• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červenec 2006

(Zamčená)
25. února 2008 
Renčo,tak dej foťák nějaký mamině a je to....

Niki,tohle maj snad až starší lidi,to je divný,že to máš tak brzy...
4. říj 2007 v 11:09  • Odpověz
jééé já vám závidim to máčení s dětičkama to fakt musí být kouzelný...u nás nic takového neni a když jo ,tak je to 30km daleko.. :angry:

niki problémy ze žílama mám taky ,ale né takové jako ty, já mám problémy s hlubokým žilním systemem...když jsem byla těhule s Klárou tak jsem měla flebotrombozu a musela jsem si taky píchat až do konce šestinedělí a měla jsem konský dávky a s malym jsem si musela píchat od začátku těhu až taky do konce šestinedělí....stanul, vůbec nezáleží na věku..děsný
tak niky at ti to dobře dopadne, držím palce
4. říj 2007 ve 12:03  • Odpověz
autor
Stanul ty mladý o tom akorát nemluví :slight_smile: Já nenosím sukně, jsme zvyklá na kalhoty tak o tom nikdo taky neví :slight_smile:
Včera tam zrovna doktor říkal, že tam chodí mladší a mladší. Seděl se mnou v čekárně zrovna asi dvacetileje hezkej kluk a šel na operaci.
4. říj 2007 ve 13:02  • Odpověz
Tak to je děs běs,hlavně,aby jsi to měla zase dobrý.Mikco a ty to už máš v pořádku?
4. říj 2007 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky,
teeeda ja jsem tak rada, ze jsem zadny potize s zilama nemela :wink: , kdyz ctu , jak si Mikca pichala asi nejaky druh Clivarinu nebo Fraxiparinu tak mi jde mraz po zadech , ja bych do sebe nepichla do jinych mi to neva, ale do sebe neeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Stani to je dobry tip s tim fotakem no hlavne , aby jsme ho neutopily :wink:
4. říj 2007 ve 14:08  • Odpověz
stanul no snad jo, ale mám to už nadoživotí...prostě se mi blbě sráží krev, teda až moc než by měla, takže kdbych ještě někdy chtěla být těhule...jako že už NIKDY tak bych si zase musela píchat, jinak mi to nějak nepřekáží :slight_smile:
4. říj 2007 ve 14:08  • Odpověz
Ja jsem teda na pichani do vlastniho bricha taky dost hakliva :slight_smile: Ale kdyby clovek musel, tak by se nedalo nic jinyho delat.
4. říj 2007 v 19:09  • Odpověz
Mikčo tak to je dobře...A to jsi měla při obou těhu? jo a nikdy neříkej nikdy :grinning:

Renčo,tak to jsi stejněá jako jámjá do cizích píchnu taky,ale do sebe? blé a to jsem se jednou píchala do prstu jehlou,abych věděla jakou mám ks...no trvalo mi to snad věky.A teď v těhu jsem si zjišťovala zase cukr,taky mi to dělalo problémy...poprvé jsem musela říct Ríšovi,jinak bych se snad ani nepíchla...Jo a s tím foťákem mám ještě tip jak ho neutopit...kup si ten do vody :dizzy_face:
4. říj 2007 ve 20:05  • Odpověz
Ještě jsem chtěla napsat,že jsem s malou ani u doktoroa nebyla,protože jak tu byla Martina tak jsem to nestíhala no a ty kapky co jí dávám jsou ok,protože už to skoro nemá,ale pro změnu začíná kašlat,jakmile usne,tak začíná,ale zatím tonení takový,aby jí to budilo...
4. říj 2007 ve 20:07  • Odpověz
autor
Mě když řekli že si mám píchat do břicha injekce 2x denně tak jsem se tam rozbrečela že nemůžu. Doktorka mi řekla ať si to rozmyslím buď to zvládnu, nebo budu muset s Tobiášem zůstat v nemocnici. Petr ten je větší posera než já, ten by mi to nepíchnul, takže jsem to musela zvládnout. Někdy jsem s injekcí v ruce ležela 10 minut než jsem se píchla.
4. říj 2007 ve 20:21  • Odpověz
Holky cetly jste to to o te vymene deti v nemocnici? No hruza. Vy to asi vite, koukate na zpravy, ja to cetla na idnes.cz. To je sileny mit doma 10 mesicu miminko a pak zjistit, ze neni vase. Nastesti pro to dite to nebude trauma, protoze v tomhle veku si snadno zvykne na novi rodice, ale co to musi byt pro ne, to si neumim predstavit.
4. říj 2007 ve 20:35  • Odpověz
Jo Sarajko,já zrovna o tom píšu s kámokou,je to hrozný...ty jo já bych se asi zbláznila....10 měsíců vychovávat cizí dítě a dát ho pryč,když ho mám vlastně jako svoje?no hrozný....
4. říj 2007 ve 20:42  • Odpověz
autor
Určitě je hrozný dát po takové době to mimčo pryč a vzít si "cizí". Asi bych chtěla mít obě :grinning:
4. říj 2007 ve 21:34  • Odpověz
Je pochopitelny, ze chteji kazdy svoje, ale taky si to nejak neumim predstavit. Presne jak pises stano, melas cizi dite za svoje. A 10 mesicu neni kratka doba. Ale na druhou stranu si myslim, ze je stesti, ze se na to prislo relativne "brzo", ze z toho deti nebudou mit trauma.
5. říj 2007 v 08:57  • Odpověz
No to je jasný,ale mě přijde,že Anetka by se asi zbláznila,už dost vnímá.Hlavně ať ty dětičky jsou v pohodě,určitě to dopadne tak,že se rodiče budou navštěvovat....ty jo a vem si,že nemají fotky nic...a nejen to...prostě síla.
5. říj 2007 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky,

moooc dlouho jsem tady nebyla. Vždycky si vás stihnu jen přečíst, ale pak už nemám čas na to, abych něco napsla. Buď mě potřebuje Barunka nebo si vás čtu v práci a to většinou musím někam odběhnout :grinning:

Ta výměna dětí je dost drsná. Já si to neumím vůbec představit. Zrovna to řešíme v práci.

Barunka je moc šikovná. Hrozně krásně lluví, má docela slušnou slovní zásobu. A hlavně se přestala docela styděť. Takže je teď ještě větší drak. A docela zvládá i to, že chodím do práce. Taky pořád někam šplhá. Neustále jí sundávám z nábytku- a to je samozřejmě hrozná legrace :grinning:
Akorát mě zlobí v noci. Už dva měsíce nemá dudlíka, ale o to víc chce kojit. Přes den to je v pohodě, ale v noci :rolling_eyes: to je katastrofa. To neustále slyšíme: " Mamí prso prosím..." :angry: no, ale není sladká. A když jí chci šoupnout dudlíka, tak ho po mě hází a ještě se víc rozčílí.

Tak jsem vám něco málo napsala a musím běžet k porodu a pak kojit :grinning:
5. říj 2007 v 10:24  • Odpověz
autor
Já už kojila v noci jen jednou, ale teď malýmu rostou snad všechny stoličky a budí se v noci často a chce prso.. On se ani nevzbudí jen hledá pusinkou prso a mlaská. Kydž mu ho nechci dát tak se rozbrečí a volá mamíííí.
5. říj 2007 v 11:34  • Odpověz
ahoj..no stanul o tomhle vím stoprocentně že už NIKDY..tu flebošku jsem měla jen u Kláry, ale u Martina jsem si to musela píchat preventivně, aby jsem si jí neuhnala znovu..tenkrát jsem to měla asi že jsem to přehnala s námahou při svatbě...týden po svatbě jsem už ležela na interně, já se totiž blázen vdávala v šestém měsíci těhu, takže jsem byla jak vorvan....
jinak náš malej taky hodně kecá, ale jediné slovo které neřekne je máma...had jeden nevděčnej :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2007 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky,
stou vymenou deti to je fakt sila , nevim co bych delala , clovek prilne k tomu decku vstava k nemu, koji ho, vychovava a ted najednou mu reknou , ze neni jeho :unamused: strasna predstava :astonished: to odskodnit proste nejde, nemas fotky nevidis jak to decko vyrusta , no strasny :unamused:
vcera jsme to probirali s Petrem a on mi povida , jesteze je Kata nase a ja na to :jen, jestli ji dobre po porodu hlidal a nevymenili mu ji :slight_smile: no a on , ze jooo, ze nastesti tam zadny jiny dite nebylo :grinning: a no a hlavne ta podoba uz co se narodila , rikaji , jak mu je podobna :grinning:
5. říj 2007 ve 14:16  • Odpověz
jeee ctu , jak vase srdicka mluveji to Kata tede neeeee :angry: jeji jen tata, tata, tata a pak obcas mama, mama, mama a rika to porad dokola, nechce vubec opakovat prdola mala :unamused:
5. říj 2007 ve 14:18  • Odpověz
mikco , Kata taky nerikala mama a pak jsem jednou rikala Petrovi at s ni vstane da ji snidani, ze ja si prispim a kdyz jsem vstala teda Kata me prisla probudit tak porad dokola opakovala mama mama mama :grinning: tak jsem rikala tak takhle se na tebe musi ty prdolo obcas zmizet z oci a pak rikas i mama :grinning: :grinning:
5. říj 2007 ve 14:21  • Odpověz
Renco, ja se taky ptala manzela, jestli je jistej, ze je Flo nas. Ja ho totiz videla az 3 hodiny po cisari, co jsem se probrala, takze mi ho dal do naruce a rekl, to je nase miminko, tak jsem mu verila :slight_smile:

Jeane, jeste si vzpominam, jak Barunka vzdycky bezela a kricela mamiii, mamiiii. Flo rika neni, pak nemecky nein, hi (to je zase anglicky) :grinning:
Pak rika haji a predevcirem rano ke me prisel a rekl mama, ale nevim, jestli to nebyla jenom nahoda, ale rikal to tak presvedcene a koukal na me.

Vy co jeste v noci kojite, nemate strach z toho, ze je to potom uz neodnaucite? A jak se vam porad chce vstavat, ja uz byla tak utahana, ze jsem to proste musela utnout, aby dostaval 2x v noci flasku. Musim to zaklepat, ted spi od 20 do 5, vcera dokonce do 7 do rana.
5. říj 2007 v 18:40  • Odpověz
autor
Já spím s Tobiášem v posteli a to že ho kojím nevnímám. Nevzbudím se úplně když ho kojím. Někdy vyhrnu tričko, ale hned spím dál. Ráno ani nevím jestli to bylo jednou nebo třikrát..
5. říj 2007 ve 21:09  • Odpověz
autor
Jo a fakt se nebojím, že bych ho to neodnaučila. Neznám nikoho kdo by chopdil do školky kojenej :slight_smile:)
Ne tak dlouho určitě nechci kojit. Všechno pomalu jde a nemusím to dělat nějak násilím. Už nekojím přes den a to hlavně nemám ráda když se na veřejnosti sápe dvouletý dítě mámě do výstřihu a vzteká se. Kojím ráno a v noci a tu noc chci nejdéle do roka a půl odbourat. Přestat úplně chci do dvou let. Pak už se to lépúe vysvětluje. Sice se ty děti vztekají a brečí , ale už tomu rozumí. Teď se malej budí a otvírá pusu jako kapr i ráno. Kamarádka má skoro dvouletou dceru a ta už si o to říká, takže taky pochopí, že se řekne ne.
5. říj 2007 ve 21:13  • Odpověz
No tak spani v posteli s nama nepripada v uvahu. Jednak ho to ani nechci ucit, mam ted totiz kamaradku, jejiz 8 lety syn se jeste ted v noci budi a breci, dokud za nim neprijde a nevezme ho s sebou do postele. No tragedie. A taky Flo se porad mele a otaci a kope, ze se nikdo z nas nevyspi.
5. říj 2007 ve 21:31  • Odpověz
autor
Jo to znám taky tyhle případy že spí dítě s rodičema ještě v desíti..
Je těžký když je dítě naučené spát s rodičema v ložnici a pak se najednou dá do postele do pokojíčka. Tak se furt to dítě vrací tam kde je zvyklé..
Já to dělám tak jak to dělala Petrova ségra i známé..
Tobiáš spí ve svém pokojíčku v posteli, kde jsem zatím s ním.
Jendoho dne začnu postupně odcházet i na noc. Ve dne tam spí sám a není problém. Vzbudí se po dvou hodinách a příjde do obýváku za náma. V noci ho tam zatím nechci nechat,ještě by bloudil. Ale slyšela jsme právě že takhle to je lepší odejít z jeho postele, než ho ze svojí přendat jinam.
5. říj 2007 ve 23:12  • Odpověz
autor
A jinak k tomuhle tématu jsme četla hodně a je to tak 50 na 50. Jedni to doporučují, druzí zavrhují. Každý si to dělá podle sebe jak mu to vyhovuje.
My se takhle s Petrem navzájem nebudíme. Já jeho kojením a on mě chrápáním a raním budíkem. Hlavně by budil Tobiáše.
Hlavně že jsme všichni spokojení :slight_smile:
Třeba kamarádky manželovi vadilo že s ním manželka nespí v ložnici a už "nadával" že spí furt u malé. Petr mi naopak říká, že je Tobík ještě malej na to abych ho tam nechala samotného. Hlavně se s Tobiášem navzájem ani nebudíme a jsem ráda že ho vedle sebe slyším. Miluji ho :slight_smile:
5. říj 2007 ve 23:17  • Odpověz
Kazdy by to mel delat, jak mu to vyhovuje, v tom mas pravdu. My jsme prendali Florina do pokojicku v 10-ti mesicich a jsou faze, nekdy vyzadoval, ze tam sem, nez usne, nekdy to funguje, ze mu dam flasku v postylce a odejdu a je klid. Po obede tam usina sam.
6. říj 2007 v 10:05  • Odpověz
autor
Já bych to už i zkoušela, ale máme ložnici přes chodbu a dvoje dveře a tlustý zdi :slight_smile:
Jendou jsme v tý ložnici byla a každou hodinu jsem se budila jestli nebrečí. Proto chci odejít až později až bude trefit sám. Hlavně malej nemá postýlku už dlouho, takže když vstane tak začne tlouct na dveře.
6. říj 2007 v 11:15  • Odpověz
Tak si nech zapnutej baby phone. To jsem delala ja na zacatku. Ted nechavam dvere z loznice otevreny a slysim ho. U nej dvere zaviram, protoze mi prijde, ze ho pak kazdej zvuk probudi.
6. říj 2007 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.