• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
autor
No jo byla jsme tam s Lůcou a Vendulkou :slight_smile: Vidíš ani mi to nedošlo, že tu vlastně není.. Má se dobře a to je na Vendě vidět, je fakt krásná holka.
Jedeme s pražandama na společnou dovolenou od 10.9-14.9. Pronajaly jsme si chalupu, tak jsem zvědavá jestli nám nerupnou hlavy s těch sedmi dětí :slight_smile:

Jinak to byla pražská ZOO.
29. srp 2007 ve 21:07  • Odpověz
vau 7mamin, 7 deti :grinning: to bude sranda :grinning:
kam jedete?
29. srp 2007 ve 21:20  • Odpověz
mikco a uz mate vsechno nakoupene?
Luky se taky tesil do prvni tridy a pak ho to preslo :wink: dneska jsem potkala jeho ucitelku :wink: tak jsem mu to volala tak nejdriv nadsenej a pak povidal , ze to zase bude vopruz :wink: taky jsem na nej zvedava , jaky to bude v paty :wink:
29. srp 2007 ve 21:24  • Odpověz
tak ja nevim kde vsichni jsou Stana uz se vratila z dovci a nikde, nepise :frowning2:
Marta taky ne
Bacinka a Jeane taky ne
Sarajka je v Cechach
na koho jsem jeste zapomela? :wink:
29. srp 2007 ve 21:44  • Odpověz
29. srp 2007 ve 22:31  • Odpověz
ahoj, no ještě věechno nemám, musim dokoupit nějaké tepláky, ze všeho mi vyrostla... :angry: a hrneček, ale nevim jestli plastovej nebo normál..
jinak můj synovec , jde taky do páte a je s toho děsně odvázanej..něco podobného jako Lukášek :grinning:

niki domeček vypadá moc hezky, snad ho děti v tom množstí co tam budou nezboří :grinning:
30. srp 2007 v 09:29  • Odpověz
cauky,
no vilka je krasna tak snad se vam tam bude libit :slight_smile: je tam zahrada to tam vypustite deticky date nohy nahoru a budete popijet kavicku :slight_smile: to bude pohoda :grinning:
30. srp 2007 v 09:50  • Odpověz
ja dala Lukymu plastovej normal by tam rozbil :wink: je jak z divokych vajec
30. srp 2007 v 09:52  • Odpověz
no právě naše malá taky...tek nevim, ale prej že plasták nejde do myčky :angry:
30. srp 2007 ve 12:13  • Odpověz
autor
Myslím, že ty nohy nahoru moc dávat nebudem :slight_smile:
Škoda, že s náma nejedou i mužíčkové. Myslím, že by to byla větší sranda a líp by jsme se vystřídali v hlídání.
30. srp 2007 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky,
to je pravda , ze by jste si vic odpocaly , kdyz by jste se mohli s manzilkama prostridat, ale myslim, ze si to stejne uzijete :slight_smile:
31. srp 2007 v 09:35  • Odpověz
holky ja vcera strazila slepici :confounded: jedu po silnici asi tak 4tridy od kamosky a na silnici slepice tak se jim vyhybam a jedna si to namirila presne pod kola auta misto aby prchala na stranu , tak se sebevrazedne rozebehla pod auto :unamused:
31. srp 2007 v 09:38  • Odpověz
autor
ježiš, nevím kdo na tom byl hůř. Určitě si se pořádně lekla.
Asi ta slepice na tom byla hůř :grinning:
31. srp 2007 v 10:43  • Odpověz
Zdravim z Cech, dneska jsme u nasich rozbehli internet, takze jsem online. Ale ne moc dlouho, protoze v pondeli odjizdim do Rakouska ke tchyni a tam internet neni. Takze budu pak zase az na konci zari.

Jinak ja se videla v utery s Jeane a Barunkou. Bylo to moc hezky. Barunka je sikulka, beha a povida. Flo porad jen tak prejde obyva a to jeste opatrne. Jo kdyz ho nekdo drzi za rucicky, tak to beha jako drak. Nestiham vas docitat. Jen tak jsem postrehla, ze Nikita jede na dovolenou, tak si to uzijte.
31. srp 2007 v 16:37  • Odpověz
Ahoj holky,
já teď nemám čas sem moc psát. V práci je to opravdu zápřah a pak ještě doma. Je to fakt hustý.
S juli jsem se viděla v úterý a bylo to super, poznat někoho s kým si tady píšete....bylo to prima. Akorát už jsem pak nestihla přijít na Jivinu, protže jsaem byla v práci a Barča byla zase nemocná. Tak se všem moc omlouvám. Zítra napíši víc.
1. zář 2007 v 17:11  • Odpověz
Ahojky,
Niki rekla jsem si , ze kvuli slepici nenabouram auto tak sla ta slepice :confounded: bylo mi ji chudaka lito, jen jsem v zrcatku videla jsk lita peri :unamused: tak jsem zybrzbila a vylezla prohledla auto a jela jsem dal :zipper_mouth:

Sarajko Kata taky lita jsk drak, ale jen za ruku :grinning: sama ani nahodou :wink:
Dneska u nas otevirali detske hriste tak jsme se tam jeli kouknout no hezky kata tam prebirala kaminky :grinning: ja jezdila na in linech a hrala s Lukym tenis :slight_smile:
1. zář 2007 ve 20:11  • Odpověz
Jeane ty chodis na cely uvazek?
1. zář 2007 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky holky,já jsem hrozná,poslední dobou nemám nějak čas se sem dostat až teď na chvíli.Ani jsem nestihla všechno dočíst,tak snad toho není tak moc.u nás ani nic moc novýho není.Jen už jsem přestala na dovče kojit a od tý doby malá spí jak anděl celou noc a přes den místo svých 20 minut odpoledne a 20 minut dopoledne spinká po hodině,takže v tomhle směru to je super.Jinak dovča byla naprosto super a moc se nám všem líbilo,největší hrůzu jsem měla z cesty a holky jí naštěstí prospali.Jestli chcete mrknout na fotky,tak jsem nějaký uložila na rajče.No chtěla jsem toho napsat po tak dlouhý době víc,ale nějak mi všechno vypadlo :frowning2: Tak zatím čauky
1. zář 2007 ve 21:15  • Odpověz
Ahojky,
Stani dej nam sem odkaz na rajce :slight_smile: dik
tak to jsi si na dovce polepsila co?Anetka spinka no super :slight_smile:
2. zář 2007 ve 12:54  • Odpověz
http://stana.rajce.idnes.cz/

tady to je,ted jdu ven
2. zář 2007 v 15:40  • Odpověz
Holky,kde všechny jste?Když už mám konečně čas,tak tu pro změnu nikdo není :rolling_eyes:

Jo Renčo,malá se úplně v tom spinkání změnila,naštěstí k lepšímu,jsem jen zvědavá jestli jí to vydrží.
2. zář 2007 ve 20:46  • Odpověz
ahoj stanul, fotečky jsou fakt krásný, uplně vám závidim, jak tam je vyfocená Deniska a za ní ten kanon tak to je moc krásná...hned bych jí přihlásila do nějaké soutěže :grinning: jo a ta na té skále s tatkou ja taky super, vypadá to že byli vysoko :slight_smile:
jo blahopřeji k spinkání, ten náš se budí pořád dvakrát za noc min dvakrát , na flašku, had jeden :angry:
2. zář 2007 ve 20:52  • Odpověz
Mikčo díky moc za pochvalu...Denča fakt někde je jak nějakej model co? :grinning: To byli akorát s ta´tkou na výletě,na tom místě jak zastřelili Vinetoua :sweat_smile: :sweat_smile: ,no já tam nešla,pro malou by to nebylo,ale prej to byl super výlet.

Co kdyby jsi zkusila malýho ošidit čajíkem?
2. zář 2007 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky,
Stani koukala jsem na fotecky krasa a holky tam byly spokojeny , je to na nich videt :slight_smile: kde ze jste to byli? ja uz jsem to zapomela :wink: s kym sli na ten vylet?to bylo nekde blizko?

U nas je to zase se spanim hruza asi je to tim , ze Kate lezou stolicky tak kdyz se probudi tak ji dam kapku cajiku hladim ji a zase na chvili usne nakonec skonci u nas v posteli :confounded: , protoze bych k ni mohla vstavat kazdou chvili . Uz jsem uplne hotova
3. zář 2007 v 10:46  • Odpověz
Renčo Anetka se taky "budí" k ránu a přeleze ke mě,ale mě to nevadí....my jsme sundali jeden díl z postýlky a mám jí přisunutou k posteli a je to právě lepší,protože na tý dovče to bylo tak trochu podobný no a ona spí.

Byli jsme v Paklenici,je to národní park.

na ten výlet měli průvodce,jeli džípem asi tak 130 km,ale byli v tom zastávky,to se jezdilo takhle po horách a oni jim k tomu ukazovali i obrázky z toho filmu,kde se co stalo a bylo to kousíček od našeho kempu...džípama se jezdí,aby toho vyděli co nejvíce,ale je fakt,že levný to nebylo.Na druhou stranu v tom měli i oběd,pití každou přestávku a taky se mohli vykoupat v tý krásný řece,no a zkoušeli střílení z luku,prej to bylo super.
3. zář 2007 v 11:25  • Odpověz
ahoj holky jééé ten výlet zní dobře, si ho užili co :grinning: ..
jinak já ho tím čajíkem neoblbnu, jakmile jde o jídlo a pití tak se oblbnout nedá, takže ani čaj ani voda nezabírají :angry:

jo jinak Klárka školku zmákla v pohodě, chce už tam i spát, a to jsem jí chtěla nechat týden na rozkoukání, ale chce tam spát už zítra ...tak jsem na ní zvědavá :grinning:
3. zář 2007 ve 13:33  • Odpověz
jee tak to je Klarka sikula :slight_smile: ja mela taky Lukyho tenkrat ve skolce na rozkoukani asi 3x a bylo to v poho a pak jsem sla do prace a ejhle Luky brecel , kdyz jsem sla do sluzby tak jsem mu musela slibit, ze mu privezu kinder vajicko... no tenkrat me to vyslo na peknej majlant me chozeni do prace :grinning: :grinning: no asi 3mesice trvalo nez si zvyknul, ze nejsem doma :slight_smile:

a co Deniska ve skole?
Luky prisel uz s rozvrhem a maji 7hod. cestiny tydne :confused:v utery a v patek ji maji 2 hodiny :wink: tak jsem na nej zvedava a 4hod. anglictiny tydne sel jen s tuzkou a sesitem a stezoval si , ze dostavali ucebnice a on tam musel vsecno nechat :grinning:
3. zář 2007 ve 14:48  • Odpověz
denča byla dnes ve škole jen hodinu a zítra to asi nebude o moc delší.Ale zatím nic neříkala,jen,že si má přinést věci na tělák a ručník.Do který třídy šel Luky?

Mikčo,tak hned napiš,jak dopadlo spaní ve školce,to jsem na tu tvojí kočku zvědavá....
3. zář 2007 ve 22:06  • Odpověz
autor
Ahojky všem,
já teda taky poslední dobou nestíhám sem chodit.
Furt něco vymýšlím čím Tobíka zabavit, pořád se mu musím věnovat. Nic nevydrží dělat dlouho sám. Každý den malujeme pastelkama. To ho baví když jsem u něho, sám vydrží čárat jen chvilku. Tobíkovi když řeknu jdi spinkat, tak hodí úsměv a jde si sám lehnout do postele...jenže pak čeká až ho nakojím, sám neusne. Když nekojíte jak to děláte přes den? To si normálně lehnou a spí?
3. zář 2007 ve 23:11  • Odpověz
Niki,já jsem přestal kojit teprve nedávno na tý dovče,ale malá vyžaduje,abych s ní byla do úplnýho usnutí a nedje bože odejít dřív....ale mě to nevadí,jsem si na to už zvykla.
3. zář 2007 ve 23:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.