• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
autor
Ségra má 17tiletého syna, ale ne s někým jiným. S tímhle byla 4 roky. Až na to, že bude sama platit teď všechno a ještě do toho bytu musí něco vrazit ( a nemá co) tak jsme ráda že tu bude.
Hlavně mi může konečně někdo pohlídat Tobíka když půjdu nakoupit.
Já vodítko na Tobíka moc nepoužívám, ale třeba v té ZOO jsem ho na něm měla. Vytrhává se mi z ruky, chce chodit sám a v té Zoo jsem se bála,a by neutekl k nějaké kleci. Tady mám i fotku http://rodina.cz/scripts/album/photo.ASP?id=1249198&from_fid=8968&from_kid=0
25. zář 2007 v 09:11  • Odpověz
Tak to je aspoň k něčemu dobrý Niki,že budeš mít po ruce ségru...Mě se bude ségra stěhovat k nám do vesnice i s rodičema,takže tu během 3 týdnů budu mít celou family :sweat_smile:
25. zář 2007 v 10:24  • Odpověz
Niki to mas z toho voditka docela dlouhou snuru, to ja mam takovou kratkou, ze to vlastne vyjde skoro na stejno, jestli ho drzim za kapucu, nebo jestli ho mam na voditku.

Dneska jsme byli v Baby Group. Mam toho teda plny kecky, Flo porad chodil sem tam, schody nahoru, dolu, zadna hracka ho nebavila dlouho, pak zacal jist kridy a pisek, takze jsem mu byla stale za zadkem a ani nevim, kdo tam poradne byl. S nikym jsem si nestacila popovidat.
25. zář 2007 v 11:59  • Odpověz
autor
My byli ráno koupit pláštěnku a hned se nám hodila :slight_smile:
http://rodina.cz/scripts/album/photo.ASP?id=1275762&from_fid=8968&from_kid=0
25. zář 2007 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky,
Niki to je fesak :grinning:
U vas uz prsi? u nas bylo cele dopo krasne tak jsme byly s Katou ve meste nakoupit, ale uz se taky zatahuje a prseni tu bude co by dup :confounded:
25. zář 2007 ve 14:00  • Odpověz
Kata uz ma 3den rymu a ja to chytla od ni jak jsem ji odsavala :unamused: a zitra mame plavani tak jeste uvidim, jestli tam pujdeme , volala jsem tam a rekli mi , ze muzeme klidne prijit, ze se tam detickam lip dycha
25. zář 2007 ve 14:02  • Odpověz
Stani konecne jsem se koukla na fotecky , ktere jsi dala nekdy min. tyden a koukala jsem , jaka je Anetka pomocnice co? :grinning: :grinning: a na trikolce ji to mooooc slusi :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2007 v 15:23  • Odpověz
autor
U nás bylo dopoledne krásně a kolem dvanácté začalo pršet. teď leje.
25. zář 2007 v 15:27  • Odpověz
u nas ted zacalo taky prset a snad i nejaka bourka se zene hrmi :unamused:
25. zář 2007 v 15:44  • Odpověz
Holky my mame totalni vedro, ve stinu 20. Ted jsem byla venku a jsem zplavena.
25. zář 2007 v 16:47  • Odpověz
Ty jo,fakt je všude jinak...tady lilo pomalu celý den až teď neprší...

Renčo no Anetka je fakt pomocnice...musí u všeho bejt všechno jí zajímá,teď má taky tak 3.4 dny rýmu...ale naštěstí jen tu rýmu a nic víc...

Srajko,já chci taky pařák,pošli sem trochu.
25. zář 2007 v 17:17  • Odpověz
My jsme pozvani na party, bereme prdolku s sebou, abychom tam nemuseli zustat tak dlouho :grinning: Mame ted vzdycky skvelou vymluvu. Ale tesim se na to jidlo, to bude zase zranice :slight_smile:
Tak se tady mejte a stano posilam ti par slunecnich paprsku :sunglasses:
25. zář 2007 v 17:54  • Odpověz
Děkuji... :grinning: a hezky si to tam užij.
25. zář 2007 v 18:09  • Odpověz
Holky u nas dneska cely den prsi, me boli hlava, prdolka je protivnej jako nevim co. Nastesti ted usnul a ja jdu za chvili ke kadernici! Uz se tesim. Kde vsechny jste? Nepredpokladam, ze je v Cechach hezky a ze jste vsechny venku, nebo?
26. zář 2007 ve 12:08  • Odpověz
U nás dneska sice nesvítí sluníčko,ale jakž takž teplo a hlavně neprší.
26. zář 2007 ve 12:21  • Odpověz
ahoj holky u nás je taky pěkně hnusně..brr a navíc mám děti obě nemocné..počasí zapráskaný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2007 ve 12:49  • Odpověz
Co je dětem Mikčo?Anetka má už taky delší dobu rýmu a Denča začíná smrkat,jako první to přitáhla tatínek....no tak jsem zvědavá....
26. zář 2007 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky,
ja uy jsem tady :wink:
u nas je taky zatazeno , ale neprsi :wink:
dopo jsme byly s Katou na plavackovi a dneska ji kapicku i ponorila :slight_smile: no uzasny
Ted jsem s hruzou zjistila , ze mam dneska anglictinu :confused: uplne jsem na to zapomela :sweat_smile: no ja jsem hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2007 v 15:13  • Odpověz
Ja jsem tu rymu chytila od Kati asi , jak jsem ji odsavala :unamused: a boli me hlava tak se mi vecer ani nikam nechce :unamused:
Mikco tak at jste brzicko zdravi :wink:
My ted mame doma i tatku musel si vzit dovcu, aby dodelal weby, ktere ma mit do koncemesice a porad je nemel hotovy tak je tu ted s nama a ma smulu,myslel si totiz , ze bude mit klid a my budeme venku , jenze je osklivo a my jsme doma :dizzy_face:
26. zář 2007 v 15:20  • Odpověz
prinesl mi z prace note book , jinak bych nemela sanci se sem prihlasit :slight_smile:
26. zář 2007 v 15:21  • Odpověz
ahoj holky, Klárka si vybírá dan chození do velkého kolektivu + počasí, takže po 14 dnech začala prskat a kašlat, už jí to drží skoro 14 dní a pořád buchca a no samozřejmě malej to chytil taky , ale ten měl opět larynditidu...takže je to na mašli, už jsem s nima zavřená 14 dní doma a asi mi brzo hráááááábne :angry: :angry: :angry:
26. zář 2007 v 17:24  • Odpověz
Mikco to ti verim , ze je to na masli, me staci jen kdyz prsi a nemuzu s Katou ven :wink:
Drzim palce at jste brzo zdravi :slight_smile:
26. zář 2007 ve 20:15  • Odpověz
Ty jo nějak mi to nešlo se sem přihlásit...i včera to blblo...

Holky,,vám musím napsat,dneska se mojí kamarádce narodila holčička Anetka,tak jsem s ní před chvilkou mluvila,normálně jí závidím takovej ten hezkej pocit po porodu :dizzy_face:

Koukám,že jste všichvni nastydlý...já Anetku ani neodsávám,ta rýma jí jde pěkně ven sama,tak aspoň nemusíme se prát při tý odsávačce...
26. zář 2007 ve 20:26  • Odpověz
Ja musim zaklepat, u nas jeste zadna ryma neni, ale desim se toho. Stanule ja se zatim jenom na tyhle uzlicky divam a jeste nejaky mesic (rok) pockam :grinning: Je to hezky na koukani, ale neumim si predstavit, ze bych ted byla tehotna a zaclo to nanovo, hlavne kvuli spani v noci.
26. zář 2007 ve 20:33  • Odpověz
Niki,to je humus ,kde si na to přišla...

Sarajko,já bych taky nemohla mít děti,tak rychle po sobě...ještě jsem se nestačila nabažit Anetky na to,abych měla tak brzy další...proto mám děti osm let od sebe asi :grinning: Ale na tu malou se těším,až jí uvidím.
26. zář 2007 ve 21:38  • Odpověz
autor
byl na to odkaz v annonci :wink:
Taky nevím jestli na mě něco neleze. Pálí mě v nose.
To já už se na druhé těhu těším.
26. zář 2007 ve 22:07  • Odpověz
No koukám,že tu pomalu a jistě všichni omarodí...

Niki a na kdy plánuješ druhý miminko?
26. zář 2007 ve 22:37  • Odpověz
autor
Až budou malýmu dva tak se začnem snažit :grinning:
26. zář 2007 ve 22:39  • Odpověz
Stanule no tak 8 let cekat asi nebudu. To bych do toho asi uz nesla. Ale taky jako Niki az budou malymu 2, tak my o tom zacneme mluvit :grinning: a pak se uvidi. Aby az se to narodi, chodil Flo aspon dopo do skolky.
27. zář 2007 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.