• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Ahojky,
Stani Luky je uz v 5 tride :wink: dneska jsou ve skole do 12h , jinak maji skolu do 13h , ale v pondeli do 14:30h :unamused: a to posledni hodinu jen telocvik , ale budou chodit zase plavat tak jednou za 14dni maji cestinu misto telaku
Je Niki Tobik uz maluje?
to je sikula :slight_smile:
My ted mame nej oblibenejsi cinost rikanku Kolo kolo mlynsky :slight_smile: a TOP je kramareni v zasuvkach ted mi tak zrovna kramuje :wink: jo a jeste se mi strasne rada hrabe v prstynkach ve sperkovnici :grinning: to jsou pak prstynky a nausnice vsude nejradsi si je hazi do postylky :slight_smile:

Katy si normalne lehne vezme si dudlika a mazlici plinu a ja ji hladim a za chvilinku spinka :slight_smile:
Zitra jdeme poprve na plavani do Zabicek tak jsem zvedava :slight_smile: jdeme od 10h tak pak pisnu
4. zář 2007 v 09:38  • Odpověz
4. zář 2007 v 09:39  • Odpověz
tak jdeme sem :slight_smile:
4. zář 2007 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky, rencan se máte že budete plavat, vypadá to tam moc hezky..u nás nic takového neni, takže máme smůlu...tak příjemné máčení :grinning:

jinak náš malej taky usíná sám prostě si lehne a já jdu pryč a za chvíli je tuhoš..a činnosti už taky nestíhám vymýšlet, když byla doma Klárka tak mu stačilo být s ní v pokojíku a ted ho mám pořád za zadkem :angry:

Jak zmákla Klára spaní písnu, dnes mi ani nedala pusu jak se tam hrnula, potvora :slight_smile:
4. zář 2007 v 09:55  • Odpověz
Ty jo Renčo,to vypadá pěkně,takový domácký,kolik vás tam chodí?
4. zář 2007 v 11:10  • Odpověz
Stani je to jen pro 4 mamci s detma je to spis takovy domaci :slight_smile: jeste je tu jeden klub a tam chodi na jeden kurz asi 20mamin s detma a to je sileny a je jen jednou tydne tak ze je tam porad plno a tohle je novy , pani to ma otevreny asi pul roku a kazdy koho potkam je nadseny :slight_smile: pani to ma doma
4. zář 2007 ve 13:44  • Odpověz
Mikco ja mam taky Katu porad za zadkem, kdyz jdu na WC tak musim mit otevreny dvere, a ona prede mnou sedi nebo trha papir no sileny :grinning: no vsude musi byt se mnou ted usnula tak mam chvili klid a uz taky nestiham vymyslet cinnosti
Az se vyspi tak pujdeme do mesta pro obaly na ucebnice
U nas porad prsi za chvilku sviti slunicko a za chvili zase leje :angry: tak premyslim, jestli jet autem :rolling_eyes: , ale ve meste stejne budu muset zaparkovat a chodit s ni pesky tak to vidim asi na kocar
4. zář 2007 ve 13:51  • Odpověz
Mikco bud rada, ze se ji tam libi , jak jsem psala, Luky brecel ja se snazila drzet, abych nebrecela taky a jen za nim zaklaply dvere uz jsem bulela taky a za chvili jsem volala do skolky, jestli tam jeste breci a on si uz hral :wink:
4. zář 2007 ve 13:53  • Odpověz
rencan, já jsem mooooc ráda že se jí tam líbí, spinkání zvladla v pohoodě, takže zítra jde opět, hrdinka.. :grinning: , já se taky strašně bojim nějaké té krize, budu řvát jak želva taky, stačí mí, když vidim jiné děti bulet a hned mám slzy v očích :frowning2:

jo tak to máme stejné, náš martin si na tom záchodě chce na mě i sednout :grinning: a jakmile se zavřu tak řve jak pominutej...jééé a běda když mě vidí u PC to je jak blázen, pořád se na mě šplhá a chce něco furt mačkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2007 ve 20:33  • Odpověz
No holky tak to máme s tím záchodem stejný :grinning: :grinning: malá si třeba položí na moje nohy hlavu a nehne¨se.A s tím pc ani nemluvím,to se na mě taky dobejvá...

Kde jsou všichni?Je nás tu nějak málo co?
5. zář 2007 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky,
to mas pravdu nikde nikdo, :unamused: Marta , Bacinka Jeane hooooolky kde jste? :grinning:
Tak u PC taky nesmim sedet, jakmile me tu spatri tak hned macka cudliky :grinning:
Plavco bylo suuuper :grinning: ,strasne mila pani to vede a pak je tam mistnost na hrani a tam si muzeme udelat kafe caj..., jsou tam vody na piti pro deti piskoty , spousta hracek :grinning: no koukala jsem jako blazen :grinning: jen jsem dostala dva papiry rikanek a ty se musim naucit , protoze pri plavani se rikaji rikanky a ja je vubec neznam a nevim , ktera bije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2007 ve 14:19  • Odpověz
jooo zapomela bych pisnout, ze konecne KAta chodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: vcera se sama otocila od televize a sla ke me a pak tak nejak chodila :wink: , ale kdyz pospicha treba na jidlo tak padi po kolenou :grinning:
5. zář 2007 ve 14:22  • Odpověz
Martina byla te´d asi tak týden v čechácg,proto nepsala,ale zbytek teda taky nevím,kde je???

Renčo,tak to teda velká gratulace ke Káti prvním krůčkům.To Anetka už chodí dost slušně,ale začína i utíkat a to jí moc nejde...ale musím říct,že od tý doby co umí sama chodit není tak "otravná" a je klidnější,protože kam chce tam dojde bez cizí pomoci.
5. zář 2007 v 18:44  • Odpověz
Ahoj. Já taky vůbec nestíhám sem chodit, tak jsem jen tak v rychlosti přelétla, co je tu nového. Natálka se naučila všude vylézt, třeba na židli u počítače, ze židle se snaží vylézt na stůl... No hrůza. Nemůžu jí ani na chvíli nechat samotnou. Jinak jí mám taky za zadkem pořád, i na ten záchod musí se mnou. Akorát si u toho netrhá papír, ale chodí strkat ruce do záchoda a říká "kaká, kaká". No, prostě super. S nočním spaním je to teď ještě horší, dneska se nám prořezal 6. zub, celkem lezl jenom 3 dny a úplně v pohodě. Takže to spaní není od zubu. Takže teď má Natálka všechny jedničky a 2 na levé straně. A vypadá to, že jí leze i 3 dole a taky vlevo. Prostě pravá strana zůstává bezzubá a zubatí se jenom ta levá. Je to docela srandovní. A se spaním přes den je to tak, že dopoledne ji musím uspat na ruce a to pak spí tak hodinu a odpoledne usne ještě na chvíli v kočárku.
5. zář 2007 ve 20:44  • Odpověz
Jo, ještě se Natálce podařilo mi rozkousnout prso úplně do krve. V noci jsem jí kojila, ona u toho usnula, tak jsem jí ho chtěla vyndat jako vždycky, no a ona se najednou probrala a zkousla. :astonished: Otiskla mi tam všech 5 zubů a ještě sedřela kus kůže.
Taky už za sebou máme první návštěvu u zubaře, vypadla mi plomba, tak jsem jí hned vzala s sebou. No, vřískot to byl hrozný. Na ní prostě nesmí nikdo sahat.
Mimochodem, jak se vám líbí počasí? :frowning2: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2007 ve 21:02  • Odpověz
autor
Nazdárek,
Renčo gratuluji k chození. My jdeme na první plavání po létě zítra, tak jsem zvědavá jestli nezapoměl.
S tím malování..mě chodí ty týdení emaily jak dětátko roste a když bylo Tobíkovi 11 měsíců , tak přišel email ať mu zkusím dát pastelky..Přišlo mi to divné a moc brzo a taky bylo.Tobík je házel, hrál si s nima a nešlo mu to, ale nějak jsme to od té doby zkoušeli a už u toho vydrží a maluje čáry, máry :slight_smile: Tady je vyfocený :slight_smile:
http://rodina.cz/scripts/album/photo.ASP?id=1254362&from_fid=8968&from_kid=0

Můžu ho tam klidně nechat a odejít, funí u toho jak se soustředí.
Jinak mi taky leze po stolečkách v obýváku a tam kam nemá.
Na dovču s holkama nakonec nepojedu, nevyšlo nám to finančně. Příští týden přijede tchán a musíme nakoupit materiál. Musí nám nahodit vchodové dveře zvenčí a pokojíček, aby jsme tu neměli v zimě mokro.. A taky potřebujem do zimy koupit dveře. Je to škoda, ale příští rok to bude určitě lepší pro oba.
5. zář 2007 ve 21:20  • Odpověz
Tak já si jdu dneska už asi lehnout,je mi nějaká zima.Zítra jedeme s Anetkou do Ústí na srdíčko,tak doufám,že bude mít všechno v pořádku.

Niki,taky pořád něco děláte?My taky,pořád se něco vymýšlí...teď nedávno (minulý měsíc) jsme dávali do dětskýho balkonový dveře...takže budeme ještě malovat a už mám zase nápady jak to v tom pokojíku předělat.
5. zář 2007 ve 21:56  • Odpověz
autor
děláme něco furt..JE TOHO MOC..
5. zář 2007 ve 22:01  • Odpověz
ahojte, bacinka počásí je děsný, chci léto :angry:
niki to je super jak tam sedí...já bych taky chtěla aby můj malej takle při něčem seděl, pořád někde šurdí, doufám že nebude hyperativní :frowning2:
5. zář 2007 ve 22:02  • Odpověz
autor
Tobík taky furt lítá všude možně. Když na té židližce jí, tak si musí s něčím hrát jinak by se nenajedl. Ale u toho malování vydrží. Je tím fascinovaný, že ty pastelky dělají čáry :slight_smile:
6. zář 2007 v 08:19  • Odpověz
Ahojky,
Niki tak jsem zkusila dat Kate taky pastelky no a malti s nima o sebe a kouse je :grinning:
6. zář 2007 v 09:12  • Odpověz
tak at si Tobok pekne zaplave :slight_smile:
6. zář 2007 v 09:35  • Odpověz
Stani , co ma Anetka se srdickem? drzim pesti a pak pisni :slight_smile:
6. zář 2007 v 09:36  • Odpověz
autor
To byla první reakce Tobíka taky... Vlastně už malujeme 3 měsíc, takže ty pokroky tam už jsou.
6. zář 2007 v 10:12  • Odpověz
tak nam neco vyfot at vidime jaky je Tobik umelec, treba jednou pujdeme na nejakou vystavu :grinning: :slight_smile:

Jeste jsem se te chtela zeptat na te fotce co jste v tom bludisti to je taky v Podebradech?
6. zář 2007 ve 14:59  • Odpověz
autor
jo je :slight_smile:

Renčo jsou to je čáry máry :slight_smile:
6. zář 2007 ve 23:22  • Odpověz
Čauky,konečně trochu času...včera jsem celý den nestíhala se sem dostat,byli jsme s malou na tom srdíčku,pak na návštěvě a domů jsme se dostali až večer.To nemám ráda,takhle rozlítanej celej den.taky jsme byli ještě trochu po nákupech.

Renčo,já jsem měla prý těhotenskou cukrovku,takže musíme chodit s malou pravidelně na kontrolu srdíčka....doktor říká,že je vše v pořádku,tak jsem ráda,pokaždý,když tam jdeme tak mám z toho blbej pocit...teď jdeme na kontrolu až za rok.Vždycky říká,že je tam něco jako zbytnělý nebo co...no,ale prej je to v normě a včera říkal,že je to pružný(chlopeň) takže se to lepší.No já si o tý mojí těh. cukrovce myslím svý....nedržela jsem žádnou dietu....a vše ok,akorát jak jsem šla na první testy,jestli náhodou nemám cukrovka,tak jsem tam byla mezi vánočníma svítkama,takže jsem byla náplacaná sladkýho a tak si myslím,že cukr se ukázal...
7. zář 2007 v 10:20  • Odpověz
autor
Mě na těhotenskou cukrovku nedělali testy.. V porodnici se tomu divili když jsem přibrala 33 kilo a nikdo mi je nedělal.

renčo vložila jsem fotky Tobiáše i s jeho veledílem.
http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?f_id=8968
7. zář 2007 v 10:31  • Odpověz
Ahojky,
jooo uz to vidim, no to je krasa :wink:

Ja taky byla na testech na cukrovku a nemela jsem ji potreti kdyz me pichli jsem sla za holkama do prace a malem jsem tam zkolabovala , jak jsem mela malo cukru a nemohla jsem jist snedla jsem jim pul bonboniery , abych hned doplnila cukr :wink: bylo mi strasne spatne a nez jsem dojela MHD domu tak jsem mela zase malo cukru a jedla jsem na co jsem prisla a cely den jsem prolezela :unamused: fuj to byl blby den a ja jsem tam byla nekdy okolo 24tt
7. zář 2007 v 10:59  • Odpověz
Já měla jednou cukry na hranici, protože jsem prostě splácala hodně sladkého a při další kontrole už bylo všechno ok, prostě jsem si dávala pozor, co jím. A mě to i říkal dr., že stačí sníst večer něco sladkého a už to může ukázat zvýšený cukr. My chodíme taky na kontroly se srdíčkem, Natálka tam měla nějakou dírku, která už zarostla a pro změnu tam má zase nějakou jinou, která ale vůbec nevadí. Tak další kontrolu máme až ve 2 letech a pokud tam pořád bude, tak znovu ve 4 letech a pak už se to ani nekontroluje.
Přidám do alba jednu super fotku, tak kdyžtak mrkněte.
My už taky kreslíme, chvilku na papír, ale většinou po stole. Jak sedím u PC, tak musí Natálka na klín a kreslí si u toho. I když většinou spíš zlobí.
7. zář 2007 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.