• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Je to je fajn, tak si to uzijte a pozdrav ji od nas jo. Treba to vyjde nekdy pristi rok, ze se vsechny sejdeme :grinning:
30. zář 2007 ve 22:00  • Odpověz
Ahojky,
tak ja jsem si nasadila antibiotika :rolling_eyes: uz jsem tom se sebou nemohla vydrzet :confounded:
Katu uz ryma opousti :wink: no jsem rada :wink:
Stani drzim pesti , at Vam to u dr. dopadne dobre :wink:
1. říj 2007 v 08:27  • Odpověz
Stani Martu moooc pozdravuj :grinning: :grinning: kdyz by mela cas tak at se ozve :grinning: :grinning:
1. říj 2007 v 08:45  • Odpověz
Holky Martinu budu moc pozdravovat,už je na cestě ke mě,tak já utíkám,zatím čauky.
1. říj 2007 v 09:40  • Odpověz
autor
Stáňo Martinu taky moc a moc zdravím :wink:
1. říj 2007 v 10:24  • Odpověz
Niki tak co jak jde prestavba u segry?
1. říj 2007 v 10:53  • Odpověz
autor
pomalu :frowning2: Bude mít smlouvu až od 1.11 do dřív se to nestíhá.
1. říj 2007 v 11:19  • Odpověz
tak jsme byly odpo venku a bylo tam tak krasneeee :wink: doufam , ze se ot pocasi moc nezkazi :wink:

Stani , jak se ma Marta?
1. říj 2007 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky,tak mám koněčně trochu času,abych sem napsala.

Renčo díky za zeptání,myslím,že Martina se má fajn.Hlavně jsme si spolu celý den hezky užili.Adámek mi dokonce dával i pusinky,je roztomilej...no a Anetka žárlí.To jsem u ní ještě neviděla.Ten jeden den byl,ale krátkej,chtělo by to aspoń dva dny,hrozně to uteklo.Martina nechtěla zůstat na noc,protože měla sebou všechny dětičky.Ale snad se zase brzy uvidíme.Až zmenším nějaký fotky,tak vložím na rajče a dám vědět.Jinak pozdavy jsem vyřídila od všech a děkuje.
1. říj 2007 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj,kde pak jste všechny?U nás je dneska pěkně hnusně,tak nevím co budu celý den dělat...Kdo chce mrknout,tak tady je pár fotek.Zatím pa.
http://stana.rajce.idnes.cz/
2. říj 2007 v 11:40  • Odpověz
Stanule moc krasny fotecky. Odkud mas ten detskej stan? Je moc hezkej, ja ho shanim uz nejakou dobu, ale zatim se mi zadnej nelibil, nebo byl predrazenej. Budu rada za tip, diky.
2. říj 2007 ve 12:44  • Odpověz
Sarajko díky za pochvalu,my jsme fotily docela dost...Ten stan máme už dlouho jedno je jako iglů a druhý je spíš jako baráček,obojí je už po Denisce,ale našla jsem třeba takovej ten je taky pěknej...myslím,že mají docela na výběr v hračkárnách...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8052834&tab=0
2. říj 2007 ve 13:24  • Odpověz
Jo tenhle jsem videla v obchode, ale je teda o hodne drazsi. Pro kluky maji s medvidkem Pu a pro holcicky ruzovy s barbinou. To se musim nejak zaregistrovat, abych mohla nakupovat ne?
2. říj 2007 ve 13:51  • Odpověz
Nemusíš se zaregistrovat,ale myslím si,že je to lepší...a najdeš tam více druhů.Ale chce to zeptat se prodávajícího,jestli posílá i do zahraničí,to nedělá každej...No a lidi zkouší,někdo to má třeba i o dvě stovky levnější,chce to si vybrat,než objednáš...
2. říj 2007 ve 14:05  • Odpověz
Diky, to ja bych si to nechala poslat k rodicum. Ale je to takovy komplikovany, protoze nemam v CR zadny ucet. Takze pres tyhle bazary vetsinou nenakupujeme. Lepsi je pro nas ebay.
2. říj 2007 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky,
koukala jsem na fotky a jsou uzasny :slight_smile: :wink:
2. říj 2007 v 15:33  • Odpověz
U nas je jeste krasne sviti slunicko, ale Kata spi tak nevim , jestli si ho stacime uzit :grinning: no ted koukam, ze se mrcky uz taky honeji :unamused:
2. říj 2007 v 15:35  • Odpověz
autor
Já mám taky stan přes mimibazárek
Jinak fotky jsou krááásnýý :slight_smile:
2. říj 2007 v 18:11  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jsem dorazila domů před půl hodinou.. Uf
Doktor mi dal na vybranou ze 3 druhů operace a volím střední cestu. První byla klasická operace, kde mi rozřežou nohu pod narkozou, ležela bych tam 4-5 dní a pak by se mi dávala noha do pořádku 2 měsíce, třetí je laser, který je hodně drahý.. Druhá metoda kterou volím je Chiva metoda, při které mi několika vpichy umrtví nohu a v několika místech vyndají žílu po kouskách..Hned za hodinu pojedu domů a do 4 týdnů budu skákat jako rybička.. Nemusím pod narkozu, ani přestat kojit, nic.. Akorát dám za jednu 7 tisíc. Budou mi dělat jen jednu nohu, tu druhou mám zatím v pořádku. Teda v pořádku ne, ale není na operaci.
Dělají to ve Vlašimi a jdu na to 1.12. Těch 7. tisíc není zas tak obrovská částka jako za ten laser, tak se to pokusíme dát nějak dohromady.
3. říj 2007 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky ,
my jsme byly dneska na plavani a bylo to uzasny , jak se ti broucci potapi :grinning: :grinning:
3. říj 2007 ve 14:01  • Odpověz
Niki kolik stoji laser?
to ma dr. soukromou ambulanci?
3. říj 2007 ve 14:11  • Odpověz
tak si to dej k jezisku :wink:
3. říj 2007 ve 14:12  • Odpověz
autor
Laser stojí jedna noha od 19. tis. záleží na velikosti :slight_smile:
Tam kam jdu je to www.krecovezily.com
3. říj 2007 ve 14:36  • Odpověz
Niki,já ani nevěděla,že něco s nohou máš :confused: ,to je teda radosti...

Renčo,tak dej nějaký fotečky z toho potápění.
3. říj 2007 v 16:58  • Odpověz
Niki to je teda sila, to je pekne drahy. Ja myslela, zes tenkrat psala, ze ti to udelaji az po dalsim diteti, ze by se ti to mohlo objevit znova? Z ceho to vubec mas?
3. říj 2007 v 18:07  • Odpověz
autor
Já je mám už od puberty. Od 16 jsem chodila na sklerotizece, ve 22 první operace.. Před těhotenstvím jsme měla naplánovanou operaci a to mi řekli že až po dítěti když ho plánuji, po porodu mi doktorka říkala, že když chco tak brzo druhé tak nemá operace cenu, že se mi udělají zase. Jenže jsem měla asi 4 měsíce po porodu zánět žil a musela jsem si píchat sama injekce do břicha a řekli mi že na operaci musím. Taky by ty nohy druhé těhotenství nemusely zvládnout vůbec.
3. říj 2007 v 19:59  • Odpověz
ja ti nasla cenik dr.co je u nas na zily
http://www.artven.cz/cenik.htm
3. říj 2007 ve 21:25  • Odpověz
Stani nas nikdo nefotil :frowning2: porad rikam Petrovi at se tam na nas dojde podivat a vyfoti to , ale je v praci a tak nevim , nevim asi zadny fotky mit mebudem
3. říj 2007 ve 21:26  • Odpověz
Ja si nechavala jednou odstranovat ale fakt malou zilu a to mi tenkrat myslim delal injekcni strikackou. V tehotenstvi se mi objevila jedna zila na noze a mam ji tam ted porad, ale neni tolik vystoupla jako v tehotenstvi. Ale tohle musi bejt sileny. Hlavne teda ty problemy co porad mas a pichat si neco do bricha, me z toho uplne mrazi. Tak hlavne, aby ti to dobre dopadlo.
3. říj 2007 ve 21:33  • Odpověz
autor
Renčo z toho ceníku stejně nic nepoznám.Ten laser je určitě taky od 18. tisíc. U nás je to od 19. Ta Chiva metoda tam vůbec není..takže je to jedno..
3. říj 2007 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.