• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
JO já jsem taky původně chtěla děti mayimálně 4 roky od sebe...ale občas se plánuj a nakonec je vše jinak...hlavně,že už ty holky obě máme :sweat_smile:
27. zář 2007 v 08:41  • Odpověz
Ahojky,
Niki to bylo fakt husty :wink:
27. zář 2007 v 08:46  • Odpověz
jo niky fakt hustý...teda ta paní to moc hustý neměla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já vám dám sem něco na odlehčení, já si furt to pouštim a řvu jak želva :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=9oxTy7KIAaA&mode=related&
http://www.youtube.com/watch?v=En0A8KGMgq8&mode=related&search=
27. zář 2007 v 09:20  • Odpověz
autor
Dobrý. Já mám taky jednu svojí brečící :slight_smile: Krásnou, úžasnou..
http://www.youtube.com/watch?v=prXfr_0IeN4
27. zář 2007 v 09:46  • Odpověz
Teda holky jste mě dokonale rozeřvali...ty jo fakt super...nejvíc mě dostal ten operní pěvec...
27. zář 2007 v 10:59  • Odpověz
Tady se dá najít i video k tý poblitý moderátorce...na tom youtube
27. zář 2007 v 11:02  • Odpověz
autor
Tam se dá najít cokoliv chceš slyšet i vidět. taky mám ráda duet Bílé s Noidem.
http://www.youtube.com/watch?v=_Iofjnwc8z4
27. zář 2007 v 11:32  • Odpověz
stanulten operní pěvěc je vlastně prodavač mobilu s křivejma zoubkama, který skusil štěstí v soutěži , nakonec celou tu soutěž vyhrál...¨
ale ještě musim říct, že se mi hrozně líbí ten porotce po levici tý porotkyně, ten je fakt mooooc pěknej co??? :grinning:
27. zář 2007 ve 12:59  • Odpověz
Tak to je fakt dobrej...,ten porotce taky... :dizzy_face:
27. zář 2007 ve 13:16  • Odpověz
Ja cekala, ze sem date neco pro zasmani. Operni pevec me nerozbrecel. Fakt jsem cekala az do posledni chvilky nejakou srandu a ono nic :frowning2:
27. zář 2007 ve 13:41  • Odpověz
sarajko, ale nikdo nepúsal že se budeš smát...tak co trocha nostalgie a možná se i zasměješ :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=JqpzWUA-UWs
27. zář 2007 ve 14:40  • Odpověz
no mikco to uz je lepsi :grinning:
27. zář 2007 v 16:26  • Odpověz
jeee koukala jsem na ty videa a jsou uzasny :grinning: :grinning:
zirala jsem jak jsou lidi z ulice naprosto bombasticky :grinning:

tak jsem pred chvili dozehlila :wink: porad jsem to odkladala, ale uz mam hotovo :grinning:
27. zář 2007 ve 22:22  • Odpověz
my jsme meli dneska strasny den, Kata byla porad takova strasne ubrecena a porad se chtela nosit , nevim , jestli je to od te rymy nebo od toho ye ji roste stolicka :unamused: no snad bude zitra lip :wink:
27. zář 2007 ve 22:33  • Odpověz
autor
Renčo my to máme teď taky hrozný. Malej je opravdu jako klíště. Furt chce nosit a večer chce být furt přisátej. Má proražený dvě stoličky napůl a rostou mu ještě další..
27. zář 2007 ve 23:16  • Odpověz
autor
To je ale počasí. Dneska jsem byla s mamkou a Tobíkem na prochajdě s Tobíkem na motorce. Jezdili jsme kousek od baráku, aby jsme nezmokli. Kéž by zítra bylo líp.
28. zář 2007 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky,kdepak jste všechny?My jsme byli předevčírem všichvni plavat a normálně mi přijde,že se Anče snad ta rýmička zlepšila...ale co má pro změnu ode dneška,tak to je hnic v očích...Sakra :angry: Mám doma jen ophtalmo septonex,ale kapky...můžu jí to nakapat?Tam v letáku není od kolka let se todává,ale jen,že je to i pro děti...poradí mi někdo?
29. zář 2007 v 18:57  • Odpověz
Stano a z ceho ten hnis ma? Flo mel tenkrat strasne dlouho ucpane ocni kanalky, takze mel porad zalepene oci. Nema to nahodou taky? S tim ophtalmo septonexem ti moc neporadim, ja mela tenkrat jiny ocni kapky. Ale vim, ze se v CR hodne predepisuje. Nasla jsem tohle na internetu a tam pisou: Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti

http://www.lekarna.cz/ophthalmo-septonex-1x10ml-ocni-kapky-roztok/

Kazdopadne, pokud by mela ucpany ty kanalky, tak masirovat od oboci az ke korenu nosu a jit na vyplach. Kdyz by to ale mela z vody, tak bych mela docela strach, ze je to infekcni.
29. zář 2007 v 19:26  • Odpověz
Jo tak jsem nasla v hodne diskuzich o miminkach, ze i v porodnici kapou ophtalmo septonex nebo pamycon, tak bych ji to kapla a zajdi si v pondeli k doktorce. Je blby, ze se takovyhle veci vetsinou stanou o vikendu, to je klasika i u nas.
29. zář 2007 v 19:32  • Odpověz
ahoj stanul, určitě mužeš dávat ten septonex jak mast tak kapky, náš malej to měl tuhle taky když měl rýmu, tak mu z očí trčely kusy zeleného hlenu.....pomohl nám ten ophtal....no a jestli to je z bazénu infekce, tak by k tomu měla ještě zarudlé oči...
29. zář 2007 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky,
Stani jeste v porodnici Kate vykapavali oci Ophalmo septonexem tak to zkus :wink: drzim palce.
29. zář 2007 ve 20:43  • Odpověz
Holky ja mam tak strasnej kasel :confounded: mam uplne zachvaty az bych blinkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz jsem si zacala davat i kapicky proti kasli, coz uplne nesnasim a kapu si to jako deti na kostku cukru :sweat_smile: jinak bych ´je nepozrela :frowning2:
Chytila jsem to od KAti , kdyz jsem ji odsavala rymu :unamused:
29. zář 2007 ve 20:46  • Odpověz
Stani ja byla s Katou taky plavat, kdyz mela ve stredu tu rymu a nezhorsilo se to a ani nezlepsilo , jen ji vic tece z nosu :wink: a ptala jsem se na to a pyni povidala , ze to spis detem pomaha , jak je tam vlhko :wink:
29. zář 2007 ve 20:48  • Odpověz
Sarajko díky,to je přesně ten leták co mám i doma u těch kapiček,ale není tam přímo ten věk,proto jsem byla zmatená.nevím z čeho to má,asi z průvanu,i když upřímně o žádným nevím no a nebo to mohla chytit v tý plavecký....
Já jsem se sem včera už nedostala vůbec mi nešel koník....

No já zítra půjdu k mudr. a je fakt,že se nám taky věčně něco,teda když už ,stane o víkend.Zákon schválnosti...

Holky a díky za podporu,já jsem jí to tam včera na večer kápla,ale prý je lepší ta mastička...uvidíme co nám řekne zítra doktorka,no a v noci jsem jí utírala oči,jak je měla chudinka slepený.
30. zář 2007 v 11:15  • Odpověz
No Renčo,já jsem právě přemýšlela,jestli jít plavat nebo ne,ale jak jsem si tady četla tvůj příspěvek,tak bylo rozhodnuto,navíc měla jen tu rýmu,nemá ani kašel nic víc...až teď na ty oči.
30. zář 2007 v 11:16  • Odpověz
Chudak mala, mozna to ma fakt z toho bazenu. Tak at se to zlepsi a uvidis, co ti mudra zitra rekne.
30. zář 2007 v 11:39  • Odpověz
ahoj stanul, to určitě bude k té rýmě, malemu pomohl opht.sep. kapky, zmizlo too asi až po týdnu...ráno ani nemohl rozlepit oči, jak je měl zalepené...tak snad vás to brzo pustí, kapat do těch očí mužeš i 3 krát denně. tak ahoj
30. zář 2007 v 11:42  • Odpověz
Jo holky díky...já kapu jednu kapku do každýho očíčka...ty jo mám vztek,ale zase si říkám,že jsou i horší věci,jinak bych se z toho musela zbláznit.
30. zář 2007 v 11:49  • Odpověz
Stano ja jsem taky vzdycky nastvana, kdyz ma flo rymu a jeste je to treba kvuli tomu, ze jsem ho malo oblikla. Ale proste nemuzeme je ubranit, chytili by to nekde jinde. Ted v zime je to proste blby.
30. zář 2007 v 19:56  • Odpověz
No to je jasný,já doufám,že se to všechno brzy ztratí.
Zítra ke mě přijede martina,ani nevím jestli jsem vám to psala,tak se těším až pokecáme.
30. zář 2007 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.