• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Baci, kterou myslis? Tu na WC?ta je sqela :slight_smile:
7. zář 2007 ve 14:43  • Odpověz
autor
Bacinko ta fotka je super :grinning:
7. zář 2007 ve 20:15  • Odpověz
Renčo, je to ta na WC.
7. zář 2007 ve 21:07  • Odpověz
baci,koukám,že jsi taky z okr. Teplice...kam cjhodíš s malou na to srdíčko?
7. zář 2007 ve 23:02  • Odpověz
Zkoukla jsem všechny dostupný fotky...všechny jsou super,ty jo a všichni máte vlasatý mimča a¨Anetka pořád nic...no něco jo,ale s váma se to nedá srovnat.
7. zář 2007 ve 23:06  • Odpověz
Stanule, my chodíme do Mostu. Já tam rodila a ten dr., co Natálku vyšetřoval, byl naprosto supe, tak jsem řekli, že budeme jezdit k němu. Ono se celkem jedná o 4 kontroly za 4 roky. A navíc já k teplickým doktorům tak nějak během těhotenství ztratila důvěru.
Kam jezdíte vy? Vidíš, já bych si ani nevšimla, že jsi taky z Teplic. :sweat_smile:
7. zář 2007 ve 23:25  • Odpověz
Já jsem kousek od Teplic...ale se divím,že jsi jela do Mostu...teplická porodnice je hezčí.Já tam rodila poprvé a bylo to v poho teď jsem byla v Ústí,protože jsem byla na rizikovým,takže tam jezdíme ï na to srdíčko.To chodíš i na gyndu do Mostu?
7. zář 2007 ve 23:57  • Odpověz
Ne, já jenom nechtěla rodit v Teplicích, protože tam celkově se vším nemám dobré zkušenosti a rodila tam sestřenice, která teď má kvůli porodu postižené dítě. A kamarádka, která rodila o 10 dní dříve v Teplicích, tak může být ráda, že měla porod v pořádku, protože jí nechali skoro 3 hodiny tlačit na porodním sále a ještě jí vynadali, že špatně tlačí, když dítě pořád nešlo ven. A když po 3 hodinách konečně laskavě šli vzbudit doktora, aby se na ní podíval, tak okamžitě šla na císaře, protože se jí dítě během porodu otočilo. Já jsem chodila do Teplic na kontroly, protože jsem přenášela a po 2 kontrolách jsem řekla, že už tam v životě nepůjdu a šla jsem do Mostu.
8. zář 2007 v 11:44  • Odpověz
No jo,on si člověk nevybere,ono je všude něco...na tu Mosteckou porodnici bylo poslední dobou toho taky hodně v televizi.....jak tam umírali ty dětičky...a někdo zase nadává na Ústí....asi se všude nemůžou zavděčit každýmu....já rodila v Tce poprvé a líbilo se mi tam díky tomu,že jsem měla nadstandart,takže jinkap osoudit nemůžu,ale moje ségra tam byla spokojená i na normálním pokoji...jedinej kdo tam byl nepříjemnej byli dětský sestry,to byli tenkrát megery,ale už je to 9 let!!!
8. zář 2007 ve 13:41  • Odpověz
autor
Ono je všude na každé porodnici něco. V Praze je to to samé. Já rodila v Motole na který taky nadávaj a bylo to tam super. Určitě druhé díte chci rodit také tam.
Pravda, že na Teplickou porodnici nadává snad každá holka co tam rodila. Petr je z početné rodiny a všechny sestřenky co tam rodily by tam už nešly. Jedné sestřence se uškrtilo při porodu na pupeční šňůře a druhou nechali tak dlouho přenášet, že pak porodila mrtvé.. Ten sever je celej asi horší. Duchcovská nemocnice je taky hrůza.
8. zář 2007 ve 22:46  • Odpověz
Tak já měla zase v Mostě nepříjemné ty ženské sestry a ty dětské byly naprosto super. Já si jinak nemůžu na nic moc stěžovat, akorát ty sestry no. Mě spíš štvalo to, že mi moc s ničím neporadili, když jsem potřebovala. Mě Natálka od porodu celé 3 dny probrečela. Pokud nebyla u prsa, tak prostě byla naprosto hysterická. Takže já jsem za ty první 3 dny naspala dohromady 1,5 hodiny a jinak jsem pořád kojila. Akorát jsem neměla mléko, jenom to mlezivo. Na prsou jsem z toho měla doslova krvavé strupy a když jsem se ptala těch sester, tak vždycky jenom: "to je dobře, že chce pít, aspoň se udělá dřív mléko" a já jí tam měla nalepenou v kuse pořád. A taky mi řekly, že mám asi moc citlivá prsa! a já tam měla krvavé strupy. Krávy! A když jsem se ptala, jestli není možné, že by brečela hlady, tak že ne, že to jim ještě vystačí výživa od porodu. A Natálka pak pořád ztrácela váhu místo aby přibírala, tak mi pak i řekli, že nás ten 4. den nepustí domů. No a jak jsem byla nevyspalá, bála jsem se o ní a ještě to zklamání, že tam budu muset znovu zůstat, tak už jsem se tam ten třetí den rozbrečela a najednou všechno fungovalo. Natálku vzali, dali jí příkrm, ona pak na 3 hodiny usnula a když se probudila, tak byla naprosto v klidu. Večer se mi pak udělalo mléko a od té doby byla jako zlatíčko. Teda na pár dní, pak spustila znova. Do druhého dne přibrala skoro 300 g a byl klid. Od té doby už jsem se těch ženských sester na nic neptala a počkala jsem si na dr. na vizitu nebo jsem šla za těmi dětskými. Takže až na tenhle začátek si vůbec nemůžu stěžovat. A ten dr., co k němu chodíme na srdíčko, ten si Natálku jenom na chvíli poslechl a hned odříkal, co si myslí, že má. Pak ji vzal na sono a všechno se to potvrdilo. Prostě na mě udělal hned dojem, tak chodíme k němu. Ta dr, co tyhle věci vyšetřuje v Teplicích, tak je prý kráva a neumí ani zacházet pořádně s ultrazvukem. To mi řeklo hned několik lidí, co k ní chodili. U jednoho jim prý dokonce řekla, že má jejich syn nějakou smrtelnou vadu na srdci a protože se jim to nezdálo, tak šli někam jinam a ukázalo se, že to byl jenom nějaký kaz na monitoru. No prostě, já z Teplic utíkám vždycky, když je to možné. Ale zase všichni, co tu byli na nadstandardu, tak si to taky chválili. Ono asi taky záleží na tom, kdy tam člověk je a na jaké narazí lidi. A jak říkáš, nikde se nezavděčí každému.
8. zář 2007 ve 22:48  • Odpověz
Niki,tak ty máš tady odsud příbuzný?
9. zář 2007 ve 12:56  • Odpověz
autor
Manžel :slight_smile: Pochází z Háje u Duchcova. Bydlel tam celý život a celá vesnice je obsazena jeho rodinou. Má ani nevím kolik sestřenic a bratranců. Máma i táta mají několik sourozenců a všichni tam žijou a mají několik dětí. Fakt celá vesnice jsou příbuzní. :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2007 ve 22:50  • Odpověz
Ahojky,
tak se hlasim po par dnech :slight_smile: v sobotu jsme byli na dvou svatbach :slight_smile: , nejdriv jsme sli kamosovi na obrad a odpo jsme jeli bratrankovi na svatbu se kouknout a okolo 18h uz jsme byli zase u kamose a tam jsme parili az do 2h a rano mi bylo strasne spatne a vubec cely den mi bylo divne, ale Petrovi bylo taky blbe tak jsme sli s Katou spat i odpo, Luky se ucil anglictinu tak byl klidek :slight_smile:
ted tu sedim u PC a koukam do krabice s vysluzkou a nevim co jeste snist :grinning: vsechno co mi chutna jsem uz vyjedla a ted tam je jen to kremovy a to ja nerrrada :unamused:
10. zář 2007 ve 14:07  • Odpověz
koukam, ze jste tu probirali nemocnice, ja jsem s tou nasi porodnici spokojena po porodu na oddeleni byly super zensky i detsky sestricky a poradily, pokecaly no nemuzu si stezovat :grinning:
10. zář 2007 ve 14:09  • Odpověz
probirate pribuzny na severu tak ja hlasim , ze tam nikoho nemam :grinning: :grinning:
za 14dni tam jedeme na hasicsky vylet do Ceskeho Svycarska a uz se tam tesim, sice jeste nemam vymysleno kam se tam podivame (porad si myslim, ze mam dost casu, ale on hodne rychle ubiha :confounded: ) , musim vymyslet kam na vylet , jedno je jisty chci videt Pravcickou branu tak tam, ale kam jeste nevim a uplne me desi , ze bude prset :angry:
10. zář 2007 ve 14:13  • Odpověz
autor
tak Renčo krémový mám nejradši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2007 ve 20:10  • Odpověz
jeee ja kremovy nerada mam rada slepovany marmoskou , maceny v cokolade a tak , hlavne zadny krem :confounded:
10. zář 2007 ve 20:24  • Odpověz
Renčo,tak sis užívala co?A co jsi pila,že ti bylo blbě? :grinning: :grinning:
10. zář 2007 ve 20:29  • Odpověz
Stani pila jsem tak nejak vsechno pivo, vino, panaky neceho visnovyho :grinning: :grinning: no hruza v ty dve se mi nechtelo ani domu :grinning: no pust byl dlooouuuuhyyy :grinning: :grinning:
10. zář 2007 ve 21:11  • Odpověz
holky pred chvili prisel Luky z plavani a oni mu tam ukradli boty :angry: mel uplne novy hi-teky me snad klepne :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: byl tam s tatou tak ho mel nastesti kdo privezt no mam po nalade :confounded:
10. zář 2007 ve 21:15  • Odpověz
jo a jeste Petr rozbil lustr u Lukyna v pokojiku , prestala mu tam svitit zarovka a ja ji odpo menila , ale ta druha taky nesvitila tak se sel Petr na to podivat a ja rikam Kacce pod jsem at ti to nespadne na hlavu a jeste ze ji to trva nez se zvedne a rozejde a najednou byl lustr na zemi :angry: no uzasny tak ze jsme bez bot , lustru a tak cekam co bude do tretice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
10. zář 2007 ve 21:20  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: Vím že to není k smíchu :zipper_mouth:
10. zář 2007 ve 21:22  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Ty jo,takys enesměju....ale s těma botama to je síla :astonished:
10. zář 2007 ve 21:27  • Odpověz
jo to uz vlastne ztratil mobil pred asi 3tt tak doufam, ze je konec se smolikem
10. zář 2007 ve 21:37  • Odpověz
no ja bych se taky smala, kdybych to nemela doma :angry:
10. zář 2007 ve 21:38  • Odpověz
tak ze dobra bilance mobil, boty, lustr v pr...
10. zář 2007 ve 21:40  • Odpověz
jdu z toho do vany :frowning2:
10. zář 2007 ve 21:41  • Odpověz
Jo to je vždycky tak,když se něco sere,tak se to sere...
10. zář 2007 ve 21:42  • Odpověz
autor
Tanu ty jsi odkud od Teplic?
10. zář 2007 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.