej je narozenej 9.7, takže jsou o dva dny to je super :slight_smile: s tvého Lukáše bude jednou pěknej chlap :grinning: .
náš malej už dva tejdny tape je s ním prča jak si vždycky někam vpochoduje :grinning:
26. čer 2007 v 09:12  • Odpověz
Renčo díky za pochvalu,já jsem taky zkoukla vaše všechny fotky a jsou nádherný a Kačenka jaký má dlouhý vlasy...to Anetka nemá pomalu nic :sweat_smile:

Niki,ty se budeš vdávat?Tak to moc gratuluji...Zrovna včera mi Ríša říkal,že by jsme se měli taky vzít,no po jedenácti letech už by to snad bylo i zapotřebí :grinning: ,ale já svatbu nechci,když už tak dva svědky a je to ok.
26. čer 2007 v 10:27  • Odpověz
autor
My se berem po šesti :grinning: Taky jsme chtěli jen dva svědky a nakonec jsem došla k názoru, že by mě mrzlo, kdyby tam maminka nebyla. Bude nás tam 12, takže malá svatba. Berem se v Panenském Týnci v pátek ve 12 :slight_smile: Tady je odkaz. Je to starý chrám.
http://www.ln.cz/panensky-tynec/svatby.htm
renčo já se vůbec nepřipravuji. Tady u našich ani nemůžu. Původně jsem chtěla jet domů zítra večer, ale dneska mi mamka naznačila, že jsem blázen, jak to pak během čtvrtka chci stihnout. Tak pro mě přijed zítra Petr během dne i když to je skoro to samé. Musíme vyzvednout prstýnky, kytku, Petr ještě nemá co na sebe..Hlavně sbalit na dovolenou.. Je toho hodně..
26. čer 2007 v 10:39  • Odpověz
Jo ,mě to možná bude taky na jednu stranu líto,ale nás je hodně a je to tak,že jak nepozveš úplně všechny,tak se to všechno pouráží...Navíc po 11 letech,jde stejně jen to mít stejný příjmení.Jdu se mrknout na ten tvůj odkaz.Jo a kam jedeš na dovču?Možná,že už jsi to psala,ale já jsem to tady nevyčetla,jsem zvědavá co?Hele to je super,že to neřešíš...mě se teď sedmýho budou vdávat 3 kámošky a jsou z těch příprav na mrtvici...
26. čer 2007 v 10:48  • Odpověz
Niki,tak jsem to zkoukla,to budou super fotky z toho prostředí...
26. čer 2007 v 11:25  • Odpověz
Ja jsem se porad jeste k tomu albu nedostala. Nikito jeste si pamatuju, jak jsi nam psala, ze se budete brat a uz je to tady co. Kam jedete na svatebni cestu?
My jsme porad na zahrade v bazenku, jinach bychom ten den neprezili. Vubec se neda nikam jit v takovem vedru, ani doma nejde vydrzet.
26. čer 2007 v 18:31  • Odpověz
Ahoj maminky, tak jsem Vas nasla na jinem miste, ale nasla, tak je to dobry.. :slight_smile: Ty posledni dva tydny byly trochu hekticke..

Predminuly tyden jsme jeli pres Nemecko do Francie na svagrovu
svatbu a pak jsem tady u nas mela tchyni. Vcera odletela, tak jsem docela rada. Ona je mila vsechno, ale furt mi keca do vychovy Lukynka a tak.. Od me mamky rady beru v pohode, ale od ni nejak ne.. Kdyby ty rady davala ze sve hlavy, ale ona si vezme knizku - "j eleve mon enfant - vychovavam sve dite" a zacne mi z ni predcitat.. A pak mi zacne rikat, jak ma Lukynek spatny navyky a tak... obcas jsem fakt mela chut neco ji rict... :confused:

Jinak novinky o Lukynkovi - uz si sam stoupne, minuly tyden zacal uz i rikat mama, tak jsem stastna! :grinning: Docela pekne si rozsiril slovni zasobu - furt rika dada, tata, baba, papa a ted to posledni mama..
Mel ted docela urvane obdobi. Tesne pred tou Francii mi spadl z postele, takze jsem ho natvrdo musela zacit davat do jeho postylky a zaroven mu rostly horni zuby, takze byl fakt mrzutej...
Ale tedka uz je to lepsi, kdyz ho dam k nemu do postele, uz nerve a i za nejakou dobu usne.. No trvalo to tyden, nez si na ni zvyknul... Vim, ze jste se ve stare diskuze bavily o tom, jak Vam deti spatne usinaji, tak my jsme si tim prosli take.. :angry:
26. čer 2007 ve 20:33  • Odpověz
Holky, neozvala se nekomu Jeane, jak je na tom jejich tatka?
26. čer 2007 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky,
mikco tak to je Martinek nejstarsi :slight_smile: z cervencovek do ted to byla Kata :slight_smile: to jako Martinek uz chodi uplne sam? :slight_smile:

Bartejsko Jeane se doufam ozve a snad je tatinek v poradu

saqetko tak to je tchyne husta co? s tou knizkou?jeste, ye ji mas tak daleko :slight_smile:

Holky my dneska byli na vylete v Praze teda Petr tam jel pracovne a my jeli taky :slight_smile: no a konecne jsem si koupila tu mikynu, ktera se mi tenkrat ztratila a pak se bohuzel nasla :unamused: a jeste jsem to vylepsila 2 trickama :grinning:
26. čer 2007 ve 21:18  • Odpověz
autor
Stanule to mi kdyby jsme pozvali taky třeba jednu sestřenku, tak by jsme museli pozvat všechny. My si bereme jen rodiče, ségru a synovce s neteří. Víc nás není, pak už jen sestřenioce a tety a těch je moc, ty nezvem.
Na dovču jedem do kempu do chatičky kousek od Ždáru nad sázavou. Mají tam i vyhřívaný bazén :slight_smile:
26. čer 2007 ve 21:27  • Odpověz
ahoj rencan tak to je ttakovej kápo červecovátek co :grinning: ,jo už chodí uplně sám dělá den ode dne pokroky,dnes si teda poněkud rozšvihl hlavu o židli, ale toho ještě bude.dnes už se naučil i přecházet prahy
niki to je nejlepší jen takovou malou svatbu,já měla pozvané pravě ty tety a tak a bylo nás tam pak moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a budete to tam mít moc krásné,zkoukla jsem odkaz :grinning:
26. čer 2007 ve 21:40  • Odpověz
Jo Niki,to je fakt,hlavně to pak stojí peněz...teď nedávno se vdávala jedna známá(ne kamarádka),brala si trubka půjčku 70 tisíc,protože chtěla velkou svatbu,nakonec jí to 3 kamarádky odřekli chvíli před svatbou a zbytek ještě pomluvil,no síla....
Ty jedeš do kempu?My jsem si taky vybrali kemp,kvůli dětem...já bych hotel nebo nějakej apartmán nechtěla,to pak děti pořád musí čekat než půjdou ven dospělí...

Mikco,to je teda malej fakt šikulka,že už chodí.Mě malá sama už dlouho stojí a kroky udělala teprve 2x dva,ale zatím nic víc.

Holky nevíte co je s tou Jeane,že se neozývá?
26. čer 2007 ve 21:46  • Odpověz
jeane nema doma net pise jen kdyz je u rodicu a nebo kdyz ji rodice pujci note book
stanule s tou tvou znamou to je sila :unamused: na svatbu bych si takovou pujcku nebrala, :confounded:
26. čer 2007 ve 22:08  • Odpověz
No Renco,je to pako,co víc k tomu dodat...za ty prachy toho mohla mít celkem dost jinejch věcí...nehledě na to,že domá má dítě a další čeká...ale ta známá je celá divná...

Jsem teda zvědavá co Jeane písne,snad je vše v pořádku,myslím na ní.Holky tak pa,já jdu chrnět,aspoň na chvíli než se probudí malá.Dofám,že ráno bude spinkat dýl,když nemusím vstávat...Deniska spí u babičky,takže ná s nic nehoní.Tak dobrou.
26. čer 2007 ve 22:39  • Odpověz
Tak jsem se konečně dokopala k tomu albu.
Taky myslim na Jeane a doufam, ze bude vsechno OK.
Nikito to bude super ta dovolena. Hned bych jela taky. Hlavne, aby vam pralo pocasi.
27. čer 2007 v 08:39  • Odpověz
Ahojky,
Sarajko u nas je celkem chladno jen nejakych 18C a strasne studeny vitr. a to se mateze muze byt Flo v bazenku, alespon to vedro u vas preckate :slight_smile:
Koukala jsem na fotky a ziram jak Flo vyrostly vlasky :slight_smile: a v tom bazenku se mu viditelne libi :slight_smile:
27. čer 2007 v 10:08  • Odpověz
Rencan, jo v bazenku by mohl byt cely den. Vlasu moc nema, za to to ma cele kudrnate. Vypada jako andilek, ale s dablikem v tele :slight_smile:

U nas v noci strasne prselo a byla bourka, tak jsem se tesila na ochlazeni, ale opet mame doma 27 stupnu...pomoooooc fakt uz se to neda vydrzet.
27. čer 2007 ve 12:22  • Odpověz
autor
Já právě taky nechtěla do nějakého motelu-hotelu kvůli Tobíkovi. Kdyby brečel, tak sousedi by určitě neměli radost. Hlavně se otevřou dveře chatička a může lézt hned po trávě.
Doufám, že tam nebude ptačí chřipka, koukala jsem do mapy kde se teď vyskytuje a už se to tam blíží :cry:
27. čer 2007 ve 13:42  • Odpověz
Ty jo to snad ne...mě přijde,že kolikrát dělají kolem toho všeho větší humbuk než by měli...třeba jak zabili tý paní tu korelu..taky síla.Jinak s tím kempem úplně souhlasím,my právě proto vzali taky kemp..už se těším,ale jedeme až na konci srpna,já se snad nedočkám.Jak jsme loni nikde nebyli kvůli těhu,tak o to víc mi dovča chybí...
27. čer 2007 ve 13:51  • Odpověz
autor
já zrovna kolem četla nějakou diskuzi kolem humbuku co se kolem té ptačí chřipky dělá.. No diskuze teda hrůza, píšou tam že to chytnou lidi co žijí ve špíně a žerou syrové maso a že se každý jen bojí atd...
Jenže ten kemp je něco kolem 30 km od toho pásma kde je to uzavřené a Tobíkovi nevysvětlím, aby si neocucával neustále ruce. Docela se tam už začínám bát..
http://www.novinky.cz/domaci/ptaci-chripka-se-objevila-na-dalsich-dvou-mistech_117808_2n5gg.html
27. čer 2007 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky, koukam, ze se tady probira ptaci chripka. No ja bych taky nepanikarila, stejne si nepomuzeme a co se ma stat, stejne se stane. My tady mame pekne hnusne, je zima a prsi, ted jsem skoncila v kuchyni, meli jsme snad rekord, ani jsme se nezastavili. Chtela jsem jet odpoledne k rece, kde ma Stano kriz, ale nevim v tomhle pocasi, bude to tam asi pekne rozbahneny. Asi pockam do zitrka.
27. čer 2007 ve 14:31  • Odpověz
Niki,tak před chvílí asi před hodinou jsem měla puštěnou teleizi a zrovna tam bylo to místo,kde se budeš vdávat,tak jsem si na tebe vzpomněla,je to tam pěkný.Tu ptačí chřipku bych asi fakt neřešila...říkali tenkrát,že je přenosná buď z nakaženýho ptáka nebo když sebereš peří a to si myslím,že ohlídáš,tak se zbytečně nenervuj.

MArti,tady je taky zima,sice už neprší,ale je vítr,jsem malou trochu navlíkla,aby nenastydla...příští týden jdeme na svatbu,tak ať jsme všichvni ok...by mě zajímalo,jaký má bejt 7.7. počasí,doufám,že teplo.
27. čer 2007 v 15:39  • Odpověz
Martino a vzali jste toho novyho kuchare, nebo to delas sama?

Holky ja prave dopekla jahodovej kolac, tak to na me voni z kuchyne. Jdu asi zakrojit :astonished:
27. čer 2007 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.