• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
ahoj holky, nerada vám sem vstupuju, ale nemáte tip na dárek k 1. narozeninám pro holčičku? Kamarádčina dceruška bude slavit narozeniny a já nevím, co jí mám koupit... děkuji za rady :slight_smile:
11. zář 2007 v 11:25  • Odpověz
autor
Ahojky, to je věcí.. Já už dvěma kamarádkám co mají holčičku koupila k prvním narozeninám panenku. Oběma stejnou hadrovou, asi 30 cm velkou. Byly nadšené, spinkají s ní. jedna jí vozí v kočárku. Tady jsme našla hadrové panenky, ale já kupovala s hezčím ksichtíkem :slight_smile: Stála asi 300,- http://babyland.mimishop.cz/detail.php?zbozi=141749
11. zář 2007 ve 12:00  • Odpověz
autor
Tady jsou hezčí http://www.planetadeti.cz/Panenky/Hadrove/750-Hadrova-panenka-70-cm.html
Myslím, že udělá radost každé holčičce. Hlavně tím jak jsou měkké.
11. zář 2007 ve 12:01  • Odpověz
nikitice: děkuji :wink:
11. zář 2007 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky,
Kata taky dostala k 1. narozkam panenku ,ale nej jsou u nas hrajici hracky s mackacima cudlikama treba od Fischer-price takova housenka Ucime se rikanky nebo ma takovyho hraciho oslika , nebo rada stavi kominy z takovych kalisku co se stavi na sebe (no spis je bori) :slight_smile: Valeriem koukni v hrackarne urcite te neco napadne :slight_smile: tak dobre vyber :wink:
11. zář 2007 ve 14:20  • Odpověz
Čauky,tak u nás nejvíc jedou různý vkládačky...to má malá ráda...

Niki,já jsem bydlela 27 let v Bílině,to je kousek od háje...No a teď už máme baráček v Razicích,to je asi tak 2,5 km od Bíliny.
11. zář 2007 v 16:16  • Odpověz
autor
V Bílině jsm enakoupili všechno pro malého popstýlku, přebalovák, plíny, vaničku......prostě všechno. Tam je e-cipisek ta internetová prodejna a mají to levné.
11. zář 2007 v 17:10  • Odpověz
Jo je tu cipísek a to je taky snad to jediný.jinak tu jsou samý vietnamci....jo ještě tu jsou cvě květinářství a dvoje domácí potřeby a jedno dětský a hračkárna...jinak samej vitnamec,fakt hrůza.My nejradši nakupujeme v Mostě nebo v Teplicích,ale do cipíska taky chodíme.
11. zář 2007 v 17:34  • Odpověz
Stano u nas taky vevodeji vietnamci :unamused: ja nakupuji v Jihlave nebo Brne nebo kdyz nekam jedeme , ale tady jsem uz hodne dlouho nic nekoupila
11. zář 2007 ve 21:30  • Odpověz
zitra jdeme na plavani :slight_smile: tak se tesim asi zase pojedu autem bude zima :confused:

jeee holky nejste nakonec pribuzny? :grinning: kdyz ma Petr pribuzny po cely vesnici tak se urcite jeho rodina rozrostla i do okolnich vesnic :grinning: :grinning:
11. zář 2007 ve 21:34  • Odpověz
holky kam se podela Mikca?
11. zář 2007 ve 22:32  • Odpověz
V Jihlavě jsme stavěli,když jsme jeli z Chorvatska,šli jsme tam do mekáče.

Taky jsem se divila co je s Mikčou...
11. zář 2007 ve 23:25  • Odpověz
autor
Příbuzný asi ne, ale kdyby Petr vyjmenoval příjmení všech sestřenek, tak by Stáňa mohla nějakou znát. Mě napadá Petrova sestřenka Jiřina tý je kolm 50 a má 3 holky mezi 20-30 a jsou Ratníkovi za svobodna. Dvě už mají děti. Další sestřenka Alena ta má dva kluky Marka a Lukáše ,ale příjmení nevím.. Ona je máma i táta ze 4 dětí a všichni tam bydlí a mají další děti :slight_smile: Jen někdo je v Německu. Fakt je to tam hrozný když jedem na návštěvu. Všichni se seběhnou :slight_smile:
12. zář 2007 v 00:08  • Odpověz
baaaf už jsem tu :grinning: sem tu dlouho nebyla,nějak nestíhám, když někam vlezu tak tam většinou skejsnu, tak jsem vás trochu zanedbávala... :frowning2: ale napravím to

koukala jsem že jste řešily nemocnice, je to fakt že na blba narazíte všude a je jedno jestli je to velká FN nebo okresní nemosnička, to samé platí ale i těch lidech slušných

co dělají dětátka?...náš malej poslední dobou začal být děsný mamánek, nemůžu se od něj hnout, řve jak pominutej, v sobotu máme sraz ze zdrrávkou tak jsem na něj zvědavá :slight_smile:
12. zář 2007 v 10:37  • Odpověz
Ahojky,
jooo jooo v Jihlave je Mekac na namesti :wink: ja tam strasne nerada chodim, nechapu jak to nekdo muze jist , ale Lukymu tam taky chutna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja si tam davam jen kafe se zmrzlinou to jo to maji mnam :wink:
13. zář 2007 v 10:59  • Odpověz
Já mekáč taky moc nemusím,ale Denča je po něm jak divá,já si tam dávám hranolky,ty tam mají nejlepší na světě :sweat_smile:

Niki včera jsme jeli přes Háj,tak jsem si na tebe vzpomněla.Byli jsme na návštěvě u známých co mají květnovou holčičku.To je síla jak jsou mezi holkama ty tři měsíce vidět.

Mikčo,kde se pořád touláš?Anetka se poslední dobou taky pořád mazlí,bych jí sežrala.
13. zář 2007 v 11:37  • Odpověz
ahojky
stanul no pořád někde vykecávám je to se mnou děs :angry: ale už se polepšim
náš malej se nemazlí ten jen chce chovat jakmile ho dám na zem, tak řve, kdyby se chtěl mazlit tak ho taky sežeru, ale to on bohužel nechce.. :frowning2:

jo a s těma hranolkama tak to máš naprostou pravdu, jinak taky ty jejich polystyrénový housky nemusim, ale naše klára je na mekáč taky jak divá...no jo maj tam pěkný hračky, ví jak na děti :angry: ...já si tam občas dám chicken toll, tan můžu ale jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2007 ve 12:52  • Odpověz
JEEE koukam, ye reklama na deticky pusobi co? :unamused: premislim, jestli znam nejake ditko, ktere se rado nezene do Mekace :wink:

Kata se taky porad mazli a ja nejak nic nestiham :unamused: a nebo chce porad neco delat a mam se ji porad venovat ted usnula tak mam chvili klid :wink: tak tu musim kapku uklidit

Vcera jsme byli Lukymu koupit nove boty , zaplatil si je sam, ja jsem mu pridala jen 100kc , aby si uvedomil , ze nemame doma tiskarnu na penize. Musel si vzit penize , ktere si setril na novy mobil
13. zář 2007 ve 13:28  • Odpověz
autor
Holky nevím jakou používáte odsávačku, já od miminka používám tuhle. Dokonce už máme druhou http://www.deniksip.cz/zpravodajstvi/jedovata_odsavacka20070913.html
13. zář 2007 ve 20:58  • Odpověz
Tuhle máme taky,ale koupila jsem tu na vysavač je lepší.Ale je to síla co?Si vem,že se tahle používá snad 100 let!!!
13. zář 2007 ve 21:07  • Odpověz
aho´j já jí používám taky, ale jediné kde jsem o tom četla je ŠÍP a to fakt neberu..takže odsávám dál, akorát dělají zbytečnou paniku :angry: ....já jí používala i na Kláru a nic...takže bych si z toho asi moc nedělala
14. zář 2007 v 11:17  • Odpověz
Ahojky,
ja to o te odsavacce taky slysela z TV :confounded: a pouzivala jsem ji uz i na Lukyna je lepsi nez vsechny ostatni, teda nevim jaka je na ten vysavac, ale asi dobra, protoze ji hodne chvaleji.
14. zář 2007 ve 14:40  • Odpověz
Čauky,ta na vysavač je super,je to bez práce a hlavně vysaješ ve vteřině všechno...I když ta hadičková taky je dobrá,z ostatních bych řekla nejlepší...
14. zář 2007 v 18:29  • Odpověz
to bylo dneska krasne co? no vipada to, ze jsou posledne teple dny :unamused: ve ctvrtek ma byt okolo 10C :unamused:

Zitra jedeme k segre do Znojma , je tam vinobrani :grinning: :grinning: jooo burcek je burcak :grinning: :grinning:
14. zář 2007 ve 20:21  • Odpověz
No tady taky bylo pěkně...to mi ani neříkej,že bude taková zima.Já chcííííííííí léto :frowning2:
14. zář 2007 ve 22:16  • Odpověz
jezisi kriste ja se omlouvam ja napsala vypada s mekkym i :astonished: :pensive: stydim se ted jsem si to precetla po sebo no prosim Vas omluvte tuto hrubku :confused:
14. zář 2007 ve 22:23  • Odpověz
ja bych brala taky teplejc treba jako dneska to bylo superrrr :wink:
14. zář 2007 ve 22:24  • Odpověz
my jsme meli na dnesek prisernou noc :unamused: Kata se vzbudila pred 23h ja si chvili pred tim lehla a vypadala, ze je uplne vyspala :wink: smala se, povidala , porad do me stourala tak jsem si ji vzala do postele a myslela jsem si, ze ji uhladim a ona usne , ale ani nahodou zacala me prelizat.... tak jsem ji po hodine dala do postylky spat a to zacala brecet, tak sla zase ke me do postele a zase usmevy no usnula, az kdyz jsem ji uhoupala v naruci o pul 2 :rolling_eyes: ja byla rano totalne mrtva
tak ze jdu do hajan se dospat, doufam , ze dneska to bude lepsi :wink:
14. zář 2007 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj. Tak zase po delší době.
Renčo, ta odsavačka na vysavač je fakt super, já předtím měla tu balónkovou a s tou jsem si ani neškrtla.
Natálka teď má taky tulivé období, ale zase narozdíl od dřívějška od tohohle týdne přestala trpět panikou z cizích lidí. Dřív, když k nám přišla návštěva, tak začala brečet a vydrželo jí to třeba i půl hodiny. Teď když někdo přijde, tak se začne předvádět a ukazuje hračky a co všechno umí. A dokonce se už dvakrát nechala pohlídat od babičky!!! A vydržela tam skoro 2 hodiny!!!!!! a já si aspoň doma v klidu uklidila.
15. zář 2007 v 11:26  • Odpověz
Přidala jsem zase nějaké fotky, tak kdyžtak mrkněte.
15. zář 2007 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.